It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
Prośba o wykonanie twardego odświeżenia forum. Dzięki temu zobaczycie, co dla Was przygotowałyśmy (wskazówka: szukajcie na dole).
To już pół roku! <3 Z okazji małych urodzin Monterey przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki - odznakową ucztę oraz zmianę w regulaminie forum!
Alternatywna rzeczywistość czeka po drugiej stronie portalu.
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, których przewodnim tematem jest jesienny Jarmark! Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
uczy boksu i rządzi w mbc, Monterey Bay Crossfit
gale hobart
Awatar użytkownika
about me
Grunt pali jej się pod nogami w każdym możliwym aspekcie, więc postanowiła dać szansę jedynej osobie, która ją uszczęśliwia.
163 cm
27 lat

Post Gale Hobart ()

Gale Ileana Hobart
from monterey vista
data i miejsce urodzenia
2 października 1993, salem
orientacja seksualna
heteroseksualna
stan cywilny
panna
miejsce pracy
monterey bay crossfit
stanowisko
właściciel, instruktor boksu
znak zodiaku
waga
największa fobia
żyje w bezustannym lęku o życie najbliższych, które stracić mogą na skutek własnej głupoty
znaki szczególne
niewielkie przebarwienie pod lewą piersią - jej były partner stwierdził, iż swoim kształtem przypomina głowę Abrahama Lincolna
choroby
czy liczy się pracoholizm?
alergie
większość ryb i owoce morza
nick
-
forma kontaktu
pw
narracja/czas
trzecioosobowa, czas przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
nie jestem zwolennikiem hajdów, ani patologicznych zachowań - jeśli czegoś będzie dla mnie za dużo, na pewno dam znać
wizerunek postaci
Michelle Keegan
22 sierpnia 2008, Salem
BBC: KOBIETA BRUTALNIE ZAMORDOWANA W SWOIM DOMU

Miała 15 lat, kiedy jej życie wywróciło się do góry nogami. Była zwyczajną nastolatką, sprytnie dzielącą czas pomiędzy szkołę a znajomych. Nie wyróżniała się niczym, a jej życie utrzymywało się raczej na średnim poziomie. Nic nie wskazywało na to, że ich rodzinę spotka jakaś tragedia.

Ale spotkała. Do tej pory pamięta dźwięk tłuczonego szkła, kiedy ojciec upuścił szklankę na wieść o zmarłej tragicznie siostrze. Pamięta też wrzaski i dziwną panikę, kiedy kilka dni później, już po tym jak w domu rodzinnym znalazł się też osierocony kuzyn, rodzice podejmowali decyzję o wyprowadzce. Wówczas zupełnie tego nie rozumiała. Miała im za złe to, że uciekają; że zabierają jej spokojne i tak dobrze znane życie. Nie chciała zostawić wszystkiego za sobą, ale nie miała żadnego wyboru.

Trzy dni później byli już w Monterey. Kupili niewielki, przytulny dom niedaleko plaży, ale nowa codzienność wcale nie wydawała się normalna. Bezustanne kłótnie i poddenerwowanie było czymś, co jej rodzice ukryć chcieli przed resztą, ale i to wcale się nie udało. Któregoś razu jej matka nie wytrzymała. Kiedy ona i Caleb zadali kolejne, niewygodne pytanie, spadła na nich jeszcze mniej wygodna prawda, z którą Gale zupełnie nie potrafiła się uporać. Nie chciała uwierzyć w to, że głównym karmicielem jej rodziny była osoba, która niewiele miała wspólnego z przestrzeganiem prawa, a ich życie uzależnione było od największego w kraju kartelu. Życie, które jej ciotka zdołała już stracić.

13 września 2010, Monterey
BBC: MONTEREY BELLE CASINO OTWARTE

Początkowo nie umiała zaakceptować prawdy, nie mogąc pozbyć się wrażenia, że jej ojciec nie był już tym, kogo wcześniej znała i podziwiała. Dostrzegała w nim przestępcę, dopiero z biegiem czasu otwierając oczy na to, że zboczył z właściwej ścieżki, bo chciał zadbać o rodzinę. Myśl o tym trochę ją uspokoiła. Sprawiła też, że Gale odrzuciła na bok bunt, pretensje i niewdzięczność, zamiast tego akceptując ich nową, nie do końca poprawną rzeczywistość. Nigdy się w nią nie zaangażowała, nie chcąc przekraczać tej granicy, ale nigdy też nie powiedziała temu pas. Pozwoliła, aby to koło kręciło się nadal, powoli podsycając nie tylko jej strach, ale też zawartość portfela jej ojca.

Bezustanny niepokój sprawił, że prędko na piedestale stanęło coś, co początkowo miało być wyłącznie sposobem na przygotowanie się do koniecznej obrony. Pierwsza lekcja boksu nie była udana, ale zapał i determinacja sprawiły ostatecznie, że Gale wciągnęła się po uszy. Pracowała ciężko nie tylko na treningach, ale również poza nimi, z miesiąca na miesiąc stając się coraz lepszą. W końcu zdała sobie również sprawę z tego, że nudna administracja nie była tym, co chce robić w życiu, dlatego z dnia na dzień rzuciła studia. Z niewielką pomocą matki pozyskała inwestorów, w odróżnieniu od ojca legalnych, wzięła też drobny kredyt i wykupiła miejscową siłownię, chcąc stworzyć tam miejsce dla osób takich jak ona. Chciała przyczynić się do niewielkiej kropelki dobroci w morzu zła, które wygenerowała jej rodzina.

13 marca 2021, Monterey
TO BE CONTINUED
thayiko#2924
wydra za napisanie karty nagroda - you mean a latte to me! nagroda - you bake me crazy nagroda - all is well in the world dipsy - the relationship guru george - the mad writer queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen leo - the storyteller calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 better use spf tea is love, tea is life bingewatch all night black like my soul cocktail with tom cruise in shape kitchen-bound pimp my house slip and fall the great british baking show copy printer argument these boots are made for walkin' wine&dine moving day pinky promise a hard day's night heart to heart highway to hell bend&snap tooth and claw pontoons and swimmers i'll be there for you sea light whale watchers blow out the candles don't go breaking my heart drunken sailor friendly chats i gotta go my own way keep this love in the photograph creatures of the night let's get it on no hope, no love, no glory scream and shout somebody that i used to know joey doesn't share food it's leviOsa not levioSA chimichangas i forgot that you existed marcowe zadanie - brak prądu marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zbiórka charytatywna marcowe zadanie - zlikwidowany parking majowe zadanie - awaria przekaźnika fairytale reveal - to infinity and beyond! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - the shining horror reveal - nagroda specjalna

California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey

Zablokowany