If you're feeling down, here's the remedy
W najnowszym ogłoszeniu przeczytacie o zmianach w administracji oraz rankingu za maj!
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
autorka powieści kryminalnych, każde miejsce na ziemi
Awatar użytkownika
about me
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce - powiedz w której z szkatułek, jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię?
164 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one
Cytuj

Post ()

Kilka wypitych drinków, przyjęta w prezencie sukienka czy uroczy uśmiech odpowiadający niemo na pytanie kiedy pojawi się jej kolejna powieść. Wszystkie te elementy łączyły się w jedną, niepokojącą całość ważnego spotkania, na których to Atlas miała w zwyczaju pojawiać się jako osoba towarzysząca samego prokuratora okręgowego. Nikt do końca nie wiedział co łączyło tę dwójkę i nikt nie miał na tyle odwagi aby w końcu zapytać o sedno ich relacji. Stąd też wszystkie te spotkania były dla panny Oubre niezwykle kojące i starała się czerpać z nich same pozytywne akcenty. W przeciwieństwie do swojego partnera w zbrodni, bo o ile Chandler na owych spotkaniach zachowywał jeszcze pozory dobrze bawiącego się człowieka, o tyle po powrocie do domu nie ukrywał swojego zażenowania zastałą na nich sytuacją.
Stąd też tuż po przekroczeniu progu domu mężczyzny, Atlas za każdym razem udawała się w stronę barku, w którym znajdowała co rusz bardziej wymyślne trunki. Tej nocy postawiła na wino, sprowadzone najprawdopodobniej z najdalszego zakątka Włoch specjalnie na zamówienie Westfielda. W milczeniu, pozostawiając za sobą jedynie stukot swoich obcasów, przeszła z butelką na stronę kuchenną aby w czeluściach szuflady odnaleźć korkociąg a następnie dwa zdobne kieliszki na tyłach jednej z szafek. Po chwili mocowania się z butelką, w salonie rozległ się dźwięk wyjętego z niej korka, który skutecznie zakłócił grobową atmosferę.
Atlas doskonale rozumiała stan, w którym znajdował się mężczyzna. Dlatego przez pierwsze minuty po przybyciu do jego domu darowała sobie wszelkie komentarze czy pytania, dając mu chwilę na znalezienie wewnętrznej stabilizacji. Po wielogodzinnych słownych przeprawach z ludźmi z branży ostatnie o czym myślał to prowadzenie dysput z Oubre.
Po wypełnieniu kieliszków alkoholem, rzuciła mężczyźnie przez ramię pytające spojrzenie owiane delikatnym, zachęcającym uśmiechem. Przecież alkohol był jedyną pewną tego spotkania, która pozwolić im mogła zapomnieć o formie tych dziwnych bankietów. Chwyciwszy w dłoń jeden kieliszek, odwróciła się przodem do mężczyzny, opierając się przy tym lędźwiami o blat kuchennych mebli. Nie domagała się wzniesienia toastu, uważała to za zbyt drętwe i wiecznie niepotrzebne. Bezwiednie poruszyła naczyniem wzburzając stabilną taflę alkoholu w jego wnętrzu. Mogłaby wracać już do swojego domu, jednak po co? Noc była jeszcze długa a na nią czekało całkiem sporo mililitrów alkoholu z wyższej półki, którego trudno było uraczyć w jej zasobach.
Mogłaby tak milczeć w nieskończoność, czekając na znak od mężczyzny, że jest gotowy na kontynuowanie z nią spotkania.


chandler westfield
matgaba#4187

prokurator generalny, california department of justice
Awatar użytkownika
about me
ogarniacz spraw wszelakich zastanawiający się nad tym, co właśnie porabia Luna
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - karo bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen leo - the storyteller skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 don't go breaking my heart friendly chats i'll be there for you let's get it on scream and shout it's leviOsa not levioSA chimichangas the force is strong with this one pet me wine&dine funky collector cinderellas pumpkin - you're driving me crazy 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club secret santa - man with the bag shake my christmas world
Cytuj

Post ()

Odliczał najpierw godziny, a następnie minuty do momentu, w którym wyjście z bankietu nie będzie oznaczało kompletnego faux pas i nie sprawi, że wszyscy jego znajomi z pracy uznają go za jakiegoś nieokrzesanego. Za każdym razem starał się pojawiać z Atlas na trochę inny czas, jednego dnia było to wyjście przed północą, innego równo o niej, a jeszcze kiedy indziej, kiedy liczyła się rozmowa i ustalenia z pijanymi, bogatymi mężczyznami zostawali do samego końca. To nie była na szczęście jedna z tych imprez, to był moment, w którym spokojnie, o północy, niczym Kopciuszek mogli uciec do taksówki i pojechać wprost do jego domu. Tego samego, w którym zadomowił się ostatnio Bentley, ale w którym miało go tego dnia nie być, bo babcia chciała, aby jej ukochany wnuk został z nią na noc i poopowiadał, co tam u niego. Chandler takich nocowań u niej nie miał, dzięki temu, że nie znikał jej sprzed nosa na długie lata, dlatego też teraz mógł w spokoju otworzyć drzwi od swojego domu i wpuścić przodem Atlas.
Cieszył się, że czuła się jak u siebie, że nie była w żaden sposób skrępowana, nie zachowywała się jak w potrzasku. Usiadł na moment na kanapie, pozwalając swojemu kotu wskoczyć na kolana. Już nie liczył się nienaganny strój, mógł sobie pozwolić na odrobinę sierści na garniturze. Delikatnie głaskał Lokiego, który donośnym mruczeniem przerywał panującą w domu ciszę i dopiero dźwięk otwieranej butelki sprawił, że odłożył kociaka na poduszkę, na której to zazwyczaj spał i ruszył do kuchennej części, w której czekała na niego Atlas. Delikatnie przejął od niej jeden z kieliszków, pozwalając sobie w końcu na niewymuszony uśmiech, pierwszy tego dnia. Również nie bawił się w zbędne stukanie szkłem o szkło i wznoszenie toastów za przeżycie kolejnego, wspólnego wieczoru w piekle. Zamiast tego upił odrobinę wina, rozkoszując się jego smakiem. I wciąż czując jego bukiet na ustach zbliżył się do kobiety, odgarniając jej włosy na jedno z ramion, aby dać sobie tym samym dostęp do jej szyi. Jeden, drugi, a następnie także trzeci delikatny pocałunek został złożony na jej szyi. Zaciągnął się głębiej zapachem jej perfum, który zawsze sprawiał, że chciał ją porwać w swoje ramiona i nie wypuszczać z nich przez resztę nocy. — Zapomniałem ci wcześniej powiedzieć, ale pięknie dzisiaj wyglądasz — szepnął, całując tym samym delikatnie płatek jej ucha.

Atlas Oubre

autorka powieści kryminalnych, każde miejsce na ziemi
Awatar użytkownika
about me
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce - powiedz w której z szkatułek, jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię?
164 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one
Cytuj

Post ()

Zachowanie mężczyzny mogło wskazywać na to, że powoli wracał do żywych co niezwykle ją cieszyło. Zachęcić go chciała do dalszej zabawy, stąd też odchyliła głowę do boku aby mógł uzyskać lepszy dostęp do jej szyi. Popijając wino, rozkoszowała się delikatnym dotykiem męskich ust na swojej skórze. Gdyby tylko się wsłuchał, mógłby szczerze przyznać, że wydawane przez kobietę ciche pomruki rozkoszy w niczym nie ustępowały tym, którymi zazwyczaj raczył go pupil. Nie chcąc jednak dawać mu ostatecznej aprobaty co do dalszych działań, zaśmiała się cicho na jego komplement, niczym rozanielona nastolatka na pierwszej, licealnej randce ze starszym chłopakiem.
- Kota nazwałeś na cześć tego nordyckiego bożka? - zabawę postanowiła kontynuować w sposób niekonwencjonalny, bo chociaż jej słowa mogły wydawać się zupełnie absurdalne, sens ich mógłby być odczytany tylko przez wprawnych obserwatorów i osoby jej naprawdę bliskie. Niżej, Chandler. W okolicach obojczyków. Brzmiałyby jej słowa, gdyby tylko chciały ulecieć z jej głowy w przestrzeń domu. Upiła kolejny łyk wina, dużo bardziej zachłannie jakby chcąc dodać sobie odwagi chociaż i tej jej nie brakowało. Kieliszek odstawiła na blat i obróciwszy się do mężczyzny bokiem, bezczelnie pozbawiła go kontaktu z jej ciałem. Sama jednak postanowiła zaangażować się w tę grę bardziej namacalnie; jednym wprawnym ruchem skutecznie pozbawiła mężczyznę muchy, sprawiając, że teraz wyglądał na mniej nadętego bufona. Część garderoby rzuciła gdzieś nieopodal kota, który widocznie zniesmaczony jej zachowaniem zeskoczył z kanapy i zniknął w głębi domu.
- Tę sukienkę miałam na swoim pierwszym spotkaniu autorskim. - postanowiła kontynuować wcześniej rozpoczęty przez mężczyznę temat, wygładzając przy tym jego elegancką marynarkę, którą postanowiła na razie pozostawić nienaruszoną. - Ostatnia kreacja którą mi kupiłeś była chyba zbyt wyzywająca. Twój kolega, zdaje się Joshua, proponował mi szybki seks w łazience. - westchnęła z dezaprobatą, ponownie sięgając po pełen kieliszek, który stojąc na blacie wydawał się jej być taki samotny. Palcem wolnej ręki błądziła po materiale męskiej koszuli w okolicach jego torsu, wzrokiem podążając za jego śladem.
- Dzisiaj powiedział mi, że zasługuję jednak na noc w hotelu. Chyba wzbijam się na szczyty w jego rankingu. Co o tym sądzisz? - uniosła wzrok na męskie tęczówki, pytająco unosząc przy tym brwi. Krawędź naczynia przytknęła do swoich ust, chociaż nie od razu upiła alkoholowy płyn jakby czekając na opinię mężczyzny.

chandler westfield
matgaba#4187

prokurator generalny, california department of justice
Awatar użytkownika
about me
ogarniacz spraw wszelakich zastanawiający się nad tym, co właśnie porabia Luna
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - karo bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen leo - the storyteller skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 don't go breaking my heart friendly chats i'll be there for you let's get it on scream and shout it's leviOsa not levioSA chimichangas the force is strong with this one pet me wine&dine funky collector cinderellas pumpkin - you're driving me crazy 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club secret santa - man with the bag shake my christmas world
Cytuj

Post ()

Każdy czasem potrzebował odrobiny ciepła, odrobiny bliskości i uwagi drugiej osoby i Chandler wcale nie różnił się pod tym względem do ogółu społeczeństwa. Mógł zarzekać się, że nie potrzebuje nikogo i sam doskonale radzi sobie ze sobą, ale prawda była taka, że wielokrotne bycie odrzuconym przez kobietę, która lata temu zawróciła mu w głowie sprawiło, że w końcu się poddał. Przestał szukać czegoś na stałe i na wyłączność, głębszego i bardziej przynależącego do strefy sacrum, zamiast tego rozkoszował się swoimi spotkaniami z Atlas. Słodką, delikatną i niesamowicie inteligentną, z którą rozmowy dawały mu równie wiele przyjemności co rozkoszne noce w czasem hotelowej, a czasem jego własnej pościeli. Tym razem postawili na jego dom i cieszył się, bo to oznaczało lepszy alkohol i większą prywatność, bez względu na to, jak miał skończyć się ten wieczór.
— Bardziej na część postaci z Marvela. Od dziecka mieliśmy z bratem słabość do komiksów — nie wstydził się tego, bo nie miał w zwyczaju żałować bycia takim, jaki właśnie był. Na moment odsunął się od szyi kobiety, aby upić odrobinę wina, jednak już po chwili powrócił na nowo do jej skóry, czując ciepło bijące z jej ciała na swoich policzkach, a także pod swoimi ustami. Chciał nawet zejść wargami niżej, jednak zostało mu to bardzo brutalnie odebrane, co sprawiło, że mruknął niezadowolony z takiego obrotu spraw. Dał jej się jednak odsunąć, a następnie także rozebrać z tej niewygodnej muszki. Kiedy tylko zniknęła z pola zasięgu Chandlera, ten sięgnął dłonią do swojej koszuli, aby rozpiąć kilka górnych guzików, duszących go przez cały wieczór.
Obserwował jej twarz, kiedy opowiadała o sukience i mężczyźnie, którego szczerze Chandler nie trawił. — Zdaje mi się, że będę musiał z nim poważnie porozmawiać — ponownie zmniejszył między nimi dystans, chcąc ponownie poczuć ciepło bijące z jej ciała na swojej skórze. Kolejny łyk wina miał dodać mu jeszcze odrobinę więcej swobody w tym dzisiejszym spotkaniu, które i tak uważał już za wyjątkowo udane. — Chyba zapomniał odrobinę o szacunku — dodał, aby po chwili wolną dłonią sięgnąć do włosów Atlas. Delikatnie zaczął je przeczesywać, spoglądając jak poruszają się pod wpływem jego dotyku, a kiedy zadowolił się już tym widokiem powolnie wplótł w nie, na tyle głowy kobiety, palce, aby następnie odchylić jej głowę i ponownie dać sobie tym samym swobodny dostęp do jej szyi. Kolejna fala, tym razem bardziej zachłannych już pocałunków zaczęła zalewać jej skórę, pokazując jak bardzo potrzebował jej dzisiaj blisko siebie. — Mam nadzieję, że powiedziałaś mu, że nie ma na co liczyć.

Atlas Oubre

autorka powieści kryminalnych, każde miejsce na ziemi
Awatar użytkownika
about me
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce - powiedz w której z szkatułek, jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię?
164 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one
Cytuj

Post ()

Dyskusja na temat bohaterów komiksów Marvela mogłaby skończyć się tragedią, biorąc pod uwagę znajomość Atlas tego elementu popkultury. Ona sama dużo lepiej czuła się w literaturze światowego romantyzmu absolutnie nie odczuwając do siebie żalu odnośnie braków w świecie komiksów. Jej wiedza pozwalała jej jednak domniemywać, że mimo wszystko bohater, którego imieniem został nazwany kot także zawdzięczał swoją nazwę nordyckiej mitologii. Było jednak w opowieści mężczyzny coś bardziej intrygującego, coś co przykuło jej uwagę na dużo dłuższy czas niż komiksy. Chandler miał brata. Wprawdzie nigdy jej o nim nie mówił jednak dlaczego miałby to robić? Nie spędzali przecież czasu na herbacie i wzajemnych, rodzinnych opowieściach. Nie mogła więc mieć mu za złe, że ominął tę część swojego życiorysu.
Kąciki jej ust zadrżały w triumfalnym uśmiechu kiedy mężczyzna oswobodził się z kilku górnych guzików. Jego strój, który z każdą chwilą zamieniał się w mniej formalny, dużo bardziej pasował do sylwetki mężczyzny. Nie wiedzieć czemu, Atlas uważała, że atrakcyjność Westfielda wzrastała wraz z mniej zobowiązującym outfitem. Może dlatego, że rzeczy skrajne wydawały się jej w połączeniu dużo atrakcyjniejsze a właśnie postać prokuratora okręgowego z niechlujnie rozpiętą koszulą wpisywała się w ten kanon?
Opowieść dotycząca branżowego kolegi Chandlera, która towarzyszyła im podczas wzajemnych podróży po ich ciałach wydawał się być ogniem zapalnym do dalszej części ich wspólnej nocy. Mogłaby brnąć w tę opowieść, wymyślać scenariusze, które nigdy nie miały miejsca tylko po to aby zaognić atmosferę między ich dwójką. Wiedziała jednak, że niepotrzebne były już w tym momencie słowa; Chandler połknął haczyk a jej zadaniem pozostawało tylko umiejętne poprowadzenie go wprost do realizacji jej najskrytszych pragnień. Męski uścisk, ciasno przytrzymujący jej włosy, który skutecznie pozwolił mu zagrabić jej ciało, wywołał z niej kolejny cichy pomruk zadowolenia. Mężczyzna świadomie, jakby znał jej potrzeby od zawsze, doprowadzał ją na skraj szaleńczych pragnień.
- Powiedziałam mu, że ... - nie była w stanie dokończyć zdania, otępiona zupełnie męskimi wargami. Nie chcąc aby zmarnowała się ani kropla wina, podjęła próbę dopicia trunku, która zakończyła się fiaskiem; ciemne stróżki płynu spłynęły najpierw po jej policzkach, zsuwając się z wolna po szyi w nadziei, że zostaną wyłapane przez zachłanne usta mężczyzny. Puste naczynie zostało stanowczo odstawione intuicyjnie na blat, który stał się w głowie kobiety idealnym miejscem na kontynuację dalszej części nocy.
- Że mając w ręku moją ulubioną książkę nie wymieniam jej na tanią literaturę. - nie chcąc pozostać mu dłużną, dłonie swe ukierunkowała na pozostałe guziki koszuli. Wydawała się ona jej w tej chwili piekielnie zbędna. Zanim jednak dobrnęła do ostatniej przeszkody, pozbawiła mężczyznę marynarki, którą niechlujnie zrzuciła pod ich nogi. Zanim zsunęła z męskim barków także koszulę, zatrzymała wzrok na jego oczach. Dopatrywała się w nich decyzji na kontynuację zrodzonego w jej głowie planu. Może jednak mężczyzna nie miał ochoty na tak radykalne kroki jak ona? Może zależało mu tylko na kilku niezobowiązujących pocałunkach i dopiciu wina? Miał ciężki wieczór, więc postanowiła decyzję na dalszą zabawę pozostawić jemu. Tak, jakby grali w jakąś planszówkę i teraz nadeszła pora mężczyzny na zmianę pola. Jakby czekała aż rzuci kostką i wylosuje najwyższy numerek, który oznaczałby namiętną noc w pościeli mężczyzny.

chandler westfield
matgaba#4187

prokurator generalny, california department of justice
Awatar użytkownika
about me
ogarniacz spraw wszelakich zastanawiający się nad tym, co właśnie porabia Luna
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - karo bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen leo - the storyteller skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 don't go breaking my heart friendly chats i'll be there for you let's get it on scream and shout it's leviOsa not levioSA chimichangas the force is strong with this one pet me wine&dine funky collector cinderellas pumpkin - you're driving me crazy 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club secret santa - man with the bag shake my christmas world
Cytuj

Post ()

Chandler również nie widział sensu w zagłębianiu się w rozmowę o bohaterach z komiksów, które notabene wciąż leżały starannie ułożone w domu. Co prawda w kartonie, który stał jeszcze nierozpakowany, niemniej, miały w końcu znaleźć odpowiednie miejsce, w którym będą mogły dumnie się prezentować i cieszyć nie tylko oczy, ale również zmęczone wpatrywaniem się w komputer oczy Chandlera. Póki co niestety nie bardzo miał czas na czytanie czegokolwiek, poza aktami z których przygotowywał oskarżenia, a także poza zeznaniami, które należało przyswoić przed pójściem na salę rozpraw. W tym wszystkim rzadko znajdował czas na lekturę, choć liczył na zmianę tego w momencie wzięcia urlopu, a ten moment nieubłaganie na całe szczęście się zbliżał. Jeszcze nie wiedział, co zamierzał robić w tym czasie. Czy bardziej planował wyjazd z kraju, czy może lepiej było odwiedzić jakieś miejsce nieopodal. Do tej pory sądził, że odwiedzi brata w Los Angeles, ale gdy ten zdecydował się do niego wprowadzić, sprawa z planami lekko się skomplikowała.
Z jednej strony zdawał sobie sprawę, że była to gra, w którą wplątała go właśnie Atlas, z drugiej jednak bardzo się z niej cieszył, bo to oznaczało, że nie był jedynym z większymi planami na ten dzień. Bardzo potrzebował odreagować kilka mocno stresujących rozmów tego dnia i to był jego moment na to. Całował więc namiętnie szyję kobiety, jednocześnie mocno trzymając ją za włosy, a podniecenie całą tą sytuacją sprawiło, że w pewnym momencie Chandler pozwolił sobie na zrobienie jej malinki, gdzieś w okolicy ścięgien, które napinały się od pozycji, w jakiej mężczyzna trzymał głowę Atlas. Dostrzegając kątem oka wino spływające po skórze Oubre uśmiechnął się lekko, a następnie skierował swoje wargi w tym kierunku. Delikatnie całował, a także lizał jej skórę, nie chcąc aby chociaż kropla czerwonego trunku została zmarnowana. Tym sposobem także dotarł przez brodę do ust Atlas, w które wpatrywał się, dając jej jednak czas na dokończenie zdania.
— Mam nadzieję, że zrozumiał — co do tego mógł mieć wątpliwości, jego kolega z pracy nie należał do najbardziej rozgarniętych osób na świecie, lecz nie było to coś, co zamierzał w tym momencie poddawać analizie. Pozwolił Atlas pozbawić się zarówno marynarki, jak i rozpić guziki koszuli. Dopiero jej zawahanie sprawiło, że puścił jej włosy, a następnie złapał za uda, podsadzając na blat. Bez żadnego problemu znalazł sobie miejsce między jej udami, delikatnie gładząc przy tym ciepłą skórę i wędrując palcami pod materiał sukienki opinający nogi Atlas. — Prawie zmarnowałaś wino — zauważył po chwili przyglądania się kobiecie, samemu sięgając po kieliszek, który został odstawiony asekuracyjnie już chwilę temu. Bez zbędnego spowalniania wypił resztę alkoholu majaczącą na dnie szkła, oblizując po tym wargi. W tym samym czasie przyłożył także dłoń do policzka kobiety, przejeżdżając kciukiem po jej dolnej wardze. Delikatnie rozmył tym samym szminkę, która była pięknym dopełnieniem jej stroju, jednak nie zamierzał się tym martwić. I tak by przecież została rozmazana.

Atlas Oubre

autorka powieści kryminalnych, każde miejsce na ziemi
Awatar użytkownika
about me
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce - powiedz w której z szkatułek, jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię?
164 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one
Cytuj

Post ()

Rzut kostką został wykonany.
Atlas ucieszyła się z takiego obrotu spraw. Poddana zupełnie jego działaniom była pod wrażeniem tego z jaką łatwością posadził ją na blacie. Mężczyzna zdawał się nie wkładać w to żadnego wysiłku, jakby brunetka ważyła zaledwie kilka dekagramów. Znacznie bardziej podobało jej się gdy siły swojej używał w stosunku do jej włosów.
W odpowiedzi na karcące słowa prokuratora, spomiędzy jej warg uleciało jedynie ciche westchnienie obojętności, któremu towarzyszyło wzruszenie ramion.
- Czym jest kieliszek wina przy Twojej reputacji, którą także mogę zniszczyć? Twoje koleżanki nie są zadowolone z mojej osoby u Twojego boku. - niechlujne rozmazanie jej szminki na twarzy wywołało na jej twarzy uśmiech, który zaakcentowany został podgryzieniem dolnej wargi. Takie gesty pozwalały jej utwierdzać się jedynie w fakcie, że ich relacja była tylko zabawą, ciekawym eksperymentem i delikatnym przekraczaniem granic, które sprawiało im niemałą przyjemność. Lubiła ten niezobowiązujący stan, kiedy nie musiała dbać o swój wygląd a każde odstępstwo od wcześniej przyjętej normy stawało się elementem pikanterii. Zmniejszyła odważnie dystans między ich ciałami; przysunęła się bliżej mężczyzny tym samym bardziej rozchylając nogi. Zbliżyła usta do męskiego ucha jego płatek muskając delikatnie wargami.
- Chyba mi zazdroszczą. - teatralny jęk pełen żalu wybrzmiał wprost w jego ucho, które po chwili zostało także delikatnie nadgryzione. Dłońmi dużo już śmielej zsunęła z ramion mężczyzny śnieżnobiałą koszulę, która ukazała tym samym całe dobro, które było pod nią skrywane. Atlas nigdy nie ukrywała zachwytu nad męską sylwetką; tym razem także, chociaż w zmienionej nieco konfiguracji, nie chciała aby reszta ciała była zazdrosna o jej dotyk. Obsypała więc delikatnymi pocałunkami okolice jego ucha a następnie pozostawiając wilgotny ślad, zbłądziła wargami na jego szyję. Zadarłszy do góry nos, odchyliła jego brodę aby ułatwić sobie dostęp do kolejnych partii jego skóry. Zapach męskich perfum i wina działał na nią niezwykle pobudzająco o czym świadczyć mogły co raz to bardziej zachłanne wpijanie się w jego ciało. Wiedziała, że w przeciwieństwie do mężczyzny nie może pozwolić sobie na pozostawienie w widocznych miejscach na jego ciele znaków jej obecności. Nigdy jej tego nie zabronił, jednak w jej wyobrażeniach prokurator, którego szyja przyozdobiona była zaczerwienionymi śladami i świeżymi zadrapaniami nie wzbudzał szacunku i zaufania. A Atlas dbała o dobre imię mężczyzny.
Stąd też postanowiła zadać mu nieco bólu i zaznaczyć swoją obecność na jego torsie, który został naznaczony czerwonymi śladami po jej paznokciach a następnie maleńkimi nadgryzieniami skóry. W pewnym momencie przerwała szturm na męskie ciało, wydając z siebie nieco więcej niż ciężki, gorący oddech.
- Chandler, jeszcze dzisiaj nie podziękowałeś mi za towarzystwo. Nieładnie z Twojej strony. - cmoknęła ustami w geście niezadowolenia kręcąc przy tym na boki głową. Tym razem to ona bez ostrzeżenia chwyciła mocno włosy mężczyzny, mocnym pociągnięciem zmuszając go do klęknięcia przed nią.

chandler westfield
matgaba#4187

prokurator generalny, california department of justice
Awatar użytkownika
about me
ogarniacz spraw wszelakich zastanawiający się nad tym, co właśnie porabia Luna
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - karo bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen leo - the storyteller skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 don't go breaking my heart friendly chats i'll be there for you let's get it on scream and shout it's leviOsa not levioSA chimichangas the force is strong with this one pet me wine&dine funky collector cinderellas pumpkin - you're driving me crazy 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club secret santa - man with the bag shake my christmas world
Cytuj

Post ()

— Moje koleżanki z zasady nie są zadowolone ze swojego życia — szepnął cicho, pozwalając sobie na ugryzienie Atlas w okolicach obojczyka. Nie było to mocne, raczej pozostawało w granicach droczenia się i pokazywania, jak bardzo miał na nią dzisiaj ochotę. — Widziałaś ich mężów? Też bym był chronicznie sfrustrowany — ci wszyscy mężczyźni z wyraźnym nadciśnieniem, którzy pocili się w trzy sekundy po wejściu na sale, niezaznajomieni z niczym, co nie było alkoholem, papierosami i kobietami, za które płacili grube dolary, byle mieć chwilę przyjemności z kimś innym, niż żonami. Zawsze go takie związki intrygowały, zastanawiało go, po co byli razem? I jedyne rozwiązanie, jakie Chandler odnajdywał w takim momencie, to były pieniądze. Niepodpisane intercyzy albo wręcz przeciwnie, podpisane. Wizja stracenia połowy majątku bądź wizja stania się nikim. Wyciąganie na siebie brudów i ciągnięcie całej kariery w dół. Doprowadzanie się nawzajem do szaleństwa, sprawdzanie swoich granic i możliwości. Cieszył się, że jego to nie dotyczyło, że jego relacja z Atlas była prosta, nieskomplikowana, jasna zarówno dla niej, jak i dla niego. Zdecydowanie musiał kupić jej jakąś biżuterię w ramach podziękowania za obecność i bezproblemowość, którą wprowadziła do jego życia.
Dał jej zdjąć z siebie koszulę, pozwolił różnież odwrócić role, kiedy zapragnęła zbliżyć się ustami do jego ciała. Gładził jedną dłonią wewnętrzną stronę jej uda, drugą natomiast wciąż przeczesywał miękkie włosy kobiety, które zawsze sprawiały, że jego dłoń sama do nich wędrowała. — Nie wiem, czego ci zazdroszczą, chociaż obstawiam, że inteligencja i uroda mogą mieć w tym swój udział — nie mógł zaprzeczyć, że Atlas była piękna. Naprawdę, zniewalająco piękna, przez co był najszczęśliwszy na świecie, że to właśnie z nią przychodziło mu pojawiać się na tych wszystkich, nudnych imprezach. Nie był to jednak jej jedyny, ani nawet największy atut, bo zdecydowanie bardziej cenił sobie to, że mógł z nią porozmawiać na naprawdę wiele tematów, że nie wahała się nigdy przed wytknięciem mu błędu, a także chętnie opowiadała o rzeczach, których on nigdy nie miał okazji poznać. Poszerzała jego horyzonty i zajmowała umysł, aby myśli nie miały czasu i okazji uciekać w niechciane zakamarki.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Atlas Oubre

autorka powieści kryminalnych, każde miejsce na ziemi
Awatar użytkownika
about me
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce - powiedz w której z szkatułek, jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię?
164 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one
Cytuj

Post ()

Po tych wszystkich drętwych bankietach, podczas których miała przyjemność towarzyszyć Westfieldowi, śmiało mogła wysnuć wnioski, ze wszelkie uszczypliwości pod ich kierunkiem wynikały tylko i wyłącznie z zazdrości. Chociaż mogłoby zabrzmieć to próżnie, Atlas miała świadomość tego, że mężczyźni zazdrościli koledze po fachu jej towarzystwa a sfrustrowane koleżanki wieszały na niej psy z powodu chęci bycia na jej miejscu. Większość z nich zazdrościła im wieku, uroku, swobody czy po prostu niewyreżyserowanego życia. Smutnym był fakt, że to właśnie na ich miejscu chcieli znaleźć się poświęcając przy tym swój dorobek i rodzinę.
- Zazdroszczą mi Ciebie. - sprostowała słowa mężczyzny. Świadomość tego, że większa część kobiet pojawiająca się na bankietach pragnęła chociaż rozmowy z Chandlerem nie była dla niej niczym zaskakującym. Mężczyzna był naprawdę atrakcyjny i z dumą mogła pojawiać się u jego boku. Nie wspominając już o przyjemnościach, którymi raczył ją tuż po branżowych spotkaniach.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
matgaba#4187

prokurator generalny, california department of justice
Awatar użytkownika
about me
ogarniacz spraw wszelakich zastanawiający się nad tym, co właśnie porabia Luna
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - karo bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen leo - the storyteller skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 don't go breaking my heart friendly chats i'll be there for you let's get it on scream and shout it's leviOsa not levioSA chimichangas the force is strong with this one pet me wine&dine funky collector cinderellas pumpkin - you're driving me crazy 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club secret santa - man with the bag shake my christmas world
Cytuj

Post ()

Będąc na wszelkiego rodzaju bankietach i zabawach właśnie z Atlas nie bardzo rozglądał się na innych, bo i po co? Zaspokajała jego potrzebę wizualnego jak i umysłowego stymulowania, dawała bodźce, których potrzebował do bycia pobudzonym na wszystkich możliwych płaszczyznach, a dodatkowo zawsze pięknie prezentowała się w sukienkach, które przychodziły w paczkach od Chandlera na kilka dni przed wyjściem. Zawsze starał się dobierać sukienki tak, aby pasowały nie do niego, nie do rodzaju imprezy na jaką się wybierali, ale właśnie do Atlas. Chciał aby podkreślały jej osobowość i dawały wszystkim znać, że nie są w stanie nawet stawać do konkurowania z nią. Była niezastąpiona i tego nie mógł odmówić ani sobie, ani jej, ani nikomu innemu, kto by tego od niego oczekiwał.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Atlas Oubre

autorka powieści kryminalnych, każde miejsce na ziemi
Awatar użytkownika
about me
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce - powiedz w której z szkatułek, jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię?
164 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty ash - the loveable one
Cytuj

Post ()

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


chandler westfield
matgaba#4187

prokurator generalny, california department of justice
Awatar użytkownika
about me
ogarniacz spraw wszelakich zastanawiający się nad tym, co właśnie porabia Luna
182 cm
36 y/o
wydra za napisanie karty one year anniversary - happy birthday! one year anniversary - rewrite the stars 6 month feast - here's to us! 6 month feast - remember the name - karo bean - the graphic master stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen leo - the storyteller skittles - the rainbow freak william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 j. d. squidinger - wyróżnienie aktywności styczeń 2022 axolotler pushkin - wyróżnienie aktywności marzec 2022 don't go breaking my heart friendly chats i'll be there for you let's get it on scream and shout it's leviOsa not levioSA chimichangas the force is strong with this one pet me wine&dine funky collector cinderellas pumpkin - you're driving me crazy 4th july - hometown grill 4th july - shipyard lottery cruise 4th july - shipyard lottery horse ride 4th july - cutting edge 4th july - sour and sweet teenage dream reveal - time turner teenage dream reveal - breakfast club secret santa - man with the bag shake my christmas world
Cytuj

Post ()

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Atlas Oubre

ODPOWIEDZ