Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
I will hold your heart more tenderly than my own, Penny Beckert
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Kod: Zaznacz cały

[sms]
[sms1=Morgan][/sms1]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[sms2]TREŚĆ SMSA[/sms2]
[/sms]
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren
gumki masz w pierwszej szufladzie w kuchni
i powiedz Vernowi, że ma mnie dzisiaj nie wkurzać, bo jak mnie wkurzy to wracam do domu
i wara od mojego pokoju
a zanim wyjdziesz to pozmywaj naczynia
morgan dashwood
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren
ok, to podziurawione gumki są w łazience
nie pytaj
pozmywasz jak nie chcesz, żebym wróciła wcześniej
i przypadkiem nie wysłała zdjęcia twojego gołego dupska na rodzinnej konfie
morgan dashwood
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren
aktualnie nie, ale nigdy nie wiadomo kiedy podziurawione gumki się przydadzą
serio? chcesz mieć do końca życia na sumieniu swoją ukochaną siostrzyczkę?
nie próbuj jej upić, bo padniesz pierwszy i jak chcesz ją rozbawić, to mów te nieśmieszne brytyjskie żarty
morgan dashwood
barbie

malarka i właścicielka MPAF Gallery, MPAF Gallery of Monterey
Adria Houghton
Awatar użytkownika
about me
hate to say that I'm lonely, hate to say that I miss you, hate to say that it's dark in here, but it's true
157 cm
35 lat

Post Adria Houghton ()

Adria
wróciłam z kurewsko nudnych wakacji
ale nadal się nudzę
chcesz to zmienić?
ada
wydra za napisanie karty bobby - the goof ciri - the imaginative creator dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly marty - the originator leo - the storyteller skittles - the rainbow freak paige - the typewriter don't let art die chimichangas a hard day's night pinky promise i'm here for the drama moving day greening pains cocktail with tom cruise around the world let's go to the mall after all this time? always start of something new somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory money, money, money let's get it on cold brewsky i'm friends with mary jane

ratownik, monterey pool
faye dashwood
Awatar użytkownika
about me
the itsy bitsy spider went and spun a web of lies, I don’t play the nicest but it ain’t a fuckin’ crime
170 cm
24 lata

Post faye dashwood ()

fajka
Cześć Morgan. Dzięki.
Moja sąsiadka Anezka umie trochę po polsku, to mi przetłumaczy. Miło z Twojej strony, że pamiętasz o mnie i mojej chorobie. Jestem wdzięczna. Wysłałabym Ci placek domowej roboty, ale wiem, że masz wrażliwe jelita, więc musisz się zadowolić świadomością, że mógłbyś go zjeść, ale nie zjesz.
morgan dashwood
anka
wydra za napisanie karty bobby - the goof

zastępca komendanta straży pożarnej, Carmel Hill Fire Station
Axel Houghton
Awatar użytkownika
about me
so I love beyond the bones — goes deep inside your soul
193 cm
35 lat

Post Axel Houghton ()

Axel
powiedziała ci, prawda? ta mała cholera wszystko ci wyśpiewała...
mam się pakować i uciekać z kraju?
morgan dashwood
Wren Dashwood
nonsens#5543
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak slip and fall wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Axel Houghton
Awatar użytkownika
about me
193 cm
35 lat

Post Axel Houghton ()

Axel
doprawdy? jakoś ci nie wierzę :puknij:
poza tym był to pewnie pierwszy i ostatni raz, także już się tak nie podniecaj :roll:
morgan dashwood
Wren Dashwood
nonsens#5543
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak slip and fall wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Axel Houghton
Awatar użytkownika
about me
193 cm
35 lat

Post Axel Houghton ()

Axel
ja nie mam z tym żadnego problemu, ale biorąc pod uwagę, że twoja siostra bardzo szybko uciekła bez słowa... :roll:
morgan dashwood
Wren Dashwood
nonsens#5543

Axel Houghton
Awatar użytkownika
about me
193 cm
35 lat

Post Axel Houghton ()

Axel
a od kiedy masz swoją panią, hmmmm? kiedy zamierzałeś mi o tym powiedzieć?
podwójna randka nie brzmi źle, aaaale.... chyba bym wolał, gdyby Wren miała świadomość, w co się pakuje, bo wolę, aby się na mnie nie obraziła :roll:
morgan dashwood
Wren Dashwood
nonsens#5543

Axel Houghton
Awatar użytkownika
about me
193 cm
35 lat

Post Axel Houghton ()

Axel
No proszę, proszę, świat staje na głowie :lol: I kimże jest ta niewiasta? Jakieś imię, cokolwiek, a nie opis jej tyłka i cycków :roll:
No dobra, trzymam za słowo, bo wolałbym, aby jeszcze w tym stuleciu Wren się do mnie odezwała.
morgan dashwood
Wren Dashwood
nonsens#5543

detektyw w wydziale zabójstw, san jose police department
Isla Lawson
Awatar użytkownika
about me
when you move — I'm put to mind of all that I wanna be; when you move — I could never define all that you are to me
168 cm
26 lat

Post Isla Lawson ()

Isla
Wycieczka? Do nowego Jorku? Kusisz, Dashwood, kusisz...
Wchodzę w to! 8)
morgan dashwood
nonsens#5543
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen pearl - the ghostwriter skittles - the rainbow freak world water day - participation bage

Isla Lawson
Awatar użytkownika
about me
when you move — I'm put to mind of all that I wanna be; when you move — I could never define all that you are to me
168 cm
26 lat

Post Isla Lawson ()

Isla
Mam nadzieję, że na obu koncertach będę miała jakieś świetne miejsca 8)
A eleganckie imprezy oznaczają eleganckie sukienki, czas na zakupy :faint:
Będę czekać! I zapamiętam, zdecydowanie skorzystam ^^
morgan dashwood
nonsens#5543
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen pearl - the ghostwriter skittles - the rainbow freak world water day - participation bage

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Wren
Zabierasz mnie w podzięce na zakupy na Sunset Boulevard? Jak tak to jadę xd
morgan dashwood
barbie

Isla Lawson
Awatar użytkownika
about me
168 cm
26 lat

Post Isla Lawson ()

Isla
Nic się nie stało, rozumiem!
Ale z tym wynagrodzeniem trzymam za słowo ^^
morgan dashwood
nonsens#5543

ODPOWIEDZ