If you're feeling down, here's the remedy
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym znajdziecie najaktywniejsze postacie zeszłego miesiąca oraz informację o remoncie!
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
autorka powieści kryminalnych, każde miejsce na ziemi
Awatar użytkownika
about me
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce - powiedz w której z szkatułek, jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię?
164 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one

Post ()

Atlas Oubre
from DEL MONTE
data i miejsce urodzenia
31 grudnia 1991r., San Jose
orientacja seksualna
Heteroseksualna
stan cywilny
Panna
miejsce pracy
Wszędzie
stanowisko
Pisarka
znak zodiaku
Koziorożec
największa fobia
Ciemność
znaki szczególne
Tatuaż nad lewym łokciem, zrobiony w nastoletnim wieku, którego teraz bardzo żałuje.
choroby
-
alergie
-
nick
G.
forma kontaktu
PW
narracja/czas
Czas przeszły, osoba trzecia
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
-
wizerunek postaci
Janet Montgomery
Co za niesforne dziecko! Wszędzie jej pełno! Czy ta dziewucha nie ma gdzieś zamontowanego wyłącznika? Ciągle krzyczy, domaga się rzeczy, które nie powinny interesować trzyletnie dziecko. Wdaje się w niepotrzebne dyskusje z dorosłymi, awanturuje się gdy rodzice nie spełniają jej oczekiwań. Głowa mnie boli na samą myśl, że jak co środę mam przyjść do domu syna i ponownie pilnować tej rozwydrzonej do granic możliwości dziewuchy! Czy dzieci w jej wieku nie powinny bawić się misiami i lalkami? Po co ona znowu ciągnie do salonu ten unikalny egzemplarz nowel Edgara Poe, które jej ojciec pozyskał od handlarza z Włoch? Czy to stworzenie zacznie w końcu się zachowywać jak przystało na dziewczynkę w jej wieku? Co za los! Nigdy nie miałam takich problemów z jej ojcem - pewnie to dziewuszysko wdało się w matkę!
~ Lily Oubre, babcia Atlas.
Monterey, 1994r.

No ... może i faktycznie jest dość energicznym dzieckiem ale przy tym bardzo zdolnym! Jako pierwsza w klasie opanowała tabliczkę mnożenia a i z wierszami czy piosenkami nie miała nigdy żadnych problemów. W końcu jest córką znanych profesorów historii sztuki. Tacy ludzie w mają zapisany w genach sukces. Dlatego też muszą często odreagowywać na innych płaszczyznach swojego życia. Atlas jednak nigdy nikogo nie skrzywdziła, dzieci bardzo lubią zabawy w jej towarzystwie bo ta ma głowę pełną nowych pomysłów na gry. Broni słabszych, nie boi się stawić czoła nawet chłopcom. Widać, że rodzice poświęcają jej bardzo wiele czasu - gdy zabiera głos na lekcji, jej wypowiedzi są przemyślane, nie ma w nich miejsca na pomyłkę. Chętnie uczestniczy w szkolnych konkursach, sama wychodzi z inicjatywą pisania wierszy do szkolnej gazetki. Jako pedagog, mogę powiedzieć o niej, że jest dzieckiem rozwiniętym bardzo dobrze i bez problemu poradzi sobie w dalszych etapach edukacji.
~ Theresa McCoy, wychowawczyni Atlas.
Monterey, 1999r.

Zawsze była najfajniejsza z całej tej swojej paczki koleżanek. Lubiłem te jej ukradkowe spojrzenia i propozycje niezobowiązujących spotkań. Fajnie było patrzeć na kogoś kto w jednym momencie z fascynacją studiował najsłynniejszą powieść Alexandre Dumas aby za chwilę podważyć koncepcję przyjaciół-muszkieterów. Wielbiłem tę jej niewymuszoną potrzebę bycia w centrum uwagi, to z jaką łatwością zjednywała sobie ludzi. Wiedziałem doskonale, że koledzy mi zazdroszczą; jej rodzice pozwalali nam wyjeżdżać na samotne, wspólne wycieczki gdzie ona pozwalała mi pocałunkami odkrywać najmniejszy fragment jej ciała. Cholera! Robiła wszystkie te zakazane rzeczy, których zabraniali nam rodzice a przy tym wszystkim była jedną z najlepszych uczennic, którą uwielbiali nauczyciele. Miałem ją dla siebie tylko przez jakieś półtorej roku, może dwa lata. Potem wymknęła mi się twierdząc, że ją ograniczam i zupełnie nie rozumiem koncepcji Edmunda Husserla.
~ Toby Donovan, były chłopak Atlas.
Monterey, 2006r.

Co za zdolne dziewczę! Rzadko spotyka się na swojej drodze tak urocze i przy tym nieziemsko mądre stworzenie. Odkąd Atlas trafiła na moje zajęcia, zaskakiwała mnie za każdym razem. Zawsze miała do przedstawienia zupełnie inny punkt widzenia, pokazywała niekonwencjonalne rozwiązania. Nie lubiła wcześniej zapisanych interpretacji, sama drążyła temat, stawiała pytania i oczekiwała, że cała grupa podejmie próbę odpowiedzi na nie. Często przejmowała inicjatywę, momentami miałem wrażenie, że zastępuje mnie podczas prowadzenia zajęć. Przy tym wszystkim zostaje nadal kulturalną i ciepłą, młodą osobą. Jej reportaż na temat ubóstwa intelektualnego i braku należytego dostępu do bibliotek dla dzieci zdobył serca profesorów! Atlas nie bała podejmować się zadań na pierwszy rzut oka niewykonalnych czy wzbudzających kontrowersje. Należało pozyskać materiał do reportażu o więźniach? Umawiała się na wizytę z naczelnikiem a następnie przebierała w zaproponowanych jej mężczyznach, jakby wybierała najlepszą czekoladkę z bombonierki. Rozmowa z rektorem na temat źle sformułowanego planu zajęć? No jasne, że odbyła się za sprawą Oubre. Ta dziewczyna osiągnie w życiu wiele, mówię wam.
~ Amadeus Finnley, profesor na Uniwersytecie w San Jose.
San Jose, 2011r.

No i co z tego, że wszystko co osiągnęła jest moją sprawą? Miałem dać jej zgnić w jakiejś podłej redakcji gdzie klepałaby bezmyślne artykuły? Atlas stać na coś więcej, wiem to jako jej ojciec i czytelnik. Nie bez przyczyny jej pierwsze dwie książki osiągnęły tak wysoki status w czytelniczych rankingach. Czytelnicy pokochali patologa sądowego Alexa i jego pokrętne próby rozwiązywania zagadek śmierci ludzi, którzy trafiali na jego stół. Może i wyłożyłem sporą część oszczędności na sfinansowanie jej pracy jednak już wszystko mi się zwróciło! Atlas zaczęła zarabiać na swojej twórczości, oddała mi wszelki długi zaciągnięte na publikację i jest już na czysto. Nie lubię gdy ludzie widzą w niej tylko córkę znanych naukowców - jest ona niezwykle wrażliwą, zdolną młodą pisarką!
~ Theodor Oubre, ojciec Atlas.
Monterey, 2020r.

Robię to wszystko bo mogę. Grzechem byłoby nie wykorzystać szansy danej mi przez los. Znajomości czy pieniądze ojca są tylko kroplą w morzu rzeczy, które stworzyły mój sukces. Jestem w pełni świadoma swojego talentu i nieustępliwości. Lubię dyskutować, wprawiać ludzi w zakłopotanie. Odgadywanie ludzi, ich emocji jest dla mnie wodą na młyn. W każdej z moich książek odnaleźć możesz kompilację cech znanych Ci osób z miasteczka. Obserwuję, spisuję a później tworzę. Każdy z Was może zostać bohaterem mojej książki, jednak czy warto?
~ Atlas Oubre.
Monterey, 2021r.
matgaba#4187

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany