It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
W ramach weekendowej niespodzianki, dorzucamy wam małe usprawnienie w kwestii multikont. Więcej możecie przeczytać tutaj.
Witamy po remoncie! <3 Pamiętajcie o twardym odświeżeniu, dzięki któremu wszystkie zmiany "załapią". Jeśli natkniecie się na jakieś problemy, których nie naprawi twarde odświeżenie - zapraszamy tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
I will hold your heart more tenderly than my own, Penny Beckert
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

relację, uzupełnie wzór pozniej. pozdrawiam
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Wren Dashwood
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 lat

Post Wren Dashwood ()

morgan dashwood pisze:
29 kwie 2021, 17:28
relację, uzupełnie wzór pozniej. pozdrawiam
morgan dashwood, nikogo nie oszukasz i tak nie uzupełnisz :evil:
ale pamiętaj, że Wren kochasz najmocniej, okej? :lama:
barbie
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

detektyw w wydziale zabójstw, san jose police department
Mara Dashwood
Awatar użytkownika
about me
You're still the one I run to. The one that I belong to. You're still the one I want for life
160 cm
30 lat

Post Mara Dashwood ()

morgan dashwood Mara brata kocha maks wiadomo, z Penny wiemy co <3
catlady
wydra za napisanie karty bean - the graphic master queenie - the social butterfly marty - the originator friendly chats we're nothing more than friends heart to heart

ratownik, monterey pool
faye dashwood
Awatar użytkownika
about me
the itsy bitsy spider went and spun a web of lies, I don’t play the nicest but it ain’t a fuckin’ crime
170 cm
24 lata

Post faye dashwood ()

jak już dojdziesz do tego etapu w życiu, że będziesz uzupełniać relacje, to proszę wpisać fajkę na pozycji wrzoda!!!!
pozdrawiam i smacznej kawusi życzę
morgan dashwood
anka
wydra za napisanie karty bobby - the goof

managerka winiarnii, The Wine Experience
Issy Carter
Awatar użytkownika
about me
cause I got a lot on my mind, but no time to deal with these issues and I just need to stop, tell me where to go
163 cm
28 lat

Post Isolde Carter ()

morgan dashwood najbliżej wiekiem mam Pepper, którą mogłabym dać na jakąś kumpelę, no i mogę oddać jeszcze do czegoś Isolde, Islę albo Georgię :hm:
nonsens#5543
wydra za napisanie karty stevo - the multiholic queenie - the social butterfly

ilustratorka książek dla dzieci, prywatny dom
zoe robbie
Awatar użytkownika
about me
Świt obok siebie nas obudził
Przez niedomknięte okiennice
Jesteśmy teraz dwojgiem ludzi
Co mają wspólną tajemnicę
165 cm
29 lat

Post Zoe Robbie ()

morgan dashwood , Ciebie tez Zoe podczas dość krótkiego ale za to intensywnego związku z Orleyem powinna poznać. I skoro mężczyźni mają ze sobą dość ciepłe relacje to i może Zoe dała się polubić? 8) Może czasami zbyt dużo gada i nie szczędzi krytyki a wyczucie tego co wypada a co nie jest jej obce, to dobre z niej dziecko.
horkruks#2263
wydra za napisanie karty ash - the loveable one better use spf i gotta go my own way somebody that i used to know i forgot that you existed

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

Zoe Robbie pisze:
25 maja 2021, 20:47
@morgan dashwood , Ciebie tez Zoe podczas dość krótkiego ale za to intensywnego związku z Orleyem powinna poznać. I skoro mężczyźni mają ze sobą dość ciepłe relacje to i może Zoe dała się polubić? 8) Może czasami zbyt dużo gada i nie szczędzi krytyki a wyczucie tego co wypada a co nie jest jej obce, to dobre z niej dziecko.
Zoe Robbie
Odpisuję z refleksem, ale jak widzisz po poprzednich wpisach jestem niezłym zjebem hehe XDDD
No to tak, przyjmuję pozytyw z otwartymi ramionami. Morgan mógł polubić to, że ona dużo gada, bo on gada mało więc jak ona gadała to on nie czuł potrzeby mówienia, więc skupiał się na słuchaniu jej i był nawet dobrym słuchaczem. Może być też fanem jej pracy, bo wiadomo, jak to facet, nie potrzebuje jakiejś wymagającej lektury, żeby dobrze się bawić, więc czytał książki dla dzieci gdzie ona robiła ilustracje. A teraz jak już sam planuje zostać ojcem to pewnie nawet będzie kupował książki z jej ilustracjami XD
Nie wiem jak tam teraz wygląda wasza relka z Orleyem, ale możesz mi dać update i jak będziesz chciała grać to dawaj znać :D
alemalpa #7279
wydra za napisanie karty bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic paige - the typewriter playing dress-up whale watchers friendly chats let's get it on no hope, no love, no glory it's leviOsa not levioSA pet me blood, sweat and tears heavy scales tea is love, tea is life

ilustratorka książek dla dzieci, prywatny dom
zoe robbie
Awatar użytkownika
about me
Świt obok siebie nas obudził
Przez niedomknięte okiennice
Jesteśmy teraz dwojgiem ludzi
Co mają wspólną tajemnicę
165 cm
29 lat

Post Zoe Robbie ()

morgan dashwood pisze:
27 maja 2021, 21:52
Zoe Robbie pisze:
@morgan dashwood , Ciebie tez Zoe podczas dość krótkiego ale za to intensywnego związku z Orleyem powinna poznać. I skoro mężczyźni mają ze sobą dość ciepłe relacje to i może Zoe dała się polubić? 8) Może czasami zbyt dużo gada i nie szczędzi krytyki a wyczucie tego co wypada a co nie jest jej obce, to dobre z niej dziecko.
@Zoe Robbie
Odpisuję z refleksem, ale jak widzisz po poprzednich wpisach jestem niezłym zjebem hehe XDDD
No to tak, przyjmuję pozytyw z otwartymi ramionami. Morgan mógł polubić to, że ona dużo gada, bo on gada mało więc jak ona gadała to on nie czuł potrzeby mówienia, więc skupiał się na słuchaniu jej i był nawet dobrym słuchaczem. Może być też fanem jej pracy, bo wiadomo, jak to facet, nie potrzebuje jakiejś wymagającej lektury, żeby dobrze się bawić, więc czytał książki dla dzieci gdzie ona robiła ilustracje. A teraz jak już sam planuje zostać ojcem to pewnie nawet będzie kupował książki z jej ilustracjami XD
Nie wiem jak tam teraz wygląda wasza relka z Orleyem, ale możesz mi dać update i jak będziesz chciała grać to dawaj znać :D
Aktualnie z Orleyem jest dość... specyficznie. Niby ich do siebie ciągnie, chcieliby spróbować jeszcze raz ale wzbudzanie w sobie zazdrości i urządzanie awantur wydaje się jednak dużo ciekawsze. ^^ Morgan wcale o tych ich zawiłościach widzieć nie musi, no chyba, że brat mu się zwierzał ze swoich błędów. A co do rozgrywki to jestem chętna nawet teraz! Co powiesz na to, że Zo pomyliwszy się, nieco wstawiona w sobotnią noc, wysłała nie do tego Dashwooda co trzeba wiadomość z pretensjami, że zniszczył jej życie ale jednak mimo wszystko pozwala mu się odebrać z imprezy bo przystawia się do niej jakiś nachalny typ? Morgan, nie mogąc skontaktować się z bratem sam postanawia więc pomóc Zo i pojawia się na imprezce niczym superbohater?
horkruks#2263
wydra za napisanie karty ash - the loveable one better use spf i gotta go my own way somebody that i used to know i forgot that you existed

Kucharz, San Jose Marriott
orley dashwood
Awatar użytkownika
about me
Od dwóch miesięcy pracownik San Jose Marriott. Marzy mu się własna restauracja w centrum miasta, jednak wielkość portfela mocno ogranicza jego starania i realizację celu. Świeżo upieczony mąż Andy.
188 cm
31 lat

Post orley dashwood ()

Zoe Robbie pisze:
28 maja 2021, 06:03
morgan dashwood pisze:
Zoe Robbie pisze:
@Zoe Robbie
Aktualnie z Orleyem jest dość... specyficznie. Niby ich do siebie ciągnie, chcieliby spróbować jeszcze raz ale wzbudzanie w sobie zazdrości i urządzanie awantur wydaje się jednak dużo ciekawsze. ^^ Morgan wcale o tych ich zawiłościach widzieć nie musi, no chyba, że brat mu się zwierzał ze swoich błędów. A co do rozgrywki to jestem chętna nawet teraz! Co powiesz na to, że Zo pomyliwszy się, nieco wstawiona w sobotnią noc, wysłała nie do tego Dashwooda co trzeba wiadomość z pretensjami, że zniszczył jej życie ale jednak mimo wszystko pozwala mu się odebrać z imprezy bo przystawia się do niej jakiś nachalny typ? Morgan, nie mogąc skontaktować się z bratem sam postanawia więc pomóc Zo i pojawia się na imprezce niczym superbohater?
ta jasne, pomyłka :heh:
rejwen#7021
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru stevo - the multiholic queenie - the social butterfly skittles - the rainbow freak better use spf 1 tequila, 2 tequila, 3 tequila, floor don't go breaking my heart drunken sailor i gotta go my own way (2x) let's get it on no hope, no love, no glory somebody that i used to know the way you look tonight kitchen-bound a hard day's night i forgot that you existed

Kompozytor, -
Morgan Dashwood
Awatar użytkownika
about me
185 cm
34 lat

Post morgan dashwood ()

orley dashwood pisze:
28 maja 2021, 10:52
Zoe Robbie pisze:
28 maja 2021, 06:03
morgan dashwood pisze:

@Zoe Robbie

ta jasne, pomyłka :heh:

orley dashwood XDDDDDDDDDDDDD
Zoe Robbie Odzywam się do Ciebie zaraz na DC! <3
alemalpa #7279

ODPOWIEDZ