christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.

fisherman flats

poprawia błędy w książkach, a poza tym jest zakochana po uszy w Lestrze, który jest okropnym pracoholikiem
Zakochany w Lainey pracoholik, który zdecydowanie za dużo czasu spędza w kuchni.
Najwyraźniej sprzedał duszę diabłu. I nie jest on taki zły, jak go malują.
doktor literatury francuskiej, której po studiach przyszło przejąć restaurację siostry i całkowicie nie wie, jak się z nią obchodzić
Student III roku Analityki Kryminalistycznej i Sądowej,. Środkowy rozgrywający w klubie piłki ręcznej, a także wolontariusz w schronisku. Pracy, jako barista podjął się tylko ze względu na swoje kawowe uzależnienie. Dopiero jakiś czas temu pogodził się z myślą, że jest gejem i... teraz spotyka się z Roddy'm i Violet, z którą boi się zerwać.
Przyszły reżyser, wciąż szukający swojej niszy. Pasjonat sztuk walki, insektów oraz gier komputerowych. Uparcie próbuje wyhodować brodę.
Od sześciu miesięcy pracownik San Jose Marriott. Marzy mu się własna restauracja w centrum miasta, jednak wielkość portfela mocno ogranicza jego starania i realizację celu. Zostawiła go kobieta, która kochał, więc niezobowiązująco sypia ze swą przypadkowa małżonką.
Wróciła do miasta po dziesięciu latach nieobecności. Zostawiła narzeczonego, którego podejrzewała o zdradę, przy okazji kradnąc mu ćwierć miliona dolarów. A teraz sypia z Orley'em dla sportu, bo szuka pozytywnych stron ich przypadkowego małżeństwa.
jakimś cudem nadal tkwi w tym mieście, chociaż zdradził ją mąż, inne sprawy się posypały i nie jest do końca szczęśliwa; ale gdzie mogłoby być lepiej?
oh look bestie it's ✨ mentally exhausted ✨ o'clock again
zajmuje się wszystkim, nie wychodzi jej nic, co rusz zmienia pracę i pomysł na życie, marnie radzi sobie w aktorstwie, a jeszcze marniej w życiu uczuciowym, ale wypieranie wychodzi jej lepiej niż cokolwiek innego
marketingowiec w Apple, który nie do końca poradził sobie z żałobą po śmierci żony
Przyjechał do Monterey w wieku jedenaście lat. Wychowywany przez matkę, ma ojca alkoholika. Jest trenerem personalnym, naucza boksu i latem prowadzi prywatne lekcje surfingu. Dotychczas mieszkał z narzeczoną w San Jose i dojeżdżał do Monterey do pracy ale dwa dni przed ślubem podjął decyzje o rozstaniu i wrócił do rodzinnego miasta.
przyrządza pyszności w lorien's on the wharf i chodzi na randki, by zapomnieć o chorobie, nieudanych związkach i tym, że jego miłość wyjechała z miasta