If you're feeling down, here's the remedy
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym znajdziecie najaktywniejsze postacie zeszłego miesiąca oraz informację o remoncie!
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
prawnik, Presidio of Monterey Legal Assistance Office
Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

Post ()

Penelope Beckert
from DEL MONTE
data i miejsce urodzenia
1.09.1990 Londyn (chociaż tak naprawdę to Monterey)
orientacja seksualna
hetero
stan cywilny
ryby
miejsce pracy
Presidio of Monterey Legal Assistance Office
stanowisko
prawnik
znak zodiaku
panna
największa fobia
Aibofobia
znaki szczególne
-
choroby
-
alergie
-
nick
catlady
forma kontaktu
disco/pw
narracja/czas
3/przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
-
wizerunek postaci
Alicia Vikander
Let me be your freedom, Let daylight dry your tears.
I'm here, with you, beside you, to guard you and to guide you.


Londyn, piękne, deszczowe miasto. Beckertowie prowadzili tu wygodne i dostatnie życie. James był wziętym prawnikiem, który razem z przyjacielem założył sieć hoteli, nie był jednak najlepszym hotelarzem na świecie, zdecydowanie bardziej odnajdywał się na sali sądowej. Dlatego zarządzanie hotelami zostawił swojej małżonce Georginie. Para miała prawie wszystko czego tylko chcieli, prawie robiło jednak wielką różnicę. Do szczęście brakowało im bowiem tylko potomka, o którego bezskutecznie starali się od kilku lat. Okazało się, że Georgina jest bezpłodna, co było przyczyną wielkiego smutku w małżeństwie. Całe szczęście parze na pomoc przyszedł przyjaciel ojca, współwłaściciel hoteli. To on pomógł parze w odnalezieniu rozwiązania ich problemu. W Monterey, mieście z którego pochodził, narodziły się bliźniaczki, a ich matka wiedziała, że nie da rady utrzymać ich obu, co więc zrobiła? Postanowiła jedną z nich oddać nieznajomej parze z Londynu, oczywiście za drobną opłatą. Nie było to do końca legalne, ale mając znajomości wiele można było zdziałać i w ten sposób Penny, ze swoimi fałszywymi dokumentami, trafiła do rodziny Beckertów i rozpoczęła życie w deszczowym Londynie.


Think of all the things we've shared and seen.
Don't think about the way things might have been.


Rozpuszczona jedynaczka. Tak wszyscy o niej mówili i mieli świętą rację! Penelopa miała wszystko co chciała, rozpoczynając od najnowszych lalek barbie, kończąc na kucyku. Chodziła do prywatnej szkoły w Londynie, gdzie kilka klas wyżej był nie kto inny, jak sam Książe Harry. Miała wiele zajęć dodatkowych, od tańców, po naukę gry na skrzypcach i pianie. Uczyła się języków, jazdy konnej, co później jej się przydało, bo na studiach była w drużynie polo. Była bardzo nieznośnym dzieckiem, pomimo tego miała całkiem sporo koleżanek i kolegów, w większości pochodzących z rodzin bardzo podobnych do tych, w której wychowała się ona.

Close your eyes and surrender to your darkest dreams.
Purge your thoughts of the life you knew before. Close your eyes, let your spirit start to soar.
And you'll live as you've never lived before

Uniwersytet Cambridge. Prawo. Tego dla niej chciał jej ojciec, miała iść w jego ślady. Całe szczęście Penny też tego chciała, dlatego z radością wyjechała na studia. Renomowana uczelnia nie tylko wiele wymagała od swoich studentów, organizowane były tam też epickie imprezy, w których Penny oczywiście brała udział. W końcu na studiach trzeba się wyszaleć prawda? Starała się jak mogła, by nie być nigdy zawiezioną na komisariat, bo to jednak źle wygląda w papierach przyszłego prawnika, ale kilka razy było naprawdę bardzo blisko. Nie stroniła też od używek, różnego rodzaju, szczególnie gdy przychodził czas egzaminów i brakowało dnia na naukę, wtedy kilka nieprzespanych nocy mogło się przydać, a to przecież dawała amfetamina. Nie ważne jakimi sztuczkami udawało jej się nauczyć do testów, ważne, że je zdawała i po kilku latach nauki mogła dumnie nazywać się prawnikiem. Ojciec załatwił jej pracę u swojego znajomego w kancelarii, a z okazji ukończenia studiów dostała swój własny apartament w prestiżowej dzielnicy miasta.


Past the point of no return no going back now.
Our passion play has now at last begun. Past all thought of right or wrong.
One final question: how long should we two wait before we're one?

Jak to się stało, że będąc królową życia w Londynie, nagle pojawiła się w Monterey? Oczywiście, że przez faceta i złamane serce. Kochała go, była mu wierna i planowała już najpiękniejszy ślub.... o wiele lepszy niż Harryego i Meghan. Wiedziała, że jej ukochany nie jest jej aż tak wierny jak ona jemu. Zdawała sobie sprawę o jego skokach w bok i ciągłych imprezach, udawała jednak, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. W końcu wracał zawsze do niej? Wracał. Potrafił ją omamić jak mał0 kto. Mydlana bańka pękła jednak, gdy nakryła go z kochanką w jej własnym łóżku, na dodatek byli przy tym jej rodzice, których zaprosiła na wspólny obiad. To było już za wiele. Jego rzeczy bardzo ładnie wylatywały przez okno w tym deszczowym Londynie. Kochała Anglię i swoje wspaniałe miasto, ale potrzebowała oczyścić głowę i wyjechać... tak oto trafiła do Monterey, w którym bywała czasem na wakacje odwiedzając wspólnika ojca, który tu mieszkał. Tatuś załatwił jej tu pracę w kancelarii i kupił dom, w którym Penny mieszka razem ze swoją nową znajomą.


x jest bardzo rozpieszczona, zawsze ma to czego chce i nie potrafi przyjmować odmowy
x nie ma prawka, do tej pory miała szofera, który ją woził gdzie tylko chciała, ale niedawno postanowiła, że spróbuje się nauczyć jeździć więc uważajcie na ulicach
x imprezowa z niej dziewczyna, dużo baluje
x nie wie, że jest adoptowana
x ma zbyt dużo ubrań, których i tak dokupuje, bo wiecznie nie ma się w co ubrać
x jest pyskata, bezpośrednia i trochę arogancka
x potrafi dużo wypić i nie wymiotowała po alkoholu od 2013
x lubi romansować i baaardzo lubi być w centrum zainteresowania
x ma typowy londyński akcent i czarny brytyjski humor
x ma pieska rasy Welsh Corgi Pembroke, który nazywa się Charmander - tak Penny jest fanką Pokemonów
x gdy rozmowa idzie nie po jej myśli kończy ją słowami "Pierdol się", tylko w sądzie stara się tej reguły nie stosować, bo jednak byłby przypał
x jest całkiem niezłą klubowo-barową tancerką, zdarzają jej się występu na stołach
x zdecydowanie nie jest typową, sztywną prawniczką, chociaż bardzo się stara zachowywać jakby ciągle miała kij w dupie
x największy koszmar? Brak jej ulubionych kolorowych koszul Versace w jej rozmiarze...

catlady#7921

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany