It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
W ramach weekendowej niespodzianki, dorzucamy wam małe usprawnienie w kwestii multikont. Więcej możecie przeczytać tutaj.
Witamy po remoncie! <3 Pamiętajcie o twardym odświeżeniu, dzięki któremu wszystkie zmiany "załapią". Jeśli natkniecie się na jakieś problemy, których nie naprawi twarde odświeżenie - zapraszamy tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

tablica
ogłoszeń
Chcecie dać znać szerszemu gronu, że posty od Was pojawią się dziś/jutro albo jak się pozbieracie życiowo? Ta tablica właśnie temu służy! :posty:
monterey

inżynier mechaniczny, tesla
loey eldridge
Awatar użytkownika
about me
wycofana społecznie inżynier mechniczna, która o wiele więcej czasu spędza ze swoim królikiem niż z ludźmi
160 cm
30 lat

Post loey eldridge ()

Przez ostatnie dni w ogóle nie miałam weny i chociaż próbowałam coś pisać, szło mi to okropnie. Teraz powoli próbuję wstać z kolan, ale zobaczymy, jak mi to wyjdzie. Bardzo was przepraszam, że tyle musicie czekać na moje posty i dziękuję za wyrozumiałość oraz cierpliwość :crybaby:
nie ma fal#2284
wydra za napisanie karty ciri - the imaginative creator stevo - the multiholic lilo - the helping hand calvin - the sentimental one skittles - the rainbow freak friendly chats creatures of the night black like my soul kitchen-bound poison ivy the great british baking show majowe zadanie - festiwal kwiatów

artystka, właścicielka, MPAF Gallery
indiana lanaghan
Awatar użytkownika
about me
niespełniona artystka, która dostała galerię sztuki, więc próbuje się ogarnąć życiowo co jest trudne, bo nadal kocha Lawrence'a, tylko nie umie rozmawiać z nim o uczuciach przez unika tematu i trochę za dużo pije
166 cm
27 lat

Post indiana lanaghan ()

Trochę wracam do żywych jeśli chodzi o forumkowe życie, chociaż w tygodniu raczej się będę skupiała na konkretnych grach, ale każdy dostanie odpis w tym tygodniu, bliżej weekendu <3
yang#0327
wydra za napisanie karty ash - the loveable one bobby - the goof george - the mad writer queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen skittles - the rainbow freak all in white after all this time? always drunken sailor friendly chats i brought vodka! let's get it on no hope, no love, no glory scream and shout 4 chord songs moonshined world water day - the explorer-hh world water day - the finder-hh world water day - the detective-hh horror reveal - the conjuring horror reveal - nagroda specjalna

ODPOWIEDZ