If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie listę najaktywniejszych postaci w tym miesiącu!
Informujemy, że czas na wykonanie grudniowych zadań miesiąca zostaje przedłużony do końca stycznia!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
detektyw wydziału narkotykowego, San Jose Police Department
Awatar użytkownika
about me
I’m a good person, that’s my thing. My nickname is Mother Theresa Luther King. And when I say good I really mean great. The best. Hashtag humble and blessed.
170 cm
28 y/o
wydra za napisanie karty bobby - the goof

Post ()

Kod: Zaznacz cały

[sms]
[sms1=ren][/sms1]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[/sms]
-

prawnik, Presidio of Monterey Legal Assistance Office
Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

Post ()

Elizabeth Regina
Ej mam problem, musisz mi doradzić jak powiedzieć chłopakowi żeby poszedł ze mną na siłkę, ale tak żeby się nie obraził i nie pomyślał, że jest gruby...
I żeby nie było, nawet jeżeli ma trochę więcej ciałka na brzuchu niż ja, to i tak jest hot.
catlady#7921

Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

Post ()

Elizabeth Regina
Nie mogę mu tego powiedzieć, bo się na Ciebie obrazi, a chcę mieć dwie druhny na ślubie...
Ren, Ren, moja biedna przyjaciółko, stać mnie na kupienie sobie tej siłowni, darmowe żarcie nie przejdzie. Powiedziałabym, że może przyjść zobaczyć jak mi skaczą cycki przy ćwiczeniach, ale jak wiemy są za małe, żeby tak mogły robić więc i ten argument jest psu o mordę rozbić.
Nawet bardzo fajny. Serio nie myślałam, że będzie aż tak dobrze i nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę mieć tak, że nie będę w stanie wytrzymać jednego dnia bez rozmowy z kimś, a tu autentycznie czuje fizyczny ból na samą myśl, że nie będę mogła z nim porozmawiać.
ren halford
I SPECJALNIE ŻEBY NIE BYŁO, ŻE PENNY JEST NIE MIŁA
morgan dashwood
catlady#7921

Awatar użytkownika
about me
158 cm
30 y/o

Post ()

Elizabeth Regina
Albo będę mieć bardzo słabą noc poślubną, a tego bym nie przeżyła.
Moje cycki są okej! Nie każdy musi być Pamelą Anderson :/
Nie rysuje... ale sprawdzałam jak się prezentuje moje imię z jego nazwiskiem. Chyba nie jestem normalna Ren, czy laski tak robią? Bo ja tak nigdy nie robiłam. No i nie wiem, bo chyba go kocham, ale nie powiem mu tego, bo ostatnio przy Wren powiedział, że mnie nie kocha więc trochę dziwnie.
ren halford
catlady#7921

ODPOWIEDZ