christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
zastępca komendanta straży pożarnej, Carmel Hill Fire Station
Awatar użytkownika
about me
so I love beyond the bones — goes deep inside your soul
193 cm
35 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak slip and fall wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Post ()

Axel Houghton
zastępca komendanta straży pożarnej // rozwodnik od dwóch lat // adopcyjny ojciec siedmioletniej Luny // złota rączka, który w każdy piątek wieczór odwiedza bary i szuka towarzystwa na jedną noc
Pozytywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Neutralne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Negatywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
nonsens#5543

rzecznik, prawa ręka burmistrza, ratusz
Awatar użytkownika
about me
I know that you say I get mean when I'm drinking, but then again - sometimes I get really sweet. So what does it mean if I tell you, to go fuck yourself or if I say, that you're beautiful to me?
155 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty it’s hard to believe - nagroda za rekordową ilość postów skittles - the rainbow freak time is of the essence 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor drunken sailor let's get it on 9 to 5 blood, sweat and tears around the world black like my soul in shape the great british baking show a hard day's night i'm friends with mary jane marcowe zadanie - zlikwidowany parking

Post ()

:see:
lemonka#0165

malarka i właścicielka MPAF Gallery, MPAF Gallery of Monterey
Awatar użytkownika
about me
hate to say that I'm lonely, hate to say that I miss you, hate to say that it's dark in here, but it's true
157 cm
35 y/o
wydra za napisanie karty bobby - the goof ciri - the imaginative creator dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator leo - the storyteller skittles - the rainbow freak paige - the typewriter don't let art die chimichangas a hard day's night pinky promise i'm here for the drama moving day greening pains cocktail with tom cruise around the world let's go to the mall after all this time? always start of something new somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory money, money, money let's get it on cold brewsky i'm friends with mary jane

Post ()

Axel Houghton cześć moja druga połowo jajeczka :miłość:
ada

Violinist, San Jose Philharmonic Orchestra
Awatar użytkownika
about me
Some memories never
leave Your bones. Like
salt in the sea; they become
part of You.
167 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one

Post ()

*.*
Ja to tylko odznaczam się tutaj, cobyś mnie wpisała i widzimy się na ulicach! :lol:
Axel Houghton

policjantka, Moterey Police Department
Awatar użytkownika
about me
Pokręcona pani policjant wlepiająca ludziom mandaty, która uwielbia się ścigać w swoim Camaro i przez życie biegnie niczym szatan demolując wszystko po dordze
175 cm
29 y/o
wydra za napisanie karty

Post ()

Axel Houghton Ty zdajesz sobie sprawe z tego, że mimo wszystko jakimś cudem nadal mam do Ciebie słabość?
Sage

tapicer, stocznia
Awatar użytkownika
about me
33-letnie dziecko uwięzione w ciele dorosłego faceta, które ma całą masę głupich pomysłów, odrywa świat na nowo, bo trochę ponad rok temu straciło pamięć i chyba wreszcie zaczyna się statkować, bo kocha Accalię.
195 cm
32 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - who am I? nagroda - pojemne serce dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one paige - the typewriter ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 better use spf DEADline heart to heart i'm friends with mary jane a hard day's night pinky promise i'm here for the drama wine&dine the queen's gambit slip and fall pimp my house new experiences kitchen-bound ikea is my second home around the world (2x) pet me let's talk about boats, baby adopt don't shop creatures of the night it's leviOsa not levioSA joey doesn't share food justice league somebody that i used to know scream and shout let's get it on i brought vodka! friendly chats don't go breaking my heart celebrate good times blow out the candles sandcastles in the sand one of you will betray me tonight marcowe zadanie - bieg charytatywny marcowe zadanie - włamania majowe zadanie - wilk fairytale reveal - adventure is out there! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - carrie horror reveal - nagroda specjalna hide and seek - cactus teenage dream reveal - mean girls

Post ()

Obrazek
Axel Houghton

Awatar użytkownika
about me
193 cm
35 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak slip and fall wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Post ()

Hollie Houghton cześć, skrzacie! Co ty tam już kombinujesz? :/

Adria Houghton cześć druga połówko :lama:

Charlie Stark czyś ty na głowę upadła z tym wpisywaniem? :lol: Ale tak! Na ulicach się widzimy 8)

Sage Torres nie zdaję, ale ja również mam do ciebie słabość :/ Ale tego, co zrobiłaś, nigdy ci nie wybaczę :heh:

Reed Maxfield no siema, somsiedzie! To kiedy chlejemy? 8)
nonsens#5543

Violinist, San Jose Philharmonic Orchestra
Awatar użytkownika
about me
Some memories never
leave Your bones. Like
salt in the sea; they become
part of You.
167 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one

Post ()

Axel Houghton pisze:
13 kwie 2021, 10:06
@Hollie Houghton cześć, skrzacie! Co ty tam już kombinujesz? :/

@Adria Houghton cześć druga połówko :lama:

@Charlie Stark czyś ty na głowę upadła z tym wpisywaniem? :lol: Ale tak! Na ulicach się widzimy 8)

@Sage Torres nie zdaję, ale ja również mam do ciebie słabość :/ Ale tego, co zrobiłaś, nigdy ci nie wybaczę :heh:

@Reed Maxfield no siema, somsiedzie! To kiedy chlejemy? 8)
Może je dzięki temu uzupełnisz :roll:

prokurator, superior court of california
Awatar użytkownika
about me
Jej Arogancka Mość aka panna perfekcyjna ale jak się okazało Wolfhart Cadwallder taką ją właśnie lubi
172 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanterman 6 month feast - consistency is key - yang bobby - the goof dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen i brought vodka! let's get it on copy printer argument a hard day's night

Post ()

witam <3 ja tu przychodzę, bo jeszcze nie byłam, trochę wstyd i za to dam Ci kogo chcesz, nawet coś wymyślę też jak mi powiesz tylko z kim Axel Houghton

Awatar użytkownika
about me
193 cm
35 y/o

Post ()

Romy Lanterman ano witam, witam! 8) Hmm, Romy jest najbliżej wiekiem, ale Florrie też niewiele młodsza, na dodatek Florrie jest pielęgniarką, więc na bank parę razy musiała się opiekować Axelem, gdy trafił do szpitala z poparzeniami po akcji. Także myślę, że Axe i panna Lawson zdecydowanie się znają, Axe mógł nawet z nią trochę flirtować jakiś czas temu :hihi:
nonsens#5543

prokurator, superior court of california
Awatar użytkownika
about me
Jej Arogancka Mość aka panna perfekcyjna ale jak się okazało Wolfhart Cadwallder taką ją właśnie lubi
172 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanterman 6 month feast - consistency is key - yang bobby - the goof dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen i brought vodka! let's get it on copy printer argument a hard day's night

Post ()

Axel Houghton pisze:
22 kwie 2021, 09:37
@Romy Lanterman ano witam, witam! 8) Hmm, Romy jest najbliżej wiekiem, ale Florrie też niewiele młodsza, na dodatek Florrie jest pielęgniarką, więc na bank parę razy musiała się opiekować Axelem, gdy trafił do szpitala z poparzeniami po akcji. Także myślę, że Axe i panna Lawson zdecydowanie się znają, Axe mógł nawet z nią trochę flirtować jakiś czas temu :hihi:
Flirtowanie jak najbardziej wskazane ^^ myślę, że mogli być nawet na jakiejś niezbyt udanej randce, po której trochę dziwnie było jak faktycznie musiała się nim zajmować, chociaż oczywiście było w pełni profesjonalnie! Szczególnie, że Flo po rozwodzie to mocno nie umiała w takie relacje z mężczyznami, więc to totalnie mogła być jej wina, że był jakiś zgrzyt. Mogli sobie tego do tej pory nie wyjaśnić, bo myślę że fajnie będzie coś takiego rozegrać, bo trochę mają potencjał na kumpli <3

Aktorka, California Theatre
Awatar użytkownika
about me
Life is what happens when you’re busy making other plans
156 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one fairytale reveal - don't be such a guppy fairytale reveal - nagroda specjalna

Post ()

Axel Houghton ej dobra, bo ja tam widzę, że masz bffki z moim mężem. To ja przyszłam tylko powiedzieć, że trzymamy sztamkę i jak Jack chodził więcej na akcję to Molly na pewno groziła Axelowi, że ma go pilnować, bo jak nie to dostanie od niej w ryj. I oczywiście bardzo chętnie popilnuje Luny jak trzeba, będzie najlepszą ciocią na świecie!
-

Awatar użytkownika
about me
193 cm
35 y/o

Post ()

Romy Lanterman, zdecydowanie to biorę, podoba mi się :hihi: Axe pewnie myśli, że to on coś źle zrobił i teraz zachodzi w głowę co, ale to dzban czasem, więc normalnie nie spyta, a przynajmniej nie tak od razu. W końcu może jednak to zrobić i jak już sobie wyjaśnią, to tak, zdecydowanie widzę ich jako kumpli!

Molly Finnigan, tak, Axel to bardzo dobry kumpel Axe'a, więc pewnie znają się dość długo i zdecydowanie trzymają sztamę! Może nawet trochę się jej bać, szczególnie jak mu tag grozi obiciem ryja! Ale chętnie korzysta z jej usług jako niani i dość często podrzuca jej Lunie, bo Luna na pewno ją lubi, a Axe ufa moli <3
nonsens#5543

ODPOWIEDZ