Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat
Cytuj

Post monterey ()

6 month
feast
Zapraszamy Was na ucztę z okazji 6 miesięcy Monterey! Czekają na Was pyszne dania i napoje - małe nagrody od nas za Waszą obecność i aktywność na forum. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i budowanie forum, bo każdy z nas ma w tym swój udział.
Wierzymy, że czeka na nas jeszcze niejeden forumowy jubileusz.
Smacznego!

here's to us
Z okazji sześciu miesięcy naszego forum każdy z aktywnych użytkowników dostał od nas odznakę chińskich pierożków baozi. Dziękujemy Wam wszystkim!
6 miesięcy!
living legends
W tej kategorii nagrodzeni przez nas zostali gracze, którzy od początku istnienia forum napisali najwięcej postów. Pod uwagę wzięte zostały wszystkie multikonta danego gracza – również te, które nie są już aktywne, aby docenić całościowy wkład w rozwój forum. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy ogromnego zaangażowania i niekończących się pomysłów na ciekawe posty rozwijające wątki!
Posty zostały policzone 11.09.2021 w południe. Posty napisane później nie zostały wzięte pod uwagę.
Ania - 883 postów
Ada - 838 postów
Patka - 727 postów
Panda - 517 postów
Gold - 430 postów
remember the name
Wśród naszych graczy nie brakuje kreatywnych osób, które mogą pochwalić się bardzo zawiłymi i niezwykle długimi nickami. W tej kategorii postanowiliśmy docenić ich pomysłowość. Przyznaliśmy nagrody osobom, które mają postacie z najdłuższymi nickami, które ledwo mieszczą się w profilach.
Panda
Patka
Gold
Marnela
Karo

the shorter the better
Kreatywności wymagają nie tylko bardzo długie i skomplikowane imiona, ale także te najkrótsze. W tej kategorii doceniliśmy pomysłowość naszych użytkowników w wymyślaniu dźwięcznych i przyjemnych w odbiorze nicków, które choć są krótkie, to przyciągają uwagę i zapadają w pamięć.
Jusia
Rejwen
Elijah
Lily
Nie ma fal
consistency is key
Są wśród nas osoby, które wiernie podążają od samego początku jedną ścieżką i tworzą postacie tylko jednej płci. Z okazji szóstej miesięcznicy istnienia Monterey postanowiliśmy nagrodzić osoby, które mają trzy lub więcej multikont i wszystkie są tej samej płci.
Lily
Elijah
Yang
it runs in the family
Miło nam widzieć, że na forum istnieje wiele rodzin. Pozwala to na rozwijanie licznych wątków, dlatego postanowiliśmy docenić rodziny o wielkości trzech lub więcej członków. Każda rodzina dostała swoją własną odznakę, aby dodatkowo podkreślić rodzinne powiązania!
Mackenzie
Lanaghan
Fitzgerald
Monaghan
Hemingway
Lanterman
Moseley
Lawson
Beresford
you're my only one
Nie każdy z naszych użytkowników popadł w multholizm. Postanowiliśmy docenić także osoby, które nie uległy pokusie i posiadają tylko jedno multikonto. Gratulujemy wytrwałości i życzymy rozwijania dalej swoich wątków.
Jaesang Chae (Lil Meow Meow)
Sven Lanaghan (Mikowhy)
preston turner (Pif Paf)
Saiorse Henderson (Mów mi szeptem)
Barty Eldridge (Lama)
Fergus Wheeler (Lilka)
nicholas dumont (X)
Marleta Grant (Magifocha)
Peyton Bolton (Cesarzowa)
winona marlowe (Zosia)
coralee withlow (Elon Piżmo)
Sparta Shepherd (Rez)
Jennifer Hodges (Karola)
Caledon Moseley (Ewa)
dorothea maclaren (Candy)
6 month feast - you're my only one
young padawan
Cieszymy się bardzo, że grono naszych użytkowników stale się powiększa. Dlatego poza najaktywniejszymi użytkownikami, postanowiliśmy docenić osoby, które są z nami nieco krócej. W tej kategorii wręczone zostały nagrody użytkownikom, którzy dołączyli do nas 12.06 lub później. Cieszymy się, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy świętować kolejne miesięcznice i rocznice. Marleta Grant (Magifocha)
coralee withlow (Elon Piżmo)
Carter Westbrook (Presta)
ellary myles (Jusia)
Elijah McGregor (Elijah)
6 month feast - young padawan
staying alive
Z okazji sześciu miesięcy naszego forum postanowiliśmy nagrodzić osoby, które, mimo iż wpadły w wir posiadania multikont, nie zapominają o żadnej postaci. Nagrody wędrują do osób, które mają trzy lub więcej multikont i przez okres grania na forum ani razu nie wpadły do nieaktywnych lub nie zostały dezaktywowane.
Patka
Elijah
monterey
brak multikont

ODPOWIEDZ