Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat
Cytuj

Post monterey ()

odznaki
za zadania miesiąca
W tym miesiącu (tak, tylko we wrześniu) zadanie dotyczyć będzie całego miasta, a do rozegrania rzeczy związanych z nim utworzono specjalne subforum. Tematem przewodnim jest Monterey Fall Fair, czyli coroczny Jarmark organizowany z okazji początku jesieni. W czasie jego trwania będzie można wziąć udział w wielu ciekawych atrakcjach, za które będziecie mogli zgarnąć dziesięć przedstawionych poniżej odznak!

MINIREGULAMIN ODZNAK PRZYZNAWANYCH ZA ROZEGRANIE ZADAŃ MIESIĄCA:

— Aby zadanie było zaliczone muszą pojawić się przynajmniej 3 posty od każdego z graczy, a gra musi być zakończona.
— Zadania można śmiało łączyć, wyjątkowo w tym miesiącu za 5 postów na gracza można odebrać dwie odznaki i analogicznie, za 10 postów można odebrać 4 odznaki itd.
— Aby otrzymać odznakę za dane zadanie miesiąca, należy:
  • odegrać wątek związany z daną odznaką, nie tylko wspomnieć o tym w rozmowie,
  • odnieść się do niego przynajmniej w dwóch postach
  • opisać to szerzej, niż jednym zdaniem.
— Jeżeli graczom nie udało się zakończyć rozgrywki do końca miesiąca, mogą się oni zgłosić po odznakę do 15 dnia kolejnego miesiąca, pod warunkiem, że w grze pojawiły się przynajmniej 3 posty od każdego z nich.

Kod: Zaznacz cały

[zamowienia][b] Nick postaci:[/b] 
[b]Nazwa odznaki:[/b]
[b]Link do gry:[/b] [url=LINK] klik[/url]
[b]Fragmenty gier:[/b] [spoiler]pole obowiązkowe[/spoiler][/zamowienia]
Monterey Fall Fair 2021
monterey fall fair
Po tę odznakę może zgłosić się każdy, kto wziął udział w Monterey Fall Fair i rozegrał grę w subforum wydarzenia. Nie wlicza się ona w limit odznak na grę.
monterey fall fair - flea market
Przechodząc się między stoiskami natrafiłeś na wyprzedaż garażową, a Twoim oczom ukazał się używany fotel wyglądający jak ten, o którym zawsze marzyłeś? A może lampa stojąca gdzieś na uboczu jest spełnieniem Twoich najskrytszych snów? Kup na jarmarku mebel z drugiej ręki i zgłoś się po odznakę!
monterey fall fair - make it rain
Wszystko było idealnie, przechadzałeś się na Jarmarku, zaglądałeś do wszystkich namiotów i zajadałeś pyszności przygotowane przez mieszkańców Monterey aż zerwała się potężna ulewa? Pamiętaj, aby szybko przebrać się w suche ubrania i odebrać tę odznakę pocieszenia! Nie martw się, to na pewno przejściowy deszcz.
monterey fall fair - jam session
Nie ma to jak domowe przetwory. Umówmy się jednak, nie zawsze mamy na to czas ani chęci, a stanie godzinami w kuchni dla dwóch słoików dżemu, których potrzebujemy to nie jest to, czego pragniemy od życia. Kup na Jarmarku smakowite przetwory i poczuj się jak dziecko, któremu babcia dawała takie pyszności za ładny uśmiech!
monterey fall fair - muddy boots
Deszcz przychodzi i odchodzi, jednak to co po sobie pozostawia potrafi zniszczyć nastrój i ulubione buty. Jarmark zorganizowany na trawiastej przestrzeni także nie jest sprzymierzeńcem suchego terenu. Jeśli i Ty zniszczyłeś (a przynajmniej ubrudziłeś) buty na Jarmarku w jakiejś pojawiającej się znikąd błotnej kałuży, zgłoś się po tę odznakę!
monterey fall fair - hot tea
Wieczory stają się coraz dłuższe i zimniejsze, także w Monterey. Kiedy więc zachodzi słońce, a wiatr staje się coraz bardziej porywisty i dociera niemalże do Twojego szpiku kości, to znak, że czas wypić gorącą herbatę. Kup ją przy jednym ze stanowisk na Jarmarku i ciesz się ciepłem rozgrzewającym Cię od środka!
monterey fall fair - let's candle it
Kto nie lubi świeczek? Jestem pewna, że nie ma takiej osoby. Jarmark jest więc doskonałym momentem aby zagłębić sztukę tworzenia świec sojowych! Weź udział w warsztatach, stwórz własną, niepowtarzalną świeczkę o skomponowanym przez Ciebie zapachu i odbierz odznakę!
monterey fall fair - winning pie
Aby upiec doskonałe ciasto należy najpierw wybrać jabłka, potem włożyć serce w wyrabianie ciasta, a następnie tego wszystkiego nie przypalić. Jeśli cała ta sztuka Ci się udała, zgłoś się do konkursu jabłkowych placków będącego sztandarowym wydarzeniem Jarmarku! I nawet jeśli nie wygrasz, to możesz zgłosić się po tę odznakę!
monterey fall fair - knit that sock
Robienie na drutach wcale nie jest sztuką tylko dla naszych babć! Wybierz się na organizowane na jarmarku warsztaty z robienia na drutach i spróbuj wydziergać sobie skarpetki. Może Ci się uda, może nie, zawsze pozostanie jednak z Tobą ta odznaka!
monterey fall fair - start this fire
Pieczone pianki, kiełbaski i ziemniaczki – to główne smaki, które kojarzą się z ogniskiem. Weź udział w jednym z organizowanych wieczorami na Jarmarku, ogrzej się przy nim, posłuchaj opowieści miejscowej starszyzny lub pośpiewaj wspólnie piosenki, a następnie odbierz odznakę za ten miły wieczór!
monterey
brak multikont

korektorka, Monterey Herald
lainey monaghan
Awatar użytkownika
about me
poprawia błędy w książkach, a poza tym jest zakochana po uszy w Lestrze, który jest okropnym pracoholikiem
167 cm
27 lat
Cytuj

Post lainey monaghan ()

Nick postaci: Lainey i Lestrange R. Langley
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - let's candle it i monterey fall fair - make it rain
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
deszcz:

Lainey - — Ostatni tydzień siedzieliśmy na kanapie pod kocem. Nie mamy czterdziestu lat, by skazywać się jedynie na takie rzeczy — dodała, ale cierpliwie nadal. Stanęła tuż obok, żeby i Lestra uchronić przed deszczem. A potem spojrzała na niego trochę tak, jakby oszalał, skoro jej podobne propozycje składał.

— Dobrze, w takim razie weź to. Żebyś nie musiał sobie moknąć — dodała, bo jej ten deszcz aż tak nie przeszkadzał. Prawdopodobnie pożałuje swojego przekonania, gdy wróci do domu zmarznięta i przemoczona, ale aktualnie chciała jedynie, żeby Lestrange przestał znajdować we wszystkim minusy.

Lestrange - — Po prostu nie lubię deszczu — rzucił jeszcze, trochę tonem obrażonego dziecka, ale zgodnie z prawdą. Nie lubił, włosy mu się kręciły wtedy jeszcze bardziej i głupio wyglądał.

Nic więc dziwnego, że zdecydowanie bardziej podobało mu się siedzenie pod kocem niż chodzenie po deszczu. Szczególnie że przecież nigdy duszą towarzystwa nie był i odkąd wyrósł z imprezowego okresu, który za dużo dobrego mu w życiu nie przyniósł, to zdecydowanie bardziej na uboczu się trzymał.

świeczki:

Lainey:
— Przecież to nie to samo. Zrobimy świeczki, potem zerkniemy na przetwory, które w tym roku ma pani Ellingson i na pewno przestaniesz w końcu marudzić — dodała święcie o tym przekonana. Lainey co roku kręciła się po jarmarku i zbierała rzeczy, z których później z przyjemnością korzystała przez całą jesień, dlatego nie było szans, że tym razem sobie odpuści tylko dlatego, że zaczęło padać. Było to przecież dość oczywiste. Sięgnęła po olejek zapachowy, a potem po drugi i zerknęła na niego.

Mieli mieć miłą randkę i samodzielnie wykonane świeczki, a póki co mieli jedynie ciągłe marudzenie.
— Okej, tak będzie fajnie. Chcesz ją zrobić? — zapytała, chociaż bez przekonania wielkiego. Z drugiej jednak strony, jakby miał stać obok i robić to w zupełnie niedbały sposób to też wolała to zrobić samemu. Póki co jednak dała mu szansę, a sama odstawiła na bok jabłko z cynamonem, bo zdecydowała się na pomarańczowe nuty zapachowe.

Lestrange:
Nie miał ochoty na tłumy ludzi, wrzeszczące dzieciaki wbiegające w kałuże ani lepienie świeczek, które wymyśliła sobie Lainey. Zgodził się jednak zanim wrócił z pracy i nie miał już odwrotu, bo jego dziewczyna ewidentnie się na to cieszyła. A on lubił, jak się cieszyła. Problem jednak polegał na tym, że jemu ewidentnie brakowało entuzjazmu tego dnia, szczególnie że gdy już spacerowali między stoiskami w poszukiwaniu świeczek sojowych, które mieli sami robić, zaczęło padać.

— Może jednak na przykład sobie to odpuścimy, co? — zapytał, jakże wspaniałomyślnie, naciągając kaptur swojej bluzy na głowę. — Jest taka pogoda, że jedyne jesienne aktywności, na jakie mam ochotę po pracy to takie pod kocem, bez swetra — przyznał bezwstydnie, bo w sumie na takie atrakcje chętnie by przystał. — Świeczki mogę Ci kupić w ikei, nie musimy ich robić — dodał jeszcze, bo w sumie to nie rozumiał po cholerę mieli robić je sami, jak mogli kupić ładne gdzieś indziej już gotowe.
Odznaka została przyznana.
ania#6797
wydra za napisanie karty nagroda - i found my moving buddy 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - monaghan bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 how to catch a catfish we're nothing more than friends pinky promise moving day poison ivy master chef kitchen-bound greening pains black like my soul around the world 4 chord songs pet me it's leviOsa not levioSA somebody that i used to know titanic scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on keep this love in the photograph i'll be there for you friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart coachella vibes blow out the candles after all this time? always heart to heart monterey fall fair monterey fall fair - make it rain monterey fall fair - let's candle it costumery - i am groot teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - angus, thongs and perfect snogging

szef kuchni i właścicielka, Lorien's on the Wharf
lorien mackenzie
Awatar użytkownika
about me
szefowa kuchni oraz właścicielka restauracji, która będzie musiała trochę zwolnić po tym, jak okazało się, że jest w ciąży
169 cm
29 lat
Cytuj

Post lorien mackenzie ()

Nick postaci: Lorien Mackenzie i Lancelot Mackenzie
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - flea market i monterey fall fair - hot tea
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
monterey fall fair - flea market
Lorien
— Albo możemy iść na wyprzedaż garażową. Może znajdziemy jakieś fajne rzeczy — podsunęła, bo widziała wcześniej szyld informujący, że takowa jest organizowana. Nie mówiła jednak, że zamierzała poszukać czegoś, co mogłoby się nadać do nowego baru Fitzpatricka. Niby jakieś dekoracyjne pierdoły to bardzo odległy temat, ale nie zaszkodziło zadbać o to nieco wcześniej, skoro się okazja ku temu pojawiła.

Kiedy już się na miejscu znaleźli wzięła jakąś brzydką lampę w dłonie, a potem się skrzywiła lekko i odstawiła ją jednak.
— Widzisz coś sensownego? — zapytała w połowie alejki, gdy na chwilę zatrzymała się, żeby podnieść jakiś ogromny kubek z latarnią morską. Nie przemawiał do niej jednak szczególnie, więc odstawiła go zaraz na swoje miejsce i zerknęła na ojca. Może on lepiej radził sobie z wygrzebywaniem skarbów pośród ton bubli?

Lancelot
— Wyprzedaż garażowa jest blisko, więc możemy od razu tam się udać, zobaczyć czy rzeczywiście mają coś ciekawego — wskazał ruchem głowy na oddalone nieco miejsce, gdzie rzeczywiście była przestrzeń dla osób, które chciały wziąć udział w pozbywaniu się swoich rzeczy niepotrzebnych. Dlatego swoje korki tam skierowali, a Lance starał się manewrować wózkiem jedną ręką na tyle, aby jednak nie wjechać w jakieś większe kałuże, których pewnie nie brakowało.

— Designerską lampę z muszelkami i bajkową syrenką? — zapytał, wskazując ruchem głowy na przedmiot, który pewnie miał klosz w kształcie muszli a przy podstawie była syrenka, która wyglądała jak żywcem wyciągnięta z podróbki Disneya. Jakby wiedział, to by wcisnął to Lorien do pokoju dziecięcego, ale jednak przecież jeszcze nie wiedział. Dlatego trochę się pośmiali z tego, co tam znaleźli i ostatecznie pewnie skończyli z pustymi rękami, bo nic nie było godne zostać prezentem dla Fitza.


monterey fall fair - hot tea

Lorien
— A nie możemy ograniczyć się do gorącej herbaty na przykład? — zapytałą nos marszcząc, bo jednak nieszczególnie miała ochotę na to, by brać udział w jakiejkolwiek konkurencji. Chociażby dlatego, że doskonale zdawała sobie sprawę ze swojej przejmującej potrzeby wygrywania. Dlatego jeśli już by się na to zdecydowała to musieliby czekać, aż faktycznie Lorien uda się wygrać.

Uśmiechnęła się do niego szeroko, zupełnie nieskrępowana. No, nie spodziewała się takiego obrotu spraw na pewno. A skoro już znaleźli się przy stoisku z herbatami to wybrała sobie jedną, a potem przeniosła wzrok na ojca, żeby i on podjął decyzję.

Lancelot
– Ale w takim razie najpierw herbata, zapraszam uprzejmie – wskazał ręką w odpowiednim kierunku, aby sam udał się za nią z wózkiem z Molly, która dość wesoło tam do siebie gadała, zajmując się swoimi zabawkami i nie marudząc wcale, bo to przecież super dziecko było, wiadomo.

— Trochę — stwierdził z rozbawieniem, upijając kolejnego łyka herbaty i zatrzymując się z wózkiem przy wyprzedaży garażowej, rozglądając się od razu, czy widzi coś ciekawego. Co prawda mistrzem buszowania po takich miejscach nie był, ale może akurat im się trafi jakaś perełka, której ktoś już nie chciał, a oni stwierdzą, że będzie idealna?
Odznaka została przyznana.
ania#6797
wydra za napisanie karty nagroda - beCOD of you 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - mackenzie bean - the graphic master stevo - the multiholic lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak dipsy - the relationship guru george - the mad writer queenie - the social butterfly leo - the storyteller pearl - the ghostwriter ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 better use spf extreme home makeover heart to heart a hard day's night pinky promise wine&dine the great british baking show tea is love, tea is life slip and fall kitchen-bound black like my soul titanic 9 to 5 somebody that i used to know no hope, no love, no glory let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart baby baby baby oh that ain't no etch-a-sketch monterey fall fair monterey fall fair - flea market monterey fall fair - hot tea eat, drink and be scary

weterynarz, lil paws clinic
rowan mackenzie
Awatar użytkownika
about me
planują z Lenny'm powiększyć swoją 6-osobową rodzinę, żeby Molly (córka), Marvel, Masha i Misty (psy) miały się z kim bawić. O dziecko... I może lisa albo szopa.
178 cm
33 lata
Cytuj

Post rowan mackenzie ()

Nick postaci: lennox r. lanterman, rowan mackenzie
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - jam session, monterey fall fair - winning pie
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
[b[winning pie[/b]
R1 A jarmark oznaczał również konkurs na najlepszy jabłkowy placek. Odkąd nauczyła się piec brała w nim udział. Raz udało jej się nawet wygrać! Od tego pamiętnego dnia dziesięć lat temu ta sztuka jej się już nie udała, ale nie miała zamiaru się tak po prostu poddać i nie brać udziału. Szczególnie, że bardzo lubiła wciąż piec. Dlatego po pracy pojechała do domu po placek, który czekał na upieczenie. Bo przecież nie mogła dać do oceny takiego, który czekał od wczoraj w lodówce, prawda? Prawda. Półtorej godziny później wiozła już na jarmark gorący placek.
R2 – Następne ciasto, jakie zrobię będzie całe dla Ciebie. I będziesz mógł wybrać smak – obiecała mu uśmiechnięta. Co to za problem zrobić kolejny placek albo inny wypiek. Uwielbiała to robić w deszczowe dni, kiedy świat zewnętrzny nie zachęcał do aktywności nie pod dachem. – Ja też. Pierwszym miejscem – powiedziała, niby w żartach, ale jednak oboje wiedzieli, że mówi całkowicie na serio. Miała szansę na wygraną. Robiła wspaniałe placki i nie tylko ona tak uważała. Może ten rok znów będzie należał do niej?

L1 – Nadal jestem zdania, że to ciasto o wiele lepiej wypadłoby w naszym domu, a potem w moim brzuchu, ale no jak już trzeba, to trzeba – stwierdził z lekkim rozbawieniem, niby wręcz oburzony faktem, że tak po prostu oddawali najlepsze ciasto na świecie jakimś obcym ludziom. – Mam nadzieję, że odpowiednio docenią ten zaszczyt – dodał jeszcze, bo jednak jak już je dostawali, to powinni wiedzieć, że to zdecydowanie zwycięskie ciasto.
L2 – Dostaniesz dyplom i statuetkę? – zapytał z zainteresowaniem, bo w sumie to do końca nie wiedział, jak to miało wyglądać, jakie były nagrody. Może zapas mąki na szarlotkę? Albo roczna dostawa świeżych jajek z ekologicznego gospodarstwa? To byłoby miłe całkiem.

jam session
R1 – Ooo, patrz. Tam sprzedają dżemy. Będę mogła zrobić Ci placek z dżemem jak będziesz chciał – wykrzyknęła entuzjastycznie i pociągnęła go w stronę odpowiedniego stoiska. – Jakich chcemy spróbować?
R2 – Wiedziałam, że istnieje więcej powodów, dla których Cię kocham – stwierdziła bez skrępowania i cmoknęła go w policzek, a potem podeszła do stoiska. – Dzień dobry, poprosimy dżem jagodowy, truskawkowy i malinowy – powiedziała do sprzedawcy, zgodnie z życzeniem Lantermana. Sama również za nimi przepadała najbardziej i już planowała jak je wykorzysta. – Jutro na obiad jemy naleśniki – zwróciła się z powrotem do swojego ulubionego człowieka, kiedy pan od dżemów pakował im przetwory w papier.

L1 – Jestem basic, owoce jagodowe zawsze interesują mnie najbardziej – przyznał, bez cienia skrępowania. Jagody, maliny, truskawki, poziomki… No były super, co miał kłamać, że nie!
L2 Tak samo jak wybór dżemów i ustalenie naleśników na obiad. I kolejne słowa, które z jej ust padły.
Odznaka została przyznana.
pandita#5430
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - it runs in the family - mackenzie 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic skittles - the rainbow freak queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor the force is strong with this one heart to heart gotta catch 'em all wine&dine tea is love, tea is life black like my soul pet me creatures of the night chimichangas baby baby baby oh it's leviOsa not levioSA joey doesn't share food we're nothing more than friends let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart blow out the candles looking out for a hero marcowe zadanie - zlikwidowany parking monterey fall fair monterey fall fair - jam session monterey fall fair - winning pie costumery - don't make the super suit green costumery - i'll get that arm lost souls cemetery - last step from hell i see dead people fairytale reveal - colors of the wind fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - interview with the vampire hide and seek - found it! hide and seek - mojito

dyrektor kreatywny, googleplex
jaiden dahlberg
Awatar użytkownika
about me
nie jest w stanie wypowiedzieć słowa "przepraszam", więc dogadanie sie z glory stanowi ogromny problem, aczkolwiek hej, ich relacje tak czy inaczej mają być czysto służbowe, prawda?
185 cm
35 lat
Cytuj

Post jaiden dahlberg ()

Nick postaci: jaiden dahlberg, glory langford
Nazwa odznaki: monterey fall fair, make it rain
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
G: I pewnie sielanka by trwała dalej gdyby nagle nie zaczęło padać. Najpierw poczuła lekkie krople, których nie potratowała poważnie, więc kiedy deszcz z większą siłą spadał na ziemię ciężko jej było znaleźć miejsce pod jednym z parawanów. Nie przeszkadzałoby jej to jakoś mocno, bo przecież z cukru nie była. Problemem był tylko błoto, które bardzo mocno utrudniało jej chodzenie. Po pierwsze buty jej się zatapiały, a po do drugie było najzwyczajniej w świecie śliskie.

J: Deszcz sprawił, że Jaiden ściągnął z oczu ciemne okulary, którymi zakrywał wcześniej swoje podbite oko, a które teraz okrutnie zaparowały i już-już miał zadzwonić po ubera, kiedy przed nim pojawiła się osoba, której totalnie, absolutnie nie spodziewał się tam zobaczyć. Chociaż totalnie powinien; kto mógł być fanem podobnych eventów, jeśli nie Gloriana?
– Mogłem spodziewać się po tym wydarzeniu wszystkiego, ale pływanie w błocie jako dodatkowa atrakcja? – rzucił, trochę od niechcenia, zastanawiając się przy tym, jak powinien zareagować. Pomóc jej?

G: Z tego właśnie powodu wylądowała w błocie, a krople deszczu nie przestawały padać z nieba. Więc nie tylko była cała brudna, ale też mokra co było niezbyt przyjemnym połączeniem szczególnie w jego obecności.

J: Po chwili odwrócił się i odszedł, chowając ręce do kieszeni. Kawałek dalej zamówił ubera. Być może nie był z cukru, ale nie zamierzał nadal moknąć; zwłaszcza, że do domu miał spory kawałek drogi.
Odznaka została przyznana.
marnela#5674
wydra za napisanie karty pumpkinhead - halloween 2021 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - marnela bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator skittles - the rainbow freak ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor drunken sailor copy printer argument in shape a hard day's night monterey fall fair monterey fall fair - make it rain monterey fall fair - muddy boots monterey fall fair - let's candle it hide and seek - cactus teenage dream reveal - legally blonde

psi fryzjer, Carmel Dog Care
louvel rainbow cadwallder
Awatar użytkownika
about me
ma zamiar w nikim się w tym roku już nie zakochać, dlatego poświęca się w pełni czesaniu piesków
157 cm
27 lat
Cytuj

Post louvel cadwallder ()

Nick postaci: Louvel Cadwallder i Malvern Hansen
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - hot tea, monterey fall fair - let's candle it
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
monterey fall fair - hot tea
Louvel:
Dlatego odeszła stamtąd lekko rozgoryczona i pokierowała się w stronę stoiska z gorącą herbatą. Trochę tak jakby miała nadzieję, że gorący napój faktycznie ją na nogi postawi i uratuje jej zatkany nos. Będzie mogła wtedy miksować zapachy zgodnie ze swoimi pomysłami upewniając się nawet, że na pewno ze sobą współgrają.
Piła aktualnie ciepłą herbatę, gdy dostrzegła mężczyznę, który ostatnio odwiedzał salon, w którym pracowała. Pomachała mu wesoło, jakby co najmniej znali się kilka długich lat. Louvel nie do końca rozumiała pojęcie zażenowania, więc nie przyszło jej do głowy,że powinna być zakłopotana oskarżeniami, jakie na do widzenia w jego stronę rzuciła. Kiedy to uznała, że na pewno chce ją poderwać.

— Chcesz herbatę? Ta z brzoskwinią jest ekstra — zapewniła go, bo właśnie ją popijała, więc mógł jej wierzyć na słowo. Mógł nawet spróbować najpierw, jeśli nie do końca jej osądowi ufał. Ale ona nie okłamywała ludzi, nie miała po co przecież.

Malvern:
Postanowił jednak w pierwszej kolejności zahaczyć o miejsce, w którym sprzedawano gorącą herbatę; tak, żeby ogrzać się w to dość chłodne, jesienne popołudnie. W pewnym momencie zauważył, że ktoś macha do niego przyjaźnie i rozpoznał w tej osobie fryzjerkę, która obcinała Lucky’ego. Podszedł do niej, kompletnie zapominając, że oskarżyła go o próbę poderwania. Czuł się chyba głównie rozbawiony tym wydarzeniem. Nie zezłoszczony, czy też zawstydzony.

— Oczywiście, że pijam herbatę. Czy istnieje ktoś, kto tego nie robi? — zapytał. Kawa i herbata były przecież najpopularniejszymi napojami, prawda? Nie wliczając w ten ranking wody, oczywiście. I nijak się to miało do słuchania muzyki w pracy; tamto było przecież bardzo, bardzo wybiórczą kwestią.
monterey fall fair - let's candle it
Louvel:
A kiedy przystał na jej propozycję pisnęła podekscytowana, bo znaczyło to, że uda jej się zrobić świeczki tego dni. Nim zdążył zareagować, chwyciła go za dłoń i pociągnęła wokół stoiska. Nie było co zwlekać, powinni przystąpić do tego natychmiast. Dlatego mała Louvel zaciągnęła tego wielkoluda w odpowiednie miejsce, a gdy już się przy nim znaleźli, zupełnie nieskrępowana, puściła jego dłoń i sięgnęła po instrukcję. — Okej, to najpierw zapachy i tak. Czekaj, zrobię mieszankę i musisz ocenić. Moi bracia pewnie lubią to co ty, bo też są często poważni i nadąsani. Krzywią się na puchate poduszki i nie lubią słodkich zapachów — wyjaśniła bardzo luźno. Przy Louvel większość osób może wydawać się nadąsana. Do małego próbnika przelała trochę aromatu kokosa, pomarańczy i jabłka, a potem podsunęła mu pod ramię. Wyżej nie sięgnęła, do nosa musi unieść próbnik sam.

— A to? Czy to jest lepsze? — dopytała zerkając na niego wyczekująco, bo miała nadzieję, że tak będzie. To przecież dopiero pierwszy etap tworzenia świeczek, więc musieli najpierw dobrać zapachy, a dopiero później przejść do dalszych etapów. Oczywiście teraz musieli trzy dograć, bo skoro jej tak ładnie pomagał to w pełni zasługiwał na to, żeby i dla niego świeczkę zrobiła. Skąd miała wiedzieć, że miał jeszcze więcej wad i nie lubił świeczek? — Myślisz, że mają aromat sera? — zapytała poważnie, rozglądając się po stoliku z zapachami nawet. Może się uda taki znaleźć!

Malvern:
Sięgnął po kolejną probówkę, jaką mu podała. Zapach był całkiem ładny, aczkolwiek jeszcze słodszy, niż wcześniej. Hansen postawił przed sobą pytanie: czy był jakikolwiek sens w tym, żeby skazywać ją na kolejną próbę? Tak czy inaczej, chyba nie do końca próbowała wbić się w czyjekolwiek gusta. — Jest świetny — powiedział ostatecznie, kiwając głową z uznaniem. — A świeczkę o aromacie sera chętnie bym przyjął — tutaj już był poważny w 110%, nawet jeśli nie spodziewał się, że coś takiego uda jej się znaleźć.

— Jaki jest następny etap? — zapytał, chcąc poniekąd odejść od wcześniejszego tematu. Nie miał przecież pojęcia, w jaki sposób wyrabia się świeczki. Jak zostało wspomniane — na jarmarku bywał głównie z dziećmi, a one były za małe, na takie eksperymenty.
Odznaka została przyznana.
ania#6797
wydra za napisanie karty bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 friendly chats pet me 4 chord songs pinky promise a hard day's night heart to heart monterey fall fair monterey fall fair - hot tea monterey fall fair - let's candle it

stolarz, Moss Landing Boat Works
luther fitzgerald
Awatar użytkownika
about me
stolarz w okolicznej stoczni, robi meble na specjalne zamówienie po godzinach i ma ogromnego pecha do kobiet
190 cm
30 lat
Cytuj

Post luther fitzgerald ()

Nick postaci: cherie steinhart, luther fitzgerald
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - hot tea, monterey fall fair - jam session
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
monterey fall fair - hot tea
Cherie:
1. — Okej, najpierw ciasto, potem jabłka w karmelu — przytaknęła, w końcu docierając do stoiska, przy którym sprzedawano herbatę i ciasto. Od razu kupiła im zarówno herbatę jak i po kawałku jabłecznika, z którymi powróciła do Luthera, bardzo dumna z siebie. — Za nasze wspólne wyjście — lekko stuknęła się swoim kubkiem z kubkiem Luthera, po czym upiła herbaty i wgryzła się w ciasto.

2. Powróciła powoli do stolika, na którym Luther zostawił ich herbaty i napiła się z pierwszego lepszego kubka, chcąc oczyścić usta i choć odrobinę pozbyć się tego paskudnego smaku, który pozostawał w jej ustach. Nie podejrzewała, że zwyczajny wypad na jarmark, który miał być festiwalem radości i popijania rozgrzewającej herbaty okaże się pokazem porażki z jej strony i zapijaniem paskudnego smaku w ustach tą wymarzoną herbatą.

Luther:
1. Kiedy już miał pewność co do swojej czapki, a Cherie kupiła im zarówno ciasto, jak i herbatę i kiedy zamówienie trafiło w ich ręce, pewnie stanęli w jakimś ustronnym miejscu. - Z nasze wyjście i moją czapkę - poprawił ją, po czym upił herbaty, samemu zabierając się za jedzenie, chociaż dla odmiany Luther nawet nie zdążył wziąć pierwszego kęsa, a już przejmował od niej kubek i jabłecznik do rąk własnych.

2. - Jeśli nie czujesz się dobrze, to możemy po prostu wrócić do domu i przyjść tutaj jutro, raczej stoisko z dzierganiem będzie na miejscu, to z przetworami podobnie - zaproponował spokojnie, bo nie chciał, by odczuwała jakąkolwiek presję. Robienie czapki na drutach mogło poczekać, konfitury raczej nie miały magicznie zniknąć do jutra, a herbatę i tak mieli już praktycznie wypitą, bo po tym, jak Cherie przystawiła się do swojego kubka, niemalże nic w nim nie zostało.

monterey fall fair - jam session
Cherie:
1. — Możemy pójść tylko po dżemy, a na drutach nauczę się robić jutro, skoro tak sprawa się prezentuje — było to chyba najbardziej rozsądne ze wszystkich wyjść. Wiedziała, że cały jesienny nastrój poszedł już się walić i nie miała nagle odżyć i uznać, że wszystko jest super i nic jej nie boli, bo żołądek trochę ją kuł i pewnie nie miał przestać aż w domu nie weźmie kropli żołądkowych albo przynajmniej nie napije się mięty.

2. Dlatego też cieszyła się, kiedy z Lutherem dotarli do stanowiska i zabrali się za wybieranie kolejnych i kolejnych, i kolejnych słoiczków, aż zrobiło się ich tyle, że Cherie nawet poczuła się trochę głupio. Ale kto nie kochał domowych przetworów niech pierwszy rzuci kamień. Dlatego też dzielnie po prostu zapłaciła za wszystkie i podzieliła się z ukochanym okazją do niesienia ich, po czym ruszyła wspólnie, ramię w ramię do auta. — Jutro nasmażę całą stertę naleśników i będziemy jedli z dżemami — zarządziła niczym jakaś matka do swojego dziecka, ale nagle naszła ją taka ochota na naleśniki, że aż prawie coś Cherie zabolało i czuła, że bez nich z dżemami jej życie straci naprawdę wiele blasku.

Luther:
1. - Jeśli nie czujesz się dobrze, to możemy po prostu wrócić do domu i przyjść tutaj jutro, raczej stoisko z dzierganiem będzie na miejscu, to z przetworami podobnie - zaproponował spokojnie, bo nie chciał, by odczuwała jakąkolwiek presję. Robienie czapki na drutach mogło poczekać, konfitury raczej nie miały magicznie zniknąć do jutra, a herbatę i tak mieli już praktycznie wypitą, bo po tym, jak Cherie przystawiła się do swojego kubka, niemalże nic w nim nie zostało.

2. - Okej, to w takim razie dżemy i lecimy. One i tak znajdowały się przy wyjściu, tak mi się przynajmniej wydaje... - zastanowił się chwileczkę, rozglądając ponad głowami ludzi obecnych na jarmarku. Nie pomyliło mu się, straganik wypełniony po brzegi słoiczkami znajdował się po przeciwnej stronie, zaraz obok wyjścia, tak jak zapamiętał.
Odznaka została przyznana.
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - it runs in the family - fitzgerald 6 month feast - remember the name - gold queenie - the social butterfly lilo - the helping hand bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic misha - the aesthetic queen skittles - the rainbow freak after all this time? always no hope, no love, no glory chimichangas like a superhero slip and fall highway to hell i forgot that you existed one of you will betray me tonight scream and shout creatures of the night in shape the queen's gambit these boots are made for walkin' wine&dine majowe kto zagra - folktale winery & vineyards lipcowe zadanie - kino plenerowe monterey fall fair monterey fall fair - jam session monterey fall fair - hot tea majowe zadanie - pożar w stoczni majowe zadanie - skandal w lokalnej redakcji teenage dream reveal - herbie: fully loaded

opiekunka osób starszych, dom opieki
daphne rowley
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
172 cm
28 lat
Cytuj

Post daphne rowley ()

Nick postaci: daphne rowley
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - flea market
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
Zamierzała zacząć od swojego domku i wprowadzić pewne małe, a może i większe, zmiany. Postanowiła więc wybrać się na jesienny jarmark, usłyszawszy, że można znaleźć na nim niemałe skarby do swoich czterech kątów. Nie trzeba jej było dwa razy powtarzać, Daphne uwielbiała grzebać w starociach i odnajdywać wśród nich prawdziwe perełki. Trzeba było przyznać, że choć na co dzień cierpliwości zdecydowanie jej brakowało, potrafiła godzinami przeglądać stoiska, by wybrać coś jak najbardziej odpowiedniego. W końcu zdecydowała się na całkiem urokliwy zegar ścienny, który idealnie miał wkomponować się we wnętrze jej domku. Podała starszemu panu obsługującemu stoisko odliczoną kwotę i odwróciła się, by ruszyć do kolejnego stoiska.

– Uhmm, szukam czegoś do domu – odpowiedziała nerwowo, wskazując na zakupioną wcześniej na targu lampkę.

– Ach no tak, ja przecież też nie będę chodzić po mieście z lampą – rzuciła jakby zaskoczona, że przez cały ten czas przedmiot w dłoniach trzymała i może niekoniecznie wygodnie byłoby z nim latać gdziekolwiek.

teraz widzę, że w trakcie gry zmieniłam zegar w lampę, ale pomińmy ten fakt :lol:
Odznaka została przyznana.
jusia
wydra za napisanie karty ghostbusters - halloween 2021 6 month feast - here's to us! 6 month feast - the shorter the better - jusia 6 month feast - young padawan dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly let's get it on around the world monterey fall fair monterey fall fair - flea market

tłumaczka | współwłaścicielka warsztatu, Pacific Motor Service
Sparta Shepherd
Awatar użytkownika
about me
everybody keeps getting by
while I sit here, I keep getting high
172 cm
30 lat
Cytuj

Post Sparta Shepherd ()

Nick postaci: Sparta Shepherd Harmony Roberts
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - muddy boots
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
Sparta
Spiesząc szybko na umówione miejsce spotkania, nie zauważyła, jak weszła prosto w błotną kałużę. Na szczęście nie była tak głęboka, na jaką wyglądała, ale i tak Sparta pobrudziła sobie oficerki na obcasie. Sparta zdusiła w sobie przekleństwo i powoli wyszła z kałuży, nie chcąc się jeszcze bardziej pobrudzić i poszła dalej, jednak szła już o wiele uważniej, nie chcąc drugi raz wdepnąć w taką niespodziankę.
Uśmiechnęła się na widok przyjaciółki i przytuliła ją na powitanie.
- Sorka za spóźnienie, ale wpadłam po drodze w błoto. - może i nie było to bezpośrednią przyczyną tego, że przyszła chwilę po czasie, ale na pewno się przyczyniło i wyjaśniało, czemu była ubrudzona.

Sparta mogła jedynie się cieszyć, że z tym swoim gapiostwem nie poślizgnęła się w kałuży, bo wtedy nie dość, że tylko bardziej by się ubrudziła, to do tego pewnie by się obiła. Biorąc to pod uwagę, na szczęście jedynie ubrudziła sobie buty i spodnie. Bez mycia się nie obejdzie, na szczęście błoto nie należało do szczególnie problematycznych ubrudzeń.
- Mam nadzieję, że nie będzie padać, już i tak jest wystarczająco dużo błota. - mało sprzyjające warunki pogodowe nie przeszkodziły jej w przyjściu na jarmark, ale zdecydowanie przyjemniej byłoby, gdyby świeciło słońce i nie było nigdzie błota. Jednak nie narzekała na to zbyt głośno, bo i tak nic by to nie zmieniło.

Harmony
Kto z nas nie lubi zapachu przypraw korzennych, wydrążania dyni na Halloween, taplania się w kałużach, co blondynka uwielbiała jako dziecko i zanim dorosły zdążył zareagować tak ona już wskakiwała z całym impetem w kałużę, ochlapując siebie i innych, najgorzej że brudziła przy tym ubranka, które następnie trzeba było prać. A każdy z nas ma w sobie coś z dziecka, zatem nadal lubiła w kaloszach wskakiwać w te kałuże, robiąc plusk, ale już nie był on tak emocjonujący jak kiedyś.

Gdy tylko przyjaciółka zjawiła się na umówionym spotkaniu i wytłumaczyła się błotem, blondynka od razu spojrzała na jej spodnie i buty, przypominając sobie jak to sama niejednokrotnie wpadała na takie niespodzianki, a teraz też jedną zaliczyła, ale na szczęście tą małą i ma tylko brudne buty od pięt do kostek.
- W takim razie witaj w klubie jesiennych brudasków. - odparła, odwracając się bokiem, by Sparta mogła zobaczyć i jej ubrudzone od błota buty. Oj niestety będzie musiała je w domu myć i to już nie było ani trochę zadowalającą czy też fajną perspektywą. Jako dziecko robiła to za nią mama bądź babcia i wtedy taplanie się w kałużach było dla niej świetną zabawą. Jednak każdy z nas ma w sobie coś ze świnki i lubi za dzieciaka taplać się w błotku.
Nick postaci: Sparta Shepherd Harmony Roberts
Nazwa odznaki: monterey fall fair - start this fire
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
Sparta
Szybko uporały się ze znalezieniem odpowiednich kijków, na których zaraz też mogły zacząć piec pianki nad ogniskiem. Ogień przyjemnie grzał, tym bardziej, że dzień nie należał do najcieplejszych, więc miło było postać bliżej ognia.

Również spróbowała pianki i musiała przyznać, że okazała się być naprawdę dobra, dlatego bez zawahania postanowiła upiec sobie kolejną.
- Faktycznie są dobre, chociaż oryginalnych nie przebijają. - odparła. Ale i tak nie miała nic przeciwko zjedzeniu całej paczki.

Harmony
Liczyła na to, że będzie można kupić grzańca na jarmarku, jednak się przeliczyła, więc pospacerowała sobie jeszcze, a na wieczór zebrała się w stronę wielkiego ogniska, gdzie była umówiona z brunetką. [...]
- Cześć, przygotowałaś już kijaszek i pianki? - zapytała, bo sama kompletnie o tym zapomniała i nie miała ze sobą kompletnie nic, oprócz jakichś drobiazgów, które kupiła na jarmarku.

Wtem pierwsze pianki się już upiekły i Harmony skosztowała tego "eksperymentu".
- O wow, są rewelacyjne! - odparła z rozkoszą, aż prawie się opluła, więc Sparta powinna jej wybaczyć to mówienie z pełną buzią w tym momencie.
Odznaka została przyznana.
Rez#8613
wydra za napisanie karty nagroda - midnight rider spooky scary skeletons - halloween 2021 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one dipsy - the relationship guru george - the mad writer pearl - the ghostwriter ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 pontoons and swimmers book worm you guys wanna start a fight? heart to heart a hard day's night wine&dine these boots are made for walkin' the queen's gambit tea is love, tea is life heavy scales copy printer argument friendly chats blood, sweat and tears tooth and claw pet me creatures of the night one does not simply walk into mordor this is the way you left me scream and shout i'll be there for you what's in your basket? majowe kto zagra - redwoods majowe zadanie - wilk lipcowe zadanie - plaga komarów lipcowe kto zagra - amber monterey fall fair monterey fall fair - muddy boots monterey fall fair - start this fire
brak multikont

cukiernik, layers
lou lanaghan
Awatar użytkownika
about me
piecze ciasta by nie myśleć o tym, że życie wymyka jej się spod kontroli
168 cm
27 lat
Cytuj

Post louisiana lanaghan ()

Nick postaci: louisiana lanaghan, nevada lanaghan
Nazwa odznaki: monterey fall fair, flea market
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
nevada: — To chcę! — zawołała podekscytowana. Nie miała pojęcia, czy będzie jej to pasowało do nowej sypialni, nowego salonu, czy do czegokolwiek innego. Nie było to teraz istotne. Wiedziała, że musi mieć tez różową lampę. Na wzór tej, którą Eudora miała, gdy Nevada u niej pomieszkiwała w Los Angeles. — Czy to rozsądne kupować rzeczy, jak jeszcze nie wiem jak będzie wyglądał salon? — zapytała ściągając brwi.

louisiana: — Myślę, że ten puf będzie świetny. Gdzieś na pewno znajdziesz dla niego miejsce — stwierdziła, z powrotem podając go siostrze. Być może dobieranie umeblowania faktycznie nie powinno być pierwszym krokiem, ale mniejsza z tym. Zwłaszcza że meble, tak czy inaczej, były sprzedawane za bezcen.

nevada: — Mogłabym zapytać, ale pewnie ratuje ludzkie życia. Ja mogę w takim razie uratować nasz przyszły salon i znaleźć jeszcze lampę — zadecydowała, bo uważała, że to rozsądne. Ona na pewno nie będzie miała d tego głowy. Podniosła go więc i podała Lou, żeby mogła go nieść za nią. Ona potrzebowała wolnych rąk do tego, żeby dotykać lampy na przykład. Na pewno zrozumie!

louisiana: Kobieta zabrała puf i pomaszerowała dalej. — Lampę? Myślę, że możemy tutaj wyposażyć całe mieszkanie. Aczkolwiek potrzebowałybyśmy dodatkowych rąk — stwierdziła z uśmiechem. No, ktoś musiał to targać. Gdzie była Indiana, tak na przykład?
Odznaka została przyznana.
marnela#5674
wydra za napisanie karty ghostbusters - halloween 2021 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanaghan 6 month feast - remember the name - marnela bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak after all this time? always i'll be there for you let's get it on the great british baking show pinky promise i forgot that you existed lipcowe zadanie - światowy dzień UFO monterey fall fair monterey fall fair - flea market hide and seek - cotton candy

Barista; student, The Wild Plum Cafe; San Jose State University
Arvid Johansen
Awatar użytkownika
about me
Student II roku Analityki Kryminalistycznej i Sądowej, który pojawił się w Monterey w ramach programu wymiany studenckiej. Środkowy rozgrywający w klubie piłki ręcznej, a także wolontariusz w schronisku. Ukrywa przed całym świętem, a szczególnie przed sobą, że jest gejem. Ma nawet dziewczynę, z którą jest prawie 3 lata.
183 cm
21 lat
Cytuj

Post Arvid Johansen ()

Nick postaci: Arvid Johansen & roddy fitzgerald
Nazwa odznaki: make it rain
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
Roddy:
[...]Nim mu się to jednak udało, zaczęło lać. Nie był to deszcz przejściowy. Pomimo kilku wcześniejszych kropel, ciężko było spodziewać się czegoś takiego. Wyglądało to wręcz tak, jakby ktoś nagle chlusnął na nich wodą z wiadra. Ludzie dookoła zaczęli krzyczeć i chować się, a Roddy tymczasem zastygł w miejscu, wyraźnie skołowany i z miejsca całkowicie przemoczony.
[...]- Dobra, to kurtki nad głowy i biegniemy? - zerknął na niego z dołu i powoli się odsunął. Absolutnie tragiczne uczucie, bo nawet jeśli było mu wciąż zimno, to jednak w jakimś stopniu udało mu się to zneutralizować. Pozbawiony kumpla u swojego boku, zaczął raz jeszcze marznąć do stopnia szczękania zębami. - To dalej - ściągnął z trudem kurtkę i uniósł nad głową, aby pełniła funkcję parasola. Średnio to widział, bo materiał przeciekał mu na czapkę, ale zawsze była to jakakolwiek ochrona. Poczekał na reakcję bruneta, a następnie ruszyli w kierunku przystanku, aby udać się do domu i wysuszyć.
Arvid:
[...]Przeszli zaledwie kawałek, kiedy nastąpiło prawdziwe oberwanie chmury. W pierwszej chwili był zaskoczony i przez sekundę albo dwie obserwował, jak piwo w kubeczku miesza się z deszczówką. Spojrzał na przyjaciela, który stał jak wmurowany i chwycił go za nadgarstek, ciągnąc przed siebie. - Musimy się gdzieś schować.
[..]- Wydaje mi się, że pada, ale ciężko jednoznacznie stwierdzić. - Mruknął ironicznie, przyspieszając kroku. Było to raczej bez sensu, bo i tak był cały przemoknięty, ale chciał jak najszybciej się schować przed tym okropnym deszczem. [...] - A zapowiadało się tak fajnie. - Mruknął z niezadowoleniem, spoglądając na lejący deszcz. - Nie wiem, nie mam pojęcia. - Był cały mokry, było mu cholernie zimno i nieprzyjemnie, a nie byli nawet blisko jakiegokolwiek miejsca, gdzie mogliby się przebrać w coś suchego i się odrobinę ogrzać.
Odznaka została przyznana.
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! george - the mad writer william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 drunken sailor animal helper pet me black like my soul mercury retrograde monterey fall fair monterey fall fair - make it rain horror reveal - the final destination
brak multikont

rezydent chirurgii urazowej, monterey community hospital
eudora stryker
Awatar użytkownika
about me
Wróciła niedawno na rezydenturę, zamieszkała ze swoją dziewczyną i stara się regularnie chodzić na terapię. Dzięki temu wszystkiemu coraz rzadziej myśli o ucieczce w alkohol.
170 cm
31 lat
Cytuj

Post eudora stryker ()

Nick postaci: Wynne Goldsworthy, eudora stryker
Nazwa odznaki: monterey fall fair, let's candle it
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
W1 Zapach ze stoiska był nieziemski, co też było plusem. Nie zdawała sobie sprawy, że załapała się na początek warsztatów z tworzenia świec i że jej wymuszony uśmiech do przeuroczej starszej kobiety sprowokuje ją do zainicjowania dialogu, a następnie zmuszenia jej do wzięcia udziału.
W2 [...] zapytała w międzyczasie, przeglądając olejki zapachowe, które im udostępniono. Drugą ręką mieszała powoli podgrzewany wosk.

E1 Kiedy zobaczyła ten ze świeczkami, przypomniała sobie, że to obowiązkowy punkt romantycznego wieczoru. Dlatego podeszła bliżej, nieświadoma niebezpieczeństwa, które czyhało tam na nią niczym pająk w sieci. Nie znosiła brania udziału w jakichkolwiek warsztatach, chyba że w takich gdzie mogła podszkolić swoje zdolności chirurgiczne. Nawet nie wiedziała w jaki sposób dała się namówić właścicielce stoiska, ale po jakiejś minucie weszła za nią do namiotu ze skonsternowaną miną.
E2 Sięgnęła po jeden i jej dłoń musnęła nadgarstek blondynki. Nie przejęła się tym za bardzo, zatrzymała na niej tylko spojrzenie na kilka sekund. – A Ty? – zapytała. Powąchała olejek, który wzięła poprzez pomachanie nad nim ręką i skrzywiła się. – Zdecydowanie nie polecam wanilii – stwierdziła, wciąż wykrzywiona.
Odznaka została przyznana.
pandaa#5430
wydra za napisanie karty spooky scary skeletons - halloween 2021 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - remember the name - panda leo - the storyteller skittles - the rainbow freak bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 sea light cocktail with tom cruise you guys wanna start a fight? old habits die hard i'm friends with mary jane a hard day's night pinky promise moving day pimp my house kitchen-bound heavy scales bones 'n' friends cold brewsky bingewatch all night pet me it's leviOsa not levioSA start of something new somebody that i used to know no hope, no love, no glory let's get it on drunken sailor don't go breaking my heart what's in your basket? majowe zadanie - festiwal kwiatów monterey fall fair monterey fall fair - let's candle it fairytale reveal - my name, stitch fairytale reveal - nagroda specjalna

adwokat, presidio of monterey legal assistance office
bentley westfield
Awatar użytkownika
about me
adwokat aspirujący na pracoholika z anger management issues; fachowo wkurwia swoją byłą narzeczoną, a także potencjalny nowy obiekt zainteresowań
184 cm
35 lat
Cytuj

Post bentley westfield ()

Nick postaci: louie hemingway, bentley westfield
Nazwa odznaki: monterey fall fair (oboje), monterey fall fair - make it rain (tylko ben), monterey fall fair - muddy boots (tylko louie)
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
ben:
1. - Tam jest zadaszone, możemy się schować - powiedział, kiedy po kilkudziesięciu minutach spacerowania zaczął padać deszcz. Mieli za sobą już po kubku ciepłej herbaty oraz odhaczone oględziny mebli na pchlim targu, bo Louie rozglądała się za nową szafką i, przy dobrych wiatrach, kwietnikiem, ale kiedy zaczęło lać, jedynie schowali się pod jakimś skromnym daszkiem, który okazał się niewystarczający.

2. Jeszcze pół roku temu nie pomyślałby czegoś podobnego choćby go przypalali, a tu proszę, zmierzał na jarmark, by zrobić świeczki handmade, wypić herbaty i pouciekać przed czającym się nań deszczem. A deszczu przecież nie znosił normalnie, więc to, że nie uciekał teraz spłoszony do samochodu, gdy z nieba spadały wielkie krople, było spektakularne, naprawdę.

louie:
1. Była w tym swoim amoku przez cały ten czas, brodząc w błocie, aż nie zaczęło nagle padać. Zaskoczona zgodziła się z Benem, że należy się schować i ruszyła z nim pod wskazany daszek. Zaintrygowana spojrzała na swoje ubłocone kalosze, jednak nie z jakąś pogardą, a naprawdę wielkim zachwytem. Była beznadziejna pod tym względem, ale czuła się tak, jak gdyby miała być najszczęśliwsza tylko wtedy, kiedy uda jej się ubrudzić dostatecznie mocno.

2. Musiała go zapytać Póki co jednak brodząc w tym błocie patrzyła na Bena, który to chyba naprawdę wczuł się w wygrywanie jej misia. — Też nie pamiętam — stwierdziła z rozbawieniem, zwracając się zaraz do pana z pytaniem o to, jak w zasadzie powinni to zrobić, aby móc cokolwiek wygrać. Spokojnie słuchała opowieści mężczyzny, ignorując lejący za nimi deszcz, bo to nie było coś, czym zamierzała się martwić. Wystarczyło jej to, że zerkała co jakiś czas na błoto, w którym stali i cieszyła się, że zarówno ona jak i Bentley zdecydowali się na kalosze.
Odznaka została przyznana.
gold#8233
wydra za napisanie karty spooky scary skeletons - halloween 2021 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 drunken sailor friendly chats i gotta go my own way chimichangas the force is strong with this one moving day i forgot that you existed don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on scream and shout pet me confessions of a shopaholic wine&dine a hard day's night lipcowe kto zagra - benihana monterey fall fair monterey fall fair - make it rain cinderellas pumpkin - you're carving me out 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet hide and seek - beer 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club

onkolog ginekolog, monterey community hospital
orwell beresford
Awatar użytkownika
about me
onkolog ginekolog w lokalnym szpitalu, a po godzinach także opiekun Dagny - swojej bratanicy, którą jego brat wysłał do Monterey jakiś czas temu (i którą nie musi się już opiekować, ale jest wobec niej lekko nadopiekuńczy)
182 cm
36 lat
Cytuj

Post orwell beresford ()

Nick postaci: orwell beresford
Nazwa odznaki: monterey fall fair, monterey fall fair - let's candle it
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
1. Wracając jednak do sedna sprawy, jaką był jarmark - panowie spotkali się na miejscu i pokonując prawdziwy slalom wśród błotnistych kałuży (Orwell na szczęście przygotował się nieźle i miał całkiem odpowiednie na tę okazję buty), jakoś tak zupełnie nieplanowanie dotarli do stoiska, na którym można było wykonać sobie własnoręcznie sojową świeczkę. No, przynajmniej Orwell tego nie planował, bo Anakin dla odmiany wydawał się być zachwycony z takiego obrotu spraw i od razu przystąpił do tworzenia czegoś, co później chyba zamierzał komuś podarować. Orwell zdecydował się mu potowarzyszyć, bo to mu się wydawało całkiem ciekawe, ale już na wstępie doszedł do wniosku, że nie będzie planował komu wręczy swoje wątpliwe dzieło, a przynajmniej nim go nie skończy, bo mogło się okazać, że ta jego świeczka do niczego się nie nada, a wtedy... nie chciałby się wstydzić za kulawy prezent, a rezultat na tę chwilę nie zapowiadał się spektakularnie. - Znowu się oparzyłem, cholera - mruknął, po raz kolejny nurzając knot, na którym było już kilka warstw sojowego wosku, teraz robiąc to ostrożniej.

2. - Zależy mi na niej, ale... nie mamy nic ustalonego, po prostu... kurwa - syknął, a przekleństwo przerwało jego wypowiedź oczywiście przez to, że się oparzył. Świeczka zaczynała jakoś wyglądać, ale jego palce niekoniecznie, całe już czerwone od gorącego wosku, który ciągle na nie kapał.
Odznaka została przyznana.
gold#8233
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - it runs in the family - beresford 6 month feast - remember the name - gold bobby - the goof queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak bean - the graphic master stevo - the multiholic cold brewsky pinky promise i'm friends with mary jane heart to heart boat party riders on the storm blow out the candles friendly chats let's get it on these boots are made for walkin' a hard day's night monterey fall fair monterey fall fair - let's candle it farmagedon - you ghosting me

dyrektor kreatywny, googleplex
jaiden dahlberg
Awatar użytkownika
about me
nie jest w stanie wypowiedzieć słowa "przepraszam", więc dogadanie sie z glory stanowi ogromny problem, aczkolwiek hej, ich relacje tak czy inaczej mają być czysto służbowe, prawda?
185 cm
35 lat
Cytuj

Post jaiden dahlberg ()

Nick postaci: jaiden dahlberg, luminary r. harlowe
Nazwa odznaki: monterey fall fair (tylko luna), muddy boots, let's candle it
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
muddy boots

luminary: A pogoda była mocno jesienna, chmury się zbierały coraz ciemniejsze, a na drodze i tak było sporo kałuży, które trzeba było omijać, bo ostatnio było dość deszczowo. Także rozgrzewka odpowiednia im się na pewno przyda, a herbata z prądem idealnie do tego się nadaje.

jaiden: Na co dzień co prawda nie spożywał dużych ilości alkoholu, aczkolwiek wychodził z założenia, że czasami trzeba. Przede wszystkim w sytuacjach, gdy okoliczności tego wymagały; a on, dosłownie kilka sekund wcześniej, ledwo wyminął dwie, paskudne kałuże. Jeszcze trochę i ubrudził by swoje świeżo-wypolerowane buty!

luminary: Z rozbawieniem przyglądała się, jak Jay omija kałuże, w które ona sama wchodziła bez mniejszych oporów. Będzie miała brudne najeczki, no trudno! Zdarza się przecież najlepszym. Najważniejsze, aby się nie przeziębiła, bo na to nie miała za bardzo czasu.

jaiden: Na sam koniec prawdopodobnie dopadła go paskudna karma, skoro buty, o których czystość tak dzielnie walczył podczas tej przeprawy, zostały umoczone w kałuży i ozdobione błotem. Czy mu się to należało? Zapewne tak. Chociaż on sam, oczywiście, niekoniecznie by się z tym zgodził.

let's candle it

luminary: — Nie bądź smerfem marudą, wszyscy wiedzą, że smerfy są beznadziejne, a maruda najbardziej — szturchnęła go, wręczając mu podstawowy zestaw do robienia świeczek i sama przygotowała sobie miejsce pracy obok. — Jak nie na prezent, to dla Ciebie, aromaterapia jest bardzo zdrowa, więc powinieneś lubić takie rzeczy — przecież był sportowym świrem, który liczył kalorie i pił obrzydliwie wyglądające koktajle. Także no to powinno go przekonać.

jaiden: — Nie chodzi o marudzenie, a zwyczajną niechęć — stwierdził, przekonany, że jedno niekoniecznie musi łączyć się z drugim. Przejął od niej jednak ten zestaw do robienia świeczek. — Być może. Aczkolwiek szalone zapachy mnie nie kręcą. Zdecydowanie wolę te … stonowane — czy też nieistniejące; bo zapewne był typem człowieka, który wszystko, oprócz perfum, kupował bezwonne.

luminary: — Wiem, kupowałeś całe nasze małżeństwo odświeżacz o zapachu wodospadu — przypomniała mu łaskawie z bardzo zdegustowaną miną. Kto kupuje odświeżacz o zapachu wodospadu? No Jay. Po co? Tego nie wie nikt. Ona za to przeglądała dalej zapachy świeczek i w końcu nawet zabrała się za to, aby jedną zacząć robić, w międzyczasie pijąc spory łyk swojej herbaty.

jaiden: Skoro już stali przy stoisku ze świeczkami, Jaiden również zabrał się do przygotowania, bo był znudzony. Po co miał chodzić ze strutą miną i patrzeć Lunie na ręce, skoro sam również miał szansę czymś się zająć? Chociaż wybieranie zapachów i kolorów, chyba nieco go przerażało; to więc zostawił do oceny byłej żonie.
Odznaka została przyznana.
marnela#5674
wydra za napisanie karty pumpkinhead - halloween 2021 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - marnela bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator skittles - the rainbow freak ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor drunken sailor copy printer argument in shape a hard day's night monterey fall fair monterey fall fair - make it rain monterey fall fair - muddy boots monterey fall fair - let's candle it hide and seek - cactus teenage dream reveal - legally blonde

ODPOWIEDZ