It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
Prośba o wykonanie twardego odświeżenia forum. Dzięki temu zobaczycie, co dla Was przygotowałyśmy (wskazówka: szukajcie na dole).
To już pół roku! <3 Z okazji małych urodzin Monterey przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki - odznakową ucztę oraz zmianę w regulaminie forum!
Alternatywna rzeczywistość czeka po drugiej stronie portalu.
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, których przewodnim tematem jest jesienny Jarmark! Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren Dashwood
Chaos kontrolowany, Ted Mosby w spódnicy i najbardziej rozgadana recepcjonistka w całym Monterey. Pracę zmienia równie często, co skarpetki, a częściej to chyba tylko się zakochuje. Co prawda, niedawno rozwiodła się z Loganem, ale to najwyższa pora, żeby znaleźć sobie nową miłość życia! Przygarnę znajomych wszelkiej maści, jeśli nie masz pomysłu na to, skąd mogą się znać, to Wren spokojnie mogła z Tobą pracować. Przydałoby się też kilku panów, do których mogłaby sobie powzdychać w przeszłości i jakiś jeden, za którym biega aktualnie.
Pozytywne
- Mara Dashwood - siostra bliźniaczka
- Anthony Dashwood - starszy brat
- imię i nazwisko - opis
Neutralne
- Logan Ward - były mąż, głupi jak but
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Negatywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

detektyw w wydziale zabójstw, san jose police department
Mara Dashwood
Awatar użytkownika
about me
You're still the one I run to. The one that I belong to. You're still the one I want for life
160 cm
30 lat

Post Mara Dashwood ()

Cześć klonie <3
catlady
wydra za napisanie karty bean - the graphic master queenie - the social butterfly marty - the originator friendly chats we're nothing more than friends heart to heart

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Mara Dashwood cześć klonie, kochasz mnie mocno i jesteś moją bff forever, bo mimo, że rozwalam ci wszystko, to kiedyś byłyśmy jedną komórką i tylko to się liczy, nie? <3
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

kryminolog, -
Dawn Hargreeves
Awatar użytkownika
about me
rzuciła prace, adoptowała kota i chyba znów zmaga się z depresją
160 cm
30 lat

Post dawn hargreeves1 ()

znajmy się, skoro ten sam wiek :hihi: i wzrost :lol:
wydra za napisanie karty

ratownik medyczny, szpital w monterey
logan ward
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
187 cm
34 lata

Post logan ward ()

;( ;( ;( najpiękniejsza, wybaczysz mi kiedyś?
Wren Dashwood
prince william
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

dawn hargreeves co powiesz na przyjaciółki w trakcie przejść? mogą się znać jeszcze ze szkoły, ale odkąd dawn zmaga się z depresją, to wiecznie nawijająca i tryskająca szczęściem Wren działa jej na nerwach, więc jej unika, przez co Wren tylko bardziej szuka kontaktu i tak się napędza błędne koło? :hm:

logan ward nie wybaczę, zgiń przepadnij :/
ale jak cię zobaczę z jakąś babą, to sobie inaczej pogadamy :trup:
barbie

mogę być winny grosika?, chase bank
jett hickey
Awatar użytkownika
about me
We're gonna have some fun tonight 'cause you can touch my boobies. Don't be shy, yeah, it's all right 'cause you can touch my boobies.
182 cm
35 lat

Post jett hickey ()

jak obiecałam, tak przychodzę!! my musimy się znać koniecznie, bo Jett to bff Mary i były/obecny obiekt jej westchnień, o czym szanowny pacan wciąż nie ma pojęcia :/

Wren Dashwood
-
wydra za napisanie karty bobby - the goof marty - the originator abby - the novelist

ratownik medyczny, szpital w monterey
logan ward
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
187 cm
34 lata

Post logan ward ()

okej, w ten sposób, dobrze :heh: jak tyś jedyna na całe życie ;(
Wren Dashwood
prince william
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

jett hickey myślę, że w takim razie Wren za nim nie przepada, bo jednak #teammara, ale przy tym dość mało subtelnie mu próbuje oczka otworzyć i nim trochę potrząsnąć, żeby jednak się ogarnął i zabrał za jej siostrę W KOŃCU?
a dla równowagi, ex szwagierkę może lubić, bo jednak solidarność jajników? umawiają się czasem na drineczka i narzekają na swoich byłych mężów, bo Wren też świeżo po rozwodzie.

logan ward tak jedyna, że za jakimiś blondynami mi się teraz uganiasz, już ja ci pokażę, mężulku ty mój! :pacman:
ale kochasz mnie dalej, nie?
barbie

jett hickey
Awatar użytkownika
about me
We're gonna have some fun tonight 'cause you can touch my boobies. Don't be shy, yeah, it's all right 'cause you can touch my boobies.
182 cm
35 lat

Post jett hickey ()

Wren Dashwood pisze:
24 mar 2021, 20:14
@jett hickey myślę, że w takim razie Wren za nim nie przepada, bo jednak #teammara, ale przy tym dość mało subtelnie mu próbuje oczka otworzyć i nim trochę potrząsnąć, żeby jednak się ogarnął i zabrał za jej siostrę W KOŃCU?
a dla równowagi, ex szwagierkę może lubić, bo jednak solidarność jajników? umawiają się czasem na drineczka i narzekają na swoich byłych mężów, bo Wren też świeżo po rozwodzie.

@logan ward tak jedyna, że za jakimiś blondynami mi się teraz uganiasz, już ja ci pokażę, mężulku ty mój! :pacman:
ale kochasz mnie dalej, nie?
pasuje mi mocno! jett to ją pewnie nazywa tą złą bliźniaczką, zupełnie przy tym nie rozumiejąc, czemu ona go nie lubi :lol: i już widzę te subtelne próby uświadomienia mu tego i owego na jakichś konkretnych analogiach, a on tradycyjnie dzban roku i nie czai!

... zupełnie zapomniałam, że Wren Dashwood to siostra Antka............ czasem mój ogar mnie zdumiewa :lol: a co do propozycji, no to ekstra, rozwiedzione łamane na posiadające głupich byłych mężów powinny trzymać się razem :evil:
-
wydra za napisanie karty bobby - the goof marty - the originator abby - the novelist

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

jett hickey no od urodzenia siostra Antka, więc dłużej go musi znosić, niż Alyssa xd Anthony Dashwood gdzie ty jesteś, chodź tu i mnie kochaj, ale już!
ale wracając do tematu, to super, że pasuje! jak będziesz chciała coś zagrać, to wiesz gdzie mnie znaleźć <3
barbie

jett hickey
Awatar użytkownika
about me
182 cm
35 lat

Post jett hickey ()

Wren Dashwood pisze:
24 mar 2021, 20:25
@jett hickey no od urodzenia siostra Antka, więc dłużej go musi znosić, niż Alyssa xd @Anthony Dashwood gdzie ty jesteś, chodź tu i mnie kochaj, ale już!
ale wracając do tematu, to super, że pasuje! jak będziesz chciała coś zagrać, to wiesz gdzie mnie znaleźć <3
hahaha, to zdecydowanie Wren ma gorzej XDD tak, na pewno podbiję, jak już się ogarnę ze wszystkim :tany:
-

NBC Bay Area News Anchor, San Jose
Matthew Blackwood
Awatar użytkownika
about me
Prezenter telewizyjny, który chciałby aby wszystko szło po jego myśli. Bogactwo wciąż jest dla niego czymś nowym, ale uwielbia życie na takim poziomie. Sassy and classy.
192 cm
32 lata

Post Matthew Blackwood ()

Wren Dashwood
siema ziemia
Ok, ja to widzę tak - bogaci posh ludzie to się chyba widują często w hotelach na jakieś spotkania czy inne bankiety srety, więc tak się złożyło, że Matt parę razy w Marriottcie się znalazł i mógł się wdać w jakiś dialog z Wren. Jest czarusiem i uwielbia energiczne silne kobiety, a na taką mu wyglądała Dashwood, więc mógł ją czarować trochę bardziej. Ona nie do końca się połapała, że to bardziej takie przyjacielskie/z podziwem, no i mogła zacząć coś do niego świrować. No i w sumie nie wiem, ja bym może tak to zostawił nawet??? Chyba, że chcesz już żeby było wyjaśnione. Aha, no i jeszcze tak myślę, że jakbyś potrzebowała zmienić jej pracę, to np. Matt mógłby jej gdzieś CV zarzucić w tym NBC, pewnie na niezbyt ambitne stanowisko (at first), ale kto wie jakby się potoczył jej losy...
atlas#1590
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! stevo - the multiholic skittles - the rainbow freak chimichangas get inked marcowe kto zagra - better retro

psycholog, uczelnia i prywatny gabinet
Tony Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Let's pick the truth that we believe in
like a bad religion
tell me all your original sins
192 cm
35 lat

Post Anthony Dashwood ()

Wren Dashwood pisze:
24 mar 2021, 20:25
@jett hickey no od urodzenia siostra Antka, więc dłużej go musi znosić, niż Alyssa xd @Anthony Dashwood gdzie ty jesteś, chodź tu i mnie kochaj, ale już!
ZDRADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! how dare you!??!?!?!!
no name
wydra za napisanie karty

ilustratorka książek dla dzieci, prywatny dom
zoe robbie
Awatar użytkownika
about me
Świt obok siebie nas obudził
Przez niedomknięte okiennice
Jesteśmy teraz dwojgiem ludzi
Co mają wspólną tajemnicę
165 cm
29 lat

Post Zoe Robbie ()

Wren Dashwood , cześć to ja, była dziewczyna Twojego brata. 8) Może i Orley to buc i Zoe nie chce mieć z nim nic wspólnego jednak dziewczyny mogłyby mieć ze sobą nieco cieplejsze stosunki?
horkruks#2263
wydra za napisanie karty ash - the loveable one better use spf i gotta go my own way somebody that i used to know i forgot that you existed

ODPOWIEDZ