If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu przeczytacie o zmianach w administracji oraz rankingu za maj!
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

grupy
i dzielnice mieszkalne
Obrazek
Obrazek

Jest największą dzielnicą miasteczka. Znajdujące się w jej centralnej części osiedle przeznaczone jest przede wszystkim dla ludzi młodych, bo stosunkowo niewielkie mieszkania ulokowane są często tuż nad lokalami usługowymi. Nieco dalej od centrum znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, bardzo chętnie zamieszkiwane przez młode małżeństwa, bo mimo lokalizacji ceny są zaskakująco przystępne.
Centrum Monterey wyróżnia się wąskimi uliczkami i klimatycznymi budynkami, a także kawałkiem swojej własnej plaży, której uroki najbardziej doceniają lokalni mieszkańcy.
Miejsca zamieszkania:
David Ave Apartments (David Ave) — apartamenty nad lokalami usługowymi
Carmelito Houses (Gibson Ave) — starsze domy, w dobrym stanie


Obrazek
Obrazek

To nadmorska, a jednocześnie najbardziej rozrywkowa część miasteczka. Piaszczyste plaże przyciągają turystów, a szeroki wybór lokali gastronomicznych i usługowych znajdujących się na plaży, sprawiają, że kupując tamtejszą nieruchomość należy liczyć się z wieczornymi hałasami. Piękne widoki potrafią jednak wynagrodzić te drobne niedogodności, a znajdujące się tam centrum handlowe zdecydowanie wpływa na komfort życia.
To właśnie w Del Monte znajdziemy lokalną winiarnię, jak i stary browar, a także port Marina. Mieszkania przy plaży są stosunkowo nieduże, ale niedaleka odległość od centrum Monterey, jak i piękne widoki podnoszą wartość nieruchomości.
Miejsca zamieszkania:
Surfside Bungalows (Lighthouse Ave) — niewielkie chatki położone na plaży
Pearl Houses (Fremont St) — większe domy znajdujące się trochę dalej od wody

Obrazek
Obrazek

To najmniejsza, a jednocześnie najnowsza dzielnica miasteczka. Znajdujące się tuż przy granicy miasteczka domki gwarantują nie tylko szybki dostęp do plaż i oceanów, ale także błogi spokój. Postawione zaledwie kilka lat temu przyciągnęły przedstawicieli różnych klas, dlatego dzielnica ta uchodzi za najbardziej otwartą na nowych. Znajduje się w niej klub golfowy, który w każdy czwartkowy wieczór zrzesza zmęczonych pracą dżentelmenów.
Miejsce zamieszkania:
Twin Oaks Houses (N Fremont St) — nowe, nieduże domki
White Tail Apartments (Canyon Del Rey Blvd) — mieszkania w nowym budownictwie


Obrazek
Obrazek

Chociaż Glenwood uznawane jest za najbardziej zieloną dzielnicę miasteczka Monterey, to ze względu na wysoki odsetek przestępstw rodziny rzadko decydują się na zamieszkanie tam. Najtańsze nieruchomości przyciągają najbiedniejszych mieszkańców, co znacząco wpłynęło na poczucie bezpieczeństwa.
To właśnie w Glenwood znajduje się redakcja lokalnej gazety. Chociaż urokliwa okolica z jeziorem oraz znajdująca się przy granicy miasteczka stadnina koni to niebywałe zalety dzielnicy to zapuszczanie się na te tereny po zmroku utożsamiane jest z głupotą.
Miejsce zamieszkania:
Oak Tree Houses (Olmsted Rd) — starsze domki
Woodland Huts (Deer Flats)— drewniane szeregowce
*Istnieje również możliwość zamieszkania w jednej z przyczep campingowych lub domków holenderskich na terenie pola campingowego

Obrazek
Obrazek

Uchodzi za najbardziej rodzinną część miasteczka. Znajdujące się tutaj domy zwykle otoczone są pięknymi ogrodami, dlatego najczęściej spotkać można tutaj rodziny zamieszkujące Monterey od pokoleń. Skyline Forest, mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni jest jedną z najważniejszych dzielnic miasteczka, ze względu na umiejscowienie tutejszego szpitala oraz remizy strażackiej.
To najspokojniejsze miejsce do życia, zachęcające ludzi o rodzinnym i gościnnym usposobieniu. Dlatego kupując tutaj jedną z ekskluzywnych willi należy liczyć się nie tylko z nieznacznym brakiem prywatności, ale także z koniecznością uczestnictwa w sąsiedzkich grillach i imprezach.
Miejsca zamieszkania:
Via Ventura Villas (Soledad Dr) — wille z własnymi ogrodami
Via Castanada Residences (Skyline Dr) — mniejsze wille bez ogrodów
monterey
brak multikont

Zablokowany