christmas is just around the corner
Witamy po remoncie! Przypominamy, że aby forum prawidłowo się wyświetlało należy wykonać twarde odświeżenie! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym przeczytacie o zmianach na forum!
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, które przeniosą Was do Wioski Świętego Mikołaja!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
artystka, właścicielka, MPAF Gallery
Awatar użytkownika
about me
artystka, która rządzi w mpaf gallery i próbuje nauczyć się z lawrencem rozmawiać, żeby tym razem nikt nie skończył ze złamanym sercem tylko przed ołtarzem
166 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanaghan 6 month feast - consistency is key - yang ash - the loveable one bobby - the goof george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator all in white after all this time? always drunken sailor friendly chats i brought vodka! let's get it on no hope, no love, no glory scream and shout 4 chord songs moonshined costumery - he's a friend from work world water day - the explorer-hh world water day - the finder-hh world water day - the detective-hh horror reveal - the conjuring horror reveal - nagroda specjalna teenage dream reveal - charlie's angels

Post ()

Indiana lanaghan
Niespełniona artystka, która pracuje w galerii sztuki. Wychowała się w Monterey, studiowała w San Jose, potem trochę mieszkała w Nowym Jorku, a pół roku temu wróciła do miasteczka. Idealne towarzystwo do szalonych wypraw, kupowania kwiatków, oglądania telenowel i picia zbyt dużej ilości alkoholu.
Pozytywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Neutralne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
Negatywne
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis
- imię i nazwisko - opis

florystka, Fleurs Du Soleil
Awatar użytkownika
about me
układa kwiatki, porządkuje życiowy bałagan i chodzi na randki z eudorą
165 cm
25 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - lanaghan ash - the loveable one bean - the graphic master bobby - the goof stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen skittles - the rainbow freak jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 sea light don't go breaking my heart friendly chats no hope, no love, no glory pet me unusual companion bingewatch all night moonshined pimp my house wine&dine moving day what's in your basket? majowe zadanie - festiwal kwiatów monterey fall fair monterey fall fair - flea market fairytale reveal - my name, stitch fairytale reveal - nagroda specjalna hide and seek - found it! hide and seek - fruit hide and seek - sunflower

Post ()

Kochaj mnie najmocniej <3
indiana lanaghan

weterynarz, lil paws clinic
Awatar użytkownika
about me
szykują się z Lenny'm na nadejście dziecka numer 2, które uzupełni ich rodzinkę. Ich dom powoli staje się za mały, żeby wszystkich pomieścić.
178 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - panda 6 month feast - it runs in the family - mackenzie 6 month feast - remember the name - panda bean - the graphic master dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic skittles - the rainbow freak queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor creatures of the night heart to heart gotta catch 'em all wine&dine the great british baking show tea is love, tea is life cocktail with tom cruise black like my soul pet me the force is strong with this one baby baby baby oh chimichangas it's leviOsa not levioSA joey doesn't share food we're nothing more than friends let's get it on friendly chats drunken sailor don't go breaking my heart blow out the candles looking out for a hero marcowe zadanie - zlikwidowany parking monterey fall fair monterey fall fair - jam session monterey fall fair - winning pie costumery - don't make the super suit green costumery - i'll get that arm lost souls cemetery - last step from hell i see dead people have a fang-tastic night fairytale reveal - colors of the wind fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - interview with the vampire hide and seek - found it! hide and seek - mojito

Post ()

indiana lanaghan Fitz wiadomo i na razie chyba nikogo innego nie mam :hm:

Awatar użytkownika
about me
artystka, która rządzi w mpaf gallery i próbuje nauczyć się z lawrencem rozmawiać, żeby tym razem nikt nie skończył ze złamanym sercem tylko przed ołtarzem
166 cm
27 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - lanaghan 6 month feast - consistency is key - yang ash - the loveable one bobby - the goof george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator all in white after all this time? always drunken sailor friendly chats i brought vodka! let's get it on no hope, no love, no glory scream and shout 4 chord songs moonshined costumery - he's a friend from work world water day - the explorer-hh world water day - the finder-hh world water day - the detective-hh horror reveal - the conjuring horror reveal - nagroda specjalna teenage dream reveal - charlie's angels

Post ()

Nevada Lanaghan oczywista oczywistość <3 żadna nie jest normalna, więc mają tylko siebie :lol:

rowan mackenzie Fitz ma coraz lepsze upgrade'y ^^ no niestety, czekam na multi! <3

pielęgniarka, Community Hospital
Awatar użytkownika
about me
nikt nie powiedział, że oddech może być taki ważny; tak samo, jak moment, który rodzi się osobno w każdym
166 cm
29 y/o
wydra za napisanie karty ciri - the imaginative creator stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator pearl - the ghostwriter 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor blow out the candles drunken sailor i brought vodka! scream and shout somebody that i used to know start of something new pinky promise heart to heart

Post ()

indiana lanaghan mnie też kochaj, okej? *.*
nonsens#5543

florystka, Fleurs Du Soleil
Awatar użytkownika
about me
układa kwiatki, porządkuje życiowy bałagan i chodzi na randki z eudorą
165 cm
25 y/o
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ania 6 month feast - it runs in the family - lanaghan ash - the loveable one bean - the graphic master bobby - the goof stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen skittles - the rainbow freak jane austeel - wyróżnienie aktywności październik 2021 sea light don't go breaking my heart friendly chats no hope, no love, no glory pet me unusual companion bingewatch all night moonshined pimp my house wine&dine moving day what's in your basket? majowe zadanie - festiwal kwiatów monterey fall fair monterey fall fair - flea market fairytale reveal - my name, stitch fairytale reveal - nagroda specjalna hide and seek - found it! hide and seek - fruit hide and seek - sunflower

Post ()

super maks indiana lanaghan <3

Produkcja muzyki/muzyk, Gdzie go poniesie
Awatar użytkownika
about me
Je ne veux que ton âme
Divaguant sur ma peau
187 cm
25 y/o
wydra za napisanie karty

Post ()

Hej, przychodzę po... coś. :lol: I to coś widzi mi się, że ma swoje korzenie jeszcze w szkole. Jako że artysta artystę pozna, indiana lanaghan mogłaby się całkiem nieźle dogadywać z Vincem za czasów edukacji, mimo że jest te dwa lata starsza. Flory mógłby używać też czasami wymówki, że idzie do tej "starszej koleżanki", trochę poduczyć się z matmy, a w rzeczywistości zbijaliby bąki. On ćwiczyłby swoje umiejętności na gitarze w spokoju, ona szlifowałaby swoje umiejętności portretowania. Zawsze możemy też wrzucić w to odrobinę burzliwości. Np. - Vince stwierdziłby sobie w głowie - ta Indiana to fajna dziewczyna, przyprowadzę ją jako swoją do domu, żeby ojciec sobie pomyślał, że wszystko jest w porządku.

Teraz z tego, co widzę, oboje wrócili do Monterey, więc można byłoby bardziej przypadkowo bądź mniej odświeżyć znajomość. I totalnie się piszę na szalone podróże, niech coś ten chłop ma z życia. :v
Oczywiście bierę wszystkie inne komplikacje, jeśli coś zaproponujesz.
Dziabdzi

Awatar użytkownika
about me
166 cm
27 y/o

Post ()

miłości od indie starczy dla wszystkich <3 Georgia Lanaghan

Vince Flory totalnie to widzę! myślę, że artyści muszą się trzymać razem i wspierać, a dwa lata to nie tak dużo, więc Indie na pewno go sobie upatrzyła od razu i stwierdziła, że muszą być przyjaciółmi! W sumie to ja bym totalnie tutaj poszła w jakichś przyjaciół, którzy właśnie za czasów liceum odwalali jakieś akcje, a potem on wyjechała, więc teraz to można odnowić, ale myślę że to mogłaby być taka relacja, że mimo lat rozłąki wcale tego nie poczuli <3
a co do jego ojca to myślę, że śmiesznie by było jakby on jej na początku nie powiedział i ona była w lekkim szoku, jak zrobił z niej swoją dziewczynę xd już się szykowała do poważnej rozmowy, że są tylko przyjaciółmi, a on pewnie miał bekę z jej zakłopotania i dopiero wtedy jej powiedział o swojej orientacji :lol: i myślę że to coś z czego mogą się nabijać do tej pory xdd

kucharz, Happy Girl Kitchen Co
Awatar użytkownika
about me
kucharka w happy girl kitchen, choć... czy do końca jest taka happy, za jaką ją biorą? pół roku temu przyjechała do Monterey, gdzie mieszkają wszystkie jej siostry, zdążyła zaliczyć już rozstanie, powrót najlepszej przyjaciółki i dowiedzieć się, że ma przyrodnią siostrę, o której nikt nie miał pojęcia
176 cm
25 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one ciri - the imaginative creator

Post ()

w czasach, kiedy ja i nev byłyśmy nierozłączne, widywałyśmy się na pewno indiana lanaghan bez przerwy, co pozwala mi to myśleć, że traktowałam Cię prawie tak, jak kolejną rodzoną siostrę, których mi nie brakowało przecież, bo każda na swój sposób była najlepsza, wyjątkowa i super pomocna! <3 oczyma wyobraźni widzę te wieczory, w których indie raczy dziewczyny mega pokręconymi radami, jak poderwać chłopaków, podczas gdy jej siostrze serce mocniej bije nie do jakiś tam ciołków ze szkoły, tylko do hanki, ach *.*
kiedy nevada wyjechała na studia, ilekroć hania spotkała na mieście indianę, na pewno pytała o to, jak radzi sobie siostra, bo w głębi serca to bardzo tęskniła, czego też możemy być bardziej niż pewne! :roll:
Iris#3820

Produkcja muzyki/muzyk, Gdzie go poniesie
Awatar użytkownika
about me
Je ne veux que ton âme
Divaguant sur ma peau
187 cm
25 y/o
wydra za napisanie karty

Post ()

indiana lanaghan jak najbardziej mi to odpowiada! Mógłby mieć przy niej odrobinę wytchnienia od zaspokajania ambicji ojca, no i Indiana byłaby raczej jedyną, która wiedziałaby już wtedy o jego orientacji, bo on pewnie dalej określiłby to jako niepewne. :lol:
Jak coś - możemy coś rozegrać, czy to jakieś luźne retro, czy właśnie spotkanie po latach. <3
Dziabdzi

Awatar użytkownika
about me
166 cm
27 y/o

Post ()

Hannah Lawson ja myślę, że Indie bardzo lubiła Hankę, bo w sumie jak jej nie lubi? a że była pokręcona to na pewno mogły na nią liczyć nie tylko i w poradach, ale i je kryła jak trzeba i namawiała do jakichś szaleństw, bo od tego jest młodość! I na pewno jej wszystko opowiadała i zapraszała na kolacje (których oczywiście ona nie robiła) <3

Vince Flory super <3 Indie na pewno stawała na wysokości zadania jak tak i jego uciec uważał, że zaraz ślub będzie, tacy są w sobie zakochani :lol:
teraz sobie wzięłam sporo gier, ale jak którąś skończę to na pewno będę się odzywać <3

ODPOWIEDZ