It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
Prośba o wykonanie twardego odświeżenia forum. Dzięki temu zobaczycie, co dla Was przygotowałyśmy (wskazówka: szukajcie na dole).
To już pół roku! <3 Z okazji małych urodzin Monterey przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki - odznakową ucztę oraz zmianę w regulaminie forum!
Alternatywna rzeczywistość czeka po drugiej stronie portalu.
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, których przewodnim tematem jest jesienny Jarmark! Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren
TREŚĆ SMSA
TREŚĆ SMSA

Kod: Zaznacz cały

[sms]
[sms1=Wren][/sms1]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[/sms]
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

wspólnik w kancelarii prawnej, Presidio of Monterey Legal Assistance Office
monte krzemieniewski
Awatar użytkownika
about me
hate to say that I love you, hate to say that I need you, hate to say that I want you, but I do
192 cm
39 lat

Post Monte Krzemieniewski ()

Numer nieznany
Ja, ty, dwa bajgle, czerwone wino i warzywa z grilla?
Wren Dashwood
lemonka#0165
wydra za napisanie karty it’s hard to believe - nagroda za rekordową ilość postów skittles - the rainbow freak marty - the originator lilo - the helping hand 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor 9 to 5 moving day wine&dine greening pains black like my soul around the world 4 chord songs copy printer argument chimichangas after all this time? always start of something new somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on drunken sailor don't go breaking my heart pinky promise

policjant, Monterey Police Department
Preston Turner
Awatar użytkownika
about me
Gdy otworzę drzwi, chciałbym żeby nikt Cię nie zabrał mi.
183 cm
36 lat

Post preston turner ()

Preston
Wiedziałaś, że Hazel przyjechała do Monterey?/sms2]
Wren Dashwood
pif-paf#8372
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one lilo - the helping hand calvin - the sentimental one drunken sailor blood, sweat and tears copy printer argument black like my soul tea is love, tea is life a hard day's night heart to heart
brak multikont

Preston Turner
Awatar użytkownika
about me
183 cm
36 lat

Post preston turner ()

Preston
Mogłaś dać znać.
Może nie byłoby tak niezręcznie przy pierwszym spotkaniu.
To znaczy luz. Tak tylko pytam.
Wren Dashwood
pif-paf#8372
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one lilo - the helping hand calvin - the sentimental one drunken sailor blood, sweat and tears copy printer argument black like my soul tea is love, tea is life a hard day's night heart to heart
brak multikont

Preston Turner
Awatar użytkownika
about me
183 cm
36 lat

Post preston turner ()

Preston
Jeśli o mnie chodzi, to nie musisz. Oboje wyszliśmy cało z tamtego spotkania, więc nie powinno być źle.
W pierwszej chwili było kiepsko, ale jak już przetrawiłem to i alkohol, który potem wypiłem, to doszedłem do wniosku, że nie jest tak najgorzej, bo nie tylko ja z naszej dwójki, nie ułożyłem sobie życia na nowo.
Wren Dashwood
pif-paf#8372
brak multikont

Preston Turner
Awatar użytkownika
about me
183 cm
36 lat

Post preston turner ()

Preston
Dobry tekst, zapamiętam. 😉
Nie. Nasze drogi jeszcze w trakcie małżeństwa się rozeszły. Nie mogę powiedzieć, że to małżeństwo było błędem, ale może źle zinterpretowaliśmy nasze uczucia.
Wren Dashwood
pif-paf#8372
brak multikont

Preston Turner
Awatar użytkownika
about me
183 cm
36 lat

Post preston turner ()

Preston
Nie wiem. Wolę zobaczyć do przyniesie czas. Pewnie i tak trudno będzie nam się teraz unikać.
A u Ciebie wszystko w porządku?
Wren Dashwood
pif-paf#8372
brak multikont

Preston Turner
Awatar użytkownika
about me
183 cm
36 lat

Post preston turner ()

Preston
Nie słyszałem. Wszystko z nią w porządku? Mocno dostała?
Hazel już zapowiedziała, że chętnie mnie pozszywa, więc może to nie jest jednak taki głupi pomysł, żeby wyjść kulce naprzeciw 😉
Wren Dashwood
pif-paf#8372
brak multikont

prawnik, Presidio of Monterey Legal Assistance Office
Penny Beckert
Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 lat

Post Penny Beckert ()

Penny
ma cię nie być w domu za godzinę
ale umyj naczynia przed wyjściem
catlady#7921
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
I will hold your heart more tenderly than my own, Penny Beckert
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
Wren, przerpaszam jeśli to chamsko zabrzmi ale
Wypierdalaj z domu jeśli tam siedzisz. Szybko
Wren Dashwood
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

prawnik, Presidio of Monterey Legal Assistance Office
Penny Beckert
Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 lat

Post Penny Beckert ()

Penny
skąd wiesz, ze Twój brat?
mam brytyjskie gumki, lepszej jakości niz te wasze amerykańskie...
Wren Dashwood
catlady#7921
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
nie wiem czy chce gumki, chce w nia wsadzic dziecko
przemysle to w ciagu godziny
ale dla samego akcentu moge sie zastanowic
i dla podwojnego obywatelstwa
poza tym jest inteligentna
bede mial zajete rece 8) pozmywasz jak wrocisz 8)
Wren Dashwood
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
dlaczego masz w domu podziurawione gumki? łapiesz kogos na dziecko?
słuchaj, mozesz wrocic wczesniej, to ty bedziesz zazenowana, nie ja :)
powiedz mi coś na szybko jeszcze o niej, dajesz, szybko
Wren Dashwood
alemalpa #7279

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
dobra, pozmywam te naczynia!!!!!
super, kocham cię! Paa!!!
Wren Dashwood
alemalpa #7279

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
Mam nadzieję, że masz jutro wolne. A jak nie to weź wolne.
Potrzebuję, żebyś poleciała ze mną do LA. Bilety kupione, rano po Ciebie przyjadę.
Wren Dashwood
alemalpa #7279

ODPOWIEDZ