If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie listę najaktywniejszych postaci w tym miesiącu!
Informujemy, że czas na wykonanie grudniowych zadań miesiąca zostaje przedłużony do końca stycznia!
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
Kompozytor, -
Awatar użytkownika
about me
I will hold your heart more tenderly than my own, Penny Beckert
185 cm
34 y/o
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

Post ()

Morgan Dashwood
from MONTEREY VISTA
data i miejsce urodzenia
15.12.1987, Monterey
orientacja seksualna
Biseksualny
stan cywilny
Kawaler
miejsce pracy
Samozatrudnienie
stanowisko
Kompozytor muzyki do filmów dokumentalnych i przyrodniczych oraz do seriali
znak zodiaku
Strzelec
największa fobia
brak
znaki szczególne
brak
choroby
brak
alergie
brak
nick
alemalpa
forma kontaktu
pw / dc
narracja/czas
3 os
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
tradycyjnie scen erotycznych
wizerunek postaci
Ben Barnes
Morgan, ku niezadowoleniu rodziców zaczął robić to co w życiu kochał robić. Mówili mu, że na muzyce się nigdy nie dorobi, że „hollywoodzki sen” to bajka dla kretynów. Zgadzał się z nimi absolutnie. Dlatego nigdy nie zainteresował się muzyką rozrywkową. Zajął się pisaniem, a także tworzeniem muzyki. W szkole niespecjalnie przykładał się do nauki, nie miał zamiaru iść na studia, więc wysoka średnia nie była mu do niczego potrzebna. Po ukończeniu szkoły średniej wyprowadził się z rodzinnego domu i zaczął chodzić na różnego rodzaju kursy. Na szczęście rodzina pogodziła się z tym, że z tego syna nie będą mieli nikogo wykształconego. Nadal wspierali go finansowo, więc Morgan mógł sobie pozwolić na to, żeby nigdzie nie pracować. I to nie tak, że się nie starał znaleźć pracy. Po prostu jego interesowała praca, która go usatysfakcjonuje.
No i z czasem rzeczywiście poznał kilka osób z przemysłu filmowego, którzy zaufali jego wrodzonemu talentowi do muzyki. Zaczął pracować jako kompozytor do filmów przyrodniczych oraz dokumentalnych. Nigdy nie podpisał żadnego kontraktu z jedną wytwórnią. Postanowił pracować jako osoba niezależna. Z czasem zaczął nawet pracować przy serialach. Stworzył w swoim apartamencie pokój dźwiękoszczelny, w którym mógł swobodnie pracować.
Starał się unikać bankietów i przyjęć, na których gośćmi byli bogaci ludzie. Nigdy nie czuł się w ich towarzystwie swobodnie. Nie potrafił rozmawiać o giełdach, krachach finansowych czy ekonomii. Długo wierzył w to, że jest spełniony, że życie, które miał było wszystkim czegokolwiek pragnął. Na jednym z przyjęć bożonarodzeniowych dotarło do niego jak wiele tracił i jak puste było jego życie. Skupiał się na pracy tak bardzo, że zapomniał o radości jaką jest dzielenie życia z drugą osobą. Kobieta o wyglądzie bogini, kobieta, która zdecydowanie była spoza jego ligi podzielała jego entuzjazm odnośnie imprezy. Morgan od zawsze był człowiekiem, który uważał, że może żyć bez miłości i któremu zakochanie się przychodziło z trudem. W jej przypadku było inaczej. Dokładnie pamiętał moment, w którym oddał jej swoje serce. Oczywiście był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi kiedy okazało się, że jego uczucia są odwzajemnione. W końcu kobiety takie jak ona nie zakochują się w mężczyznach takich jak on. Została nie tylko przyjaciółką i miłością życia, ale również muzą. Będąc w związku z nią Morgan wspiął się na szczyty swoich możliwości. Dużo pisał i jeszcze więcej komponował.
Z czasem jednak miał zderzenie z rzeczywistością. Zaczął zarabiać coraz więcej, jego nazwisko stało się bardziej rozpoznawane. Mógł przebierać w ofertach, poznawał nowych ludzi, budził zainteresowanie, również wśród płci przeciwnej. W pewnym momencie zapomniał się, dał się porwać pożądaniu nie myśląc o tym co budował przez ostatnie parę lat. Zerwał z kobietą, którą uznawał za miłość swojego życia, bo zafascynowała go laska, którą znał kilka dni.
Nowy związek potrwał około miesiąca. Okazało się, że dla niej Morgan był po prostu odskocznią. Z podkulonym ogonem próbował wrócić do swojej byłej, ale tej już nie zastał w mieszkaniu, które wcześniej dzielili. Nigdy nie udało mu się też z nią skontaktować .
Postanowił rzucić się w wir pracy i przelotne związki, bo widocznie te stałe nie są mu pisane.
alemalpa #7279

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany