christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
sprzedawca, 7-Eleven
Awatar użytkownika
about me
wybaczył Marseille i choć wciąż nie jest w stanie powiedzieć jej wprost, że ją kocha, to nie chce jej stracić
190 cm
25 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - you're the bubble to my tea ash - the loveable one queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 better use spf don't go breaking my heart let's get it on shakespeare in love chimichangas get inked greening pains kitchen-bound wine&dine i'm here for the drama a hard day's night i'm friends with mary jane heart to heart never have i ever what's in your basket? lipcowe zadanie - światowy dzień UFO lipcowe kto zagra - benihana horror reveal - dawn of the living dead horror reveal - nagroda specjalna hide and seek - found it! hide and seek - ice cream teenage dream reveal - 10 things i hate about you

Post ()

Brix Hargrove (Lawson)
kiedyś coś tutaj napiszę, na razie jest mi za gorąco.
Pozytywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Neutralne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Negatywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis

komendant straży pożarnej, Carmel Hill Fire Station
Awatar użytkownika
about me
niekoniecznie dojrzały rozwodnik, który aktualnie rządzi się w remizie strażackiej
185 cm
44 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - lawson bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak under the sea friendly chats monterey fall fair monterey fall fair - hot tea monterey fall fair - start this fire horror reveal - scream 4th july - hometown grill 4th july - psy-duck psy-duck 4th july - steak master horror reveal - nagroda specjalna

Post ()

cześć synu noszący nazwisko po zdradzieckiej matce :lol:
brix hargrove

apodyktyczna właścicielka, montrio bistro
Awatar użytkownika
about me
jest perfekcjonistką nie tylko w życiu codziennym i pracy, a także w otwieraniu się na Neville'a
170 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ada 6 month feast - it runs in the family - hemingway bobby - the goof george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 scream and shout horror reveal - scream 4th july - hometown grill 4th july - psy-duck psy-duck 4th july - steak master horror reveal - nagroda specjalna

Post ()

przyszła macocha przyszła się przywitać <3
brix hargrove, mogę też podrzucić ci Alamea Meadows, żebyśmy miały w końcu jakieś relki, co? :/

sprzedawca, 7-Eleven
Awatar użytkownika
about me
wybaczył Marseille i choć wciąż nie jest w stanie powiedzieć jej wprost, że ją kocha, to nie chce jej stracić
190 cm
25 y/o
wydra za napisanie karty nagroda - you're the bubble to my tea ash - the loveable one queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 better use spf don't go breaking my heart let's get it on shakespeare in love chimichangas get inked greening pains kitchen-bound wine&dine i'm here for the drama a hard day's night i'm friends with mary jane heart to heart never have i ever what's in your basket? lipcowe zadanie - światowy dzień UFO lipcowe kto zagra - benihana horror reveal - dawn of the living dead horror reveal - nagroda specjalna hide and seek - found it! hide and seek - ice cream teenage dream reveal - 10 things i hate about you

Post ()

neville lawson
cześć ojcze, mam nadzieję, że kochasz mnie tak samo mocno jak przed zmianą nazwiska :lol: Jak nie, to noś sobie te pudła sam :/

Adora Hemingway
siema siema! Słyszałam, że w przeszłości Brix nie polubił Adory i że obraził się na ojca, że ten przyprowadzał do domu jakieś baby, a z matką sprawa się nie wyjaśniła :heh: Brix wali prosto z mostu, więc pewnie mógł być niemiły dla Hemingway i niewykluczone, że w przyszłości też będzie podchodził do niej z dystansem, ale może się w końcu przekona :lol:
I chętnie przyjmę Meę! Przeczytałam kp i moim zdaniem, oni się TOTALNIE dogadają. Przez ich podejście do różnych spraw, słomiany zapał i imprezowanie wydaje mi się, że mogliby się trzymać naprawdę dobrze. Jest między nimi tylko rok różnicy, więc albo poznali się jeszcze w szkole, albo już na jakimś melanżu :hm:
Nie wiem, lecimy w jakichś super ziomków, którzy jarają razem blanty, czy gdzieś po drodze dajemy im jakąś przelotną relację? Brix w przeszłości raczej nie szukał miłości na całe życie, więc nawet jakby to się rozpadło po miesiącu to pewnie nadal by się z nią ziomkował i teraz mógłby do niej pisać jakby chciał iść na balety albo po prostu odpocząć od swojego pojebanego współlokatora XDDDD

komendant straży pożarnej, Carmel Hill Fire Station
Awatar użytkownika
about me
niekoniecznie dojrzały rozwodnik, który aktualnie rządzi się w remizie strażackiej
185 cm
44 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - lawson bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak under the sea friendly chats monterey fall fair monterey fall fair - hot tea monterey fall fair - start this fire horror reveal - scream 4th july - hometown grill 4th july - psy-duck psy-duck 4th july - steak master horror reveal - nagroda specjalna

Post ()

brix hargrove pisze:
06 cze 2021, 20:23
@neville lawson
cześć ojcze, mam nadzieję, że kochasz mnie tak samo mocno jak przed zmianą nazwiska :lol: Jak nie, to noś sobie te pudła sam :/
no, podobno taka rola ojca, żeby nawet znosić takie ciosy prosto w serce :/

detektyw w wydziale zabójstw, san jose police department
Awatar użytkownika
about me
when you move — I'm put to mind of all that I wanna be; when you move — I could never define all that you are to me
168 cm
26 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen pearl - the ghostwriter skittles - the rainbow freak world water day - participation bage

Post ()

brix hargrove cześć kuzynie ^^
nonsens#5543

sprzedawca, 7-Eleven
Awatar użytkownika
about me
190 cm
25 y/o

Post ()

Isla Lawson pisze:
07 cze 2021, 09:37
@brix hargrove cześć kuzynie ^^
:bro:
Pomiędzy nimi jest tylko rok różnicy (w sumie to prawie dwa, bo Brix urodził się 31 grudnia '96 XDD), więc mogli się trzymać bardzo dobrze w dzieciństwie (chyba, że Isla była na tyle cicha, że charakter Brixa ją przytłaczał, bo jego zawsze wszędzie było pełno). To tamto jest do ustalenia, ale co Ty na to, żeby teraz mieli spoko kontakt, pykali sobie na konsoli i czillowaniu bombę przy piwku? Tylko nie mogą się spotykać u niej w mieszkaniu, bo on ma silne uczulenie na Ragnara :heh: I mam nadzieję, że Isla nie będzie go gonić za trawkę, bo sobie nie żałuje :evil:
NO I JA NIE WIEM, JAK SIĘ BRIX DOWIE, ŻE JEGO OJCIEC SPOTYKA SIĘ Z GIGI TO MOGĄ SIĘ NIE POLUBIĆ :lol:

ODPOWIEDZ