If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie listę najaktywniejszych postaci w tym miesiącu!
Informujemy, że czas na wykonanie grudniowych zadań miesiąca zostaje przedłużony do końca stycznia!
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city
Cytuj

Post ()

monterey
brak multikont

zawód rodziny i przyjaciół, uczę się!
Awatar użytkownika
about me
How would you feel if I told you I loved you?
It's just something that I want to do. I'll be taking my time spending my life
- falling deeper in love with you.
168 cm
18 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak otter love sea light don't go breaking my heart these boots are made for walkin' marcowe zadanie - zbiórka charytatywna world water day - the explorer-hh world water day - the finder-hh world water day - the detective-hh
Cytuj

Post ()

{ 003 }

Virginia naprawdę dobrze przemyślała kwestię zmiany wizerunku. Włosy w kolorze mysiego blondu powoli jej się nudziły. Czerń nie wchodziła w grę, bo matka ostrzegła, że się córki wyrzeknie, jeśli zacznie wyglądać jak Samara. Rudość wydawała się bezpieczniejsza. Poza tym Torsney przejrzała każdy możliwy magazyn dla kobiet, każde forum internetowe i porady kosmetyczne - i wszystkie zgodnie stwierdzały, że mężczyźni kochają rude kobiety. Jedna z redaktorek wspominała nawet, że pomarańczowy kolor włosów kojarzy się samcom z seksapilem, więc chętniej zapraszają takie kobiety na randki, a potem... no sami wiecie: do łóżka. Choć Ginny chętnie zrobiłaby tak odważny krok, to jednak zdecydowała, że jest gotowa poczekać. Joshua wciąż się do niej przekonywał, nadal uważał ją za małą dziewczynkę, cały czas zaślepiony był stereotypami i głupimi zakazami, których Torsney nie potrafiła zrozumieć.
Potrzebowała tego faceta jak słoneczniki światła, jak ryby wody, jak ptaki nieba. Usychała z tęsknoty, kiedy nie widziała go na szkolnym korytarzu i nie mogła się doczekać dnia, w którym rozpoczną korepetycje. Korepetycje, których V. nawet nie potrzebowała, ale były jedynym sposobem na spędzenie z Joshem czasu sam na sam.
Wchodząc do salonu fryzjerskiego, wciąż przeglądała strony z inspiracjami. Wciąż nie była przekonana, czy jest gotowa pozbyć się prawie wszystkich włosów (w końcu sięgały jej aż za pupę!), ale absolutnie zakochała się w krótkich fryzurach. Oczekując na swoją kolej, zdążyła wypić dwie szklanki wody, przejrzeć całego pinteresta i przynajmniej cztery fanpejdże na fejsie, a i tak czuła się trochę niepewnie.
Zaproszona na pomarańczowy fotel rozsiadła się wygodnie i dwa razy okręciła wokół osi. Zatrzymała się, dopiero gdy jej wzrok padł na niewiele starszą dziewczynę przygotowującą próbniki farb.
- Cześć! - przywitała się, odgarniając wszystkie włosy do tyłu. - Możesz mi doradzić? - poprosiła, pokazując Sunny wybrane zdjęcia.
- Zależy mi na efekcie "wow", żeby mój... - słowo stanęło jej w gardle - chłopak znowu się we mnie zakochał.

Sunny Jones

wątek przerwany
lemonka#0165

ODPOWIEDZ