If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu przeczytacie o zmianach w administracji oraz rankingu za maj!
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
ui designer, apple
Awatar użytkownika
about me
ui designer po rozwodzie, do monterey wróciła, żeby udawać przy dziecku siostry, że to ona jest matką
171 cm
28 y/o
one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars bean - the graphic master ciri - the imaginative creator stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak

Post ()

dawn steinhart
ui designer po rozwodzie, do monterey wróciła, żeby udawać przy dziecku siostry, że to ona jest matką
Pozytywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Neutralne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Negatywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
karo#8737

podły, okrutny, zły
Awatar użytkownika
about me
niezwykle bezczelny i nieprzyzwoicie bogaty redaktor naczelny znanego magazynu plotkarskiego, oskarżony o wykorzystanie swojej asystentki
188 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - never enough bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak after all this time? always drunken sailor let's get it on no hope, no love, no glory scream and shout i forgot that you existed

Post ()

dawn steinhart wesprzeć bruno wróciła :puknij:

stolarz, Moss Landing Boat Works
Awatar użytkownika
about me
stolarz w stoczni, z wiecznym syndromem piotrusia pana, który trochę tęskni za gailyn
185 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - first place one year anniversary - till the world ends bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 drunken sailor let's get it on somebody that i used to know don't play with me gently i forgot that you existed one of you will betray me tonight looking out for a hero

Post ()

elko, mam słabość do Hande jak wiadomo nie od dziś, więc nie wiem, dasz mi jakąś randkę? typów mam dużo, myślę, że chyba każdy się nada jak coś, możesz wybrać sobie :hihi: a jak randki nie wchodzą w grę to coś innego chcę ;(
dawn steinhart

ui designer, apple
Awatar użytkownika
about me
171 cm
28 y/o
one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars bean - the graphic master ciri - the imaginative creator stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak

Post ()

bruno yarbrough jasne jasne :roll:

frederick alderson dobra, dzisiaj się dopiero zebrałam, ale lepiej późno niż wcale jak wiadomo :lol: Lorcana pozwolisz, że odrzucę na starcie, bo jednak byłoby lekko niezręcznie xddd pozostawię sobie wybór między Freddiem, Elio i Bellem
Z Freddiem mogła znać się jeszcze ze szkoły, skoro jest rok młodszy i może czasem rozmawiała z nim na przerwach i chodziła na jego mecze, ale wszystkie koleżanki mówiły jej, że po co ma się umawiać z młodszym od siebie, więc w końcu odpuściła, choć zawsze gdzieś w duchu było jej wstyd, że tak łatwo dała im się zmanipulować
U Elio może ją kręcić jego włoska strona :lol: gdyby tylko chciał i by teraz na siebie wpadli, to bez zawahania by rzuciła wszystko i ruszyła z nim na randkę :lol: gdyby tylko chciał, to by spróbowała mu pokazać, że świat bez żony wcale nie jest taki parszywy, jak mu się wydaje xd
Co do Bella, to nie jestem w stanie niestety na nic wpaść, więc jak Ty masz pomysł, to chętnie przyjmę, o :hihihi:
karo#8737

stolarz, Moss Landing Boat Works
Awatar użytkownika
about me
stolarz w stoczni, z wiecznym syndromem piotrusia pana, który trochę tęskni za gailyn
185 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - first place one year anniversary - till the world ends bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 drunken sailor let's get it on somebody that i used to know don't play with me gently i forgot that you existed one of you will betray me tonight looking out for a hero

Post ()

dawn steinhart pisze:
10 mar 2022, 20:18
@bruno yarbrough jasne jasne :roll:

@frederick alderson dobra, dzisiaj się dopiero zebrałam, ale lepiej późno niż wcale jak wiadomo :lol: Lorcana pozwolisz, że odrzucę na starcie, bo jednak byłoby lekko niezręcznie xddd pozostawię sobie wybór między Freddiem, Elio i Bellem
Z Freddiem mogła znać się jeszcze ze szkoły, skoro jest rok młodszy i może czasem rozmawiała z nim na przerwach i chodziła na jego mecze, ale wszystkie koleżanki mówiły jej, że po co ma się umawiać z młodszym od siebie, więc w końcu odpuściła, choć zawsze gdzieś w duchu było jej wstyd, że tak łatwo dała im się zmanipulować
U Elio może ją kręcić jego włoska strona :lol: gdyby tylko chciał i by teraz na siebie wpadli, to bez zawahania by rzuciła wszystko i ruszyła z nim na randkę :lol: gdyby tylko chciał, to by spróbowała mu pokazać, że świat bez żony wcale nie jest taki parszywy, jak mu się wydaje xd
Co do Bella, to nie jestem w stanie niestety na nic wpaść, więc jak Ty masz pomysł, to chętnie przyjmę, o :hihihi:
xdxdxdxd skoro gardzisz Lorcanem, to co mam poradzić, jakoś to przełknę :lol:
dobra, z Freddiem mam aktualnie historię pod znakiem zapytania, bo dużo zależy od najbliższych gierek z Gailyn, ale z Elio bardzo chętnie!! on gardz ogólnie trochę światem, żoną też, ale chwilowo nie wydaje mu się, żeby chciał chodzić na randki, ale jak wpadnie na piękną Dawn to może zmądrzeje :hm: możemy ich połączyć jakoś służbowo, może pojawi się w winnicy, bo szukają freelancera/pracownika etatowego? jeśli ci pasuje to proszę dać sygnał, a o kontrety upomnieć mnie jutro na disco, dobrze? to pomyślę dzisiaj i bym jutro podrzuciła pomysł na pierwsza gierkę dokładniej

ui designer, apple
Awatar użytkownika
about me
171 cm
28 y/o

Post ()

frederick alderson dobrze, może się pojawić w kwestiach zawodowych, żaden problem :wink2: więc daje sygnał i czekam jutro na hakiś pomysł hehe
karo#8737

ODPOWIEDZ