It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
Prośba o wykonanie twardego odświeżenia forum. Dzięki temu zobaczycie, co dla Was przygotowałyśmy (wskazówka: szukajcie na dole).
To już pół roku! <3 Z okazji małych urodzin Monterey przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki - odznakową ucztę oraz zmianę w regulaminie forum!
Alternatywna rzeczywistość czeka po drugiej stronie portalu.
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, których przewodnim tematem jest jesienny Jarmark! Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
dziennikarka, monterey herald
Alaska Lanaghan
Awatar użytkownika
about me
bardzo słabo idzie jej w związki, emocje, uczucia i życie, a przede wszystkim w rozumienie samej siebie i podejmowanie racjonalnych decyzji
167 cm
29 lat

Post Alaska Lanaghan ()

Alaska Lanaghan
from DEL MONTE
data i miejsce urodzenia
o1.o1.1992, monterey
orientacja seksualna
heteroseksualna
stan cywilny
panna
miejsce pracy
monterey High School
stanowisko
nauczycielka angielskiego
znak zodiaku
koziorożec
największa fobia
lęk wysokości
znaki szczególne
-
choroby
-
alergie
pyłki, kurz, jabłka
nick
adzia
forma kontaktu
pw
narracja/czas
3osoba/czas przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
-
wizerunek postaci
Elizabeth Olsen
Wszystko jest w porządku.
Czym kierowali się rodzice, nazywając swoje córki stanami Ameryki? Czy Alaska miała być najspokojniejsza i najbardziej tajemnicza z całej gromadki? Czy małe zaludnienie miało świadczyć o spokoju i samotności, który miał ją cechować? Czy największa powierzchnia ze wszystkich stanów miała coś wspólnego z najbardziej okrągłymi policzkami, które było dane zobaczyć Pani Lanaghan? Nic mylnego. Chociaż sama Alaska przed poznaniem prawdy próbowała zrozumieć, co kierowało jej rodzicami przy wyborze imion, ciągle nie mogła wpaść na coś, co zrozumiała w okolicach wieku dojrzewania. Rodzice lubili podróżować, lubili też uprawiać seks i się nie zabezpieczać.
Kochali też swoje dzieci, co sprawiło, że ta niewinna blondyneczka miała naprawdę dobre dzieciństwo.
Alaska doskonale wiedziała, że nie będzie chciała iść w ich ślady. Daleko było jej do wojaży czy młodzieńczych ekscesów. Wiadomo, że rodzeństwu udało się czasem wyciągnąć ją na jakąś domówkę, ale o wiele bardziej celebrowała czas z książką.
Wygrane konkursy, olimpiady, najlepsze wyniki w szkole, a w końcu stypendium, które pozwoliło wyjechać do Nowego Jorku, zostawić za sobą Monterey i zacząć zupełnie nowe życie na Columbii. Ambicje miała tak duże, że zdecydowała się na studiowanie dwóch kierunków równocześnie. Z zajęć na anglistyce, biegła w pędzie na kolokwium na dziennikarstwie. Zupełnie jej to nie przeszkadzało, wręcz napędzało do działania. Tak jaki życie w San Jose, pokazując nowe i nowe oblicza Lanaghan, która na studenckich imprezach nie była jednak tak nudna jak mogło się to wydawać.
San Jose sprawił, że nabrała w płuca trochę więcej powietrza, a tym samym luzu. I jak uznał jej terapeuta Ted – przestała się spinać. Bo tak naprawdę nikogo dookoła nie interesowała, kim zostanie Alaska i czy spełni swoje marzenia o wielkiej karierze, bo nikt w rodzinie tego od niej nie wymagał. Lanaghan miała pełną dowolność w kreowaniu swojego świata i życia.

Jest lepiej niż w porządku
Pierwszy powrót do domu na święta Bożego Narodzenia. Dwa spojrzenia za dużo, jeden szczerze podarowany uśmiech. Uścisk dłoni, przygryziona dolna warg i niespecjalna delikatność, zalotność. Mimo, że minęło prawie dziesięć lat byłaby w stanie opisać ulotność i ciężkość tego pierwszego spotkania. Kiedy pojawił się on – życie stało się fajniejsze, szybsze, namiętne. Allie zrozumiała, że jej uporczywe dążenie do celu przestało być już tak istotne, bo istotniejszy stał się uśmiech mężczyzny w którym szczerze się zakochała. Była przekonana, że spotkanie się tak daleko od domu zwiastowało szczęśliwe zakończenie i nic nie zdoła ich rozdzielić.
On zaczął pracować w zawodzie, ona kończyła obie aplikacje i dostała pracę w Nowojorskiej gazecie. Miało być jak w filmach o amerykańskim śnie. Miało być żyli długo i szczęśliwie.

Nic nie trwa wiecznie – nawet my. Jest źle.
Przez wszystkie kolejne lata wierzyła w jego niewinność, której starała się z całej siły dowieść. Próby wyciągnięcia go z więzienia związały się z utratą posady i utraty jego. Nie zliczone były godziny bólu, które przyniósł zakaz odwiedzin i kompletne odsunięcie się. Pozostało tylko złamane serce, powrót do Monterey za namową rodziny, bo zwolniła się posada w szkole. Uwierzyła w zapewnienie rodziców, że złamane serce najlepiej leczyć w rodzinnej kuchni.
Jest lepiej.
Mówią, że stara miłość nie rdzewieje, ale można zakochać się po raz drugi. Tak też się stało, a nowa miłość okazała się być po prostu dla niej dobra. Przyjaźń, ciepło, wspólna przyszłość – czego więcej może chcieć kobieta, która zaczęła pragnąć już stabilizacji? Po roku przyszła pora na zaręczyny. Teraz suknia już prawie gotowa czeka u krawcowej, a za chwilę będzie trzeba wybrać smak tortu weselnego.

<3 od jakiś dziesięciu lat rzuca papierosy, ale zawsze ma jakieś w torebce. Ostatnio całkiem dobrze jej szło i paliła tylko, gdy się denerwowała.
<3 no właśnie. Szybko się denerwuje, ale dobrze to maskuje. Często zdradza ją drapanie się po ręce lub jej szczypanie.
<3 jej najlepszym przyjacielem jest jej terapeuta Ted, z którym stara się przepracować swoją nerwowość i ogrom niespełnionych ambicji.
<3 pije bardzo dużo kawy.
<3 ma problemy z punktualnością. Często spóźnia się na spotkania i lekcje.
<3 odstresowuje się przede wszystkim w kuchni. Alaska dzwoni, że całą noc piekła babeczki? Wiedz, że coś się dzieje.
<3 jest trochę nazbyt szczera i często zapomina ugryźć się w język.
<3 nie lubi przyznawać się do błędu i często brnie dalej, mimo że doskonale wie, że nie ma racji.
<3 po Monterey często porusza się na rowerze, bo jest okropnym kierowcą.
<3 ma pokaźną kolekcje książek i kwiatów.
adunia
wydra za napisanie karty nagroda - you're my lobster nagroda - the first allozzie baby peanut bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one (2x) skittles - the rainbow freak paige - the typewriter all in white pimp my house bend&snap bingewatch all night black like my soul cocktail with tom cruise get inked kitchen-bound like a superhero tea is love, tea is life tooth and claw the great british baking show wine&dine moving day i'm here for the drama pinky promise a hard day's night heart to heart tricks and treats pet me better use spf i gotta go my own way dress to impress whale watchers after all this time? always don't go breaking my heart drunken sailor friendly chats hey baby, i think i wanna marry you i'll be there for you adopt don't shop let's get it on scream and shout somebody that i used to know we're yelling timber justice league joey doesn't share food it's leviOsa not levioSA chimichangas i forgot that you existed marcowe zadanie - promocje marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zbiórka charytatywna marcowe zadanie - zachód słońca marcowe zadanie - zlikwidowany parking world water day - the explorer-sk world water day - the finder-sk world water day - the detective-sk fairytale reveal - bah-a-la-la-la

California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey

Zablokowany