christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
cukiernik, layers
Awatar użytkownika
about me
piecze ciasta by nie myśleć o tym, że życie wymyka jej się spod kontroli
168 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanaghan 6 month feast - remember the name - marnela bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak after all this time? always i'll be there for you let's get it on the great british baking show pinky promise i forgot that you existed lipcowe zadanie - światowy dzień UFO monterey fall fair monterey fall fair - flea market hide and seek - cotton candy ghostbusters - halloween 2021

Post ()

louisiana lanaghan
from MONTEREY VISTA
data i miejsce urodzenia
25 marca 1994, monterey
orientacja seksualna
heteroseksualna
stan cywilny
panna
miejsce pracy
layers
stanowisko
cukiernik
znak zodiaku
baran
największa fobia
niby brak, ale bałagan niesamowicie ją męczy
znaki szczególne
brak
choroby
fizycznie niekoniecznie
alergie
pyłki wszelkiego rodzaju, kurz, sierść i inne takie
nick
marlen
forma kontaktu
pw lub discord
narracja/czas
trzecia osoba, czas przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
bez hajdów
wizerunek postaci
lili reinhart
it was truly something special - one taste and I want the whole thing

➢ Kuchnia niekiedy bywa chaotyczna, aczkolwiek nie jest to ta, należąca do Louisiany, którą śmiało można określić mianem perfekcjonistki. Wszystkie garnki, patelnie, a nawet przyprawy mają swoje miejsce. Produkty w lodówce są poukładane według rodzaju oraz daty ważności. Pojemniki segregowane na podstawie wielkości oraz przeznaczenia. W innym wypadku absolutnie nie jest w stanie pracować. Jednakże gdy tylko wszystko jest w porządku, kobieta jest w stanie wyczarować cuda. Od najmłodszych lat, gdy tylko coś ją gryzło, wkładała do piekarnika kolejną tackę babeczek. Każdy stres starała się zamknąć w kuchni - a biorąc pod uwagę jej wrażliwą naturę, było ich sporo. Teraz udało jej się wypracować pewnego rodzaju skorupę, aczkolwiek w dalszym ciągu to pieczenie koi jej nerwy.

➢ Miłość od pewnego czasu kojarzy jej się z zakalcem - z zewnątrz wszystko wydaje się być w porządku, aczkolwiek wystarczy spojrzeć w głąb, by zobaczyć, że pewne rzeczy ciężko jest odratować. Ona sama kochała raz, bardzo mocno. Nie mogła jednak pogodzić się z brakiem stabilności oraz poczucia bezpieczeństwa. Stała się zbyt nerwowa, zbyt niepewna. Na pewnym etapie nawet pieczenie przestało pomagać, gdy powoli traciła zmysły. Zrezygnowała, stawiając na swoje zdrowie.

➢ Wydawało jej się, że wszystko ma swoje miejsce - również ona. Dlatego też nigdy nie przepadała za przeprowadzkami i nie wyobrażała sobie mieszkania za granicą. Gdy jednak dostała propozycję stypendium cukierniczego w Europie, bez wahania podjęła decyzję. Wiedziała, że taki prestiż pomoże jej w karierze, to po pierwsze. Ponadto czuła, że potrzebuje odrobiny czasu w samotności, by móc pewne sprawy poukładać sobie w głowie i przede wszystkim - starała się walczyć z prześladującymi ją demonami. Po trzech latach, powrót do Monterey okazał się trudniejszy, niż sobie wyobrażała. Być może powinna pomyśleć o kolejnym kroku, a to miasto jest jedynie przystankiem?

➢ Uwielbia elegancję i minimalizm, raczej nie jest kolekcjonerką, a wszystkie niepotrzebne rzeczy od razu wyrzuca - tego ostatniego nauczyła się przed przeprowadzką, gdy podejmowała decyzję co zabrać, a co zostawić. Bywa sentymentalna, aczkolwiek to stara się skrupulatnie ukrywać, dlatego też rodzinne zdjęcie trzyma ukryte głęboko w portfelu. W jej domu stoi jednak to należące do jej ulubionej osoby na całym świecie - siostry bliźniaczki.

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
it's the most wonderful time of the year
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany