Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
sprzedawca, 7-Eleven
Brixton M. Lawson
Awatar użytkownika
about me
wybaczył Marseille i choć wciąż nie jest w stanie powiedzieć jej wprost, że ją kocha, to nie chce jej stracić
190 cm
25 lat

Post brixton lawson ()

Brixton M. Hargrove (Lawson)
from MONTEREY VISTA
data i miejsce urodzenia
31 grudnia 1996, Monterey
orientacja seksualna
biseksualny
stan cywilny
kawaler
miejsce pracy
7-eleven
stanowisko
sprzedawca
znak zodiaku
koziorożec
największa fobia
klaustrofobia
znaki szczególne
brak
choroby
często powybijane palce
alergie
sierść psów i kotów
nick
a.
forma kontaktu
pw/dc
narracja/czas
3os., czas przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
w razie czego będę krzyczeć
wizerunek postaci
Emre Bey
Brixton M. Hargrove is one question away
from winning 1 million dollars.

How he did it?A: He cheated
Nigdy nie oszukiwał. Tak, nie zawsze mógł pozwolić sobie na wszystko. Tak, nie miał markowych ubrań i nie zmieniał telefonów jak rękawiczek. Mimo tego nie ukrywał i nie wstydził się tego, że jego rodzina nie mogła pozwolić sobie na wszystko. Rodzice wychowali go na rozsądnego chłopaka i wiedział, że na koniec dnia pieniądze nie były najważniejsze; o wiele bardziej liczyło się to, jakim było się człowiekiem i jak zachowywało się w stosunku do innych. A Brix zawsze starał się być kimś dobrym. I choć nie zawsze mu to wychodziło, to przynajmniej próbował. Dobrze wspomina swoje dzieciństwo; w późniejszych latach (szczególnie w dniu wypadku ojca, oddałby wszystko, by do niego powrócić).


B: He's lucky
Siatkówka okazała się być strzałem w dziesiątkę. Zainteresował się nią w wieku 10 lat, a potem poświęcał pasji praktycznie każdą wolną chwilę; z uśmiechem na ustach chodził na treningi, a po powrocie do domu oglądał mecze reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Marzył, by zostać drugim Mattem Andersonem lub Davidem Lee. Najlepiej sprawdzał się na pozycji atakującego; wydawało mu się, że miał szansę odnieść sukces i uparcie dążył do celu. Nie miał szczęścia. Niestety jego plany pokrzyżowała kontuzja. Tuż przed zawodami, na których miał walczyć o stypendium sportowe, naciągnął więzadło w kolanie. Niefortunny upadek sprawił, że Brixton musiał się wycofać, a na jego miejsce wszedł inny, mniej doświadczony zawodnik. Zmagania swojej drużyny obserwował ze szkolnych trybun i pierwszy raz odczuwał zazdrość. To on powinien być na ich miejscu i to on powinien walczyć o stypendium, które otworzyłoby mu drogę do kariery.


C: He's a genius
Nie był wystarczająco mądry. Nie był ani najlepszym, ani najambitniejszym uczniem; chociaż nauka nigdy nie sprawiała mu problemów, zdecydowanie bardziej wolał poświęcać czas siatkówce. Szkołę ukończył z całkiem dobrymi wynikami, ale to było za mało. Przez chwilę rozważał pójście na studia, ale okres rekrutacji pokrył się z wypadkiem ojca i odejściem matki. Brix nie wiedział, jak to będzie, a nie chciał obarczać ojca dodatkowymi kosztami. Sam nie miał pieniędzy, by iść na studia, a całkiem dobre stopnie nie gwarantowały stypendium. Przed kontuzją łudził się, że dostanie to sportowe, ale wypadek na dobre przekreślił przyszłość w college'u i na uczelni wyższej. Brix szybko przestał się oszukiwać, a po czasie doszedł do wniosku, że studia i tak nie były dla niego. Nie czuł się na tyle mocny w żadnej dziedzinie, by wiązać z nią swoją przyszłość.


D: It is written
Tak musiało być. Studia i kariera sportowa nie wypaliły, dlatego zaraz po ukończeniu szkoły zatrudnił się w skupie palet. Niestety szybko okazało się, że była to żmudna i męcząca praca; zwolił się po 3 miesiącach, gdy w ręce wpadło mu ogłoszenie dotyczące pracy kelnera. Jednak i tu nie zabawił zbyt długo, bo tym razem to praca zrezygnowała z niego. Brixton zdecydował się poszukać bezpiecznej przystani — pracy, w której się sprawdzi i go nie wyleją. W wieku 22 lat zatrudnił się w sklepie i pracuje tam do dziś. Bardzo szybko przyzwyczaił się do panujących tam warunków i systemu zmianowego. Obecnie każdego dnia stara się utrzymywać dobry kontakt zarówno z klientami sklepu, jak i ze współpracownikami.

Final answer?
$ Gdy miał 10 lat okazało się, że jest uczulony na sierść psów i kotów. Nawet krótkotrwały kontakt z naskórkiem tych zwierząt powoduje u niego silne, typowe dla alergii, objawy. Może się zdecydować na chomika albo na rybki, ale te ostatnie to — przynajmniej dla niego — średni interes.
$ Od zawsze przedstawia się jako Brix i mało kto zna pełną wersję jego imienia. Kiedyś próbował je googlować i okazało się, że tak nazywa się dzielnica Londynu, która znana jest z kwitnącego życia nocnego. Jego zdaniem, pasuje idealnie.
$ Kilka lat temu zdecydował się zmienić nazwisko. Wybór padł na panieńskie matki — Hargrove. Nie zrobił sobie nic z tego, że ich olała; wciąż potrzebował jej w swoim życiu i ten krok był próbą zbliżenia się do niej (niestety bezskuteczną).
$ Słucha przede wszystkim rapu. Dobrze bawi się też przy techno, ale popówki to dla niego zło, które mogłoby nie istnieć.
$ Pali papierosy, a na imprezach sięga po zioło. Nigdy nie odważył się spróbować czegoś mocniejszego (choć kilka razy miał taką okazję) i podtrzymuje, że to się nie wydarzy.
$ Gdy coś mu nie wychodzi bardzo szybko rezygnuje. Do wielu rzeczy ma słomiany zapał — ekscytuje się dwa, góra trzy dni, a potem zapomina o temacie i gdy ktoś pyta go o daną rzecz, wzrusza jedynie ramionami.
$ Swoją orientację odkrył w wieku 14 lat; właśnie wtedy zaczęło do niego docierać, że mężczyźni podobają mu się tak samo jak kobiety. Całe szczęście nigdy nie mierzył się z wykluczeniem lub z dyskryminacją. On sam jest dumny z tego, kim jest.
$ Zawsze mówi to, co myśli, nawet jeśli jest to niewygodna prawda. Wielu odbiera to jako arogancję, jednak dla Brixa to po prostu szczerość.
$ Jest ekstrawertykiem. Kiedyś postanowił rozwiązać test osobowości (najprawdopodobniej na ogromnym kacu) i wyszło mu, że jego osobowość to działacz. Strasznie się jarał gdy zobaczył, że działaczem jest także Robert Downey JR.
$ Dzieli mieszkanie z obcokrajowcem. Vitalij, z pochodzenia Rosjanin, mieszkający w Monterey od 3 lat na co dzień pracuje w dziale IT w start-upie. Brix do tej pory nie wie, czym tak naprawdę zajmuje się jego współlokator (są dni, w których podejrzewa, że Vit jest hakerem, a start-up to tylko przykrywka).
wydra za napisanie karty nagroda - you're the bubble to my tea ash - the loveable one queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 better use spf don't go breaking my heart let's get it on shakespeare in love chimichangas get inked greening pains kitchen-bound wine&dine i'm here for the drama a hard day's night i'm friends with mary jane heart to heart never have i ever what's in your basket? lipcowe zadanie - światowy dzień UFO lipcowe kto zagra - benihana horror reveal - dawn of the living dead horror reveal - nagroda specjalna hide and seek - found it! hide and seek - ice cream teenage dream reveal - 10 things i hate about you

California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany