If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie listę najaktywniejszych postaci w tym miesiącu!
Informujemy, że czas na wykonanie grudniowych zadań miesiąca zostaje przedłużony do końca stycznia!
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
detektyw w wydziale zabójstw, san jose police department
Awatar użytkownika
about me
when you move — I'm put to mind of all that I wanna be; when you move — I could never define all that you are to me
168 cm
26 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen pearl - the ghostwriter skittles - the rainbow freak world water day - participation bage

Post ()

Isla Lawson
from monterey vista
data i miejsce urodzenia
28 stycznia 1995 r., San Jose
orientacja seksualna
heteroseksualna
stan cywilny
panna
miejsce pracy
san jose police department
stanowisko
detektyw w wydziale zabójstw
znak zodiaku
wodnik
największa fobia
arachnofobia
znaki szczególne
brak
choroby
brak
alergie
brak
nick
nonsens
forma kontaktu
pw, potem discord
narracja/czas
czas teraźniejszy, osoba trzecia
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
chyba nic mi niestraszne
wizerunek postaci
Ozge Yagiz
Miała pięć lat, gdy w końcu się z kimś zaprzyjaźniła. Nie ze zwierzęciem, nie z wyimaginowanym przyjacielem, a prawdziwą, żywą dziewczynką w swoim wieku. Maddie była nowa w mieście i równie cicha oraz wycofana, jak Isla, więc nic dziwnego, że szybko złapały kontakt. Rodzice zaś w końcu mogli odetchnąć z ulgą, bo zaczynali bać się, że z ich córką jest coś nie tak. Wszystko było jednak w porządku, po prostu nie była, jak większość dzieci — wolała samotność, spokój i ciszę; wolała rozwiązywać zagadki, niż bawić się lalkami i uczyć się, niż latać po sąsiedztwie i broić z innymi dzieciakami.

Miała dziesięć lat, kiedy po raz pierwszy wsiadła za kółko. Oczywiście na kolanach ojca i w ogóle nie dosięgała pedałów, więc jedynie trzymała kierownicę, ale to wystarczyło, aby zapałała miłością do samochodów. Nie mogła się doczekać, aż wreszcie zrobi sobie prawo jazdy i będzie jeździć po mieście i okolicach długimi godzinami. Na tamten moment jazdę musiała jednak zastąpić spacerami, dzięki czemu — wraz ze swoją jedyną przyjaciółką — dość dobrze odkryła zakamarki Monterey.

Miała szesnaście lat, kiedy wreszcie nadeszła ta upragniona przez nią chwila — zrobiła prawo jazdy. Trzeba jednak przyznać, że był to rok pełen wrażeń, bo oprócz tego, że dostała od rodziców samochód, zaczęła też bardziej udzielać się towarzysko. Pierwsze imprezy, pierwsze piwo, pierwszy pocałunek, pierwszy chłopak, a także i pierwszy szlaban oraz zawód miłosny. Przez to ostatnie wydarzenie opuściła się nawet odrobinę w nauce, ale szybko to nadrobiła. Może i nie była jakąś wybitną uczennicą, ale pragnęła skończyć szkołę bez problemów i pójść na studia.

Miała osiemnaście lat, gdy jej życie wywróciło się do góry nogami. Nie była już wtedy taką niewinną dziewczynką, bo to mniej więcej w tym czasie po raz pierwszy posmakowała nie tylko seksu, ale i narkotyków oraz nielegalnych wyścigów, w które wciągnął ją ówczesny chłopak. Nikt o tym nie wiedział — ani rodzice, ani rodzeństwo. Dowiedzieli się dopiero wtedy, gdy podczas jednego z takich wyścigów jej chłopak wypadł z toru i rozbił się na drzewie, ginąc na miejscu. Sprawę udało się zatuszować, a przynajmniej przed policją, dzięki czemu w świetle prawa nie miała żadnych kłopotów, ale za to miała je w domu. Była jednak wtedy w takim stanie, że w ogóle się tym nie przejmowała, w końcu i tak jedyne, na co miała ochotę, to schowanie się we własnym łóżku i niewychodzenie z niego przez kolejne miesiące. Wyszła jednak po dwóch tygodniach, gdy wszystko sobie przemyślała. Zerwała z nielegalnymi wyścigami i towarzystwem, które ją w to wciągnęło, wróciła do nauki, skończyła szkołę i poszła na studia z zamiarem zostania policjantką.

Miała dwadzieścia jeden lat, gdy ukończyła kryminologię i wreszcie mogła wstąpić w szeregi policji. Oczywiście najpierw musiała przejść wszystkie testy i szkolenia, ale kiedy kilkutygodniowy trening dobiegł końca, mogła dumnie zacząć nazywać się policjantką. Zaraz po tym wyprowadziła się też od rodziców i wynajęła swoje własne mieszkanie w Monterey, a nie chcąc być w nim sama kupiła sobie psa. Był on idealnym pocieszycielem podczas trudnych początków w policji i, przede wszystkim, po prostu był — w przeciwieństwie do jej związków, które pojawiały się i zaraz znikały. Nie, żeby jakoś bardzo jej to przeszkadzało, ale z czasem naprawdę zaczęła się zastanawiać, czy ma zwyczajnego pecha do mężczyzn, czy może to z nią jest coś nie tak.

Były to jej dwudzieste szóste urodziny, gdy zorientowała się, że jej życie zboczyło z odpowiednich torów. Zdecydowanie nie była przygotowana na zmiany, które nadeszły — na śmierć matki, na wiadomość, że przez całe życie ukrywała przed nią prawdę i że gdzieś tam ma jeszcze jedną siostrą, którą matka pozostawiła, aby zacząć życie od nowa. I jedyna dobra zmiana, jaka w tym czasie nadeszła, to jej awans na detektywa w wydziale zabójstw, o co od kilku miesięcy się starała. Nie potrafiła jednak się tym cieszyć tak, jakby chciała, nie po rewelacjach, jakie zafundowała jej rodzina.


➤ Ten typ kobiety, który woli piwo od wina i słodkich drinków, spodnie i trampki od sukienek i szpilek, a wieczorem, zamiast przeglądać Instagrama czy robić sobie mini SPA, odpala konsolę, aby pograć w gry.
➤ Kiedy jest zestresowana i potrzebuje oczyścić umysł, najczęściej można znaleźć ją w dwóch miejscach — na strzelnicy albo na basenie. Jeśli jednak nie ma jej ani tu, ani tu, zapewne jeździ po mieście swoim samochodem — białym Volvo XC40.
➤ Jej najwierniejszym kompanem jest Ragnar — alaskan malamut, którego ma już od pięciu lat. Bardzo często do niego gada, szczególnie kiedy są sami w mieszkaniu i nie ma nikogo innego, do kogo mogłaby otworzyć gębę.
➤ Ma tendencję do wpychania nosa w nie swoje sprawy i zadawania zbyt dużej ilości pytań. Często też zdarza jej się powiedzieć coś za dużo, bo nie zawsze wie, kiedy powinna milczeć.
➤ W okresie nastoletnim, gdy jeszcze brała udział w nielegalnych wyścigach i chodziła z chłopakiem, którego ojciec miał warsztat samochodowy, nauczyła się odrobinę grzebać przy autach. Do tej pory co nieco pamięta, więc czasami, zamiast jechać z bzdetą do mechanika, sama się tym zajmuje.
➤ Cierpi na hemofilię, ale jej łagodną postać. Oznacza to mniej więcej tyle, że wszelkie rany krwawią u niej nieco dłużej, a od czasu do czasu dostaje krwotoków z nosa. W żaden sposób jej to jednak nie przeszkadza, ani w życiu codziennym, ani tym bardziej w pracy.
➤ Okropny zmarzluch, który kiedy na zewnątrz robi się chłodniej, nigdy nie rozstaje się z ciepłym swetrem albo bluzą, a w domu zazwyczaj opatula się kocem. Nic dziwnego, że zdecydowanie bardziej woli środek lata.
➤ Odkąd wstąpiła w szeregi policji, kilka razy w tygodniu trenuje crossfit. Na początku robiła to po to, aby polepszyć kondycję, ale z czasem naprawdę to polubiła i teraz nie wyobraża sobie bez tego życia.
nonsens#5543

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany