If you're feeling down, here's the remedy
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Panda zmieniła konto adminowskie. Prosimy wykonać twarde odświeżenie by zobaczyć zaktualizowane ogłoszenie.
Hasło do konta universal person to monterey.
doktor, pisarka, właścicielka, Montrio Bistro
Awatar użytkownika
about me
porzucona przez Andrew doktor literatury francuskiej, która coraz bardziej żałuje przejęcia restauracji po siostrze
156 cm
29 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars 6 month feast - here's to us! 6 month feast - it runs in the family - hemingway 6 month feast - remember the name - karo bean - the graphic master dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak ernest hemingwhale - wyróżnienie aktywności sierpień 2021 flounder dostojewski - wyróżnienie aktywności wrzesień 2021 edgar allan poenguin - wyróżnienie aktywności listopad 2021 manatee twain - wyróżnienie aktywności grudzień 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 better use spf after all this time? always let's get it on scream and shout around the world greening pains master chef poison ivy tea is love, tea is life the great british baking show pinky promise heart to heart majowe zadanie - festiwal kwiatów monterey fall fair monterey fall fair - muddy boots you don't know jack-o-lantern santa claus village don't get your tinsel in a tangle i want my house to be seen from space pumpkinhead - halloween 2021 secret santa - man with the bag shake my christmas world
Cytuj

Post ()

Nigdy nie sądziła, że przyjdzie jej się obrażać na Bentleya, ale najwyraźniej zawsze nadchodził taki moment, a Louie nie miała ochoty udawać, że jej to nie zraniło. I że nie bolała jej myśl, jak źle potraktował w tym wszystkim Arię. Nie wiedziała, czy zdawał sobie z tego sprawę, czy też nie, czy miał świadomość jak bardzo spieprzył sprawę, czy może dopiero miało to do niego dotrzeć. Niemniej, nie chciała tutaj teraz zostawać, a cały jej dobry nastrój zniknął, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
— Zawiodłam się na tobie, Bentley, naprawdę bardzo mocno. Mam nadzieję, że to wszystko przemyślisz pewnego dnia i zrozumiesz, co zrobiłeś nie tak — powiedziała cicho, po czym pogłaskała jeszcze Lokiego, który podszedł do niej i wyszła. Było jej niesamowicie źle w tym momencie, ostatnią rzeczą, na jaką miała ochotę było kłócenie się ze swoim najlepszym przyjacielem, dlatego też wolała to w tym momencie ukrócić. Nie iść dalej w szarpanie się z nim i dogryzanie sobie na każdym kroku, bo to nie na tym polegało. Miał zrozumieć, co zrobił nie tak, miał pojąć, jak bardzo przesadził z tym wszystkim. Kiedy to miało nadejść? Nie wiedziała, ale miała nadzieję, że prędko pojmie, jak bardzo zawalił sprawę swoim zachowaniem i jak bardzo by nie chciał, żeby ktoś w ten sposób traktował ją albo jego siostrę, to dlaczego w ten sposób postępował z kimś, kogo kiedyś kochał?
Do domu wracała całkowicie okrężną drogą, czując, że musi to wszystko rozchodzić, zanim dotrze do siebie i zostanie w pustym mieszkaniu ze wszystkimi swoimi myślami. Aby to trochę odsunąć w czasie zabrała nawet Bekon na długi spacer, po którym aż musiała ją nieść do mieszkania, bo nie chciała dalej iść. Jednak te wszystkie spacery, kroki, kilometry nic nie dały, a Louie miała naprawdę wiele czasu, który poświęciła na rozmyślanie o wszystkich sytuacjach, w których uważała, że Bentley mógł ją okłamać.

zt x2

bentley westfield

ODPOWIEDZ