It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
Prośba o wykonanie twardego odświeżenia forum. Dzięki temu zobaczycie, co dla Was przygotowałyśmy (wskazówka: szukajcie na dole).
To już pół roku! <3 Z okazji małych urodzin Monterey przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki - odznakową ucztę oraz zmianę w regulaminie forum!
Alternatywna rzeczywistość czeka po drugiej stronie portalu.
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, których przewodnim tematem jest jesienny Jarmark! Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

kontakt
z administracją forum
Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące technicznego aspektu forum, zapraszamy do kontaktu.
monterey

,
about me
cm

Post nope ()

Na sb moje wiadomości w ogóle się nie wysyłają, więc uderzę tutaj. Chciałam tylko zapytać, co to za żart z rezerwacjami? Ja i inni użytkownicy mieliśmy problem z dodaniem swoich postów w temacie z rezerwacjami, ponieważ pojawił się komunikat o wcześniej dodanych postach. Myślę, że nie powinno to wyglądać w ten sposób i jestem ciekawa jak administracja odniesie się do tego problemu.

,
about me
cm

Post baby daddy ()

Sytuacja dotknęła wszystkich i raczej nikt nie mógł tego przewidzieć, więc serio, nie zachowujmy się jak zwierzęta w zoo :lol: Było ciężko, ale KAŻDY miał równe szanse przez ten błąd, ostatecznie jest 9 stron rezerwacji, spora część z nich jest ważna i złożona poprawnie.

właściciel stoczni, Moss Landing Boat Works
barty eldridge
Awatar użytkownika
about me
nowe życie z frances podoba mu się coraz bardziej, nawet za norwich przestał tak bardzo tęsknić
186 cm
35 lat

Post Barty Eldridge ()

Hej nope, sytuacja z rezerwacjami była przez nas całkowicie nieprzewidziana i całą winę za nią bierzemy na siebie. Chciałyśmy przygotować naprawdę miłe i dobre miejsce do gry, jednak mimo, że starałyśmy się zrobić wszystko, aby żadne przeciwności losu nie stanęły na naszej drodze, to jednak jesteśmy tylko ludźmi. Jest nam wstyd, jest nam przykro i jeszcze raz przepraszamy Was za całą tę sytuację. Mamy nadzieję, że nie skreślicie nas za to i dacie nam szansę na pokazanie się od lepszej strony.
clumsy llama#5202
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one bobby - the goof dipsy - the relationship guru lilo - the helping hand drunken sailor friendly chats the force is strong with this one pet me bingewatch all night black like my soul tea is love, tea is life heart to heart majowe zadanie - zawody wędkarskie majowe zadanie - wilk fairytale reveal - i have dreams, like you - no, really! fairytale reveal - nagroda specjalna
brak multikont

uczeń, w 7 eleven na pół etatu
rusty howard
Awatar użytkownika
about me
writing on my sneakers, being sneaky with my teachers, smokin' weed under the bleachers, cuttin' out and gluein' pictures
179 cm
17 lat

Post rusty howard ()

witam serdecznie, moje uszanowanie, ja przychodzę w delegacji w sprawie dzielnic i miejsc zamieszkania. wymarzyliśmy sobie z moim szanownym kumplostwem cacy miejscówkę w trailer parku i chcielibyśmy wspólnie wnieść wniosek o przesunięcie parku z del monte do jakiejś odrobinę skromniejszej dzielnicy - bardzo fajnie byłoby zobaczyć taki park przyczep w wersji miejsca zamieszkania dla tych, którym powodzi się odrobinę mniej, na przykład w okolicy drewnianych szeregowców w glenwood? wydaje nam się że opis tej dzielnicy bardzo ładnie pokrywa się z klimatem amerykańskich trailer parków (znaczy się, tych funkcjonujących rzeczywiście jako osiedla i małe społeczności, a nie miejsca na letni kemping z rodziną), które mimo wszystko najczęściej nie są specjalnie bezpiecznymi i zadbanymi miejscami. więc no, ten wiemy, że macie teraz klasyczny kocioł dnia pierwszego, ale bylibyśmy bardzo wdzięczni za rozważenie naszej propozycji! <3
monterey
clnz
wydra za napisanie karty ciri - the imaginative creator

szef kuchni i właścicielka, Lorien's on the Wharf
lorien mackenzie
Awatar użytkownika
about me
szefowa kuchni oraz właścicielka restauracji, która będzie musiała trochę zwolnić po tym, jak okazało się, że jest w ciąży
169 cm
29 lat

Post lorien mackenzie ()

Hejo, zgodnie z prośbą przeniosłyśmy przyczepy do Deerflats rusty howard, możesz śmiało tworzyć postać zgodnie z wizją <3
ania#6797
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - mackenzie bean - the graphic master stevo - the multiholic lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak dipsy - the relationship guru george - the mad writer queenie - the social butterfly pearl - the ghostwriter ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 better use spf extreme home makeover heart to heart a hard day's night pinky promise wine&dine the great british baking show slip and fall kitchen-bound black like my soul titanic 9 to 5 somebody that i used to know no hope, no love, no glory let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart that ain't no etch-a-sketch

uczeń, w 7 eleven na pół etatu
rusty howard
Awatar użytkownika
about me
writing on my sneakers, being sneaky with my teachers, smokin' weed under the bleachers, cuttin' out and gluein' pictures
179 cm
17 lat

Post rusty howard ()

wspaniale, ogromne dzięki! <3
clnz
wydra za napisanie karty ciri - the imaginative creator

Policjantka, Monterey Police Department
Saiorse Henderson
Awatar użytkownika
about me
It's a quarter after one.
I'm all alone and I need you now.
Said I wouldn't call, but I lost all control
And I need you now.
162 cm
29 lat

Post Saiorse Henderson ()

Chciałam zgłosić, że coś dziwnego dzieje się pod avatarem w karcie postaci.
Załączam screen Obrazek
mów mi szeptem
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one ash - the loveable one bobby - the goof queenie - the social butterfly lilo - the helping hand abby - the novelist celebrate good times drunken sailor let's get it on it's leviOsa not levioSA adopt don't shop pet me blood, sweat and tears climbing the ladder copy printer argument around the world ikea is my second home a hard day's night heart to heart
brak multikont

zastępca redaktora, Monterey Herald
Deborah Hartley
Awatar użytkownika
about me
Wróciła odmieniona
Zrobiła glow up L.A. baby baby
Jet em wróciłam jet em
178 cm
35 lat

Post Deborah Hartley ()

Droga administracjo! mam problem, nie działają mi wasze piękne iconki pod ogłoszeniem, w profilu czy pasu nawigacyjnym. Ciasteczka wyczyszczone, hard reset też zrobiony. Przeglądarka Safari, pomocy! *.*
Obrazek
debby
wydra za napisanie karty george - the mad writer let's get it on kitchen-bound tea is love, tea is life i'm here for the drama marcowe zadanie - bieg charytatywny marcowe zadanie - włamania marcowe zadanie - zlikwidowany parking

cukiernik & właścicielka, Wild Plum Cafe
gianna hartley
Awatar użytkownika
about me
We found the devil in our love, we found the way
Why do I feel like you're with me everywhere I lay?
170 cm
25 lat

Post gianna hartley ()

Saiorse Henderson, rozwiązane na pw <3

Deborah Hartley, odświeżysz twardo i sprawdzisz, czy teraz działa? Jeśli nie to napisz do mnie na pw i postaram się to rozwiązać!
candy#3106
wydra za napisanie karty misha - the aesthetic queen leo - the storyteller baby baby baby oh

tapicer, stocznia
Reed Maxfield
Awatar użytkownika
about me
33-letnie dziecko uwięzione w ciele dorosłego faceta, które ma całą masę głupich pomysłów, odrywa świat na nowo, bo trochę ponad rok temu straciło pamięć i chyba wreszcie zaczyna się statkować, bo kocha Accalię.
195 cm
32 lata

Post Reed Maxfield ()

Obrazek
Tutaj się Wam chyba drobny błąd wkradł i powinien być 16 :hm:
wydra za napisanie karty nagroda - who am I? nagroda - pojemne serce dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one paige - the typewriter ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 better use spf DEADline heart to heart i'm friends with mary jane a hard day's night pinky promise i'm here for the drama wine&dine the queen's gambit slip and fall pimp my house new experiences kitchen-bound ikea is my second home around the world (2x) pet me let's talk about boats, baby adopt don't shop creatures of the night it's leviOsa not levioSA joey doesn't share food justice league somebody that i used to know scream and shout let's get it on i brought vodka! friendly chats don't go breaking my heart celebrate good times blow out the candles sandcastles in the sand one of you will betray me tonight marcowe zadanie - bieg charytatywny marcowe zadanie - włamania majowe zadanie - wilk fairytale reveal - adventure is out there! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - carrie horror reveal - nagroda specjalna hide and seek - cactus teenage dream reveal - mean girls

sprzedaje pluszowe wydry, monterey bay aquarium
frances steinhart
Awatar użytkownika
about me
wpadli z barty'm, więc próbują bawić się w rodzinkę i odnaleźć w nowej sytuacji
175 cm
28 lat

Post frances steinhart ()

Reed Maxfield poprawione! nasze niedopatrzenie, dzięki za czujność :posty:
porażka#4540
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator lilo - the helping hand leo - the storyteller baby baby baby oh drunken sailor friendly chats scream and shout joey doesn't share food pet me bingewatch all night tea is love, tea is life heart to heart fairytale reveal - i have dreams, like you - no, really! fairytale reveal - nagroda specjalna

Pisarz, -
Luke Burnett
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
194 cm
30 lat

Post Luke Burnett ()

Grafika w karcie postaci się nie skaluje - jest możliwość poprawienia, czy jednak musimy wrzucać awki w rozmiarach koniecznie 200 x 320 px? :/
nie jestem kanibalem
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly marcowe kto zagra - Enterprise Rent-A-Car

właściciel stoczni, Moss Landing Boat Works
barty eldridge
Awatar użytkownika
about me
nowe życie z frances podoba mu się coraz bardziej, nawet za norwich przestał tak bardzo tęsknić
186 cm
35 lat

Post Barty Eldridge ()

Luke Burnett hej! z założenia wszystko było pisane pod rozmiar 200x320, bo właśnie taka wysokość i szerokość avatarów obowiązuje na forum. dlatego też uznałyśmy, że łatwiej będzie znaleźć jeszcze jeden ładny avatar, aby dodać go do karty niż przekopywać się przez internet w poszukiwaniu całego zdjęcia, co czasem jest bardzo trudne :llama: póki co opcja z tym rozmiarem pozostanie, jednak w wolniejszej chwili przegadamy możliwość skalowania <3
clumsy llama#5202
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one bobby - the goof dipsy - the relationship guru lilo - the helping hand drunken sailor friendly chats the force is strong with this one pet me bingewatch all night black like my soul tea is love, tea is life heart to heart majowe zadanie - zawody wędkarskie majowe zadanie - wilk fairytale reveal - i have dreams, like you - no, really! fairytale reveal - nagroda specjalna
brak multikont

zastępca komendanta, Monterey Police Department
Avenity Rochester
Awatar użytkownika
about me
Ze starymi ranami chcę zacząć wszystko od nowa.
170 cm
35 lat

Post Avenity Rochester ()

Obrazek

Chyba tylko ja jestem pierdoła z długim nickiem :lol: Będziecie coś działać czy mam wpisać coś krócej?
sonita#6407
wydra za napisanie karty

ODPOWIEDZ