If you're feeling down, here's the remedy
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Panda zmieniła konto adminowskie. Prosimy wykonać twarde odświeżenie by zobaczyć zaktualizowane ogłoszenie.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

regulamin
monterey
1. Ogólne
1.1. Rejestrując się na forum akceptujesz obowiązujące na nim zasady. Nieznajomość regulaminów nie zwalnia z ich przestrzegania.
1.2. Wszelkie zmiany regulaminu będą ogłaszane w tym temacie i będą wchodzić w życie w momencie publikacji, o ile ogłoszenie nie wskaże inaczej.
1.3. Monterey to forum second life, co oznacza, że obowiązują na nim zasady realnego świata.
1.4. Forum jest własnością administracji (jej skład można zobaczyć w ogłoszeniu), do której można się zgłaszać z pytaniami i sugestiami poprzez wiadomość prywatną bądź w tym temacie.
1.5. Regulaminy zawarte w poszczególnych tematach (rezerwacje wizerunków i nieobecności) obowiązują na równi z tym regulaminem.
1.6. W sprawach niezawartych w regulaminie głos administracji jest ostateczny i wiążący.

2. Postać
2.1. Nick postaci to oryginalne imię i nazwisko postaci. Dopuszcza się używania zdrobnień i/lub inicjałów w nicku. Zabronione jest powielanie imion celebrytów i postaci fikcyjnych.
2.1.1. Zabrania się duplikowania imion użytych w nickach oraz pierwszych zawartych w kartach postaci.
2.1.2. Nazwiska mogą się powtarzać jedynie w obrębie rodziny.
2.2. Wizerunku postaci może udzielić jedynie osoba publiczna - aktor(ka), muzyk, model(ka), influencer(ka), itp.
2.3. Dozwolone jest robienie bliźniąt jednojajowych, a tym samym zajmowanie jednego wizerunku przez dwie postacie.
2.4. Istnieją dwa rodzaje rezerwacji na forum: podstawowa (72h) i dodatkowa (24h).
2.4.1. Konta bez zaakceptowanej karty postaci mogą zarezerwować jeden wizerunek podstawowy i jeden dodatkowy.
2.3.2. Konta z zaakceptowaną kartą postaci mogą zarezerwować wyłącznie wizerunek dodatkowy.
2.4.3. Rezerwacja podstawowa może zostać przedłużona do pełnych 7 dni. W tym celu należy się zgłosić na PW lub Discorda do jednego z administratorów.
2.4.4. Konto, które trafiło do grupy nieaktywni może dokonywać jedynie rezerwacji dodatkowej.
2.5. Na forum istnieje możliwość wielokrotnej zmiany wizerunku postaci. Kod zmiany znajduje się w temacie zamówienia. Administracja zastrzega sobie prawo do odmowy zmiany wizerunku, jeśli uzna, że jej wygląd i/lub wiek nowego wizerunku znacząco odbiega od wcześniejszego.
2.6. Wizerunki w obrębie rodzin muszą być do siebie zbliżone. Wyjątek stanowią dzieci adoptowane.
2.7. Na forum dopuszcza się robienie multikont, zgodnie z poniższymi warunkami.
2.7.1. Każdy użytkownik może na start stworzyć 3 konta bez żadnych ograniczeń. Każde kolejne wymaga konsultacji z administracją, która udziela zgody na podstawie aktywności użytkownika (ilości postów i częstotliwości "skreślania" istniejących postaci). Administracja zastrzega sobie prawo do nieudzielenia takowej zgody, podając przy tym powód swojej decyzji.
2.8. W przypadku, gdy postacie użytkownika kilkukrotnie pod rząd trafią do grupy nieaktywnych, administracja nie będzie wyrażać zgody na tworzenie kolejnych multikont ani aktywowanie poprzednich. Jeśli aktywność na wszystkich kontach się poprawi, administracja po okresie 6. tygodni ponownie rozpatrzy sprawę na prośbę użytkownika.
2.9. Grę można rozpocząć dopiero po otrzymaniu akceptacji do napisanej karty postaci. Wcześniej użytkownik może się udzielać jedynie w działach Organizacja i Offtop.
2.9.1. Wszelkie zastrzeżenia do karty postaci administracja przesyła w prywatnej wiadomości do użytkownika, informując go dodatkowo postem w temacie o wysłaniu takowej wiadomości.
2.9.2. Aby uzyskać akceptację, oprócz gotowej karty postaci należy też mieć wgrany avatar o rozmiarach 200x320, wypełnione pola w profilu i posiadać aktualną rezerwację wizerunku w odpowiednim temacie.

3. Rozgrywka fabularna
3.1. Po otrzymaniu akceptacji, każdy użytkownik ma 4 dni na rozpoczęcie gry. Inaczej postać trafi do nieaktywnych, a wizerunek z powrotem wróci do obiegu. Po zaakceptowaniu karty zachęcamy do utworzenia tematu w dziale relacje, co na pewno ułatwi znalezienie współgraczy.
3.2. Czas na dodanie każdego kolejnego posta fabularnego wynosi 10 dni. Jedenastego dnia, o godzinie 00:00 wizerunek wraca do obiegu.
3.3. Za post fabularny uważa się taki, który spełnia wszystkie poniższe warunki:
  • posiada przynajmniej 1300 znaków ze spacjami,
  • został dodany do tematu znajdującego się w działach: "Monterey", "Cały świat", w subforum "Retrospekcje" lub "Rozmowy telefoniczne" (wyjątkowo w tym przypadku post musi liczyć min. 1000 znaków ze spacjami)
3.4. Na forum dozwolona jest multilokacja, jednak prosimy pamiętać o zachowaniu chronologii rozgrywek.
3.5. Lokację do gry można przejąć w momencie, gdy ostatni post zawiera oznaczenie zakończenia poprzedniej rozgrywki lub minęło 14 dni od dodania go. Wyjątkek stanowi sytuacja, kiedy którakolwiek z postaci prowadzących rozgrywkę przebywa na nieobecności.
3.6. Dopuszcza się granie rozgrywek 18+, jednak konieczne jest umieszczenie tych postów w opcji hide.
3.7 Zabrania się tzw. "przeklejania postów" rozumianego poprzez podwójne dodawanie posta bądź usuwanie jednego z dodanych i publikowanie go ponownie, co miałoby uchronić postać przed utratą wizerunku. W przypadku zauważenia przez administrację bądź zgłoszenia przez jednego z graczy takiego zachowania, "przeklejony" post nie będzie uznawany za post fabularny.

4. Inne
1. Regulamin nieobecności jest zawarty w pierwszym poście tematu Nieobecności. Analogicznie rzecz ma się z rezerwacjami wizerunków.
2. Wszystkie materiały graficzne oraz kody są dziełem administracji. Ich kopiowanie jest zabronione.
monterey
brak multikont

Zablokowany