christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.

monterey vista

szykują się z Lenny'm na nadejście dziecka numer 2, które uzupełni ich rodzinkę. Ich dom powoli staje się za mały, żeby wszystkich pomieścić.
Organizatorka ślubów, niepoprawna romantyczka która niedawno dowiedziała się że jest w ciąży, a dziecko jest oczywiście wpadką ze świadkiem pana młodego, który zresztą był miłością jej życia i to jego ślub organizowała na jej nieszczęście. Biologiczny ojciec dziecka odrzucił ją i fasolkę, uciekając nie wiadomo dokąd, zatem Lily postanowiła poprosić przyjaciela o wspólne wychowywanie z nią fasolki, niestety Marcus również wyjechał, więc panna Cooper została samotną matką.
artystka, która rządzi w mpaf gallery i próbuje nauczyć się z lawrencem rozmawiać, żeby tym razem nikt nie skończył ze złamanym sercem tylko przed ołtarzem
Zakochany w Roo, której w końcu się przyznał, że lubi ją zdecydowanie bardziej niż przyjaciółkę. Razem wychowują najlepszego pokemona Molly, którą zrobili przypadkiem podczas maratonu HP, trzy psy i starają się o kolejnego bobasa.
w tajemnicy spotyka się z Louie i próbuje rozwieść się ze swoją wredną żoną oraz okiełznać pyskatą córkę, ale ogólnie wszystko jest git
pozbawiony swojego bliźniaka + koci tata + jogin amator + kochaś na chwilę + slow but ambitious + mentally a cowboy
piecze ciasta by nie myśleć o tym, że życie wymyka jej się spod kontroli
adwokat aspirujący na pracoholika, furiat, były narzeczony Ariadne, a niebawem pewnie pacjent pobliskiego szpitala, bo nałogów ma obecnie więcej, niż godności
Rodzice wyrzucili go z rodzinnej posiadłości i musiał się przenieść do małego mieszkania. Musi też znaleźć pracę. Ponadto wróciła Winnie i miesza mu w głowie. Jego życie cholernie się zmieniło.
ma zamiar w nikim się w tym roku już nie zakochać, dlatego poświęca się w pełni czesaniu piesków
Serowa Jackie Kennedy układa sobie życie po raz kolejny od nowa w rodzinnym mieście.
po latach wróciła na stare śmieci, zaczęła nową pracę i niechętnie czeka na to aż mąż do niej dołączy
Wychowanek Monterey, właściciel zakładu stolarskiego, który przejął po ojcu i były narzeczony Fern, który wrócił z San Francisco niecały miesiąc temu.
Motto:
Don't tell yourself that you are not valuable, because everyone is valuable in their own way and don't let yourself be told that.
no i co w tym życiu? pojeść, popić, pośmiać się, o i tyle
Ułożyła sobie życie, z którego nie jest zadowolona i nie ma odwagi czegokolwiek w nim zmienić.
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
the world was wide enough
Kiedyś była dumnym korposzczurem, notorycznie zapomina kodów na bułki, mieszka w kawalerce zamiast pięknym studiu z widokiem i próbuje poukładać swoje życie na nowo, jednocześnie wtykając nos w nie swoje sprawy.