If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie listę najaktywniejszych postaci w tym miesiącu!
Informujemy, że czas na wykonanie grudniowych zadań miesiąca zostaje przedłużony do końca stycznia!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
detektyw wydziału narkotykowego, San Jose Police Department
Awatar użytkownika
about me
I’m a good person, that’s my thing. My nickname is Mother Theresa Luther King. And when I say good I really mean great. The best. Hashtag humble and blessed.
170 cm
28 y/o
wydra za napisanie karty bobby - the goof

Post ()

ren halford
amazing detective slash genius... a przynajmniej tak sobie wmawia! od zawsze na zawsze w monterey, zdrowo kopnięta i tak naprawdę nie ma rzeczy, na którą nie dałaby się namówić, co raczej nie jest czymś dobrym, ale kto by się tym przejmował? no ren na pewno nie, bo już pewnie w połowie zdążyłaby zapomnieć, o co tak w ogóle chodziło. coś wymyślimy, zapraszam 8)
Pozytywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Neutralne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Negatywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
-

rezydentka chirurgii, monterey community hospital
Awatar użytkownika
about me
I've trusted lies and trusted men, broke down and put myself back together again
160 cm
26 y/o
wydra za napisanie karty bobby - the goof marty - the originator friendly chats somebody that i used to know 9 to 5 copy printer argument black like my soul

Post ()

ren halford Jax wiadomo :/

a dla Lary jak chcesz to coś wymyślaj, ok? :lol:
kix#5424

właściciel knajpy, happy girl kitchen co
Awatar użytkownika
about me
niby optymista, ale obecnie w 55% z siebie zadowolony, rozkręca wege knajpkę, jedząc mięso na zapleczu, nie radzi sobie z pieniędzmi i życiem uczuciowym
182 cm
31 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - marnela bean - the graphic master bobby - the goof stevo - the multiholic queenie - the social butterfly lilo - the helping hand calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak sandcastles in the sand 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor drunken sailor friendly chats i'll be there for you money, money, money let's go to the mall it's leviOsa not levioSA pet me moving day gotta catch 'em all i'm here for the drama i'm friends with mary jane imagination has no age highway to hell horror reveal - i know what you did last summer horror reveal - nagroda specjalna teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - cinderella story

Post ()

ren halford :tany:

rezydentka na oddziale kardiochirurgii, monterey community hospital
Awatar użytkownika
about me
rezydentka na oddziale kardiochirurgii w tutejszym szpitalu, która ostatnio skupia się głównie na tym, by nie myśleć o Jonah
174 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - the shorter the better - nie ma fal ciri - the imaginative creator stevo - the multiholic misha - the aesthetic queen leo - the storyteller abby - the novelist better use spf otter love whale watchers friendly chats scream and shout copy printer argument wine&dine a hard day's night heart to heart (2x)

Post ()

ren halford Muszę przyznać, że bardzo podobała mi się twoja karta i przeczytałam ją z przyjemnością, a sama postać Maureen niezwykle mnie urzekła! Chętnie oddałabym ci do jakiejś pozytywnej relacji jedno z moich dzieci i wydaje mi się, że Raine byłaby tu najlepsza, bo jest najbardziej zbliżona wiekiem, ale jeśli wolisz kogoś innego, to nie ma problemu! :dance:

Awatar użytkownika
about me
I’m a good person, that’s my thing. My nickname is Mother Theresa Luther King. And when I say good I really mean great. The best. Hashtag humble and blessed.
170 cm
28 y/o

Post ()

tradycyjnie refleks szachisty :lol:

no jax wiadomo, ja to czekam, aż my zagramy w końcu, okej!!

a co do lary, to sobie pomyślałam, że mogłyby się zakolegować w szpitalu, w którym Ren bywa bardzo często, więc NA BANK ich drogi się w którymś momencie skrzyżowały, choćby przy automacie z kawą. Halford z całą pewnością by ją rozpoznała, skoro aktualne próbuje pozbawić Chaza majątku, więc pewnie próbowałaby się z nią zaprzyjaźnić, żeby mieć lepszy dostęp do tego gamonia :lol: TOTALNIE widzę, jak kiedyś w przyszłości Maureen będzie próbowała ją przekonać, że też powinna dostać hajs i że z chęcią jej coś odpali, jeśli tylko dołączy do misji odbicia spadku :lol: :lol:
lara gutierrez

chaz gutierrez :see:

raine fairfield, ojej, jak miło :oops: nie popiszę się tutaj zbytnią oryginalnością, ale zaproponowałabym przyjaźń! taką trochę na fundamencie przeciwieństw, bo przy Raine to Ren wychodzi na zdecydowanie bardziej kopniętą :heh: dlatego widziałabym tu taką wieloletnią znajomość, w której Fairfield z cierpliwością roku wysłuchuje kolejnych genialnych pomysłów, a czasem i nawet daje się na niektóre namówić. wydaje mi się, że Halford próbowałaby ją popychać do takich rzeczy, na które ona sama nie miałaby odwagi albo z jakiegoś powodu odkładałaby na później - przykładowo zabierać na spontaniczne wypady, których szczegóły poznawałaby już w trakcie podróży :hihi:

raine fairfield
-

detektyw wydziału narkotykowego, san jose police department
Awatar użytkownika
about me
Najwyraźniej sprzedał duszę diabłu. I nie jest on taki zły, jak go malują.
189 cm
39 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak better use spf blow out the candles friendly chats i brought vodka! let's get it on scream and shout copy printer argument kitchen-bound pinky promise a hard day's night heart to heart never have i ever you guys wanna start a fight? secret santa - man with the bag the grinch coming to monterey

Post ()

o, ja tu w sumie zapomniałam przyjść :lol:
no ale pracują razem, więc wypada się znać. tylko nie wiem czy od tej dobrej, czy złej strony :heh:
ren halford

detektyw w wydziale zabójstw, san jose police department
Awatar użytkownika
about me
You're still the one I run to. The one that I belong to. You're still the one I want for life
160 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty bean - the graphic master queenie - the social butterfly marty - the originator friendly chats we're nothing more than friends heart to heart

Post ()

To ja wpadam z Marą, bo jak razem pracują to powinny się znać i mogą robić sobie halloween heist, żeby ocenić kto jest najlepszym:
Obrazek

+ jak chcesz to jeszcze mogę dać Gine, ale nie wiem co tam macie z Jaxem
ren halford
catlady

policjant, Monterey Police Department
Awatar użytkownika
about me
Gdy otworzę drzwi, chciałbym żeby nikt Cię nie zabrał mi.
183 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one lilo - the helping hand calvin - the sentimental one drunken sailor blood, sweat and tears copy printer argument black like my soul tea is love, tea is life a hard day's night heart to heart

Post ()

ren halford, ja chcę być jednym z tych dwunastu obserwatorów, mogę nawet się udzielać w komentarzach i dodawać swoje trzy grosze.
A jak się okaże, że są z tego samego miasta, to Obrazek
pif-paf#8372
brak multikont

Awatar użytkownika
about me
170 cm
28 y/o

Post ()

JA JUŻ NAWET NIE MAM PYTAŃ DO SWOJEGO ODPISYWANIA W RELACJACH, PO PROSTU UZNAJMY TO ZA NORMĘ, DOBRA? DZIĘKI!!!

wolfhart cadwallder tak sobie popatrzyłam na tego Wolfa, tak sobie popatrzyłam też na jego kp i sobie pomyślałam, że jego ulubionym tekstem w stronę Ren będzie CZY TY MOŻESZ WRESZCIE PRZESTAĆ PAJACOWAĆ? :lol: a ona pewnie odpowiadać będzie, że nie, bo taki ma stajl........... :lol: autentycznie poszłabym tutaj w coś takiego, że od pierwszego dnia pracy Halford zaszła mu jakoś za skórę; może pomyliła biurka i przypadkowo przystawiła na tym jego zszywacz o 5 milimetrów na zachód. albo chciała być miła i postawiła pączka z lukrem na aktach ważnej sprawy, tak trochę nie myśląc, że może je tym samym uwalić. generalnie odwaliłaby coś, co by uruchomiło w nim dożywotnią irytację, ilekroć ona tylko otwiera usta :lol: ALE mogą mieć też dobre momenty, ok! jak już razem pracują przy jakiejś sprawie, to ona wysila się na ten 1% profesjonalizmu, by już bardziej nie testować cierpliwości Wolfa :heh: jestem też przekonana, że jak jemu zaczyna żyłka pulsować, to ona wykorzystuje jego miłość (i swoją przy okazji też!) do starej muzyki i śpiewa LET IT BE, WOLF :lol: i optymistycznie zakłada, że za 29229 lat, jak już będą iść na emeryturę, to wtedy NA PEWNO ją polubi. tak więc podsumowując - poszłabym tu w taki pseudo-negatyw jak relacja Dwighta i Jima z The Office!!

Mara Dashwood no wiadomo, że Ren, tu wcale nie trzeba nic organizować........ żart, totalnie powinny coś takiego ogarnąć, żeby innym ciśnienie podnosić, hehe. mogą też rywalizować, kto więcej opryszków przymknie!!

preston turner BOŻE, TAK PÓŹNO WITAM JEDNEGO Z DWUNASTU OBSERWATORÓW............ ale wstyd :/// oczywiście bardzo mi się to podoba; totalnie powinni sobie prowadzić dyskusję w komentarzach, ba, ona to pewnie nawet mu czasem jakieś dedykacje pisze, bo wiadomo, o fanów należy dbać. i tak sobie myślę, że wyjść to mogłoby na zasadzie przypsu, że ona kiedyś zostałaby ściągnięta do miejscowego komisariatu i zaczęłaby sobie na wywaleniu vloga kręcić, choć powinna pracować i Preston mógłby ją na tym przyskrzynić, ona próbowałaby się wytłumaczyć i byłby wspólny moment takiego whaaaat :hihi:
-

detektyw wydziału narkotykowego, san jose police department
Awatar użytkownika
about me
Najwyraźniej sprzedał duszę diabłu. I nie jest on taki zły, jak go malują.
189 cm
39 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak better use spf blow out the candles friendly chats i brought vodka! let's get it on scream and shout copy printer argument kitchen-bound pinky promise a hard day's night heart to heart never have i ever you guys wanna start a fight? secret santa - man with the bag the grinch coming to monterey

Post ()

ren halford biorę XDDDDDD ale jak mu kolejny raz postawi pączka na biurku to koniec XDDD mogą siedzieć biurko w biurko wgl i jak jej syf wchodzi na jego biurko to on bierze linijkę i przesuwa z powrotem do niej :lol:

Awatar użytkownika
about me
170 cm
28 y/o

Post ()

wolfhart cadwallder pisze:
08 maja 2021, 19:52
@ren halford biorę XDDDDDD ale jak mu kolejny raz postawi pączka na biurku to koniec XDDD mogą siedzieć biurko w biurko wgl i jak jej syf wchodzi na jego biurko to on bierze linijkę i przesuwa z powrotem do niej :lol:
TAK XD TOTALNIE TAK TO WIDZĘ :lol: jak już ogarnę się z życiem, to podbiję na pw o grę, a jak nie, to mi się przypomnij, bo chcę zagrać kiedyś maks hahaha :hihi:
-

policjant, Monterey Police Department
Awatar użytkownika
about me
Gdy otworzę drzwi, chciałbym żeby nikt Cię nie zabrał mi.
183 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one lilo - the helping hand calvin - the sentimental one drunken sailor blood, sweat and tears copy printer argument black like my soul tea is love, tea is life a hard day's night heart to heart

Post ()

ren halford, myślę, że należy się za to UNLIKE, bo już zapomniałam, że zgłosiłam się do relacji. :lol:
Ale powiedzmy, że jeśli dostaje podziękowania na końcu każdego filmiku, to może dać jeszcze jedną szansę.
Przechodząc do relacji, to jeśli ona przyjechałaby do Monterey, ale obijałaby się w pracy, to Turner mógłby jej dać popalić, na zasadzie, że to, że przyjechała na gościnne występy, nie oznacza jeszcze, że może bezczynnie siedzieć na dupie przez cały dzień. A potem jak prawda wyjdzie na jaw, to to będzie ten jedyny przypadek w życiu Prestona, gdy poczuje się źle z powodu tego, jak traktuje innych ludzi. :hm:
pif-paf#8372
brak multikont

Bezrobotna, Artystka
Awatar użytkownika
about me
artystka, która została bez pracy, ale wierzy że jej się uda wybić, bo jej muza - lawrence monghan, ją codziennie inspiruje
166 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanaghan 6 month feast - consistency is key - yang ash - the loveable one bobby - the goof george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak all in white after all this time? always drunken sailor friendly chats i brought vodka! let's get it on no hope, no love, no glory scream and shout somebody that i used to know 4 chord songs moonshined costumery - he's a friend from work santa claus village let’s be naughty and save Santa the trip world water day - the explorer-hh world water day - the finder-hh world water day - the detective-hh horror reveal - the conjuring horror reveal - nagroda specjalna teenage dream reveal - charlie's angels secret santa - man with the bag forever yang

Post ()

ren halford ja bym tu w sumie podrzuciła Romy, bo ona jak widzi że sprawa dotyczy narkotyków to łapie od razu, wiec pewnie zdarzyło im się nie raz razem pracować. Pytanie tylko jak to się kończyło, bo mogło albo bardzo dobrze, albo bardzo źle, nic pomiędzy :lol: i jak kogoś ode mnie innego chcesz to śmiało <3

ODPOWIEDZ