It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
Prośba o wykonanie twardego odświeżenia forum. Dzięki temu zobaczycie, co dla Was przygotowałyśmy (wskazówka: szukajcie na dole).
To już pół roku! <3 Z okazji małych urodzin Monterey przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki - odznakową ucztę oraz zmianę w regulaminie forum!
Alternatywna rzeczywistość czeka po drugiej stronie portalu.
Na forum pojawiły się nowe zadania miesiąca, których przewodnim tematem jest jesienny Jarmark! Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
prawnik, Presidio of Monterey Legal Assistance Office
Penny Beckert
Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 lat

Post Penny Beckert ()

- Tu to postawcie - powiedziała Penny, gdy otworzyła drzwi od domu. Nagle wpadło tam dwóch czy trzech kurierów, którzy wnosili rzeczy zamówione przez Beckert. Lubiła kupować, nie ważne czy to osobiście w sklepie, czy przez internet. Wydawanie pieniędzy to było jej wielkie hobby i wcale tego nie ukrywała. No, bo niby co z w tym złego? Miała hajs? Miała. No to czemu miałaby udawać, że go nie ma i jeszcze nie korzystać z tej dużej liczny dolców będących na jej koncie. No głupota totalna. Trzeba było napędzać gospodarkę i Penelopa to robiła! Nie była jednak skończonym chamem, myślała też o innych więc wśród tych paczek znajdowało się kilka rzeczy, które zamówiła z myślą o swojej współlokatorce. Lubiła robić innym prezenty i miała nadzieję, że Wren spodobają się ubrania i akcesoria, które Penny dla niej kupiła. - Wren! Chodź mi pomożesz - krzyknęła, powoli sama przenosząc kartony do salonu. Pobiegła tez po nożyczki, żeby łatwiej było jej wszystko otwierać! Dobrze, że miała łeb na karku.
- Trochę rzeczy kupiłam, dla Ciebie też coś mam! Tylko nie wiem gdzie konkretnie, ale zaraz poszukamy... tylko może najpierw nam wezmę coś do picia, bo nie można przymierzać ciuchów tak o suchym pysku - stwierdziła i poszła do kuchni, z której przyniosła wino i dwie lampki. Oczywiście nie było to byle jakie wino, bo takich to Penny by do ust nie wzięła. Ona szanowała swoje kubki smakowe! Polała alkoholu do dwóch kieliszków i jeden z nich podała koleżance. Skoro razem z Morganem doszli do wniosku, że będą udawać, że nic między nimi nie ma, przynajmniej do czasu zakończenia sprawy sądowej, to Penny starała się jak mogła żeby omijać ten temat. Nie chciała się wygadać.

Wren Dashwood
catlady#7921
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

Jako, że Wren pracowała w hotelu, to ostatnio i dom traktowała trochę jak hotel - pojawiała się tu głównie po to, żeby się przespać, wziąć prysznic i przebrać, a czasem również i zjeść, choć zdarzało się, że jadała również na mieście. Pewnie więc kiedy Penny zaczęła ją wołać, odsypiała sobie w najlepsze nocną zmianę, ale mimo wszystko zwlokła się z łóżka w piżamce, bo była dobrą współlokatorką i jeszcze nie zdążyła wypytać Beckert o jej spotkanie z Morganem.
- Dzięki, ale serio nie musiałaś. Zaraz zacznę się czuć jak twoja utrzymanka albo jeszcze gorzej, przyzwyczaję się do tego i będziesz musiała mi kupować prezenty cały czas - zażartowała, chwytając się za jeden z kartonów i przenosząc go do salonu. Nie miała pojęcia co takiego postanowiła kupić Penny, ale znając ją to pewnie było bardzo drogie i Wren nigdy nie wydałaby na to kasy, ale za to zawsze chciała to mieć. Bo choć nie radziła sobie z pieniędzmi najgorzej, to jednak niczego sobie nie odmawiała, a przy dość marnej pensji recepcjonistki czasami trudno było coś odłożyć. No i jednak kiedy się miało tak drogie hobby jak Dashwood, to pieniądze same znikały z konta. Ale przynajmniej potrafiła pilotować samolot! - Jak tam sprawa mojego brata? - zapytała, gdyż nawet jeśli Penny nie zamierzała z nią na ten temat rozmawiać, to Wren z czystego przypadku i tak zaczęła. - Myślisz, że jakby Morgan jednak miał trafić do więzienia, to dałabyś radę załatwić, żeby trafił jednak do żeńskiego? - zapytała, przejmując od Penny parę nożyczek i zabierając się za otwieranie jednego z kartonów. - On jest za ładny na męskie, jeszcze się przypadkiem schyli po mydło i to będzie ogromna strata dla ludzkości, tylko ty możesz go uratować - bo nawet, jeśli mieli ją wyrzucić z domu na marne, to Wren i tak wiedziała swoje i koniecznie musiała im pokazać, że się mylili w tym temacie.

Penny Beckert
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Penny Beckert
Awatar użytkownika
about me
Could this love protect me from the pain? I would battle for you even if I break in two.
158 cm
30 lat

Post Penny Beckert ()

- Nie ma problemu, lubię kupować, dla siebie, dla innych... póki nie zbankrutuje to możesz korzystać, najwyżej później będziemy opylać na OLX - czy tam amerykańskiej wersji tego wspaniałego portalu. No i żeby też nikt nie pomyślał, że ona chciała tu Wren jakoś przekupić, żeby mówiła ładne rzeczy o niej swojemu bratu, co to, to nie! Już wystarczy, że opłacała sprzątaczkę, która i tak nie umyła tych naczyń, które miała umyć Wren, a później Morgan, więc skończyło się na tym, że jak Dashwood już sobie poszedł to Penny sama to ogarnęła, czyli włożyła do zmywarki. Pewnie i tak nie mogła wtedy zasnąć, bo była zbyt podekscytowana, a jak już się jej udało to miała zapewne same erotyczne sny, o których nie chciałaby Wren mówić, bo jeszcze, by ją zgorszyło
- Idzie do przodu - rzuciła krótko zgodnie z prawdą - zapoznałam sie z dowodami, teraz czekamy na opinię ekspertów i zobaczymy co powiedzą - nie mogła za wiele wyjawić, bo jednak ją jakaś tajemnica zawodowa obowiązywała. Słysząc jej kolejne słowa tylko się zaśmiała pod nosem i lekko pokręciła głową. - W dzisiejszych czasach? Wszystko jest możliwe, ale musiałby się wtedy zacząć uważać za osobę transseksualną - czy jakoś tak, nie ogarniam tych nazw wszystkich. - Postaram się wygrać tą sprawę, nie martw się tak na zapas - powiedziała i napiła się wina, skoro już jakieś sobie nalazła. Sądziła też, że Wren należą się jakoś przeprosiny za taką akcję jaką jej oboje z Morganem zrobili. - Przepraszam, że tak szybko kazaliśmy Ci się zbierać i wyjść z domu, to było bardzo słabe - no nie było, ale o tym Wren nie musiała wiedzieć. - To była wielka pomyłka i chwilowe zaćmienie umysłu - nie była i nie było, ale wciąż Wren nie musi o tym przecież wiedzieć, a Penny potrafiła całkiem dobrze udawać różne rzeczy, w końcu była prawnikiem. - Na pocieszenie kupiłam Ci super zegarek - który pewnie kosztował więcej niż pół wypłaty Wren, ale Beckert takimi sprawami jak hajs nie musiała się przejmować, bo miała wystarczająco dużo zer na koncie, by móc sobie pozwolić na rozwalanie dolarów to tu, to tam. Pamiętała też żeby zamówić Morganowi nowe perfumy.

Wren Dashwood morgan dashwood
catlady#7921
wydra za napisanie karty queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand paige - the typewriter playing dress-up whale watchers let's get it on it's leviOsa not levioSA one does not simply walk into mordor pet me 4 chord songs in shape kitchen-bound tea is love, tea is life

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

- Chyba nie będę się przed tym buntować, wiesz? Należy mi się jakaś nagroda za to, że z tobą wytrzymuję - zażartowała sobie i przytuliła przyjaciółkę, bo jednak mieszkała z nią bo lubiła. No i trochę też dlatego, że nie miała innej opcji. A co się tyczy Morgana, to dwojga złego, lepiej, żeby nie mówiła Wren o swoich erotycznych snach, bo Wren raczej takich tematów nie ogarniała i takich snów nie miewała. Głównie dlatego, że ona wierzyła w prawdziwą miłość i seks równie dobrze mógłby dla niej nie istnieć, byleby tylko ktoś ją kochał, trzymał za rękę i całował.
- Myślę, że nie miałby z tym problemów, papier zniesie wszystko - zastanowiła się na chwilę, bo może rzeczywiście udałoby się przekonać Morgana, żeby twierdził, że jest trans, gdyby dzięki temu mógł być otoczony wygłodniałymi więźniarkami. Ale potem mógłby nie chcieć z więzienia wychodzić. - Chyba mam gdzieś fotę z dzieciństwa, jak był przebrany za Pippi, myślisz, że pomoże? - zapytała zupełnie poważnie, ale w końcu pokiwała tylko głową, gdy Penny zapewniła ją, że ma wszystko pod kontrolą.
- Kazaliśmy? - powtórzyła za nią. Nie sądziła, by Penny się przejęzyczyła, w końcu jako prawniczka musiała bardzo uważać na dobór słów, więc wydało jej się to bardzo podejrzane. Czyżby Morgan wspomniał jej o tym, że też wygonił ją z domu? Zaraz jej się przypomniało, że jej brat też mijał się w zeznaniach i znowu miała wrażenie, że coś tu śmierdzi. A że Beckett opłacała sprzątaczkę, to nie można już tego zwalić na zawartość lodówki najstarszego Dashwooda. Już chciała odpowiedzieć coś Penny i wyrazić swój smutek, że jednak nie udało im się spiknąć, ale - o dziwo! - jakimś cudem udało jej się wyjątkowo nic nie mówić (a w przypadku Wren był to nie lada wyczyn, w końcu jej rzadko kiedy zamykała się buzia), tylko wysłuchać przyjaciółki do końca. I postanowiła ją podpuścić. - Mam nadzieję, że serio super super, bo Morgan powiedział mi wszystko. WSZYSTKO, Penny. W przeciwieństwie do ciebie - tym razem to ona powinna dostać Oscara za wybitne udawanie całkowitego rozczarowania. Bo oczywiście brat nie powiedział jej absolutnie nic i perfidnie ją okłamał, ale skoro już miała wrażenie, że oboje coś przed nim ukrywają, to nie mogła nie skorzystać z takiej szansy.

Penny Beckert
morgan dashwood
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Penny Beckert
Awatar użytkownika
about me
158 cm
30 lat

Post Penny Beckert ()

- Oj nie przesadzaj, nie jest ze mną aż tak źle - wywróciła oczami i westchnęła sobie. Była przecież super i nie miała sobie nic do zarzucenia, absolutnie nic. No może oprócz tego, że chciała wyruchać jej brata i chyba przyjaciółka tak nie powinna postępować, ale przecież Wren też tego chciała więc luz. W sensie chciała żeby Penny się przespała z Morganem, a nie że Wren chciała to zrobić z bratem... chyba. Penny taką miała nadzieję, bo jednak trochę, by to było obrzydliwe.
- To damy radę to zrobić, ale wolę się postarać żeby nie poszedł siedzieć. Źle to będzie wyglądać w moim CV - bo wtedy też i o swoją karierę się jednak martwiła. Dopiero za kilka dni zrozumie, że jednak nie, że jednak bardziej zależy jej na Morganie niż swojej pracy. Dziwne. - No way! Chcę to zobaczyć... - trochę chyba za bardzo się podekscytowała. - Jakieś inne jeszcze masz? - zapytała, bo kto wie. Może ma jakieś ładne z wakacji na plaży czy coś... Penny chętnie zobaczy, bo wtedy jeszcze nie macała jego klaty więc żyła w przeświadczeniu, że pod tymi ciuchami skrywa mięśnie greckiego boga. Całe szczęście, że Beckert nie leciała aż tak na mięśnie.
- Tak, pokazał mi te Wasze smsy - wywróciła oczami - serio Wren? Po co Ci te dziurawe gumki? - Zapytała mega zdziwiona i pokręciła lekko głową na boki. - Nie możesz sobie szukać męża łapiąc go na dziecko - tak jej tylko wyjaśniła, bo jednak to byłoby mega słabe zachowanie z jej strony i Penny się o nią po prostu martwiła! - Co Ci niby powiedział? - Zmrużyła groźnie oczy, bo nie z Penelopą takie numery. - To kłamał w takim razie... - no i miała rację, bo skoro nic jej nie powiedział to kłamał. - Zrobiłam mu brytyjską herbatę , posiedzieliśmy i sobie poszedł - wytłumaczyła sie przyjaciółce pomijając niektóre rzeczy, które wydarzyły się tamtego wieczoru, a na wspomnienie których Penny od razu robiło się cieplutko na serduszku. - Więc nie wiem o czym mówisz i jakich kłamstw Ci naopowiadał - ale już wiedziała, że zaraz do niego napisze i się zapyta, co takiego siostrze powiedział.

Wren Dashwood
catlady#7921

Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

- Szef chyba dałby ci popalić, co? - zapytała, bo pewnie Penny wiele razy żaliła jej się, że przełożony daje jej głównie jakieś proste sprawy rozwodowe, zamiast w pełni wykorzystać jej potencjał. Dashwood przykładowo wiele razy widziała ją wkurzoną i zdawała sobie sprawę, do czego była zdolna, więc na jego miejscu pewnie dawałaby jej same morderstwa i trudne sprawy, żeby mogła się wyżyć w sądzie. - Daj spokój, mam tego całe mnóstwo... w zależności od tego, jak bardzo przeskrobie - uśmiechnęła się przebiegle, jednak postanowiła bardziej nie rozwijać tematu i jednak dozować kompromitujące zdjęcia Morgana, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy będą najbardziej potrzebne.
- Kiedyś z Marą przeczytałyśmy artykuł o jakiejś ultra konserwatywnej kasjerce, która w sklepie dziurawiła gumki i robiła ludziom kinder niespodzianki i byłyśmy ciekawe czy to widać po gumce albo czy da się to tak zrobić, żeby nie było widać no i podziurawiłyśmy całe opakowanie. A że nie lubię niczego wyrzucać, to są schowane w bezpiecznym miejscu - wyjaśniła współlokatorce, wzruszając przy tym ramionami, bo po tylu miesiącach wspólnego mieszkania powinna się już dawno przyzwyczaić do tego, że Wren często miewała głupie pomysły u praktycznie zawsze wcielała je w życie. - Nie chcę nikogo łapać na dziecko, ogarnij się - wywróciła oczami, bo w chwili obecnej nawet nie była gotowa na dziecko. Znaczy owszem, kilka lat temu już miała taki okres, że spokojnie mogłaby zostać matką, ale od tego czasu sporo się zmieniło, obrączka zniknęła z jej palca, a nie zamierzała zachodzić w ciążę w byle kim. Poza tym, patrząc na jej aktualny status związku, najpierw chciała się jednak nacieszyć czasem we dwoje, a nie od razu ładować w pieluchy. Ale gdyby Penny postanowiła jej sprawić uroczego bratanka albo bratanicę, nie miałaby nic przeciwko. - Wszystko mi powiedział. To co ty mu powiedziałaś, też mi powiedział. Tylko ewidentnie ty nie chcesz mi tego teraz powiedzieć, chociaż wiesz, że ja wiem, że ty wiesz, że ja wiem - a Wren zdecydowanie powinna oglądać mniej sitcomów, bo już jej się wkręca temat po całości. Ale dobrze, że to przynajmniej nie ukochana przez Penny kobieta.

Penny Beckert
barbie

Penny Beckert
Awatar użytkownika
about me
158 cm
30 lat

Post Penny Beckert ()

- Raczej tak i byłoby mi mega głupio przed Tobą, bo jednak to Twój brat - nie chciałaby żeby Wren była na nią zła, za to, że pozwoliła Morganowi wylądować w więzieniu. - Ale nieważne, zobaczysz, że wygram to i będziecie mi wszyscy dziękować i całować po rękach - a jej brat to pewnie i w inne miejsca, ale tego już Penny nie powiedziała, bo jednak miała perfekcyjnie udawać, że nic między nią i Dashwoodem nie ma. - Jak dobrze, że nie mam rodzeństwa, jesteście dla siebie okropni - wywróciła oczami i westchnęła sobie pod nosem. Ta go chciała szantażować jakimiś zdjęciami, a ten ją wywalał z chaty żeby zaliczyć jej współlokatorkę. Penny może jednak powinna sie zastanowić czy chce sie w to pakować.
- Ale po co Ci podziurawione gumki? - ponowiła pytanie marszcząc przy tym czoło. - Nawet balona z tego nie zrobisz - no taka prawda! Nic z tego nie będzie! Nadają się tylko do kosza i Penny już wiedziała, że sama je wywali, bo nie daj boże się ktoś jeszcze pomyli. - Powinnaś zacząć brać tabletki - stwierdziła wzruszając ramionami. - Nie wolno zostawiać antykoncepcji w rękach faceta, bo oni zazwyczaj marudzą, że muszą zakładać lateks na penisa - wywróciła oczami, bo nie rozumiała tego ich problemu. Była już dorosła na tyle, by wiedzieć, że lepiej się takimi rzeczami zajmować samej.
- Nie wiem o czym mówisz Wren, nic mu nie mówiłam więc nic nie mógł Ci powiedzieć wiec nie mogę wiedzieć tego co Ty wiesz, że niby ja wiem, że Ty wiesz - okej, pogubiła sie w tym co sama mówiła, bo nie nadążała najwyraźniej za nią. - Do niczego między nami nie doszło, tylko rozmawialiśmy i tyle, to miły facet, ale nic z tego raczej nie będzie - aż ją bolało jak to mówiła, ale skoro trzeba było to cóż. Nie miała wyjścia! - Co Ci powiedział Wren!? Bo to najwyraźniej jakieś głupoty, o których powinnam wiedzieć - zmarszczyła czoło i zmrużyła oczy przyglądając się przyjaciółce.

Wren Dashwood
catlady#7921

ODPOWIEDZ