If you're feeling down, here's the remedy
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Panda zmieniła konto adminowskie. Prosimy wykonać twarde odświeżenie by zobaczyć zaktualizowane ogłoszenie.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
wykładowca uniwersytecki, San jose state university
Awatar użytkownika
about me
Kobieta tajfun, który próbuje ostatkiem sił połączyć wychowanie rezolutnego pięciolatka z pracą na uniwersytecie i robić to wszystko po swojemu w świecie, w którym wszystko musi być ASAP.
168 cm
32 y/o

Post ()

Marianne McCabb
Kobieta tajfun, który próbuje ostatkiem sił połączyć wychowanie rezolutnego pięciolatka z pracą na uniwersytecie i robić to wszystko po swojemu w świecie, w którym wszystko musi być ASAP.
Pozytywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Neutralne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Negatywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Minnie
brak multikont

właściciel knajpy, happy girl kitchen co
Awatar użytkownika
about me
niby optymista, ale obecnie w 55% z siebie zadowolony, rozkręca wege knajpkę, jedząc mięso na zapleczu, nie radzi sobie z pieniędzmi i życiem uczuciowym
182 cm
31 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - marnela bean - the graphic master bobby - the goof stevo - the multiholic queenie - the social butterfly lilo - the helping hand calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak sandcastles in the sand 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor drunken sailor friendly chats i'll be there for you money, money, money let's go to the mall it's leviOsa not levioSA pet me moving day gotta catch 'em all i'm here for the drama i'm friends with mary jane imagination has no age highway to hell horror reveal - i know what you did last summer horror reveal - nagroda specjalna teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - cinderella story

Post ()

Marianne McCabb :hello: mogę podrzucić swoje dzieci tutaj :hihihi: z pań najbliżej wiekowo mam philomenę, aczkolwiek ona zdecydowanie nie jest najmilsza, więc może kogoś innego jednak podrzucę :lol: lou? :hm: a z panów to w sumie chaza albo jaidena mogę zaproponować do czegoś!

Awatar użytkownika
about me
168 cm
32 y/o

Post ()

chaz gutierrez, w takim razie z otwartymi ramionami przygarnę na pewno Lou. Skoro jest cukiernikiem a Mari ma w domu pięcioletniego, żądnego zćpania cukrem potwora to muszą się znać. Lou może być pierwszą miłością syna Marianne, to o niej słucha wieczorami i to jej przekazuje laurki od chłopca. Przy tym jest jej dozgonnie wdzięczna za cierpliwość i chęć trwania w tej pierwszej miłości.
No i chyba wezmę Chaza, mogą razem wierzyć w ten statek kosmiczny a kiedyś to nawet Mari mogła potajemnie do niego wzdychać, ale to raczej zamierzchłe czasy. Teraz pewnie odwiedza go w wege knajpce i testuje jego menu <3
Minnie
brak multikont

nauczycielka hiszpańskiego w, szkole podstawowej
Awatar użytkownika
about me
Zdradziła męża i zaprzepaściła szansę na szczęśliwy związek. Wynajęła piękny dom, na którego opłacenie jej nie stać. Złożyła podanie o wszczęcie przewodu doktoranckiego. I zaczyna myśleć, że zwariowała.
167 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - young padawan dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak whale watchers don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on no hope, no love, no glory wine&dine pinky promise heart to heart one of you will betray me tonight lipcowe zadanie - światowy dzień UFO lipcowe kto zagra - chowder house lipcowe kto zagra - benihana wrześniowe kto zagra - dziki brzeg jeziora teenage dream reveal - parent trap pumpkinhead - halloween 2021

Post ()

Cześć, Marianne McCabb, przyszłam!
Oddaję Hettie, która niedawno wróciła na studia, żeby zrobić doktorat - zawsze chciała mieć, ale postawiła na małżeństwo i stabilizację, więc zabrakło czasu na naukę. OCZYWIŚCIE WINA finan rowley :lol: (żarcik Marta <3). W każdym razie mogły się jakoś w San Jose poznać. Zaprzyjaźnić się nawet. Hettie mogła jej opowiadać o rozpadzie małżeństwa, ale nigdy nie podała imienia byłego męża, bo uznała, że im mniej będzie o nim wspominać, tym szybciej zapomni. A kiedyś karty wyjdą na stół i będzie heca :lol:

Mogę Ci też oddać bellveder lawson, bo jest nowy i jeszcze nie mam na nim zbyt wielu relacji. Albo Franklin Howard, bo ma dzieci, a dzieci zawsze łączą. No i też ma trudny okres, bo małżeństwo mu się rozpada ;<

cukiernik, layers
Awatar użytkownika
about me
piecze ciasta by nie myśleć o tym, że życie wymyka jej się spod kontroli
168 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanaghan 6 month feast - remember the name - marnela bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator lilo - the helping hand skittles - the rainbow freak after all this time? always i'll be there for you let's get it on the great british baking show pinky promise i forgot that you existed lipcowe zadanie - światowy dzień UFO monterey fall fair monterey fall fair - flea market hide and seek - cotton candy ghostbusters - halloween 2021

Post ()

Marianne McCabb superowo, biorę wszystko <3 jak mi się coś zwolni, zgłoszę się nawet po grę <3

Awatar użytkownika
about me
168 cm
32 y/o

Post ()

Heather Appelton czyli aż tak komplikujemy życie sobie oraz byłemu/być może przyszłemu? Podoba mi się. Marianne jest naprawdę niezłym spowiednikiem, zapewne więc wytrwale wysłuchiwała problemów koleżanki czasami nawet starając się coś doradzić. Ratuje je tylko błoga nieświadomość bo ta relacja moze pójść w absolutnie każdym kierunku. :lol:
A z panów to wcześniej zerkałam już na Bellvedera :oops: bo nie ukrywam, że Mari lubi twórczych i tak ciekawych ludzi. Pewnie będzie nim zauroczona albo raczej jego talentem i twórczością.
Czy to możliwie aby syn Mari oraz Franklina się znali? Może ostatnio posprzeczali się na placu zabaw a oni, wspaniałomyślni rodzice z dość innowacyjnym podejściem stwierdzili, że pogodzą ich podczas wspólnego wypadu do parku. Widziałam, że szukasz kogoś do gry na Franklinie więc możemy to nawet rozegrać <3
Minnie
brak multikont

Pisarz, Własne biurko
Awatar użytkownika
about me
Niewiele wie na temat życia, ale całkiem nieźle pisze. Zarabia na kreowaniu potworów i może dlatego własnego szczęścia napisać nie potrafi.
186 cm
29 y/o
ciri - the imaginative creator dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak let's get it on we're nothing more than friends do you want to play a game ghostbusters - halloween 2021 secret santa - man with the bag coca-cola bear

Post ()

A co tam, możemy zaszaleć :lol: finan rowley nie będzie miał nic przeciwko małym zawirowaniom, nie? ^^

Więc Hettie mamy.

Co do Bella, to jejku, będzie miał pierwszą fankę na forum, cudownie! <3 Może jego twórczość jest twarda, pełna grozy, wybuchów i krwiożerczych potworów, ale sam Bell to ciepły klusek, trochę nieporadny życiowo, który nigdy nie przestał być nerdem.

Syn Franka ma trzy lata, a jego córka pięć, więc jeśli któreś Ci odpowiada to jestem jak najbardziej za taką grą. Szczególnie, że jeszcze nie miałam okazji wpleść w wątki dzieciaczków.

właściciel wypożyczalni i wykładowca, uniwerek i wypożyczalnia aut
Awatar użytkownika
about me
przejął po zmarłym ojcu wypożyczalnie aut i od połowy sierpnia wykłada ekonomie na san jose state university, jako absolwent prowadzący własny biznes. rozwiódł się z Heather, bo go zdradziła.
187 cm
32 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - the shorter the better - rejwen ash - the loveable one dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly don't let art die 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor cold brewsky i'll be there for you let's get it on no hope, no love, no glory pinky promise a hard day's night heart to heart highway to hell i forgot that you existed one of you will betray me tonight pumpkinhead - halloween 2021

Post ()

Marianne McCabb my oczywiście mamy wszystko ustalone, prawda? :hihihi:

Mogę jeszcze podrzucić Elio, który jest kuzynem Chaza i sąsiadem Marianki! Ma dość pokaźny i głośny motocykl, więc myślę, że jej synek mógłby zainteresować się maszyną. Gutierrez na pewno pozwala mu siąść za sterem i obiecuje mu, że gdy podrośnie, pozwoli mu się przejechać :lol:

Awatar użytkownika
about me
168 cm
32 y/o

Post ()

finan rowley skoro Elio ma motor to pewnie też ma na karku młodego Marianki, bo ten na pewno nie odpuściłby sąsiadowi, który nawet czasami pozwala mu usiąść na motorze i poudawać dorosłego, znającego się na rzeczy.
Minnie
brak multikont

architekt, właściciel, Architects PC
Awatar użytkownika
about me
dalej wkurwia neely, tylko teraz przy okazji przyznaje się, że jest jedyną księżniczką jego serduszka, bo się w niej zajebał w chuj.
188 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - new york, i love… you one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - second place one year anniversary - till the world ends 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - patka 6 month feast - staying alive - patka 6 month feast - remember the name - patka bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 drunken sailor friendly chats let's get it on scream and shout somebody that i used to know it's leviOsa not levioSA copy printer argument DEADline around the world a hard day's night you guys wanna start a fight? that ain't no etch-a-sketch christmas reveal - love actually secret santa - man with the bag it’s the most wine-derful time of the year

Post ()

Marianne McCabb witam uprzejmie, wpadłam ze swoją gromadką! Jest u mnie w czym wybierać. Myślę, że jest potencjał na to, że dogada się z Leią, w dodatku odkąd wróciła do Monte, to zamieszkują tę samą dzielnicę. Po sąsiedzku mogę też podrzucić Lenny'ego który mógł kiedyś po godzinach opatrywać jej dzieciaka, po tym, jak spadł z drzewa czy zrobił sobie jakąś inną, typowo dziecięcą krzywdę :hm: No i jeśli ktoś inny Ci pasuje, to też polecam, możesz wybierać, to będziemy wymyślać!

Awatar użytkownika
about me
168 cm
32 y/o

Post ()

Leonel R. Calderone a czy Leia nie ma ochoty zostać ulubioną ciocią Otisa i dobrą duszą dla Marianki? ^^ A jeśli chodzi o domowe interwencję lekarza jestem jak najbardziej za! Młody to szatan nie dzieciak, pewnie nie raz wpakował się w jakieś kłopoty = kontuzję. Lenny pewnie od tamtej pory stał się superbohaterem w oczach chłopca i co za tym idzie dłużnikiem Mari. Pewnie nawet zaprasza go na poranne kawy ale tylko i wyłącznie jeśli ma w zanadrzu jakąś fikcyjną historię z zabiegu aby sprzedać młodemu ku przestrodze :lol:
Minnie
brak multikont

architekt, właściciel, Architects PC
Awatar użytkownika
about me
dalej wkurwia neely, tylko teraz przy okazji przyznaje się, że jest jedyną księżniczką jego serduszka, bo się w niej zajebał w chuj.
188 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - new york, i love… you one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - second place one year anniversary - till the world ends 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - patka 6 month feast - staying alive - patka 6 month feast - remember the name - patka bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 drunken sailor friendly chats let's get it on scream and shout somebody that i used to know it's leviOsa not levioSA copy printer argument DEADline around the world a hard day's night you guys wanna start a fight? that ain't no etch-a-sketch christmas reveal - love actually secret santa - man with the bag it’s the most wine-derful time of the year

Post ()

Marianne McCabb jedno i drugie jak najbardziej mi pasuje! Leia sama swoich dzieci nigdy się nie doczeka, mimo iż przez większość życia widziała siebie w roli matki, więc myślę, że Otis może być dzieckiem, na które trochę swojej miłości przenosi i od czasu do czasu nawet porywa się z motyką na słońce, aby się nim zająć :lol: Z Lennym też super, może handlować z młodym, że jak będzie grzeczny, to będzie dostawał specjalne naklejki z dinozaurami, to przecież najlepsza waluta XD

ilustratorka bajek i menagerka, MPAF Gallery of Monterey
Awatar użytkownika
about me
udaje, że odejście Franklina jest w porządku i nie tęskni za swoim dawnym życiem, bo jest super ekstra zadaniową mamą
168 cm
32 y/o
6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ada 6 month feast - it runs in the family - lanaghan bobby - the goof stevo - the multiholic queenie - the social butterfly lilo - the helping hand leo - the storyteller i forgot that you existed thanksgiving 2021 let’s get stuffed pumpkinhead - halloween 2021 secret santa - man with the bag everything looks better with snow on it

Post ()

Marianne McCabb widzę tutaj potencjał na super mamuśki-ziomalki :lol:

Awatar użytkownika
about me
168 cm
32 y/o

Post ()

A więc to mój syn z Twoją córką Nebraska Lanaghan ma mieć jakieś przedszkolne zgrzyty? Bo dopiero teraz skleiłam wątki, że z Franklinem Marianne ma mieć rozjemcze spotkanie rodzicielskie. Ale to może dlatego, że Nebbie aktualnie nie mogła? Bo dotychczas to one mogły gasić dziecięce uczucia, które trudne do zdefiniowania przejawiały się jako przepychanki i sceny zazdrości?
Na pewno będą dobrymi kompankami w organizacji przedszkolnych festynów czy zabaw świątecznych. Mogą umawiać się na kawunię i wychodzić z dziećmi na spacery, czemu nie!
Minnie
brak multikont

doktor kryminalistyki / profiler, san jose state university / mpd
Awatar użytkownika
about me
doktor kryminalistyki, a od niedawna także profiler policyjny w mpd. od kilku miesięcy w mieście, do którego wróciła po rozwodzie i teraz próbuje zebrać życie do kupy
167 cm
32 y/o
6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - it runs in the family - lanterman 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak pumpkin crate - the lovely one

Post ()

Marianne McCabb myślę, że te dwie panie mogą znać się z pracy :hihihi:

ODPOWIEDZ