christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
szef kuchni i właścicielka, Lorien's on the Wharf
Awatar użytkownika
about me
szefowa kuchni oraz właścicielka restauracji, która będzie musiała trochę zwolnić po tym, jak okazało się, że jest w ciąży
169 cm
29 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - beCOD of you 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - mackenzie bean - the graphic master stevo - the multiholic lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak dipsy - the relationship guru george - the mad writer queenie - the social butterfly leo - the storyteller pearl - the ghostwriter ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 edgar allan poenguin - wyróżnienie aktywności listopad 2021 better use spf extreme home makeover heart to heart a hard day's night pinky promise wine&dine the great british baking show tea is love, tea is life slip and fall kitchen-bound black like my soul titanic 9 to 5 somebody that i used to know no hope, no love, no glory let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart baby baby baby oh that ain't no etch-a-sketch monterey fall fair monterey fall fair - flea market monterey fall fair - hot tea eat, drink and be scary

Post ()

Lorien Sierra Mackenzie
from Del Monte
data i miejsce urodzenia
01/01/1992, Monterey
orientacja seksualna
heteroseksualna
stan cywilny
panna
miejsce pracy
Lorien's on the Wharf
stanowisko
właścicielka/szef kuchni
znak zodiaku
koziorożec
największa fobia
panicznie boi się pochowania żywcem
znaki szczególne
duże usta, oczy jak u bambi
choroby
nie choruje
alergie
nie posiada
nick
aneczka#6797
forma kontaktu
pw/discord
narracja/czas
trzecia osoba w czasie przeszłym
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
nie gram hajdów
wizerunek postaci
Adria Arjona
Moi rodzice nie należeli do osób uporządkowanych, więc imiona dla mnie i mojego brata bliźniaka wybierali nam na chwilę przed samym porodem. Kiedy przyszłam na ten świat Dolores i Lancelot Mackenzie witali mnie imieniem Sierra, które prawdopodobnie przylgnęłoby do mnie na dłużej, gdyby mój ojciec nie czuł potrzeby pozostania zawsze oryginalnym. Dlatego nie mógł nazwać córki imieniem, które chwilę wcześniej padło z ust innych, rejestrujących swoją pociuechę, ludzi. Wrócił więc informując, że zostanę Lorien — na cześć aktorki z alternatywnego, europejskiego kina, którą prawdopodobnie znał tylko on sam.
Do kuchni zaczęłam pchać się na chwilę po tym, jak odrosłam od ziemi. Na początku po to, by rozbijać się garnkami. Dopiero później z zamiarem podbierania składników i wciskania rąk do każdej, powstającej tam potrawy. Nie minęło mi to wcale z czasem, chociaż prawdziwie gotować i eksperymentować kulinarnie zaczęłam dopiero w liceum. Był to czas pierwszych randek i zupełnie fatalnych zauroczeń, które dopiero w drugiej klasie przeobraziły się w coś poważniejszego. Na tyle poważnego, że gotowa byłam dla niego wyjechać do San Francisco zaraz po zakończeniu szkoły.
Wyjechałam na studia, które rzuciłam dwa miesiące później. Zapisałam się za to do szkoły gastronomicznej, doskonale zdając sobie sprawę, że było to bardziej odpowiednie dla mnie zajęcie. Jej koniec zbiegł się w czasie z końcówką mojego licealnego związku, więc w San Francisco nie trzymało mnie już nic. Powrót do Monterey był najrozsądniejszą z decyzji, jakie w tamtym czasie podjęłam.
Pierwszą pracę zgarnęłam w jednej z miejscowych burgerowni. Do tej pory robi mi się niedobrze na wspomnienie zapachu, który w późniejszym czasie mnie nie opuszczał. Chociaż nigdy się do tego nie przyznałam próbowałam w tamtym czasie poskładać do kupy złamane serce, które nadal pobolewało na wspomnienie zdrady. Dwa lata później rzuciłam wreszcie tamtą pracę i przeniosłam się do małej knajpki. Randkowałam w międzyczasie mniej lub bardziej udolnie, ale nie dotarłam do żadnego, bardziej zaawansowanego etapu. Odnowiłam jednak stare znajomości — przede wszystkim z dawnym przyjacielem. Tym samym, który niegdyś wodził za mną oczami, by później dać mi kosza, gdy to we mnie obudziło się zauroczenie. Nagle jednak byliśmy sobie bardziej po drodze. Początkowo tylko po to, by grzać sobie od czasu do czasu połowę łóżka.
Nie umiem wskazać momentu, w którym zrozumiałam, że lubię, gdy zostaje na noc i mogę mu rano przygotować śniadanie. Zaangażowałam się w ten związek naprawdę mocno, a gdy jego praca zaczęła być ważniejsza ode mnie czułam się oszukana. Kiedy więc obudziłam się w mieszkaniu obcego mężczyzny byłam pewna, że go zdradziłam. Pustka w głowie nie wyprowadziła mnie z błędu niestety. A kiedy przyznałam się do rzekomej zdrady okazało się, że i on miał swoje za uszami. Rozeszliśmy się więc w swoje strony.
Skupiłam się ponownie na pracy. Tym bardziej że udało mi się odłożyć wystarczająco, by dostać kredyt na wykupienie jednej z tutejszych restauracji. Aktualnie staram się ją wyremontować tak, by była w pełni moja, chociaż nie robię tego samodzielnie. Już nie.

🧂 Jest paskudną perfekcjonistką, która nienawidzi, gdy ktoś ingeruje w jej plany. Nie czuje się do końca komfortowo, gdy coś przebiega nie do końca po jej myśli i naprawdę ciężko jej się chwilami nie wymądrzać — bez względu na to, czy ma rację, czy nie.
🧂 Ma starszego o kilka minut brata bliźniaka, z którym nigdy się nie dogadywała. Zdaniem Lorien są zbyt różni, by to działało - zdaniem innych zbyt podobni. Tak czy inaczej Lorien nie utrzymuje z nim raczej kontaktu, bo tak jej zdecydowanie najwygodniej.
🧂 Uwielbia gotować i karmić ludzi. Sama je tyle, co kot napłakał zwykle. Najada się po kilku kęsach, a porcji przygotowuje więcej, niżby logika podpowiadała. Po zerwaniu bardziej niż samej bliskości brakuje jej kogoś, dla kogo mogłaby się starać.
🧂 Nie nadaje się do dzieci. Nie posiada za grosz instynktu macierzyńskiego i panicznie boi się, że w którymś momencie, gdy weźmie takiego szkraba na ręce, zrobi mu krzywdę.
🧂 Jest piekielnie strachliwa. Wystarczy głośniejszy dźwięk, gdy siedzi samotnie w domu by serce jej stanęło. Chociaż już dawno wyprowadziła się na swoje to do tej pory nie czuje się zbyt swobodnie przebywając w samotnie w mieszkaniu. Szczególnie nocą.
🧂 Szczerą miłością pała do wszelkiej maści zwierzątek. Nie straszne jej żadne płazy, gady, czy nawet robaki. Ma w planach zaadoptować kota ze schroniska.
🧂 Gdyby zestawić comiesięczne wydatki Lorien szybko okazałoby się, że po kosmetykach najwięcej pieniędzy wydaje na jedzenie. Nie przepada za zakupami, dlatego bardzo rzadko decyduje się na uzupełnienie swojej szafy; a gdy to robi to tylko internetowo.
🧂 Ma problem z cierpliwym oczekiwaniem i bezczynnością. Czuje się wtedy zupełnie bezsilna i zaczyna denerwować podwójnie. Jest dodatkowo nieznacznie porywcza i zbyt spontaniczna, a jej buzia nie powinna otwierać się, dopóki swych światłych myśli nie przeanalizuje przynajmniej pięć razy.
🧂 Poczucie humoru też ma nieszczególnie wyszukane, stąd pierwsza wrażenie nie zawsze robi takie, jak powinna.
🧂 Gdyby mogła zamienić jedną z dominujących cech swojego charakteru wytypowałaby z pewnością pamiętliwość, zaraz za nią poszedłby ośli upór. Przejmuje się rzeczami, którymi wcale nie powinna i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
it's the most wonderful time of the year
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany