It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
Prośba o wykonanie twardego odświeżenia forum. Dzięki temu zobaczycie, co dla Was przygotowałyśmy (wskazówka: szukajcie na dole).
To już pół roku! <3 Z okazji małych urodzin Monterey przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki - odznakową ucztę oraz zmianę w regulaminie forum!
Alternatywna rzeczywistość czeka po drugiej stronie portalu.
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, których przewodnim tematem jest jesienny Jarmark! Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat
Cytuj

Post monterey ()

4 lipca
wielkie grillowanie!

Obrazek

W związku z tegorocznymi obchodami Święta Niepodległości władze Monterey postanowiły zorganizować wielkie grillowanie w jednym, z tutejszych parków. Zaproszone zostało całe miasto, a chętne osoby mogły odpowiednio wcześniej zgłaszać się do władz miasta, by otrzymać informację odnośnie tego, jak mogą pomóc w organizacji imprezy.
Poza tradycyjnym grillowaniem burmistrz Andrew Monaghan, wraz ze sponsorami, przygotowują nie tylko szereg atrakcji, ale także całkiem sporą ilość loterii fantowych i konkursów. Całą imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni, dlatego nie może cię zabraknąć!
ETAP I
(23/06 - 03/07)
Poniżej znajduje się lista zadań, które wiążą się z tegorocznymi obchodami Święta Niepodległości w Monterey. W tym miejscu zgłaszacie postacie, które będą rozgrywać dany wątek. Istnieje możliwość rozgrywania więcej, niż jednego scenariusza w grze, w zależności od tego, jak wam wygodnie.
Do każdego z postów należy odpowiednio wylosować numerek z kostki od 1 do 6 (czyli w kombinacji 1d6). Zamieszczacie go wówczas na końcu postu, by zebrać swoją własną pulę punktów, które przydadzą się w późniejszym etapie eventu. Co istotne! Rozgrywanie zadań rusza 23/06 równo o północy, a wy dostajecie równo dziesięć dni na zbieranie swoich punktów. Posty, które zostaną napisane w grach 4/07 od północy nie będą brane pod uwagę podczas sumowanie waszych punktów.
Sam udział w zabawie nagradzany jest odznaką!

ZGŁASZAĆ MOŻECIE SIĘ WCZEŚNIEJ, PO PROSTU ZE ZBIERANIEM PUNKTÓW STARTUJEMY 23/06.

Tym samym informujemy, że jeśli tylko czas wam na to pozwoli możecie rozegrać więcej, niż jedną grę związaną z obchodami. Istotne jednak jest to, że punkty zbieracie parami, dlatego kolejne gry też powinny być prowadzone z tym samym graczem.
LUB
Możecie tą samą postacią zagrać z kimś innym i zbierać z nim punkty, ale na dwa osobne rachunki - nie sumujecie ich ostatecznie. Za grę z jednym userem zbierzecie X punków, a za grę z drugim Y.

1. Przygotujcie własne bezmięsne przekąski na miasteczkowego grilla.
2. Zdaje się, że mięso, które kupiliście w markecie było zepsute. Pozostał nie tylko nieprzyjemny zapach w kuchni, ale też brak pomysłu na to, co w takim razie ze sobą weźmiecie.
3. Zamierzałeś w tym roku nie brać udziału w konkursie na najlepszego steka, ale sąsiad, który w rok wcześniej zajął pierwsze miejsce już kilkakrotnie rzucał ci wyzwanie. Podejmiesz je?
4. Zdaje się, że nie ty jedyny zdecydowałeś się wybrać na zakupy spożywcze o tej godzinie. Ze względu na wielkie przygotowania kolejki ciągną się na kilkanaście osób i zdają się wcale nie ruszać.
5. Lokalna gazeta zamieściła na jednej ze stron plik kuponów, które możesz wykorzystać i kupić tyle artykułów grillowych, ile będziesz w stanie wynieść. Krąży plotka, że rekordzista, z największym rachunkiem, dostanie trzy dodatkowe losy w loterii fantowej.
6. Zgłosiłeś się do pomocy przy organizowaniu grilla, ale nie spodziewałeś się, że na twoich barkach spocznie obowiązek przygotowania odpowiedniej liczby atrakcji dla dzieci. Dasz sobie jakoś z tym radę?
7. Chcąc wprowadzić się w grillowy nastrój zakupiłeś na promocji małego grilla ogrodowego. Zapowiadało się, że będzie to miłe popołudnie, gdyby nie fakt, że w połowie twojej ogródkowej imprezy rozpadł się na kawałki. Nie tylko wypalił część twojego trawnika, ale też zmusił cię do zamówienia pizzy, bo mięso w błotnym sosie chyba nie smakuje najlepiej.
8. Na twoich barkach spoczęło zorganizowanie odpowiedniej ilości krzesełek na obchody 4 lipca. Każdy kocha promocje, ale warto odpowiednio wcześniej zapoznać się z dokładnym opisem produktu. Co zrobisz, gdy dostawca przywiezie absurdalnie małe, plastikowe krzesełka, w których zmieściłby się jedynie twój kot?
9. Z okazji wielkiego grillowania zdecydowałeś się posprzątać w swoim przydomowym ogrodzie. Zdaje się, że dawno tego nie robiłeś, skoro w trakcie porządków okazało się, że w krzakach czai się skunks.
10. W tym roku postanowiłeś odpuścić sobie jakiekolwiek grillowanie, ale twoja druga połówka wrobiła cię w naprawdę wielką, rodzinną imprezę. Wykręcisz się, czy potulnie pójdziesz na zakupy?

Kod: Zaznacz cały

[b]KTO:[/b]
[b]CO ROZGRYWA:[/b] numer zadanka, który rozgrywacie
[b]LINK DO GRY:[/b] jak już zaczniecie grę

ETAP II
(04/07 - ∞ )
Z puli liczb od 1 do 50 wybrane zostało 15, które są liczbami zwycięskimi. Waszym zadaniem będzie znalezienie ich, do czego właśnie wykorzystywać będziecie punkty, które udało wam się zebrać. W dniu startu eventu otwarty zostanie temat, w którym będziecie mogli wydać swoje punkty, obstawiając numerki. Każda obstawiająca para podaje trzy, wybrane przez siebie (i niepodane przez nikogo wcześniej) numerki dające sumę zebranych przez nich punktów.
Co to właściwie oznacza?
Jeśli w dwóch grach, które dotyczyły przygotowań John i Amanda uzbierają łącznie 36 punktów, w dniu otwarcie eventu, w odpowiednio przeznaczonym do tego temacie obstawiają wygrane liczby:

KTO: Amanda i John
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: 36
OBSTAWIONE NUMERKI: 9, 12, 15 (bo 9 + 12 + 15 = 36)

Poprawnie obstawiony numerek wiąże się z jakimś drobnym fabularnym zwycięstwem na festynie (np. wygrana w konkursie tańca do piosenki Lady Gagi) o którym możecie wspomnieć w finałowej grze pinikowej, zaś gracz dostanie po zakończonym evencie specjalną odznakę.
Jeśli zdarzy się, że żaden z obstawionych numerków nie znajduje się na liście wygrywających, wtedy będziecie mogli rozłożyć swoje liczby w innej konfiguracji raz jeszcze.

Jeśli cokolwiek byłoby niejasne możecie śmiało pytać na PW u Lorien Mackenzie lub na disco ania#6797.
monterey

adwokat, presidio of monterey legal assistance office
bentley westfield
Awatar użytkownika
about me
adwokat, który kilka miesięcy temu opuścił monterey tylko po to, by teraz na nowo tutaj wrócić, choć spalił za sobą wszystkie mosty
184 cm
35 lat
Cytuj

Post bentley westfield ()

KTO: chandler westfield, bentley westfield
CO ROZGRYWA: 9
LINK DO GRY: cyk
gold#8233
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 drunken sailor friendly chats i gotta go my own way chimichangas the force is strong with this one moving day i forgot that you existed don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on scream and shout pet me confessions of a shopaholic wine&dine a hard day's night lipcowe kto zagra - benihana 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet hide and seek - beer 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club

Inżynier na wiecznym urlopie, Korzystający z pieniędzy rodziców
Carter Westbrook
Awatar użytkownika
about me
Przepuścił ogrom pieniędzy w Los Angeles, więc wrócił do rodziców, by opróżniać ich konta bankowe. Ponadto wróciła Winnie, więc ponownie zaciągnął ją do łóżka, ale wciąż nie rozumie, że czuje do niej coś więcej niż miętę. Może jeszcze cytrynę?
184 cm
27 lat
Cytuj

Post Carter Westbrook ()

KTO: Carter Westbrook lyra meadows
CO ROZGRYWA: 7
LINK DO GRY: klik
Presta#1949
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - young padawan dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one i gotta go my own way let's get it on get inked kitchen-bound i'm friends with mary jane 4th july - hometown grill 4th july - cotton candy galore 4th july - flower crown 4th july - hoedown throwdown teenage dream reveal - wild child

adwokat, presidio of monterey legal assistance office
bentley westfield
Awatar użytkownika
about me
adwokat, który kilka miesięcy temu opuścił monterey tylko po to, by teraz na nowo tutaj wrócić, choć spalił za sobą wszystkie mosty
184 cm
35 lat
Cytuj

Post bentley westfield ()

KTO: chandler westfield, bentley westfield
CO ROZGRYWA: 5 :lol:
LINK DO GRY: tutaj
gold#8233
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 drunken sailor friendly chats i gotta go my own way chimichangas the force is strong with this one moving day i forgot that you existed don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on scream and shout pet me confessions of a shopaholic wine&dine a hard day's night lipcowe kto zagra - benihana 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet hide and seek - beer 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club

California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat
Cytuj

Post monterey ()

loteria
fantowa!
Zgodnie z informacjami, które zawarliśmy w temacie ze zgłoszeniami do zabawy:

Z puli liczb od 1 do 50 wybrane zostało 15, które są liczbami zwycięskimi. Waszym zadaniem będzie znalezienie ich, do czego właśnie wykorzystywać będziecie punkty, które udało wam się zebrać. W dniu startu eventu otwarty zostanie temat, w którym będziecie mogli wydać swoje punkty, obstawiając numerki. Każda obstawiająca para podaje trzy, wybrane przez siebie (i niepodane przez nikogo wcześniej) numerki dające sumę zebranych przez nich punktów.
Co to właściwie oznacza?
Jeśli w dwóch grach, które dotyczyły przygotowań John i Amanda uzbierają łącznie 36 punktów, w dniu otwarcie eventu, w odpowiednio przeznaczonym do tego temacie obstawiają wygrane liczby:

KTO: Amanda i John
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: 36
OBSTAWIONE NUMERKI: 9, 12, 15 (bo 9 + 12 + 15 = 36)

Poprawnie obstawiony numerek wiąże się z jakimś drobnym fabularnym zwycięstwem na festynie (np. wygrana w konkursie tańca do piosenki Lady Gagi), o którym możecie wspomnieć w finałowej grze pinikowej, zaś gracz dostanie po zakończonym evencie specjalną odznakę.
Macie możliwość dwukrotnego rozłożenia numerków i zebrania tym sposobem maksymalnie 3 odznak.
WYGRANE NUMERKI
NUMER 16
Pomogłeś starszej pani Springstun w rozłożeniu jej stanowiska i w nagrodę dała Wam butelkę swojego słynnego cydru i tartę cytrynową. To dopiero zwycięstwo.
NUMER 7
Prawdziwy z Ciebie fan Hannah Montana! W konkursie tanecznym idealnie odwzorowałeś układ do Hoedown Throwdown i zostałeś nagrodzony gromkimi brawami. A także karnet na pół roku na siłownię.
NUMER 8
W tegorocznej loterii charytatywnej zbierano na pomoc w odbudowie stoczni po pożarze, który miał miejsce w maju! Wrzuciłeś kilka dolarów i wylosowałeś darmową jazdę konną dla dwojga (z instruktorem lub bez, w zależności od umiejętności).
NUMER 28
W tegorocznej loterii charytatywnej zbierano na pomoc w odbudowie stoczni po pożarze, który miał miejsce w maju! Wrzuciłeś kilka dolarów i wylosowałeś pięciogodzinny rejs dla 2-4 osób (termin do uzgodnienia z kapitanem).
NUMER 3
Sprzedawca nasypał za dużo cukru do maszyny i rozdawał nadprogramowe gigantyczne waty cukrowe. Załapałeś się na dwie! Och, te piękne wspomnienia z dzieciństwa i klejące ręce.
NUMER 6
Wianek, który uplotłeś z dostarczonych kwiatów tak zachwycił wszystkich, że wygrana z miejsca została przyznana Tobie. A razem z nią karta podarunkowa do miejscowej kwiaciarni na kwotę $200.
NUMER 11
Wygrałeś pluszowego Psyducka na stanowisku strzelania do metalowych kaczek! Dasz go w prezencie swojemu partnerowi czy zachowasz uroczego Pokemona dla siebie?
NUMER 14
Twój stek został nagrodzony pierwszym miejscem w tegorocznym konkursie! Wszyscy się głowią jaki tajemniczy składnik sprawił, że był taki pyszny? Zdradzisz swój sekret? Miejscowa fabryka serca ufundowała Twoją nagrodę - roczny zapas Monterey Jack!
Ładny nożyk
Odznaka specjalna za napisanie mnóśtwa postów w zabawie.
I ładna pianka
Odznaka uczestnictwa.
NUMER X
Numerek wraz z odznaką i opisem zostanie odkryty, gdy zostanie poprawnie obstawiony.
NUMER X
Numerek wraz z odznaką i opisem zostanie odkryty, gdy zostanie poprawnie obstawiony.
NUMER X
Numerek wraz z odznaką i opisem zostanie odkryty, gdy zostanie poprawnie obstawiony.
NUMER X
Numerek wraz z odznaką i opisem zostanie odkryty, gdy zostanie poprawnie obstawiony.
NUMER X
Numerek wraz z odznaką i opisem zostanie odkryty, gdy zostanie poprawnie obstawiony.

Kod: Zaznacz cały

[b]KTO:[/b]
[b]LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW:[/b]
[b]OBSTAWIONE NUMERKI: [/b]
UWAGA
Przypominamy o konieczności zgłoszenia się w temacie z listą zadań w celu możliwości zweryfikowania ilości punktów przez administrację.
monterey

adwokat, presidio of monterey legal assistance office
bentley westfield
Awatar użytkownika
about me
adwokat, który kilka miesięcy temu opuścił monterey tylko po to, by teraz na nowo tutaj wrócić, choć spalił za sobą wszystkie mosty
184 cm
35 lat
Cytuj

Post bentley westfield ()

KTO: chandler westfield i bentley westfield
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: 70
OBSTAWIONE NUMERKI: 4, 16, 50 :see:
Spoiler
Pokaż
Trafiony numerek: 16, Twoja nagroda i odznaka:
NUMER 16
Pomogłeś starszej pani Springstun w rozłożeniu jej stanowiska i w nagrodę dała Wam butelkę swojego słynnego cydru i tartę cytrynową. To dopiero zwycięstwo.
Na waszym koncie zostało 54 punktów, które możecie rozdzielić, by wylosować jeszcze jedną nagrodę.
Przebieg grilla możecie rozegrać tutaj lub wspomnieć o tym w dowolnej, kolejnej grze.
gold#8233
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 drunken sailor friendly chats i gotta go my own way chimichangas the force is strong with this one moving day i forgot that you existed don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on scream and shout pet me confessions of a shopaholic wine&dine a hard day's night lipcowe kto zagra - benihana 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet hide and seek - beer 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club

Inżynier na wiecznym urlopie, Korzystający z pieniędzy rodziców
Carter Westbrook
Awatar użytkownika
about me
Przepuścił ogrom pieniędzy w Los Angeles, więc wrócił do rodziców, by opróżniać ich konta bankowe. Ponadto wróciła Winnie, więc ponownie zaciągnął ją do łóżka, ale wciąż nie rozumie, że czuje do niej coś więcej niż miętę. Może jeszcze cytrynę?
184 cm
27 lat
Cytuj

Post Carter Westbrook ()

KTO: lyra meadows Carter Westbrook
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: 18
OBSTAWIONE NUMERKI: 1 + 7 + 10 = 18
Spoiler
Pokaż
Trafiony numerek: 7, Twoja nagroda i odznaka:
NUMER 7
Prawdziwy z Ciebie fan Hannah Montana! W konkursie tanecznym idealnie odwzorowałeś układ do Hoedown Throwdown i zostałeś nagrodzony gromkimi brawami. A także karnet na pół roku na siłownię.
Na waszym koncie zostało 11 punktów, które możecie rozdzielić, by wylosować jeszcze jedną nagrodę.
Przebieg grilla możecie rozegrać tutaj lub wspomnieć o tym w dowolnej, kolejnej grze.
Presta#1949
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - young padawan dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one i gotta go my own way let's get it on get inked kitchen-bound i'm friends with mary jane 4th july - hometown grill 4th july - cotton candy galore 4th july - flower crown 4th july - hoedown throwdown teenage dream reveal - wild child

adwokat, presidio of monterey legal assistance office
bentley westfield
Awatar użytkownika
about me
adwokat, który kilka miesięcy temu opuścił monterey tylko po to, by teraz na nowo tutaj wrócić, choć spalił za sobą wszystkie mosty
184 cm
35 lat
Cytuj

Post bentley westfield ()

KTO: chandler westfield i bentley westfield again
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: pozostałe 54
OBSTAWIONE NUMERKI: 8. 18, 28
Spoiler
Pokaż
Trafiony numerek: 8 i 18, Twoja nagroda i odznaka:
NUMER 8
W tegorocznej loterii charytatywnej zbierano na pomoc w odbudowie stoczni po pożarze, który miał miejsce w maju! Wrzuciłeś kilka dolarów i wylosowałeś darmową jazdę konną dla dwojga (z instruktorem lub bez, w zależności od umiejętności).
NUMER 28
W tegorocznej loterii charytatywnej zbierano na pomoc w odbudowie stoczni po pożarze, który miał miejsce w maju! Wrzuciłeś kilka dolarów i wylosowałeś pięciogodzinny rejs dla 2-4 osób (termin do uzgodnienia z kapitanem).
Gratulujemy losowania w drugiej turze.
Przebieg grilla możecie rozegrać tutaj lub wspomnieć o tym w dowolnej, kolejnej grze.
gold#8233
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - gold 6 month feast - remember the name - gold bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 drunken sailor friendly chats i gotta go my own way chimichangas the force is strong with this one moving day i forgot that you existed don't go breaking my heart i'll be there for you let's get it on scream and shout pet me confessions of a shopaholic wine&dine a hard day's night lipcowe kto zagra - benihana 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet hide and seek - beer 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club

Inżynier na wiecznym urlopie, Korzystający z pieniędzy rodziców
Carter Westbrook
Awatar użytkownika
about me
Przepuścił ogrom pieniędzy w Los Angeles, więc wrócił do rodziców, by opróżniać ich konta bankowe. Ponadto wróciła Winnie, więc ponownie zaciągnął ją do łóżka, ale wciąż nie rozumie, że czuje do niej coś więcej niż miętę. Może jeszcze cytrynę?
184 cm
27 lat
Cytuj

Post Carter Westbrook ()

KTO: lyra meadows i Carter Westbrook
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: zostało 11
OBSTAWIONE NUMERKI: 2 + 3 + 6
Spoiler
Pokaż
Trafiony numerek: 3 i 6, Twoja nagroda i odznaka:
NUMER 3
Sprzedawca nasypał za dużo cukru do maszyny i rozdawał nadprogramowe gigantyczne waty cukrowe. Załapałeś się na dwie! Och, te piękne wspomnienia z dzieciństwa i klejące ręce.
NUMER 6
Wianek, który uplotłeś z dostarczonych kwiatów tak zachwycił wszystkich, że wygrana z miejsca została przyznana Tobie. A razem z nią karta podarunkowa do miejscowej kwiaciarni na kwotę $200.
Gratulujemy losowania w drugiej turze.
Przebieg grilla możecie rozegrać tutaj lub wspomnieć o tym w dowolnej, kolejnej grze.
Presta#1949
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - young padawan dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly calvin - the sentimental one i gotta go my own way let's get it on get inked kitchen-bound i'm friends with mary jane 4th july - hometown grill 4th july - cotton candy galore 4th july - flower crown 4th july - hoedown throwdown teenage dream reveal - wild child

apodyktyczna właścicielka, montrio bistro
Adora Hemingway
Awatar użytkownika
about me
jest perfekcjonistką nie tylko w życiu codziennym i pracy, a także w odmawianiu randek Neville'owi
170 cm
33 lata
Cytuj

Post Adora Hemingway ()

KTO: Adora Hemingway neville lawson
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: 26
OBSTAWIONE NUMERKI: 9 + 5 + 12

Żaden numerek nie został trafiony
adunia
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ada 6 month feast - it runs in the family - hemingway bobby - the goof george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 scream and shout horror reveal - scream 4th july - hometown grill 4th july - psy-duck psy-duck 4th july - steak master horror reveal - nagroda specjalna

apodyktyczna właścicielka, montrio bistro
Adora Hemingway
Awatar użytkownika
about me
jest perfekcjonistką nie tylko w życiu codziennym i pracy, a także w odmawianiu randek Neville'owi
170 cm
33 lata
Cytuj

Post Adora Hemingway ()

KTO: Adora Hemingway neville lawson
LICZBA UZBIERANYCH PUNKTÓW: 26
OBSTAWIONE NUMERKI: 1, 11, 14
Spoiler
Pokaż
Trafiony numerek: 11 i 14, Twoja nagroda i odznaka:
NUMER 11
Wygrałeś pluszowego Psyducka na stanowisku strzelania do metalowych kaczek! Dasz go w prezencie swojemu partnerowi czy zachowasz uroczego Pokemona dla siebie?
NUMER 14
Twój stek został nagrodzony pierwszym miejscem w tegorocznym konkursie! Wszyscy się głowią jaki tajemniczy składnik sprawił, że był taki pyszny? Zdradzisz swój sekret? Miejscowa fabryka serca ufundowała Twoją nagrodę - roczny zapas Monterey Jack!
Gratulujemy losowania w drugiej turze.
Przebieg grilla możecie rozegrać tutaj lub wspomnieć o tym w dowolnej, kolejnej grze.
adunia
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - living legends - ada 6 month feast - it runs in the family - hemingway bobby - the goof george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 scream and shout horror reveal - scream 4th july - hometown grill 4th july - psy-duck psy-duck 4th july - steak master horror reveal - nagroda specjalna

ODPOWIEDZ