If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie listę najaktywniejszych postaci w tym miesiącu!
Informujemy, że czas na wykonanie grudniowych zadań miesiąca zostaje przedłużony do końca stycznia!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city
Cytuj

Post ()

monterey
brak multikont

-, -
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
174 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty
Cytuj

Post ()

#1

Jak zwykle, spóźniona i w biegu. Ale nie mogła pozwolić, aby jej ukochane BMW nie lśniło czystością. Była typem blachary i bardzo doceniała swoją słodką, urocza, piękną X6. Duże, masywne auto, którym wprost uwielbiała łamać przepisy. Dla pełnej jasności, Emma jest świetnym kierowcą. Ale niecierpliwym. Zawsze jeździła szybko i co pewien czas pewnie wyrusza w drogę do Los Angeles albo nawet San Francisco, by dotrzeć silnik i sprawić swojej pocieszę nieco radości. Wyjątkiem były momenty, gdy na tylnym siedzeniu znajdował się jej niespełna roczny syn, wraz z nianią, Teresą. Wtedy jechała ostrożnie, choć niecierpliwie. Na szczęście malec nie powtarza jeszcze niecenzuralnych słów, które Teresa stara się zagłuszać jakimiś dziwnymi, onomatopeicznymi dźwiękami.
Podobnie jak – każdego dnia, gdy Emma musiała jechać do biura, Zdążyła już zabrać po drodze kawę na wynos. Kolejka do myjni była okropnie długa. Nieznośnie. I, jak przystało na zaradną i niezależną kobietę (blondynkę), uznała, że skorzysta z myjni ręcznej. Samoobsługowej? Sama nie wiem jak się takowa nazywa. Zostawiła kubek z kawą w środku, zatrzaskując drzwi. Kluczyki wylądowały z kieszeni jej skórzanej kurtki, a ona wprawnie zaczęła wrzucać monety do jednej z maszyn.
Namoczenie wstępne. – przeczytała pierwszą z opcji, przez chusteczkę higieniczną wciskając przycisk. Z dyszy zaczęła cięć woda, ale dopiero po naciśnięciu spustu, ciśnienie osiągnęła swój standardowy rozdmuch. Lekko się przestraszyła, ale opanowała sytuację. Dzielnie spacerowała dookoła swojego samochodu, opłukując dokładnie opony i felgi. Problem był jeden: dach. Mimo dość wysokiego wzrostu i obcasów, ledwo mogła tam dosięgnąć.
Psia kostka... – przeklnęła siarczynie pod nosem.
noname

Były Żołnierz, Obecnie na rehabilitacji
Awatar użytkownika
about me
Be the ocean, where I unravel
Be my only, be the water where I'm wading
188 cm
33 y/o
wydra za napisanie karty 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor drunken sailor
Cytuj

Post ()

Jakoś teraz mija rok od śmierci przyjaciela. Isaac zawsze był pogodnym, pewnym siebie mężczyzną i skorym do niesienia pomocy innym. Najbardziej szkoda w tym wszystkim było jego żony – Emmy, która kochała go z całego serca. Informacja o śmierci najbliższej osoby, na pewno spowodowała trudniejszy okres w ich życiu. Na dodatek na cale nieszczęście, urodził im się syn który nigdy ojca praktycznie nie zobaczy. Przynajmniej zastępczego, ponieważ prawdziwy ojciec wrócił do Monterey ledwo żywy, i nie wie o tym, że w mieście syna. Niewinny romans na imprezie znajomych spowodowało, że oboje mają teraz małą pociechę, która nosi nazwisko nie tego mężczyzny co trzeba…
Lars dzisiaj w końcu chciał podjąć jedną z ważniejszych (i trudniejszych) decyzji po powrocie z misji. Nie widział się z wieloma osobami, nie miał odwagi spojrzeć zonie przyjaciela w oczy. To w końcu on namówił jej męża do tego, by spakował walizkę i wyjechał z nim na Wschód w sprawie państwowej. Była to niemiłosiernie ciężka praca, ale obojgu sprawiała wielką przyjemność – owszem, każdemu z nich po głowie chodził fakt, że może okazać się tak że nie wrócą z powrotem żywym. Taki już jest zawód żołnierza, który jedzie na misje/wojnę. Ale co poradzić… niektórzy mężczyźni już tak mają – cenią swoje pasje/prace ponad życie, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.
- Emma? – zdziwił się spoglądając przez lusterko jego auta. Blondynka najwidoczniej również dzisiaj zapragnęła odświeżyć wizualnie swoje auto. Wiedział, że pochodzi z bardzo bogatej rodziny, i samochód którym jeździła był bardzo drogi – na pewno, lepszy od tego modelu który posiadał Abernathy.
- Pomóc ci może? – zapytał się, wychodząc w stronę dziewczyny która najwidoczniej potrzebowała pomocy, był ciekawy jak zareaguje na widok swojej byłej miłości, no i w końcu prawdziwego ojca jej rocznego już dziecka.
Emma Keen
MikoWHY#2758

ODPOWIEDZ