Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
prawnik, Presidio of Monterey Legal Assistance Office
Penny Beckert
Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 lat

Post Penny Beckert ()

Kod: Zaznacz cały

[sms]
[sms1=Penny I OPCJONALNIE NAZWISKO][/sms1]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[/sms]
catlady#7921
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren
gumki masz w pierwszej szufladzie w kuchni
i zapomnij, mój brat dobrze zmywa to weźcie razem kąpiel to przy okazji ogarniecie
Penny Beckert
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren
bo mówił mi, że ma dzisiaj z tobą spotkanie
resztę wydedukowałam
nie starczy ci twoich gumek
Penny Beckert
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

detektyw wydziału narkotykowego, San Jose Police Department
maureen halford
Awatar użytkownika
about me
I’m a good person, that’s my thing. My nickname is Mother Theresa Luther King. And when I say good I really mean great. The best. Hashtag humble and blessed.
170 cm
28 lat

Post ren halford ()

ren
mogłabyś postawić na szczerość i powiedzieć, że twoje koleżanki - ja. to zawsze ja - się z niego śmieją
albo powiedz, że na siłowni rozdają za friko jakieś jedzenie, a na miejscu się okaże, że jednak nie, ale powiesz, że JAK JUŻ tam jesteście, to możecie pobiegać razem na bieżni i poudawać, że razem pędzicie w stronę zachodzącego słońca. ROMANTYCZNIE? POŻYTECZNIE? w chuj x2
to rozumiem, że fajny ten typ, co?
Penny Beckert
-
wydra za napisanie karty bobby - the goof

maureen halford
Awatar użytkownika
about me
I’m a good person, that’s my thing. My nickname is Mother Theresa Luther King. And when I say good I really mean great. The best. Hashtag humble and blessed.
170 cm
28 lat

Post ren halford ()

ren
ej, to ja mam idealne rozwiązanie. weź ty za niego wyjdź, a na ja waszym weselu urządzę mu roast i załatwię tę sprawę za ciebie. W TEN SPOSÓB TY BĘDZIESZ MIEĆ DWIE DRUHNY i może zmotywowanego do ćwiczeń męża.
no to widzę tylko jedną drogę, penny. przykro mi, ale musisz powiększyć cycki.
awwwwwwwwwwww, jakie to urocze. czy już rysujesz jego imię w serduszkach? bo brzmisz jakbyś rysowała. rysujesz? rysujesz, prawda?
Penny Beckert
-

geriatra, monterey community hospital
jamie hatherwood
Awatar użytkownika
about me
jest w małżeńskim kryzysie, z którego chce się wydostać, ale zamiast tego po prostu dalej pracuje i próbuje nowych rzeczy
178 cm
34 lata

Post jamie hatherwood ()

jamie
mam ochotę gdzieś wyjść. piszesz się?
Penny Beckert
chubbydumpling#8363
wydra za napisanie karty abby - the novelist scream and shout wine&dine one of you will betray me tonight majowe zadanie - pożar w stoczni

geriatra, monterey community hospital
jamie hatherwood
Awatar użytkownika
about me
jest w małżeńskim kryzysie, z którego chce się wydostać, ale zamiast tego po prostu dalej pracuje i próbuje nowych rzeczy
178 cm
34 lata

Post jamie hatherwood ()

jamie
sama nie wierzę. choć raz możesz mi to wypominać :roll:
w sumie obojętnie. znasz się lepiej na takich rzeczach niż ja, więc zdaję się całkowicie na Cb
Penny Beckert
chubbydumpling#8363
wydra za napisanie karty abby - the novelist scream and shout wine&dine one of you will betray me tonight majowe zadanie - pożar w stoczni

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
I will hold your heart more tenderly than my own, Penny Beckert
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
Co ty pierdolisz.... skąd to wiesz? Prawda to?
A wiedziałaś, że nie ma czegoś takiego jak epoka kamienia łupanego?
Penny Beckert
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
Mam nadzieję, że nie jesz jej żywej i jeszcze walczącej o życie.
Nie próbowałem nigdy żadnego łupać, więc nie wiedziałem o tym. Zdobywczyni Złotego Globa mi o tym powiedziała. Kiedyś Ci o niej opowiem.
Nie wiedziałem o tym. Wren mówiła ci, że jej byłego męża zwolnili z pracy za kopiowanie swojej dupy? Miałem gdzieś zdjęcie. Później ci pokażę. Jaką kserokopiarkę chcesz zniszczyć? 8)
Penny Beckert
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
Sama sobie ugotowałaś? Co robisz?
Znalazłem też fotkę z Vanessą żeby Ci pokazać!
To czekaj... chcesz żebym ci wysłał zdjęcie mojego tyłka i zniszczył z tobą kserokopiarkę konkretnej firmy?
Morgan
Sprawdziłem. Apple nie robi kserokopiarek.
Ale są takie z HP, Konica, Xerox, Canon. Daj znać
Penny Beckert
alemalpa #7279

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
Co tak często ostatnio chodzisz po barach?
Oczywiście, że nie chcę....
Nie mam żadnego skanera w okolicy Penny, więc nic ci nie wyślę. A wiesz dobrze, że bym to zrobił. Okej, to mam kupić kserokopiarkę czy po prostu wykorzystamy tą w twojej kancelarii?
Jak nie wypowiem tego to się nie chatjniemy? XDD
Penny Beckert
alemalpa #7279

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Morgan
Rozumiem. To uważaj na siebie i nie zrób niczego głupiego jak mnie nie ma!
Wychodzi na to, że się rozumiemy.
Wrócę późną nocą, ale jak bardzo chcesz to mogę wpaść. Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł skoro będziesz pijana. Albo może nawet nie będzie cię jeszcze w domu.
Ty no słuchaj. Jak nie chcesz się ze mną chajtać to mi to powiedz. Podobno po alkoholu ludzie są szczerzy :) No to wychodzi na to, że rzeczywiście jesteś bardzo, bardzo niegrzeczna!
Penny Beckert
alemalpa #7279

maureen halford
Awatar użytkownika
about me
170 cm
28 lat

Post ren halford ()

ren
ach, a kto by nie chciał być pamelą. ja bym chciała! ale tą za czasów baywatch, była hot
otóż, droga penny, dziewczyny tak robią. i jeśli ty tak robisz, to ja totalnie wierzę, że go możesz kochać. to urocze. jak już mu powiesz, to koniecznie daj mi znać!!!
Penny Beckert
-

Właściciel zakładu pogrzebowego, Last Journey
Matthias Brisbois
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
194 cm
37 lat

Post Matthias Brisbois ()

Matthias
Hej. Który lepszy.
Penny Beckert
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty stevo - the multiholic

Właściciel zakładu pogrzebowego, Last Journey
Matthias Brisbois
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
194 cm
37 lat

Post Matthias Brisbois ()

Matthias
Dzisiaj?
To nie tak, że moi klienci będą się pruć o terminy. Wszyscy są już martwi, hahaha.
Penny Beckert
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty stevo - the multiholic

ODPOWIEDZ