Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

instrukcja
łączenia profiili
Aby móc przełączać się pomiędzy multikontami bez konieczności wylogowywania się z jednego i logowania na inne, można połączyć profile. Pozwala to na przechodzenie z jednego konta na drugie po kliknięciu w nick postaci na pasku nawigacji:
Obrazek
Jest to warunek konieczny, jeśli chcesz zbierać odznaki lub ubiegać się o kolejne multikonta (ponad nieobłożone ograniczeniami 3).

INSTRUKCJA:
1. Kliknij w "profil" (ikonka zębatki) na pasku nawigacji.
2. Wybierz opcję "połączone profile":
Obrazek
3. Znajdź przycisk "Połącz profil":
Obrazek
4. Wypełnij pola, które się pojawiły zgodnie z poniższym wzorem, a na koniec kliknij "połącz profil":
Obrazek
5. Powtórz operację tyle razy, ile masz profili!

bonus:
Połączone profile pozwalają również na dodawanie postów z innego konta bez konieczności przelogowania się. Po kliknięciu "Pełny edytor i podgląd" w opcjach na dole można zmienić konto, z którego wysyłamy posta;
Obrazek
monterey
brak multikont

Zablokowany