in that warm california sun
administracja
informacje
W najnowszym ogłoszeniu przeczytacie o odznakach-niespodziankach, które pojawiły się w profilach części z Was, a które od teraz będą przyznawane przez administrację regularnie. Zapraszamy!
Ruszyły zapisy na kolejny forumowy event - grill z okazji Święta Niepodległości!
W najnowszym ogłoszeniu przeczytacie o zmianach w administracji oraz zabawie z horrorami, zapraszamy.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
Timothy Stark
26 lat - 177 cm - Edytor
Awatar użytkownika
about me
Na początku było wiele słów ułożonych w odpowiedniej kolejności, tak aby tworzyć zdanie. Timothy to młody chłopak od zawsze zakochany w słowach, ludziach oraz ich opowieściach. Kto wie? Może i ty staniesz się częścią opisywanej przez niego historii?

Post Timothy Stark ()

Timothy Stark
from GLENWOOD
data i miejsce urodzenia
6 stycznia 1995, Monterey
orientacja seksualna
Homoseksualny
stan cywilny
Kawaler
miejsce pracy
Monterey Publishing
stanowisko
Edytor
znak zodiaku
Koziorożec
największa fobia
klaustrofobia, myzofobia, ochlofobia
znaki szczególne
Tatuaże na ręku
choroby
-
alergie
Uczulenie na orzechy
nick
Timmy
forma kontaktu
PW / Discord: Melvin#5210
narracja/czas
Trzecioosobowa, czas przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
-
wizerunek postaci
Dylan Geick
Podobno żeby odkryć prawdziwe znaczenie słów, trzeba czytać między wierszami. Timothy niemalże od zawsze czuł otaczający go świat i doskonale znał moc słów czy zdań. Wrodzona wrażliwość oraz uparte dążenie do realizowania swoich pasji sprawiły, że obecnie nie sposób go znaleźć bez towarzystwa ołówka, długopisu i ulubionego, nieco wyświechtanego, brązowego notatnika. Idąc na spacer, jadąc autobusem czy nawet wybierając się na wycieczkę rowerową, od zawsze towarzyszy mu notatnik. Oczywiście przez tyle lat swojego życia zapisał już ich wiele, jednakże niemalże zawsze kupuje podobny. Zawsze musi być brązowy, zawsze musi mieć zapięcie i zawsze ma nieco pożółknięte kartki. Dlaczego tak jest? Tego nikt nie wie poza samym Timothym. Widocznie w takich zeszytach najlepiej mu się pisze.

Timothy od samego początku czuł się nieco inny, wyobcowany od swojego rodzeństwa czy otaczających go ludzi. Zdawało się jakoby świat widział nieco inaczej niż inni. Raz patrzył przez różowe okulary, innym razem niebieski flirt zdawał się przykrywać jego wzrok. Niemniej zawsze wyciągał potężne emocje, tak bawił się słowem, aby uwypuklić rzeczy, które innym obserwatorom zawsze się wymykały. Uwieczniał na papierze chwile, drobne momenty, które widoczne były jedynie kątem oka, a nabierały zwyczajności w chwili, kiedy skupiło się na nich spojrzenie. Umiejętność chwytania ulotności przychodziła mu od dziecka wyjątkowo łatwo. Podczas, gdy inni patrzyli na przelatujący samolot, on skupiał się na kształcie chmur i niebie. To chyba wystarczająco dużo o nim mówiło.

Czy to wrażliwość, pragnienie realizowania swojej pasji czy zwykła głupota, zawsze coś go pchało do kłopotów. Raz mniejszych, raz większych. Nie potrafił usiedzieć w jednym miejscu, podczas gdy przecież świat oferował mu więcej niż ktokolwiek zdołałby przypuszczać. Ba! Zawsze wspinał się na same szczyty tylko po to, aby z pełną świadomością rzucić się i uchwycić moment, w którym czuł się najbardziej wolny. Łapał radość, chwytał smutki, mieszał je ze złością, zazdrością i wszystkimi innymi uczuciami. Poświęcał się dla tworzenia wielkich rzeczy, które jednak przez brak odwagi, zawsze lądowały zamknięte pod kluczem w szufladzie jego pokoju. I chociaż zawsze marzył o wydaniu swojej książki to jednak bał się, że jego talent, jego rozumienie świata spotka się z krytyką. Dlatego tez stał się dobrym aktorem, świetnie zaczął ukrywać swoje umiejętności pisarskie. Widocznie los chciał jednak inaczej, bowiem Timothy po powrocie ze studiów, zaczął pracę w wydawnictwie, gdzie został edytorem. Podczas rozmowy o pracę zachwycił rekruterów swoim czujnym okiem, co do wszelkich błędów. Podczas dnia próbnego poszło mu najlepiej. Nic więc dziwnego, że szybko udało mu się zdobyć jakby nie patrzeć całkiem satysfakcjonującą dla niego pracę.

Za zarobione pieniądze mógłby mieszkać w jednej ze średniozamożnych dzielnic Monterey. Po co jednak rezygnować z miejsca, które zdecydowanie bardziej go inspirowało w życiu? Dlatego też zamiast zamieszkać ponownie z rodzicami, kupił sobie urocze mieszkanie w Glenwood, jednej z biedniejszych dzielnic miasteczka. Doskonale znał reputację tej okolicy, niemniej zaryzykował, co oczywiście nie spodobało się jego rodzicom. Z czasem przestali mu suszyć głowę o jego życiowe wybory, chyba przyzwyczaili się do upartości swojego syna. Zresztą Timothy od zawsze był niczym kot - podążał ścieżkami, które mu pasowały i nie patrzył na to, czy to się komuś podoba czy nie. Hej, w końcu nikt za niego jego życia nie przeżyje, prawda? Jakie z kolei będzie miał to swoje dalsze, dorosłe życie? Trudno powiedzieć, jest bowiem poszukiwaczem ekspresji, podąża ścieżkami zarówno tymi spokojnymi, jak i niebezpiecznymi. To, na którą się zdecyduje zawsze trudno przewidzieć, nawet jemu.

Ciekawostki:
- ma trzech braci i jedną siostrę,
- nie był planowany, jest wpadką,
- bardzo kocha całe swoje rodzeństwo,
- jest uczulony na orzeszki,
- jest zdecydowanie największym miłośnikiem białej czekolady,
- pracuje jako edytor, niemniej marzy o tym, aby być poczytnym pisarzem,
- w jego szufladzie można znaleźć wiele notatek, notatników, które zapisał po same brzegi,
- denerwuje się, kiedy nie ma weny,
- uprawia sport, do czego wciągnął go starszy brat, dzięki niemu zawdzięcza całkiem nieźle zbudowane ciało,
- jeszcze nigdy nie był w związku, chociaż na studiach zdarzały mu się jednorazowe przygody,
- ma za sobą małą przygodę z modelingiem, w końcu chyba trudno oprzeć się temu uroczemu uśmiechowi,
- poza pisarstwem do jego umiejętności należy także obróbka grafiki, co również doceniono w jego pracy,
- pomimo swoich amerykańskich korzeni, jest zakochany kulturą Starego Świata, szczególnie od momentu, kiedy trafił na temat dotyczący słowiańskiej magii i słowiańskich bóstw - bardzo często jest to temat jego opowiadań,
- niektóre swoje prace publikuje w internecie pod pseudonimem Thomas Cloud - pseudonim ten wymyślił pod wpływem chwili.
odznaki
wydra za napisanie karty abby - the novelist
multikonta
brak multikont
Melvin#5210

monterey
0 lat - 0 cm - California's "First" City
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.

Post monterey ()

akcept
welcome to monterey
Twoja karta została zaakceptowana, co oznacza, że możesz zacząć rozgrywkę.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i dziennika.
Życzymy dobrej zabawy!
odznaki
multikonta
brak multikont
monterey

Zablokowany