If you're feeling down, here's the remedy
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Panda zmieniła konto adminowskie. Prosimy wykonać twarde odświeżenie by zobaczyć zaktualizowane ogłoszenie.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
wykładowca uniwersytecki, San jose state university
Awatar użytkownika
about me
Kobieta tajfun, który próbuje ostatkiem sił połączyć wychowanie rezolutnego pięciolatka z pracą na uniwersytecie i robić to wszystko po swojemu w świecie, w którym wszystko musi być ASAP.
168 cm
32 y/o

Post ()

Marianne McCabb
from MONTEREY VISTA
data i miejsce urodzenia
1 września 1989 r., San Jose
orientacja seksualna
Heteroseksualna
stan cywilny
Panna
miejsce pracy
San Jose State University
stanowisko
Wykładowca literatury romantyzmu
znak zodiaku
Panna
największa fobia
Strach przed utratą bliskich, przed samotnością.
znaki szczególne
Niewielki tatuaż nad łokciem, jest to serce z umieszczoną w jego środku literą "O".
choroby
Brak
alergie
Brak
nick
Minnie
forma kontaktu
Pw
narracja/czas
Czas przeszły, osoba trzecia
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
Brak
wizerunek postaci
Elizabeth Lail
Czy możliwe jest świadome funkcjonowanie po wypiciu pięciu kaw?
Siedmioletnia Mari zapewne rozłożyłaby ramionka w geście niezrozumienia aby następnie wybiec na pachnący różnorakimi kwiatami babciny ogród. Kto w tym wieku przejmowałby się trudami dorosłego życia skoro za pięć minut miał nadejść czas na codzienną porcję czekoladowych lodów, które starsza pani z namaszczeniem wkładała do wysokich deserowych kielichów? W tym wieku jedynym zmartwieniem Marianne było spełnienie marzenia dotyczącego posiadania plastikowego bobasa z funkcją siusiania po wypiciu butelki wody. Dziewczynka miała na tyle życiowego szczęścia, że obce jej były troski dotykające dzieci w jej wieku. Miała kochających rodziców, choć zapracowanych gdyż praca na uniwersytecie pochłaniała praktycznie cały ich czas. Miała ukochaną babcię, która próbowała zrekompensować jej rodzicielskie braki wszelkimi formami jej rozpieszczenia. Dlatego siedmioletnia Mari nie miała czasu na takie zmartwienia.
Co jednak na ten temat sądziła trzynastoletnia Marianne?
Gdyby tylko znalazła czas na odpowiedzenie na to pytanie, stwierdziłaby, że jej wszystko jedno. Jeśli ktoś potrzebuje takiego pobudzenia to dlaczego nie? Ona świetnie radziła sobie podczas początkowych lat edukacji bez dodatkowych bodźców. Lubiła naukę, zjednywała sobie rówieśników jak mało kto. Wyróżniała się znakomitym talentem oratorskim, potrafiła przewodzić i co z tym idzie także perfekcyjnie kłamać. Rzadko jednak uciekała się do tych praktyk gdyż kłamstwem brzydziła się równie bardzo co omletami z sosem klonowym. Pedagodzy nie dostrzegali w niej problemów wychowawczych, rozwijała się prawidłowo a doskonałe wyniki w nauce były tylko tego odzwierciedleniem.
Dopiero na studiach zaczął się romans z kofeiną.
Wlewała w siebie hektolitry tego płynu aby móc przebrnąć przez lata studenckie, wzbogacone o huczne imprezy oraz spotkania. Pierwsze poważne związki, zarwane na nauce noce, zbieranie cennego doświadczenia. Tego wszystkiego doświadczyła podczas tych wszystkich lat studenckich. I chociaż wydawała się zbyt romantyczna na świat, w którym przyszło jej żyć, świetnie radziła sobie na zawiłych drogach dorosłości. Nie spodziewała się jednak, że jej plany dotyczące pięcia się po szczeblach naukowej kariery zostaną przerwane przez ciążę.
Kofeinę zastąpił mały człowiek, którego nazwała Otis.
Grunt to przyjacielskie kontakty z byłym partnerem, który jest także ojcem Twojego dziecka - tak zawsze sądziła, dlatego nigdy nie utrudniała kontaktów i pomimo szybkiego rozpadu związku, świetnie realizowała się w roli samotnej matki. Wspierana przez byłego partnera bez problemu mogła pozwolić sobie na kontynuowanie kariery naukowej, która w niedalekiej przyszłości miała zaowocować uzyskaniem doktoratu z literatury romantyzmu. Gdzieś pomiędzy jednym karmieniem a drzemką zawsze znalazła czas na kilka stron Frankenstrina , czy jedną z pozycji Puszkina. Chciała się realizować, a szufladkowanie jej jedynie w roli matki było dla niej zawsze zapalnikiem do gromkiej awantury.
I dzięki życzliwości osób bliskich i wszechświata, wspierana przez rodzinę i byłego partnera, stała się w końcu szanowaną wykładowczynią Uniwersytetu w San Jose, gdzie niejednokrotnie pojawia się w asyście pięcioletniego blondyna, który do złudzenia przypomina Marianne gdy była w jego wieku.
I zrozumiała, że czasami te pięć kaw dziennie to zbyt mało aby ogarnąć życie.
Minnie
brak multikont

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany