christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.
California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
it's the most wonderful time of the year
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

odznaki
za zadania miesiąca
W tym miesiącu przygotowałyśmy dla Was zadania w dwóch różnych formach, aby każda osoba chcąca rozegrać halloweenowe wątki mogła znaleźć coś dla siebie. Prosimy Was o uważne przeczytanie przedstawionych poniżej zasad, tak, aby nie było żadnych wątpliwości. Gdyby te jednak się pojawiły, prosimy pisać na dc clumsy llama#5202

1. Na forum pojawiło się kilka nowych, ukrytych w dzielnicach lokacji, w których możecie rozegrać tematyczne wątki. Lokacje będziecie musieli znaleźć sami, bez naszych podpowiedzi.
2. Niektóre lokacje się dublują, tak, aby nie ograniczać Wam przestrzeni do gry.
3. Jeden użytkownik może rozgrywać jednocześnie maksymalnie trzy zadania z poniższej listy, w trzech lokacjach. Każda kolejna rozgrywka bez zakończenia poprzedniej nie będzie uznawana, a lokację będzie można przejąć.
4. Ze względu na krótki czas zabawy każdą grę należy zakończyć w dwa tygodnie od pojawienia się pierwszego posta. W innym wypadku lokacja może zostać przejęta przez innych graczy.
5. Maksymalny odstęp czasu między postami może w tym wypadku wynosić tydzień, jeżeli post użytkownika A pojawi się 1/10 o 12:00, to użytkownik B ma czas na napisanie swojego posta do 8/10 do 12:00. Niepojawienie się posta w lokacji przez siedem dni automatycznie ją zwalnia i inny gracz może rozpocząć tam fabularną rozgrywkę.
6. Aby móc odebrać odznakę za rozgrywkę z zadań miesiąca każdy gracz musi napisać minimum 3 posty, gra musi być zakończona, a ponadto należy:
  • odegrać wątek związany z daną odznaką, nie tylko wspomnieć o tym w rozmowie,
  • odnieść się do niego przynajmniej w dwóch postach
  • opisać to szerzej, niż jednym zdaniem.
7. Do każdego z pierwszej puli zadań dobranych zostało 5-6 odznak, z których każdy użytkownik może wybrać tę najbardziej mu odpowiadającą. Wszyscy, którzy rozegrają dane zadanie mają dostęp do tej puli odznak, bez względu na to, czy ktoś wcześniej już na jedną z nich się zdecydował.
8. 15 listopada o 23:59 tematy z halloweenowymi lokacjami zostaną zamknięte i przeniesione do archiwum, do tego czasu użytkownicy mogą rozgrywać w nich wątki i zgłaszać się po odznaki.
9. Osobom, które zdają sobie sprawę ze swojego wolniejszego tempa gry oferujemy zadania do rozgrywania w domach, które znajdziecie poniżej!

Uwaga! Wszystkie postacie, bez względu na dzielnicę mieszkalną mogą grać we wszystkich lokalizacjach!

Kod: Zaznacz cały

[zamowienia][b] Nick postaci:[/b] 
[b]Nazwa odznaki:[/b]
[b]Link do gry:[/b] [url=LINK] klik[/url]
[b]Fragmenty gier:[/b] [spoiler]pole obowiązkowe[/spoiler][/zamowienia]
cinderellas pumpkin - dyniowa farma
don't scream at me
you're carving me out
you're driving me crazy
pumpkin spice latte wannabe
where is my brain
Kto nie marzy o tym, aby wybrać się na farmę dyń i kupić tę najpiękniejszą? Tę, którą przerobi się później na klimatyczne lampiony, smaczną zupę albo po prostu, którą postawi się na swojej werandzie. Wybierz się na farmę i poszukaj z najbliższymi dyń, które powrócą z Wami do domu, a następnie wróć się po jedną z naszych pięknych odznak!
costumery - sklep z kostiumami
don't make the super suit green
he's a friend from work
i am groot
i love you 3000
i'll get that arm
we are not doing 'get help'
Sklepy z kostiumami w okresie przedhalloweenowym przechodzą prawdziwe odrodzenie. Zazwyczaj spokojne i ciche zmieniają się w miejsca spotkań i walk o wymarzony strój. Rozegraj grę, w której wybierasz się do jednego z nich, a następnie odbierz jedną z zaproponowanych przez nas odznak! (Uwaga, na forum można znaleźć dwie takie lokacje)
lost souls cemetery - cmentarz
1, 2, 3 bloody mary
are you afraid of the dark
buffy won't save you
casper is not friendly anymore
last step from hell
Miłośnicy mocnych wrażeń budzą się niczym zombie w filmach grozy i maszerują z zamiłowaniem po cmentarzach, które zazwyczaj wzbudzają grozę. Wybierz się na cmentarz, przyozdób parę grobów własnoręcznie zrobionymi lampionami i spróbuj nie zacząć krzyczeć, kiedy za plecami usłyszysz czyjś szybko krok.
abandoned asylum - nawiedzony dom
pick your poison
vampires drive me batty
enter if you dare
if you've got it, haunt it
with way to the candy
Nawiedzone domy są tymi miejscami, do których idziesz albo się pośmiać, albo doznać stanu przedzawałowego, nic pomiędzy. Bez względu na to, którą z osób jesteś, spędź w nawiedzonym domu chwilę czasu, poobcuj ze strachami, które wyskakiwać będą na Ciebie z każdego kąta, a następnie wróć tutaj po jedną z zaproponowanych odznak! (Uwaga, na forum można znaleźć dwie takie lokacje)
a ghostly land - sklep z dekoracjami
broom me to the moon
bat but not mobile
bloodsuckers don't like it
the leaky cauldron
pull my finger
Kto nigdy nie brał udziału w niewypowiedzianej walce z sąsiadem o lepiej ozdobiony dom, niech pierwszy rzuci kamień. W okresie Halloween to czas się liczy, dlatego wybierz się do sklepu z dekoracjami i kup ozdoby do swojego domu, zanim zrobi to ktoś inny! Pssyt! Nie zapomnij o jednej z naszych odznak! (Uwaga, na forum można znaleźć dwie takie lokacje)
pumpkin crate - stoisko z dyniami
the scary one
the lovely one
the sick one
the clumsy one
the vampire one
Nie tylko farmy dyń cieszą się popularnością w tym okresie, także lokalni farmerzy, którzy hodują je na mniejszą skalę mogą liczyć na spory zysk. Podejdź do jednego ze stoisk, kup piękną dynię i daj zarobić przedsiębiorcom z Twojej okolicy! (Uwaga, na forum można znaleźć dwie takie lokacje)
sweets and treats - sklep ze słodyczami
monster mania
spy with my little eye
sweet pumpkin head
creepy cocoa
spooky kisses
W tym całym szaleństwie należy pamiętać o dzieciach, które do domów przychodzą z jednego powodu – aby zdobyć ulubione słodycze. Nikt nie lubi znajdować w swoim koszyku jabłek, dlatego też udaj się do sklepiku z halloweenowymi słodyczami i zaopatrz się w pyszności, które następnie rozdasz swoim najmłodszym sąsiadom. (Uwaga, na forum można znaleźć dwie takie lokacje)
farmagedon - przystrojony park
dawn of the living dead
who you gonna call
final destination
you ghosting me
dracula teeth
Miasto także przyłączyło się do październikowego szaleństwa i zdecydowało się przystroić jeden z parków w klimacie grozy. Wybierz się na spacer do niego, czy to za dnia czy też nocą i podziwiaj atrakcje, jakie burmistrz wraz ze swoimi doradcami przygotowali dla mieszkańców!
ZADANIA DO ROZGRYWANIA W DOMU
Poniżej przedstawiamy Wam czternaście zadań, które każdy może rozegrać w swoim własnym domu.

MINIREGULAMIN ODZNAK PRZYZNAWANYCH ZA ROZEGRANIE ZADAŃ MIESIĄCA:

— Aby zadanie było zaliczone muszą pojawić się przynajmniej 3 posty od każdego z graczy, a gra musi być zakończona.
— Zadania można śmiało łączyć, wyjątkowo w tym miesiącu za 5 postów na gracza można odebrać dwie odznaki i analogicznie, za 10 postów można odebrać 4 odznaki itd.
— Aby otrzymać odznakę za dane zadanie miesiąca, należy:
  • odegrać wątek związany z daną odznaką, nie tylko wspomnieć o tym w rozmowie,
  • odnieść się do niego przynajmniej w dwóch postach
  • opisać to szerzej, niż jednym zdaniem.
— Jeżeli graczom nie udało się zakończyć rozgrywki do końca miesiąca, mogą się oni zgłosić po odznakę do 15 dnia kolejnego miesiąca, pod warunkiem, że w grze pojawiło się przynajmniej 3 posty od każdego z nich.

Kod: Zaznacz cały

[zamowienia][b] Nick postaci:[/b] 
[b]Nazwa odznaki:[/b]
[b]Link do gry:[/b] [url=LINK] klik[/url]
[b]Fragmenty gier:[/b] [spoiler]pole obowiązkowe[/spoiler][/zamowienia]
trick
i see dead people
Ochroniarz nie zorientował się, że na cmentarzu są jeszcze jacyś żywi i zamknął bramę wejściową. Czyżby szykowała się noc wśród trupów?
one, two, freddy's coming for you
Włączyłeś horror, żeby przeżyć noc pełną grozy. Myślałeś, że będzie ona tylko na ekranie, ale nagle słyszysz pukanie w okno.
do you want to play a game
Spędziłeś całe popołudnie dekorując ogródek na najstraszniejszy dzień w roku. Następnego poranka odkryłeś, że jakieś duchy lub inne stworzenia zrujnowały całą Twoją pracę.
we all go a little mad sometimes
W trakcie przechadzki po muzeum niedaleko Monterey, które w październiku zmienia się w dom strachów, odkrywasz, że się zgubiłeś i nie umiesz znaleźć wyjścia.
movies make psychos more creative
Impreza, na której się pojawiłeś była super udana? Szkoda tylko, że tajemnicza dziewczyna w stroju gnijącej panny młodej zniknęła ci z oczu, gdy poszła zadzwonić z twojego telefonu. Niby nic i możesz cierpliwie poczekać, ale czy to nie dziwny, że żaden inny uczestnik jej nie kojarzy?
they're coming to get you, barbara
To całkiem miłe dostać kosz słodyczy, prawda? Mniej, gdy odkrywasz, że pomiędzy nimi znajduje się list od tajemniczego obserwatora, który brzmi jak nie do końca zabawny żart. Fakt, że ktoś wie, jak minął ci ostatni wieczór cię przerazi, czy raczej przekona, że sąsiedzi stają w tym roku na wysokości zadania podczas próby straszenia pozostałych?
come and play with us, danny
Wracasz do domu po naprawdę męczącym dniu w pracy, czy starczy ci siły by powycierać jajka z okien i zebrać cały papier toaletowy jakim dzieciaki obrzuciły ci dom?
treat
eat, drink and be scary
Halloweenowe słodkości to najlepszy sposób na jesienną chandrę. Wyjmijcie wałki, worek mąki i do roboty! Wskazówka: cynamon, dynia i marchew to idealne smaki na tę porę roku, a syrop z malin jest prawie jak krew.
be sure to holler trick or treat
Co w tym roku znajdzie się w Waszych wiaderkach? Wyjdźcie zbierać cukierki, koniecznie w przerażających przebraniach.
i've put more thought into my costume than into my career
Poszukiwania idealnego stroju spełzły na niczym, więc postanowiłeś wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć go samodzielnie.
have a fang-tastic night
A dokąd to się wybierasz? Przygotuj się na imprezę halloweenową i nie zapomnij o wprawieniu się w odpowiedni nastrój, czy to poprzez obejrzenie filmu, przerażająco drinka, czy dyniowe babeczki.
i witch you a happy halloween
Odkop ze strychu figurki skrzatów, szklane dynie i sztuczne nietoperze i weź udział w tegorocznym konkursie na najstraszniejszą ulicę!
you don't know jack-o-lantern
Złap za nóż i zacznij kroić... Dynię, nie człowieka. Co w niej wytniesz?
let's spice things up
Weź udział w charytatywnym kiermaszu ciast. Upiecz kilka specjalnie na tę okazję lub kup, by z najbliższymi zajadać się nimi na kanapie. Chodzą plotki, że jeden z dyniowych serników ma w środku ukrytą nagrodę pieniężną. Jeśli chcesz się przekonać, spiesz się, bo znikają niczym ciepłe bułeczki!
monterey
brak multikont

onkolog ginekolog, monterey community hospital
Awatar użytkownika
about me
onkolog ginekolog w lokalnym szpitalu, który z miłości do Rhondy balansuje na krawędzi w kwestii swojej kariery
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - it runs in the family - beresford 6 month feast - remember the name - gold bobby - the goof queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak bean - the graphic master stevo - the multiholic cold brewsky pinky promise i'm friends with mary jane heart to heart boat party riders on the storm blow out the candles friendly chats let's get it on these boots are made for walkin' a hard day's night monterey fall fair monterey fall fair - let's candle it farmagedon - you ghosting me thanksgiving 2021

Post ()

Nick postaci: orwell bersford, rhonda weatherby
Nazwa odznaki: you ghosting me
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
lokacja specjalna - przystrojony park
Odznaka została przyznana.

weterynarz, lil paws clinic
Awatar użytkownika
about me
szykują się z Lenny'm na nadejście dziecka numer 2, które uzupełni ich rodzinkę. Ich dom powoli staje się za mały, żeby wszystkich pomieścić.
178 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - it runs in the family - mackenzie 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic skittles - the rainbow freak queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor creatures of the night heart to heart gotta catch 'em all wine&dine the great british baking show tea is love, tea is life cocktail with tom cruise black like my soul pet me the force is strong with this one baby baby baby oh chimichangas it's leviOsa not levioSA joey doesn't share food we're nothing more than friends let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart blow out the candles looking out for a hero marcowe zadanie - zlikwidowany parking monterey fall fair monterey fall fair - jam session monterey fall fair - winning pie costumery - don't make the super suit green costumery - i'll get that arm lost souls cemetery - last step from hell i see dead people have a fang-tastic night fairytale reveal - colors of the wind fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - interview with the vampire hide and seek - found it! hide and seek - mojito

Post ()

Nick postaci: rowan mackenzie, lennox r. lanterman
Nazwa odznaki: rowan - last step from hell
lennox - 1, 2, 3 bloody mary
razem - i see dead people
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
lost souls cementary
R1 Dzisiaj jednak udała się tam w towarzystwie Lenny’ego aby przyozdobić jej nagrobek na Dzień Zmarłych. Nie Halloween, choć i to święto jej mama uwielbiała. Mieli ze sobą kwiaty, świeczki, kolorowe czaszki i miseczkę z cukierkami.
– Ustaw tę calavera tuż pod nagrobkiem – poprosiła swojego partnera, a sama w tym czasie powbijała ostatnie wysokie świeczki w ziemię.
R2 Była to jedna z niewielu tradycji i świąt powiązanych z jej rodzimą kulturą, które Dolores celebrowała. Rowan wiedziała jednak dlaczego jej mama tak bardzo uwielbiała Dzień Zmarłych. Był odzwierciedleniem jej pozytywnego podejścia do świata. Śmierć w latynoskiej kulturze była celebrowana przez pryzmat pozytywnych wspomnień i rodzinnej miłości. Do tego było kolorowo i radośnie, nie tak jak w Stanach. Nie dziwiła się wcale swojej matce, że trzymała się tego sposobu patrzenia na kres życia, nie przyjmując amerykańskiej wersji.

L1 Dlatego też wybrał się razem z nią na cmentarz, aby przygotować odpowiednio nagrobek na Dzień Zmarłych, który on pewnie znał tylko z bajek i legend i do tej pory, więc wykonywał głównie jej polecenia, aby wszystko zostało odpowiednio przygotowane, zadając przy okazji rozmaite pytania, aby dowiedzieć się jak najwięcej, co najmniej jakby przygotowywał ją na taką wizytę z Molly, gdy ta już zacznie mówić i pytać o wszystko.
— Wygląda niesamowicie — przyznał szczerze, bo ilość kolorów i drobnych detali była naprawdę piękna.
L2 To było miłe. Takie rzeczy niby były drobne i mogły wydawać się nieznaczące. To w końcu tylko dodawanie nowych tradycji do ich wspólnego życia, ale jednak było to w pewien sposób awansowanie w tym wszystkim, zdobywanie kolejnych poziomów w rozwoju ich relacji i umacnianie jej, a przecież o to chodziło, prawda?

i see dead people
R1 Zmarszczyła brwi na widok zamkniętej bramy cmentarza. Rozejrzała się dookoła, w poszukiwaniu budki lub domku strażnika. Nikogo w nim nie było, o czym dobitnie świadczyły wyłączone światła i kłódka na drzwiach. – Czy to ten moment, w którym obrócimy się i spomiędzy ziemi przy najbliższym grobie wynurzy się ręka? – zapytała z konsternacją. Wyglądało to dokładnie jak początek jakiegoś horroru.
R2 Szkoda, że w zamku nie ma klucza – westchnęła, gdy zaświeciła latarką w odpowiednie miejsce. Spróbowała ją pchnąć, potem pociągnąć, ale była zamknięta. I w dobrym stanie. – Pozostaje nam tylko jedna opcja – stwierdziła. Oddała mu telefon, który służył im za źródło światła i złapała za poprzeczną część furtki, która znajdowała się nad poziomem jej głowy. Wspinanie się w botkach na obcasie nie było łatwe, ale podołała i przelazła na drugą stronę. Zeskoczyła,

L1 Nie podobało mu się za to, że brama cmentarza, do której się zbliżali, była jakaś bardziej zamknięta niż wcześniej. I to nawet tak porządnie, skoro nawet Lenny nie był w stanie jej otworzyć. — Albo jednak nie odbierzemy pokemona, bo utknęliśmy na cmentarzu – tego się nie spodziewał. – Jak wysoko potrafisz skakać, kochanie? — zapytał, patrząc na wysoką bramę, a następnie przenosząc wzrok na Roo.
L2 — Tam chyba jest furtka — wskazał na punkt w płocie, kawałek przed nimi. — Nawet jeśli jest zamknięta, to jest zdecydowanie niższa niż brama — także pozostawało liczyć, że jeśli klucz był przekręcony, to uda się im na nią wspiąć.
Odznaka została przyznana.

adwokat, presidio of monterey legal assistance office
Awatar użytkownika
about me
adwokat aspirujący na pracoholika, furiat, były narzeczony Ariadne, a niebawem pewnie pacjent pobliskiego szpitala, bo nałogów ma obecnie więcej, niż godności
184 cm
35 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 edgar allan poenguin - wyróżnienie aktywności listopad 2021 drunken sailor friendly chats i gotta go my own way chimichangas the force is strong with this one moving day i forgot that you existed don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on scream and shout pet me confessions of a shopaholic wine&dine a hard day's night lipcowe kto zagra - benihana monterey fall fair monterey fall fair - make it rain cinderellas pumpkin - you're carving me out abandoned asylum - vampires drive me batty 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet hide and seek - beer 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club spooky scary skeletons - halloween 2021

Post ()

Nick postaci: chandler westfield & bentley westfield
Nazwa odznaki: you're driving me crazy dla chandlera, you're carving me out dla bena
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
lokacja - dyniowa farma
Odznaka została przyznana.

kapitan jachtu i właściciel pubu, o'leary's
Awatar użytkownika
about me
o chuj
185 cm
35 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - beCOD of you 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 better use spf this is the way you left me caught you red-handed heart to heart a hard day's night pinky promise moving day wine&dine the great british baking show slip and fall kitchen-bound extreme home makeover 9 to 5 somebody that i used to know how to catch a catfish no hope, no love, no glory let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart baby baby baby oh under the sea titanic surf rider sandcastles in the sand pontoons and swimmers that ain't no etch-a-sketch majowe zadanie - wyciek z cysterny eat, drink and be scary

Post ()

Nick postaci: lorien mackenzie, fitzpatrick o'corrigan
Nazwa odznaki: eat, drink and be scary
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
L1 — Dyniową tartę. A ty masz na coś ochotę? Powiedz, że masz, bo mam wrażenie, że ostatnio jem słodyczy za nas dwoje, więc wesprzyj mnie — zażartowała, ale było w tym trochę prawdy. Poza tym szykowała to na leniwe siedzenie i oglądanie filmów z nim, więc miał prawo głosować.
— Pokroisz dynię? — zapytała w międzyczasie, bo sama zajęła się kompletowaniem sobie składników na kruche ciasto. Podała mu ją nawet, żeby mógł się tą dynią zająć. Najgorsza część.
L2 — Wstaw ją do piekarnika, jeśli możesz — poprosiła, a ona sama skończyła zagniatać ciasto. Wrzuciła je do pudełeczka i schowała do zamrażarki na kilka chwil. Mogła po tym wszystkim umyć ręce i zerknąć na niego.

F1 – Masz dla mnie jakiś fartuch? – zapytał, wypuszczając ją ze swoich objęć. Zrobił krok w tył i oparł się o blat. – I co właściwie będziemy przyrządzać? – dopytał jeszcze, chociaż nie robiło mu to większej różnicy. Tak czy siak będzie tylko wypełniał po kolei jej polecenia.
F2 – Ta jest – przytaknął i sięgnął po deskę oraz nóż. Na szczęście wiedział już mniej więcej gdzie co się znajduje w jej kuchni. Rzadko go do niej dotychczas wpuszczała, ale i tak zdążył się już tego i owego nauczyć. Wziął wielką dynię, która stała już na blacie i rozpoczął proces oporządzania jej.
Odznaka została przyznana.

weterynarz, lil paws clinic
Awatar użytkownika
about me
szykują się z Lenny'm na nadejście dziecka numer 2, które uzupełni ich rodzinkę. Ich dom powoli staje się za mały, żeby wszystkich pomieścić.
178 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - it runs in the family - mackenzie 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic skittles - the rainbow freak queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor creatures of the night heart to heart gotta catch 'em all wine&dine the great british baking show tea is love, tea is life cocktail with tom cruise black like my soul pet me the force is strong with this one baby baby baby oh chimichangas it's leviOsa not levioSA joey doesn't share food we're nothing more than friends let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart blow out the candles looking out for a hero marcowe zadanie - zlikwidowany parking monterey fall fair monterey fall fair - jam session monterey fall fair - winning pie costumery - don't make the super suit green costumery - i'll get that arm lost souls cemetery - last step from hell i see dead people have a fang-tastic night fairytale reveal - colors of the wind fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - interview with the vampire hide and seek - found it! hide and seek - mojito

Post ()

Nick postaci: rowan mackenzie
Nazwa odznaki: i'll get that arm
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
wybierają kostiumy z Chazem
Odznaka została przyznana.

korektorka, Monterey Herald
Awatar użytkownika
about me
poprawia błędy w książkach, a poza tym jest zakochana po uszy w Lestrze, który jest okropnym pracoholikiem
167 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - i found my moving buddy 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - monaghan bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 how to catch a catfish we're nothing more than friends pinky promise moving day poison ivy master chef kitchen-bound greening pains black like my soul around the world 4 chord songs pet me it's leviOsa not levioSA somebody that i used to know titanic scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on keep this love in the photograph i'll be there for you friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart coachella vibes blow out the candles after all this time? always heart to heart monterey fall fair monterey fall fair - make it rain monterey fall fair - let's candle it costumery - i am groot teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - angus, thongs and perfect snogging

Post ()

Nick postaci: Lestrange Langley i Lainey Monaghan
Nazwa odznaki: i'll get that arm dla Lestra i i am groot dla Lainey
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
gra w specjalnej lokacji
Odznaka została przyznana.

weterynarz, lil paws clinic
Awatar użytkownika
about me
szykują się z Lenny'm na nadejście dziecka numer 2, które uzupełni ich rodzinkę. Ich dom powoli staje się za mały, żeby wszystkich pomieścić.
178 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - it runs in the family - mackenzie 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic skittles - the rainbow freak queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor creatures of the night heart to heart gotta catch 'em all wine&dine the great british baking show tea is love, tea is life cocktail with tom cruise black like my soul pet me the force is strong with this one baby baby baby oh chimichangas it's leviOsa not levioSA joey doesn't share food we're nothing more than friends let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart blow out the candles looking out for a hero marcowe zadanie - zlikwidowany parking monterey fall fair monterey fall fair - jam session monterey fall fair - winning pie costumery - don't make the super suit green costumery - i'll get that arm lost souls cemetery - last step from hell i see dead people have a fang-tastic night fairytale reveal - colors of the wind fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - interview with the vampire hide and seek - found it! hide and seek - mojito

Post ()

Nick postaci: rowan mackenzie, lennox r. lanterman
Nazwa odznaki: Rowan: don't make the super suit green
Lenny: i love you 3000
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
gra w lokacji halloweenowej
Odznaka została przyznana.

barmanka, enso
Awatar użytkownika
about me
You'll never see me blue, never bleedin'
159 cm
24 y/o
wydra za napisanie karty bean - the graphic master bobby - the goof stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator skittles - the rainbow freak edgar allan poenguin - wyróżnienie aktywności listopad 2021 i brought vodka! somebody that i used to know pet me wine&dine i'm friends with mary jane i forgot that you existed abandoned asylum - pick your poison do you want to play a game movies make psychos more creative

Post ()

Nick postaci: louvel cadwallder, priyanka arterton
Nazwa odznaki: movies make psychos more creative
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
L1 Była w trakcie przygotowywania drugiego, gdy pojawił się przy niej mężczyzna. Wyglądał na zagubionego i prosił o pożyczenie telefonu. Nie zawahała się szczególnie tylko wcisnęła mu go w dłoń. Skoro była w domu znajomych to nie uważała ludzi, których nie kojarzyła za obcych. Nie miała więc problemu z tym, by spuścić go z oczu i zająć się swoim alkoholem. Kiedy jednak po kilkunastu minutach mężczyzna nie tylko nie pojawił się z jej własnością, ale zupełnie zniknął jej sprzed oczu, zaczęła się martwić. Trochę nerwowo okrążyła pokój, przypadkiem wpadając na kogoś z drinkiem w ręku.
L2 Odruchowo sięgnęła do kieszeni, by dosięgnąć telefonu i pokazać jej jak Robin wygląda, w razie gdyby jej z głowy wypadło. Oczywiście w momencie, w którym poczuła pustą kieszeń zrozumiała, że było to głupie.
— Powiedział, że nie było tu Robina w ogóle, ale to na pewno był on. Widziałaś Robina? — zapytała krzywiąc się lekko, bo nie lubiła, gdy ludzie wmawiali jej inną wersję. Nie lubiła się przepychać wcale i dochodzić swoich racji, ale chyba będzie musiała. Wypiłą jednego drinka i odmówiła dwukrotnie kolorowych tabletek. Nie powinna więc widzieć nieistniejących pomocników Batmana.

P1 – Robin zabrał Ci telefon? – powtórzyła więc po niej, żeby upewnić się, że wszystko dobrze usłyszała. Potrzebowała kolejnej chwili, żeby domyślić się o jakiego Robina jej chodziło. Na swoją obronę miała to, że była lekko wstawiona i wciąż skołatana po tym zderzeniu. Tylko Louvel mogła oddać telefon jakiemuś randomowi i spuścić go z oczu.
P2 - Nie, nie widziałam nikogo w tym przebraniu – przyznała zgodnie z prawdą. Nawet jak teraz starała się sobie przypomnieć czy aby na pewno nikt taki jej nie mignął, nie przypominała sobie żadnej żółtej peleryny. – Może. Albo wcale z nikim nie rozmawia i tylko trzyma się z kimś na linii, żebyśmy nie mogły się dodzwonić – podsunęła jej alternatywną wersję wydarzeń.
Odznaka została przyznana.
pandita#5430
są, ale nie każcie mi ich wypisywać

kelnerka, happy girl kitchen co
Awatar użytkownika
about me
zajmuje się wszystkim, nie wychodzi jej nic, co rusz zmienia pracę i pomysł na życie, marnie radzi sobie w aktorstwie, a jeszcze marniej w życiu uczuciowym, ale wypieranie wychodzi jej lepiej niż cokolwiek innego
165 cm
24 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly abandoned asylum - pick your poison abandoned asylum - vampires drive me batty let's spice things up spooky scary skeletons - halloween 2021

Post ()

Nick postaci: leire haverford
Nazwa odznaki: vampires drive me batty
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
gra w nawiedzonym domu
Odznaka została przyznana.

barmanka, enso
Awatar użytkownika
about me
You'll never see me blue, never bleedin'
159 cm
24 y/o
wydra za napisanie karty bean - the graphic master bobby - the goof stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator skittles - the rainbow freak edgar allan poenguin - wyróżnienie aktywności listopad 2021 i brought vodka! somebody that i used to know pet me wine&dine i'm friends with mary jane i forgot that you existed abandoned asylum - pick your poison do you want to play a game movies make psychos more creative

Post ()

Nick postaci: priyanka arterton
Nazwa odznaki: pick your poison
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
gra w lokacji
Odznaka została przyznana.
pandita#5430
są, ale nie każcie mi ich wypisywać

właściciel stoczni, Moss Landing Boat Works
Awatar użytkownika
about me
razem z frances wychowują bąbelka i są happier than ever
186 cm
35 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one bobby - the goof dipsy - the relationship guru lilo - the helping hand drunken sailor friendly chats the force is strong with this one pet me bingewatch all night black like my soul tea is love, tea is life heart to heart majowe zadanie - zawody wędkarskie majowe zadanie - wilk costumery - i'll get that arm fairytale reveal - i have dreams, like you - no, really! fairytale reveal - nagroda specjalna spooky scary skeletons - halloween 2021

Post ()

Nick postaci: leander brookfield, Barty Eldridge
Nazwa odznaki:
leander: don't make the super suit green
barty: i'll get that arm
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
gra w specjalnej lokacji
Odznaka została przyznana.
clumsy llama#5202
brak multikont

adwokat, presidio of monterey legal assistance office
Awatar użytkownika
about me
adwokat aspirujący na pracoholika, furiat, były narzeczony Ariadne, a niebawem pewnie pacjent pobliskiego szpitala, bo nałogów ma obecnie więcej, niż godności
184 cm
35 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 edgar allan poenguin - wyróżnienie aktywności listopad 2021 drunken sailor friendly chats i gotta go my own way chimichangas the force is strong with this one moving day i forgot that you existed don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on scream and shout pet me confessions of a shopaholic wine&dine a hard day's night lipcowe kto zagra - benihana monterey fall fair monterey fall fair - make it rain cinderellas pumpkin - you're carving me out abandoned asylum - vampires drive me batty 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet hide and seek - beer 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club spooky scary skeletons - halloween 2021

Post ()

Nick postaci: leire haverford, bentley westfield
Nazwa odznaki: pick your poison (leire), vampires drive me batty (ben)
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
lokacja halloweenowa
Odznaka została przyznana.

kelnerka, happy girl kitchen co
Awatar użytkownika
about me
zajmuje się wszystkim, nie wychodzi jej nic, co rusz zmienia pracę i pomysł na życie, marnie radzi sobie w aktorstwie, a jeszcze marniej w życiu uczuciowym, ale wypieranie wychodzi jej lepiej niż cokolwiek innego
165 cm
24 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly abandoned asylum - pick your poison abandoned asylum - vampires drive me batty let's spice things up spooky scary skeletons - halloween 2021

Post ()

Nick postaci: leire haverford
Nazwa odznaki: let's spice things up
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
Odwiedzenie kiermaszu i zdobycie wszystkich tych cudnie prezentujących się dobroci było naprawdę mile spędzonym czasem, a pałaszowanie słodyczy, gdy już tylko uporają się z ich odpowiednim fotografowaniem, miało być jeszcze przyjemniejsze. Nie mogła oprzeć się tym wszystkim słodkościom, gdy je układała na stole ze wszystkimi dekoracjami. Nie mogła doczekać się, aż zęby zatopi w pierwszym kawałku i już nawet upatrzyła sobie ten, który zostanie pochłonięty jako pierwszy.

Wszystkie wypieki wyglądały naprawdę przepysznie, więc niesamowicie ciężko było powstrzymać się przed tym, by ich nie spałaszować, zanim dotarły do mieszkania Leire. Niemałe to było wyzwanie, ale podczas zdawałoby się niekończącej się drogi nie ucierpiało ani jedno ciasto! Ani na skutek nadgryzienia, ani upadku, choć przy tej liczbie opakowań, które niosły, było to aż nazbyt prawdopodobne. Udało się jednak w końcu dotrzeć do mieszkania i Haverford z niemałą ulgą odłożyła torby na blat. Wyjęła z szafki jesienno-halloweenowe talerzyki, a później zniknęła na chwilę, by przynieść kartonik z odpowiednimi dekoracjami.
Odznaka została przyznana.

projektuje ubrania, dla jakiejś fancy marki
Awatar użytkownika
about me
jakimś cudem nadal tkwi w tym mieście, chociaż zdradził ją mąż, inne sprawy się posypały i nie jest do końca szczęśliwa; ale gdzie mogłoby być lepiej?
170 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - marnela ash - the loveable one bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak sommelier course come and play with us, danny spooky scary skeletons - halloween 2021

Post ()

Nick postaci: philomena fuhrmann, leimomi r. hansen
Nazwa odznaki: come and play with us, danny
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
leimomi

"Mogła to zapewne zgłosić na policję, licząc, że miejscowi funkcjonariusze zajmą się sprawą i będą szukać sprawców. Ostatecznie jednak szkody materialne poniesie tylko w kwestii nakładów na środki czystości czy ewentualną ekipę sprzątającą, a takich żartów zapewne było w okolicy wiele więcej. Trudno oczekiwać, że policja w tym gorącym okresie będzie zajmować się papierem toaletowym i jajkami na oknach, zamiast nieco bardziej przerażającymi żartami, których jednak w okresie Halloweenowym nie brakowało."

"— Papier toaletowy rozmoknie, ale też szybciej się rozłoży — w końcu nie był to gruby materiał, prawda? — A dla jajek chyba ulewa nawet by się przydała — dodała, bo tak jej się wydawało. Spłyną wraz z deszczem z muru i wchłoną się w ziemię. A surowe jajka to dobra odżywka dla roślin całkiem!"

philomena

"Kilkukrotnie miała okazję kogoś dość skutecznie odstraszyć; czy to strojem, wypożyczonym jakby prosto spod bram piekielnych, czy też wymyślną dekoracją, która niekoniecznie przekonywała najmłodszych mieszkańców do odwiedzenia jej domu. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewała się, że w tym roku całe szaleństwo zacznie się wcześniej — i to w tak feralny sposób. Obrzydliwy wręcz. Czy była to dla niej kara? Zapewne. Philomena miała jednak kolejny powód, by krytykować halloweenowe tradycje."

"Stojąc na zewnątrz, Philomena wypiła jeszcze trochę wina, po czym odłożyła butelkę i zabrała się za porządki. Chwyciła za skrawek papieru, potem kolejny, aczkolwiek wszystko to lepiło się w paskudny sposób od rozbitych jajek, które również były elementem dekoracji. By jakoś lepiej to rozegrać, kobieta okrążyła dom, by następnie przynieść ze sobą grabie. I miotłę. Tym sposobem nie musiały przynajmniej dotykać niczego rękami. — Hm — mruknęła, zatrzymując się na sekundę. — W zasadzie to chyba bezcelowe. Może po prostu zatrudnię kogoś do sprzątania? — rzuciła, w zasadzie głośno myśląc."
Odznaka została przyznana.

Zablokowany