If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu przeczytacie o zmianach w administracji oraz rankingu za maj!
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city
Cytuj

Post ()

odznaki
za zadania miesiąca
Poniżej znajduje się lista zadań przygotowanych na najbliższe dwa miesiące. Zadania te dotyczą całego miasta, część z nich rozegrać można w dowolnej lokacji, część dotyczy jednak konkretnych dzielnic.

MINIREGULAMIN ODZNAK PRZYZNAWANYCH ZA ROZEGRANIE ZADAŃ MIESIĄCA:

— Aby zadanie było zaliczone, musi pojawić się przynajmniej 5 postów od każdego z graczy, a gra musi być zakończona.
— Zadania można śmiało łączyć, ale wówczas ilość wymaganych postów rośnie proporcjonalnie, więc 2 odznaki to po 10 postów od gracza.
— Aby otrzymać odznakę za dane zadanie miesiąca, należy:
  • odegrać wątek związany z daną odznaką, nie tylko wspomnieć o tym w rozmowie,
  • odnieść się do niego przynajmniej w dwóch postach
  • opisać to szerzej, niż jednym zdaniem.
— Jeżeli graczom nie udało się zakończyć rozgrywki do końca miesiąca, mogą się oni zgłosić po odznakę do 10 dnia kolejnego miesiąca, pod warunkiem, że w grze pojawiło się przynajmniej 5 postów od każdego z nich.

Kod: Zaznacz cały

[zamowienia][b] Nick postaci:[/b] 
[b]Nazwa odznaki:[/b]
[b]Link do gry:[/b] [url=LINK] klik[/url]
[b]Fragmenty gier:[/b] [spoiler]pole obowiązkowe[/spoiler][/zamowienia]
time for adventure
Ładna pogoda oznacza jedno — rozpoczęcie sezonu biwakowego. Wraz z nastaniem cieplejszych nocy, ludzie coraz częściej zaczęli rozstawiać namioty w najdziwniejszych miejscach. Nie zdziwcie się więc, jeśli przy wlocie do miasta dostrzeżecie nagłe miasteczko, które pojawiło się w ciągu jednego dnia. Bo kto nie chciałby spać przy szumie fal? I to w wersji budżetowej?
they see me rollin
W Monterey odbywa się zlot zabytkowych aut. Przez kilka dni będzie można dostrzec ich wzmożony ruch na ulicach miasta. Następnie kilka z nich zostanie wystawionych w Monterey Vista, aby ludzie mogli podziwiać ich kunszt i idealne wykonanie.
i'm still old-fashioned
Każdy ma czasem o kilka książek za dużo, a to oznacza jedno — kiermasz książek. Jesteś miłośnikiem pozycji z historią? A może poszukujesz białego kruka? Bez względu na motywacje, zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Część dochodu zostanie przekazana na cele charytatywne.
let's get loud
Cannery Row ogłasza rozpoczęcie sezonu! Wszystkie imprezowe miejsca w Del Monte przeżywają prawdziwe oblężenie, a mieszkańcy dzielnicy mogą dostrzec więcej wybitych szyb, więcej głośnych imprez, ale też więcej pysznego jedzenia, które na miejscu można kupić.
plague number eight: locusts
Wiosna, jak wiadomo, jest sezonem wylęgania się różnego rodzaju owadów. Monterey może się poszczycić niechlubnym tytułem gospodarza plagi koników polnych i szarańczy. Lokalni rolnicy już liczą straty, mieszkańcy narzekają na owady w swoich mieszkaniach i domach, a władze miasta zapewniają, że się tym zajmą.
hot wheels
Na obrzeżach Monterey zaczął krążyć podpalacz. Za cel wybrał sobie auta, szczególnie te, które pozostawione zostały trochę dalej od parkingów czy mieszkań. Lokalna policja zaleca wybieranie miejsc parkingowych, które obejmowane są przez miejski monitoring i prosi o kontakt tych, którzy mogą pomóc wskazać sprawcę.
the fault in our stars
Bardziej zaciemnione miejsca w Monterey zaczęły przeżywać swój renesans, a wszystko za sprawą sezonu spadających gwiazd. Wszystkich zainteresowanych tym zjawiskiem prosi się o uważność oraz zachowywanie po sobie porządku.
save our mother nature
Z inicjatywy mieszkańców powstałych pod wpływem Międzynarodowego Dnia Ziemi w Monterey co weekend odbywa się grupowe sprzątanie miasta. Chętni zapraszani są do udziału w zbiórkach odbywających się pod ratuszem miasta, skąd wspólnie zainteresowani udają się w miejsce wybrane do sprzątania na dany tydzień.
the land is sore
Ze względu na panującą w ostatnim czasie w Kalifornii suszę możliwe są przerwy w dostawie wody. Mieszkańcy proszeni są o wyrozumiałość i cierpliwość, każdorazowa przerwa nie powinna być dłuższa niż trzy godziny.
we're all in this together
Nowy burmistrz miasta zdecydował się na wprowadzenie zmian w jego wystroju. Zaprasza chętne osoby do zgłoszenia się do Ratusza, w którym utworzona zostanie Rada Rozwoju Monterey, która będzie miała wpływ na kierunek rozwoju naszej społeczności.
monterey
brak multikont

właściciel stoczni, moss landing boat works
Awatar użytkownika
about me
były żeglarz, który kilka lat temu został właścicielem stoczni. Nie ma szczęścia w miłości ani w kartach.
189 cm
37 y/o
wydra za napisanie karty bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly zadanie miesiąca - i'm still old-fashioned
Cytuj

Post ()

Nick postaci: fitzpatrick o'corrigan ashleigh moseley
Nazwa odznaki: i'm still old-fashioned
Link do gry: klik
Fragmenty gier:
Spoiler
Pokaż
F1 Myślał, że to jedyna rzecz, którą mu zostawiła, ale w trakcie wielkich porządków na dnach i tyłach szaf znalazł jakieś jej ubrania, kilka książek i innych drobiazgów. Razem z nimi do kartonów na sprzedaż wrzucił również większość rzeczy, które mu podarowała. Nie znajdował już dla nich użytków. Wymieszały się razem z niepotrzebnymi prezentami i pozostałościami po Marinie. Tych pudeł uzbierało się kilka. Przeważały w nich książki, których już nie miał zamiaru czytać. Zjawił się z tym wszystkim na miejscu kiermaszu i po krótkiej rozmowie z organizatorami udał się do jednego z wolnych stolików.
F2 — Weź to, jest Twoje — powiedział i wzruszył ramionami. Nie miał zamiaru jej prosić o pieniądze za coś, co kiedyś należało do niej. W jego oczach wciąż stanowiło jej własność, nawet jeśli przeleżało u niego kilka dobrych lat. On po to ani razu nie sięgnął, więc tylko zbierało kurz na regale albo w szafie, nie pamiętał nawet gdzie znalazł tę konkretną książkę. — Nie sprzedaję tego dla zarobku — dodał w ramach wyjaśnienia.

A1 Musiała pozbyć się kilku gratów z mieszkania, w którym teraz pomieszkiwała. W pierwszej kolejności planowała nawet wrzucić je na internet, bo zwyczajnie przyzwyczajona była do korzystania z aplikacji tego rodzaju. Nie mogła się jednak do tego jakoś zebrać, więc wciśniętą jej podczas zakupów ulotkę, potraktowała trochę jak znak od losu. Wprawdzie nie była osobą, która spełniała się w handlu specjalnie, bo ten jeden raz gry pracowała na studiach w księgarni, wspominała raczej kiepsko. Nie mając jednak żadnych innych opcji, a także i planów — bo ostatnio nudziła się w miasteczku dość porządnie — zdecydowała się jednak pojawić na kiermaszu. Zebrała więc rzeczy w pudełko i podjechała na miejsce o wskazanej godzinie.
A2 — Ile za to? — zapytała, chwytając w rękę książkę, którą u niego zostawiła. Lubiła ją i wróciła do niej nawet dwukrotnie. Wiedziała, że ta nosi pamiątki po niej, bo raz zalała ją trochę kawą, a dwie kartki przypadkiem naderwała. Dlatego nagle uznała, że chce ją odzyskać. Skoro i tak pozbywał się takich śmieci w końcu.
Odznaka została przyznana.

ODPOWIEDZ