If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie listę najaktywniejszych postaci w tym miesiącu!
Informujemy, że czas na wykonanie grudniowych zadań miesiąca zostaje przedłużony do końca stycznia!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

tablica
ogłoszeń
Chcecie dać znać szerszemu gronu, że posty od Was pojawią się dziś/jutro albo jak się pozbieracie życiowo? Ta tablica właśnie temu służy! :posty:
monterey
brak multikont

architekt, właściciel, Architects PC
Awatar użytkownika
about me
Architekt, który po kilku latach mieszkania w nowym jorku wrócił do rodzinnego miasta, aby wkurzać ludzi, w tym przede wszystkim Neely, swoim przerośniętym ego i aroganckim zachowaniem.
188 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - new york, i love… you 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - patka 6 month feast - staying alive - patka 6 month feast - remember the name - patka bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 drunken sailor friendly chats let's get it on scream and shout somebody that i used to know it's leviOsa not levioSA copy printer argument DEADline around the world a hard day's night you guys wanna start a fight? that ain't no etch-a-sketch christmas reveal - love actually secret santa - man with the bag it’s the most wine-derful time of the year

Post ()

Nie będę Was oszukiwać, w najbliższym czasie raczej będę pisać tylko szipy, ewentualnie coś, na co będę miała mocno ochotę, bo mój humor jest taki 3/10, a mam też trochę planów na weekend. Reszta w poniedziałek, chyba że komuś bardzo zależy, to zapraszam z informacją, możemy się dogadać.

onkolog ginekolog, monterey community hospital
Awatar użytkownika
about me
onkolog ginekolog w lokalnym szpitalu, który z miłości do Rhondy balansuje na krawędzi w kwestii swojej kariery
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - it runs in the family - beresford 6 month feast - remember the name - gold bobby - the goof queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak bean - the graphic master stevo - the multiholic cold brewsky pinky promise i'm friends with mary jane heart to heart boat party riders on the storm blow out the candles friendly chats let's get it on these boots are made for walkin' a hard day's night monterey fall fair monterey fall fair - let's candle it farmagedon - you ghosting me thanksgiving 2021 secret santa - man with the bag do you want to build a snowman?

Post ()

Podjęłam dziś próbę, ale chyba moja forma nadal jest średnia, bo więcej, niż posta nie wykrzesam :heh: Idę naładować baterię i mam nadzieję, że jutro wrócę z siłami, w końcu środa to mała sobota :bro:

były snajper, emerytura
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
185 cm
41 y/o
wydra za napisanie karty bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak

Post ()

Do niedzieli na pewno będzie mnie tu zdecydowanie mniej, a może nawet prawie wcale, także musicie troszeczkę beze mnie wytrzymać <3

projektankta łodzi, Moss Landing Boat Works
Awatar użytkownika
about me
Maybe I'm too busy being yours to fall for somebody new.
167 cm
32 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - it runs in the family - lawson 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 better use spf pet me i forgot that you existed heart to heart a hard day's night pinky promise wine&dine tea is love, tea is life blood, sweat and tears somebody that i used to know let's talk about boats, baby no hope, no love, no glory let's get it on i'll be there for you i gotta go my own way friendly chats after all this time? always whale watchers otter love what's in your basket? lipcowe zadanie - zatruta woda thanksgiving 2021 santa claus village let’s be naughty and save Santa the trip gingerbread hugs and peppermint kisses world water day - the explorer-sk world water day - the finder-sk world water day - the detective-sk secret santa - man with the bag the grinch coming to monterey

Post ()

Lewellyn R. Almeida pisze:
27 sty 2022, 17:52
Do niedzieli na pewno będzie mnie tu zdecydowanie mniej, a może nawet prawie wcale, także musicie troszeczkę beze mnie wytrzymać <3
podłączam się do powyższego

cukiernik, layers
Awatar użytkownika
about me
pie maker + germaphobe + gaming enthusiast + charcuterie board amateur + rigger
177 cm
28 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one stevo - the multiholic skittles - the rainbow freak secret santa - man with the bag santa's little helper

Post ()

jednak jeszcze jeden dzień poczekacie :(
mam zmiany 11-19 i to jest jakieś nieporozumienie niestety, żyć się odechciewa
🌳🪓🪑

ODPOWIEDZ