It was a good day. I'm so glad the sun stayed around
W ramach weekendowej niespodzianki, dorzucamy wam małe usprawnienie w kwestii multikont. Więcej możecie przeczytać tutaj.
Witamy po remoncie! <3 Pamiętajcie o twardym odświeżeniu, dzięki któremu wszystkie zmiany "załapią". Jeśli natkniecie się na jakieś problemy, których nie naprawi twarde odświeżenie - zapraszamy tutaj.
Hasło do konta universal person to monterey.
ODPOWIEDZ
California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat
Cytuj

Post monterey ()

monterey

bezrobotny, brak
Grisham Hogarth
Awatar użytkownika
about me
ex gliniarz, który stara się na nowo ułożyć sobie życie u boku najcudowniejszej kobiety jaką kiedykolwiek poznał
187 cm
28 lat
Cytuj

Post Grisham Hogarth ()

Kiedy brał sprawę starego Hobarta, nie spodziewał się tego, że w jej wyniku na jego głowie pojawi się tyle problemów. Nie wszystkie były z nią związane, ale wszystkie swoje źródło znajdowały w tamtej decyzji wzięcia tej sprawy. I miał wrażenie jakby z każdym dniem ich przybywało przez co powoli uginał się pod ich ciężarem, nie wyrabiając z rozwiązywaniem ich. A czasem po prostu nie będąc w stanie tego zrobić, jak było to w przypadku problemów związanych z Gale, która nie dawała sobie pomóc. Próbował, ale napotkał na mur i zamiast z wdzięcznością, spotkał się z chłodem, a później nawet milczeniem. Po tym jak Hobart ostatnio wyszła z jego mieszkania, nie odezwała się do niego. Grisham, który wciąż był na nią pogniewany, również nie podjął się próby nawiązania z nią kontaktu, dlatego nie miał pojęcia co się z nią działo. Ta niewiedza trochę go dobijała, ale upór i tak nie pozwalał mu odezwać się do niej jako pierwszy, dlatego szukał różnych sposobów na to, żeby zająć swoje myśli czymkolwiek innym niż martwienie się o Gale. Skuteczna była w tym praca, a poza nią łapał się największych głupot, byleby tylko mieć zajęcie. Dziś padło na wycieczkę do zegarmistrza. Zegarek nie chodzi mu już od dobrego tygodnia i jak wcześniej nie znalazł czasu ani chęci, żeby zrobić sobie wycieczkę do zegarmistrza, tak dziś uznał, że najwyższa pora wybrać się do niego i dowiedzieć się czy problemem była bateria, czy może coś poważniejszego.
Nie mając jakoś szczególnie daleko do zegarmistrza, Grisham postanowił wybrać się na tę wycieczkę pieszo, przy okazji odhaczając w ten sposób dzisiejszy spacer. Kiedy znalazł się pod odpowiednim budynkiem, wyciągnął rękę do klamki, aby otworzyć drzwi, jednak zanim zdążył ją chwycić, ktoś go uprzedził i otworzył je od środka. Właśnie wtedy znalazła się przed nim znajoma blondynka, której widok w pierwszej chwili go zaskoczył, ale nie minęła chwila, a Hogarth przywołał na twarz uśmiech. Chociaż jej narzeczony był mężczyzną, przy którym czuł się niekomfortowo, Alaska wywoływała w nim przeciwne emocje, będąc osobą, do której zapałał sympatią w oka mgnieniu. - Cześć - przywitał się, nie widząc powodu, żeby miał przejść obok niej obojętnie, skoro mieli okazję się poznać. Było to tylko jedno spotkanie pełne niefortunnych, a nawet wstydliwych zdarzeń, ale nie był to powód, żeby udawać, że się nie znali.

Alaska Lanaghan
no name
wydra za napisanie karty nagroda - you mean a latte to me! nagroda - you bake me crazy nagroda - all is well in the world george - the mad writer marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 blow out the candles there was a line at the bank a hard day's night pinky promise these boots are made for walkin' tea is love, tea is life slip and fall pimp my house kitchen-bound in shape cocktail with tom cruise black like my soul bingewatch all night fire me don't go breaking my heart DEADline copy printer argument creatures of the night chimichangas it's leviOsa not levioSA somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on i gotta go my own way friendly chats drunken sailor i forgot that you existed marcowe zadanie - brak prądu marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zlikwidowany parking majowe zadanie - awaria przekaźnika fairytale reveal - to infinity and beyond! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - the shining horror reveal - nagroda specjalna

dziennikarka, monterey herald
Alaska Lanaghan
Awatar użytkownika
about me
and I don't wanna say it, 'cause I know it's bad
but I don't want somebody having what we had
167 cm
29 lat
Cytuj

Post Alaska Lanaghan ()

31
Alaska nie należała do osób, które korzystały z zegarków, czym mogła tłumaczyć swoje notoryczne spóźnialstwo. Ogólnie nie lubiła niczego, co mogła zdobić jej nadgarstki bo była zazwyczaj zbyt szałaputna i szybka, a brzęczące ozdoby tylko irytowały ją przy wykonywaniu najprostszych czynności. Jej narzeczony bywał za to całkiem staroświecki i mimo posiadania wyświetlacza w telefonie, który jasno wskazywał godzinę, on nosił zegarki. Miał ich chyba kilkanaście i co jakiś czas trzeba było któryś zanieść do zegarmistrza, a później odebrać. A że Bouchard był niebywale zajętym człowiekiem, a nawet nie pracował w miasteczku to obowiązek wizyt u miłego pana, który wymieniał małe zegarkowe baterie, był po stronie Alaski.
Pożegnała się z zegarmistrzem i z uśmiechem na twarzy miała opuścić sklep, ale mina jej szybko zrzedła, gdy na jej drodze stanęło jakieś męskie ciało, a gdy zadarła głowę do góry i zobaczyła, kto postanowił na nią wpaść, usta jeszcze bardziej się wykrzywiły. Prychnęła na niego i przecisnęła się w luce, pomiędzy nim a drzwiami, nie chcąc robić awantur w środku.
- Daruj sobie te uprzejmości. - rzuciła dość oschle i skupiła się na szukaniu kluczy w torebce, bo rower musiała sobie odpiąć przecież, a że torba była ogromna to i pewnie trochę jej to zajmie. Grisham był ostatnim człowiekiem, którego chciała spotkać. Albo był gdzieś na równi z Bookerem Mackenzie, którego Allie także postanowiła unikać jak ognia. Sytuacja z Grishamem była jednak na tyle patowa, że Lanaghan nie wiedziała czy ma w ogóle przyzwolenie na to by go zbesztać bo obiecała Ozziemu udawać, że nic nie wie. Problem jednak w tym, że Lanaghan należała do kobiet niebywale emocjonalnych i tych, które nie mogły pochwalić się nawet krztą talentu aktorskiego. - Ty naprawdę nie masz sumienia? Że możesz tak tu stać i się do mnie kurwa szczerzyć, ty pierdolony kłamco?! - trochę na niego krzyczała, ale trochę też szeptem bo nie chciała robić scen na ulicy, a i nikt nie mógł usłyszeć, że Alaska wie o tym, że jej biedna przyjaciółka jest dla tego frajera tylko podmiotem w sprawie, a nie materiałem na żonę.

Grisham Hogarth
adunia
wydra za napisanie karty nagroda - you're my lobster nagroda - the first allozzie baby peanut bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one (2x) skittles - the rainbow freak paige - the typewriter all in white pimp my house bend&snap bingewatch all night black like my soul cocktail with tom cruise get inked kitchen-bound like a superhero tea is love, tea is life tooth and claw the great british baking show wine&dine moving day i'm here for the drama pinky promise a hard day's night heart to heart tricks and treats pet me better use spf i gotta go my own way dress to impress whale watchers after all this time? always don't go breaking my heart drunken sailor friendly chats hey baby, i think i wanna marry you i'll be there for you adopt don't shop let's get it on scream and shout somebody that i used to know we're yelling timber justice league joey doesn't share food it's leviOsa not levioSA chimichangas i forgot that you existed marcowe zadanie - promocje marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zbiórka charytatywna marcowe zadanie - zachód słońca marcowe zadanie - zlikwidowany parking world water day - the explorer-sk world water day - the finder-sk world water day - the detective-sk fairytale reveal - bah-a-la-la-la

bezrobotny, brak
Grisham Hogarth
Awatar użytkownika
about me
ex gliniarz, który stara się na nowo ułożyć sobie życie u boku najcudowniejszej kobiety jaką kiedykolwiek poznał
187 cm
28 lat
Cytuj

Post Grisham Hogarth ()

Jej reakcja zbiła go z pantałyku, co swoje odzwierciedlenie znalazło w jego grymasie. O ile dobrze pamiętał, nie zakończyli poprzedniego spotkania na złej stopie, a chociaż jego sytuacja z Gale na ten moment była skomplikowana, nie sądził, żeby jej przyjaciółka miała powody ku niechęci względem niego. Dlatego było to cholernie dziwne i nie miał pojęcia w czym rzecz, ale jednego był pewny, chciał to wyjaśnić, bo jeśli było to jakieś idiotyczne nieporozumienie, które później miałoby ugryźć go w tyłek, wolał już teraz się nim zająć, żeby później tego nie żałować. A zatem zamiast wejść do zegarmistrza, którego zamierzał dziś odwiedzić, odwrócił się na pięcie, zwracając się ku blondynce. Zegarek mógł chwilę zaczekać, ta sprawa nie, tym bardziej, że wyglądało na to, iż Alaska zamierzała jak najszybciej się stąd zmyć. Znalazła jednak czas na to, żeby zaatakować go zarzutami, których zupełnie nie rozumiał. Nie wpadł na to, że narzeczony mógłby opowiedzieć jej o policyjnej operacji, której szczegóły miały być zachowane w ścisłej tajemnicy. Partnerka komendanta, a w dodatku przyjaciółka podmiotu sprawy powinna być jedną z ostatnich osób, które powinny się o tym dowiedzieć, tym bardziej, że była z niej tak beznadziejna aktorka i nie potrafiła trzymać języka za zębami. - O czym ty mówisz? - zapytał wyraźnie zagubiony, bo naprawdę nie był w stanie przykleić tych zarzutów do konkretnego przewinienia. Jak mówiłam, kwestie policyjne w ogóle nie przyszły mu na myśl, a poza tym nie wiedział powodów, żeby mogła nazywać go kłamcą. Między nimi przecież nie doszło do niczego, co mogłoby doprowadzić ją do takich wniosków, a to co było między nim a Gale, cóż, nawet jeśli z pewnych powodów były między nimi zgrzyty, wszelkie niejasności mieli już wyjaśnione. A ich obecne problemy na pewno nie powinny wywoływać w przyjaciółce Hobart takich emocji, bo akurat on nie zrobił tym razem niczego złego. Prędzej powinna rzucać się do gardła Sawyerowi, który jak najbardziej zasługiwał na takie traktowanie… Chyba, że to z nim go myliła? Ale wtedy skąd ten kłamca? Poważnie, w tej chwili w jej zachowaniu nic nie miało dla niego sensu, ale czuł się wyjątkowo niekomfortowo z tym, że został przez nią zaatakowany.

Alaska Lanaghan
no name
wydra za napisanie karty nagroda - you mean a latte to me! nagroda - you bake me crazy nagroda - all is well in the world george - the mad writer marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 blow out the candles there was a line at the bank a hard day's night pinky promise these boots are made for walkin' tea is love, tea is life slip and fall pimp my house kitchen-bound in shape cocktail with tom cruise black like my soul bingewatch all night fire me don't go breaking my heart DEADline copy printer argument creatures of the night chimichangas it's leviOsa not levioSA somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on i gotta go my own way friendly chats drunken sailor i forgot that you existed marcowe zadanie - brak prądu marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zlikwidowany parking majowe zadanie - awaria przekaźnika fairytale reveal - to infinity and beyond! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - the shining horror reveal - nagroda specjalna

dziennikarka, monterey herald
Alaska Lanaghan
Awatar użytkownika
about me
and I don't wanna say it, 'cause I know it's bad
but I don't want somebody having what we had
167 cm
29 lat
Cytuj

Post Alaska Lanaghan ()

Zapewne gdyby Alaska całkowicie przypadkowo nie wpadła na te nieszczęsne akta, gdzie nazwisko jej przyjaciółki widniało obok drukowanego napisu podmiot sprawy, Alaska w życiu nie powiedziałaby złego słowa na Grishama, a przynajmniej po tym pierwszym spotkaniu. Nigdy nie była zbyt wielką fanka Sawyera, nawet jeśli nie wiedziała jeszcze o tym, że ręka wybranka Gale omsknęła się zbyt mocno, to i tak mężczyzna nie wzbudzał w niej nigdy zbyt dużo pozytywnych emocji.
Grisham wydawał się być super kandydatem, który mógłby oczarować Hobart na nieco dłużej, a przede wszystkim traktować ją z należytym szacunkiem i uszczęśliwić ją na tyle, by nie musiała już stawiać miłości do swojego faceta na fotelu u kosmetyczki u boku Alaski.
Los chciał, że Alaska zobaczyła dokumenty, które nigdy nie powinny były trafić w jej dłonie i że mimowolnie przeczytała o dwie linijki za dużo, a rzeczowe nazywanie jej przyjaciółki w aktach wryło się chyba w jej mózg, prezentując Gale Hobart już na zawsze jako podmiot sprawy.
Nie powinna była atakować go na wejściu, a po prostu się przywitać i uciec, udając że śpieszy się na cokolwiek, co byłoby istotniejsze od zamienia z nim kilku słów. Lanaghan była jednak niebywale beznadziejną aktorką, więc automatycznie stwierdziła, że nie było sensu udawać, że jest inaczej.
- Wiem o wszystkim, Hogarth więc nie rób z siebie jeszcze debila, skoro chujem już jesteś. - mruknęła, kręcąc głową bo naprawdę była zawiedziona faktem, że Grisham okazał się człowiekiem typu beznadziejnego. Zamiast wyciągnąć klucze i odpiąć ten głupi rower to kopnęła tylko w koło i z mniejszej kieszeni w torebce wyciągnęła paczkę papierosów na czarną godzinę, które miała rzucić jakieś pięć lat temu. Westchnęła ciężko i odpaliła papierosa, nie trudząc się na to by go w ogóle poczęstować. - I nie, Ozzie mi nie powiedział tylko przypadkiem zobaczyłam jeden dokument za dużo, co nie zmienia faktu że masz się od niej trzymać z daleka. - wytłumaczyła szybko, bo przecież nie chciała wkopać narzeczonego.

Grisham Hogarth
adunia
wydra za napisanie karty nagroda - you're my lobster nagroda - the first allozzie baby peanut bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one (2x) skittles - the rainbow freak paige - the typewriter all in white pimp my house bend&snap bingewatch all night black like my soul cocktail with tom cruise get inked kitchen-bound like a superhero tea is love, tea is life tooth and claw the great british baking show wine&dine moving day i'm here for the drama pinky promise a hard day's night heart to heart tricks and treats pet me better use spf i gotta go my own way dress to impress whale watchers after all this time? always don't go breaking my heart drunken sailor friendly chats hey baby, i think i wanna marry you i'll be there for you adopt don't shop let's get it on scream and shout somebody that i used to know we're yelling timber justice league joey doesn't share food it's leviOsa not levioSA chimichangas i forgot that you existed marcowe zadanie - promocje marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zbiórka charytatywna marcowe zadanie - zachód słońca marcowe zadanie - zlikwidowany parking world water day - the explorer-sk world water day - the finder-sk world water day - the detective-sk fairytale reveal - bah-a-la-la-la

bezrobotny, brak
Grisham Hogarth
Awatar użytkownika
about me
ex gliniarz, który stara się na nowo ułożyć sobie życie u boku najcudowniejszej kobiety jaką kiedykolwiek poznał
187 cm
28 lat
Cytuj

Post Grisham Hogarth ()

Wystarczyło, że usłyszał swoje prawdziwe nazwisko i od razu zorientował się w sytuacji. Czyli wiedziała? To była kiepska informacja, która momentalnie sprawiła, że Grisham zaczął zastanawiać się nad tym skąd mogła o tym wiedzieć i dojście do tego wcale nie było takie trudne. Ozzie musiał jej o wszystkim powiedzieć, to miało największy sens. Ale dlaczego? Mówienie o tym Alasce nie wydawało się dobrym pomysłem, więc nawet jeśli była jego narzeczoną, nie powinien był tego robić. A miał czelność w jakiejkolwiek kwestii pouczać bruneta, kiedy sam najwyraźniej też nie miał problemu z tak bezmyślnym narażeniem tej sprawy… Co za frajer. Z tym jednak nie był w stanie nic zrobić, musiał za to zmierzyć się z pomyłką swojego przełożonego i nie, nie miał na myśli Alaski jako osoby, a raczej tego, że dowiedziała się o wszystkim, co postawiło go w wyjątkowo niewygodnym położeniu. Tym bardziej, że od razu został przez nią zaatakowany, jakby sam nie wiedział, że był palantem. Mimo to i tak zirytował się, gdy Alaska zaczęła się go czepiać, jakby jej ukochany nie był w to wszystko umoczony i nie postępował wobec jej przyjaciółki niemal tak samo źle. I tylko Grisham powstrzymywał go przed niektórymi idiotycznymi pomysłami, jak na przykład ten ostatni z podsłuchem, ale to musiał zachować dla siebie. Nie mógł przecież sprzedać swojego komendanta, nawet jeśli ten najwyraźniej nie był w stanie zrobić dla niego tego samego. Usłyszawszy jak go obraziła, Grisham jedynie prychnął z krzywą miną, a później posłał jej wymuszony uśmiech. - Daruj sobie, twój narzeczony już zrobił mi wykład - odparł i posłał jej wymuszony uśmiech. - A poza tym gówno wiesz i jeszcze mniej możesz zrobić, więc zejdź ze mnie - nie, nie zamierzał nadstawiać policzka, żeby mogła dalej go obrażać. Nic nie wiedziała o nim, o jego sytuacji oraz o tym, co było między nim a Gale, więc jego zdaniem powinna zostawić go w spokoju i lepiej by zrobiła, gdyby zobaczyła co dzieje się na jej własnym podwórku. Nie chciał się z nią sprzeczać, wolałby też nie odzywać się do niej w taki sposób, ale nadepnęła mu na odcisk i wtrącała się w nieswoje sprawy, co irytowało go. A poza tym prawda w oczy kole, a jej udało się akurat trafić w czuły punkt, więc nic dziwnego, że uruchomiła się w nim złość, która posłużyła za mechanizm obronny.

Alaska Lanaghan
no name
wydra za napisanie karty nagroda - you mean a latte to me! nagroda - you bake me crazy nagroda - all is well in the world george - the mad writer marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 blow out the candles there was a line at the bank a hard day's night pinky promise these boots are made for walkin' tea is love, tea is life slip and fall pimp my house kitchen-bound in shape cocktail with tom cruise black like my soul bingewatch all night fire me don't go breaking my heart DEADline copy printer argument creatures of the night chimichangas it's leviOsa not levioSA somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on i gotta go my own way friendly chats drunken sailor i forgot that you existed marcowe zadanie - brak prądu marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zlikwidowany parking majowe zadanie - awaria przekaźnika fairytale reveal - to infinity and beyond! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - the shining horror reveal - nagroda specjalna

dziennikarka, monterey herald
Alaska Lanaghan
Awatar użytkownika
about me
and I don't wanna say it, 'cause I know it's bad
but I don't want somebody having what we had
167 cm
29 lat
Cytuj

Post Alaska Lanaghan ()

Wiedziała. Niestety wiedziała, bo zrobiłaby teraz wszystko by nie wiedzieć; by w jej głowie obraz Grishama nadal przypominał krainę miodu; by faktycznie okazał się mężczyzną godnym jej przyjaciółki, bo czy tego chciała czy nie, naprawdę zdążyła go tamtego wieczoru polubić. I było jej naprawdę, tak najzwyczajniej w świecie, przykro że musiał to wszystko popsuć. Chciała być jakąś niepoprawną romantyczką i wierzyć, że uczucia mężczyzny względem Gale były szczerze i przypominało to wszystko jakiś film akcji z romantycznym plot twistem, ale z drugiej strony uwierzyła w zapewnienia Ozziego, że Grisham wcale nie zbliżył się aż tak bardzo do Hobart i wszystko to było durną ustawką.
- W dupie mam co zrobił z tobą Ozzie i w dupie mam, co ty sobie myślisz. No bo co ty właściwie sobie myślałeś? Że jak sprawa dobiegnie końca to co? Znikniesz z jej życia? Kopniesz ją w dupę? Zostawisz samą, jakby nigdy cię nigdy nie było? - już na niego nie krzyczała, ale zdenerwowana wymachiwała rękoma na boki, w górę i w dół jakby chciała mu coś zobrazować, nakreślić albo wyjaśnić na migi, że był jebanym debilem. - Jaki ty jesteś kurwa głupi. Naprawdę podstawili takiego pacana? - pokręciła głową, teraz to już nawet zaczęła powątpiewać w kompetencje własnego narzeczonego. Odpaliła papierosa i oparła się o murek, obok swojego roweru bo i tak nie miała teraz wolnych dłoni by szukać kluczy do zapięcia. - Ale tak całkiem szczere. Tak między nami, bo i tak ani ja, ani ty nie może teraz z tą wiedzą nic zrobić, to jak ty sobie to wyobraziłeś, co? - spojrzała na niego dość gniewnie, jakby była postacią z filmu o superbohaterach to pewnie cisnęłaby w niego teraz z oczu płomieniami albo innymi takimi, które mogłyby zrobić mu krzywdę. - Bo jak myślisz? Kto będzie po tobie sklejał to złamane serce? Do kogo, kurwa, Gale przyjdzie? Kto będzie ją pocieszał i zbierał do kupy? No jak myślisz kto, Grisham? - przechyliła głowę w bok i spojrzała na niego całkiem poważnie. Byli dorośli; mogliby skakać sobie dalej do gardeł albo rozpracować jak najmniej zranić pannę Hobart, bo stanowczo nie zasłużyła na to, co chciał zgotować jej Grisham wraz z jej ukochanym narzeczonym. - Więc może powiedz, jak chciałeś to wszystko odkręcić, hm?

Grisham Hogarth
adunia
wydra za napisanie karty nagroda - you're my lobster nagroda - the first allozzie baby peanut bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one (2x) skittles - the rainbow freak paige - the typewriter all in white pimp my house bend&snap bingewatch all night black like my soul cocktail with tom cruise get inked kitchen-bound like a superhero tea is love, tea is life tooth and claw the great british baking show wine&dine moving day i'm here for the drama pinky promise a hard day's night heart to heart tricks and treats pet me better use spf i gotta go my own way dress to impress whale watchers after all this time? always don't go breaking my heart drunken sailor friendly chats hey baby, i think i wanna marry you i'll be there for you adopt don't shop let's get it on scream and shout somebody that i used to know we're yelling timber justice league joey doesn't share food it's leviOsa not levioSA chimichangas i forgot that you existed marcowe zadanie - promocje marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zbiórka charytatywna marcowe zadanie - zachód słońca marcowe zadanie - zlikwidowany parking world water day - the explorer-sk world water day - the finder-sk world water day - the detective-sk fairytale reveal - bah-a-la-la-la

bezrobotny, brak
Grisham Hogarth
Awatar użytkownika
about me
ex gliniarz, który stara się na nowo ułożyć sobie życie u boku najcudowniejszej kobiety jaką kiedykolwiek poznał
187 cm
28 lat
Cytuj

Post Grisham Hogarth ()

Z każdym kolejnym wypowiadanym przez Alaskę zarzutem i wyzwiskiem, Grisham coraz bardziej wściekał się na nią, a także na siebie. Nawet jeśli nie podobało mu się to, że został przez nią zaatakowany, musiał przyznać jej rację. Był palantem, próbując zbudować coś z Gale, podczas gdy nie potrafił być z nią w pełni szczerym, a co gorsza - znalazł się blisko niej i jej rodziny, żeby pogrążyć jej ojca, co stawiało go w jeszcze gorszym świetle. Co on sobie wyobrażał? Powinien zauważyć jak idiotyczna z jego strony była próba zbudowania czegokolwiek z Gale na takich fundamentach? Kiedy Alaska wyrzucała mu jego bezmyślne postępowanie, Hogarth czuł się tak, jakby znajdował się teraz na dywaniku u dyrektora i trochę też tak wyglądał, przysłuchując się temu wszystkiemu w milczeniu, od czasu do czasu nawet przytakując jej głową. Ale po jego minie było widać, że nie tak do końca był pokorny, bo na jego twarzy malowała się wyraźna złość.
- Nie wiem, w porządku? - w końcu odezwał się, trochę podnosząc przy tym głos. - Kurwa, nie wiem co mam z tym zrobić - dodał po chwili i przetarł twarz dłońmi, czując ogromną bezsilność, spowodowaną tym, że, jak przed chwilą powiedział, nie miał pojęcia jak powinien rozwiązać swoje problemy. Zastanawiał się nad tym znacznie dłużej niż trwała ta rozmowa i wciąż nie wpadł na jakikolwiek pomysł. - Nie chcę złamać jej serca, nie chcę jej skrzywdzić… I nie chcę zniknąć z jej życia - powiedział stanowczo, a przy okazji trochę się zagalopował, bo raczej nie powinien być tak szczery z kobietą, która dzieliła łóżko z jego przełożonym. Teraz jednak nie myślał najbardziej trzeźwo, bo ponownie uderzyło w niego poczucie winy, a także ta bezsilność. Wbrew temu, co Lanaghan mogło się wydawać, Grisham nie bawił się kosztem jej przyjaciółki. Naprawdę mu na niej zależało i chciałby coś z nią zbudować, ale znajdował się w beznadziejnej sytuacji, gdzie jego pole manewru było niewielkie. Nie tak to wszystko sobie zaplanował, ale jak miał przewidzieć to, że podmiot sprawy zawróci mu w głowie i to do tego stopnia, że poczuje do niej coś więcej? Bo był pewny, że to nie było tylko zauroczenie. Nawet jeśli teraz ze sobą nie rozmawiali i złościł się na Gale, to w żaden sposób nie zmieniało uczuć jakimi ją darzył i które chciałby dalej pielęgnować, ale nie wiedział czy będzie mu to dane, kiedy już prawda wyjdzie na jaw.

Alaska Lanaghan
no name
wydra za napisanie karty nagroda - you mean a latte to me! nagroda - you bake me crazy nagroda - all is well in the world george - the mad writer marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 blow out the candles there was a line at the bank a hard day's night pinky promise these boots are made for walkin' tea is love, tea is life slip and fall pimp my house kitchen-bound in shape cocktail with tom cruise black like my soul bingewatch all night fire me don't go breaking my heart DEADline copy printer argument creatures of the night chimichangas it's leviOsa not levioSA somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on i gotta go my own way friendly chats drunken sailor i forgot that you existed marcowe zadanie - brak prądu marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zlikwidowany parking majowe zadanie - awaria przekaźnika fairytale reveal - to infinity and beyond! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - the shining horror reveal - nagroda specjalna

dziennikarka, monterey herald
Alaska Lanaghan
Awatar użytkownika
about me
and I don't wanna say it, 'cause I know it's bad
but I don't want somebody having what we had
167 cm
29 lat
Cytuj

Post Alaska Lanaghan ()

Była naprawdę beznadziejna w takich sytuacjach życiowych, gdy sprawy komplikowały się zbyt mocno, by móc je po prostu z łatwością naprawić. Nie radziła sobie kompletnie z kryzysami, bo po jej ostatnim, który miał miejsce pięć lat temu, zbyt długo się zbierała i stymulowała mózg psychotropami, by znowu nauczyć się żyć w świecie, który naprawdę był kurewsko skomplikowany. Teraz, wszystko zaczęło jej się sypać i nie dość, że ledwo radziła sobie z własnymi problemami, to mimowolnie została wplątana także w cudze. Nawet jeśli sprawa jej nie dotyczyła, to wiedziała że nadejdzie moment w którym i jej się oberwie za to to, że zataiła zbyt długo przed Gale całą prawdę. A najgorsze było w tym to, że nawet nie ona będzie mogła ją o tym poinformować
- Aha. - skwitowała krótko jego genialny plan naprawienia sytuacji, a raczej jeden wielki brak planu. Skrzywiła się i zaciągnęła kilka razy papierosem, bo musiała się uspokoić zanim znowu zaczęłaby na niego krzyczeć. - To zajebiście się przygotowałeś widzę do zadania. Od razu planowałeś ją w sobie rozkochać? - trochę jakby wydała teraz przed nim uczucia Gale do mężczyzny, o których nie powinna mu przecież mówić, ale wszystko jej było już jedno bo wiedziała, że w tej sprawie było wszystko stracone. Jej relacja z Gale, związek Grishama i w ogóle cały ten misterny plan był do dupy. . - Trochę dużo tych nie chcę jak na kogoś, kto koncertowo już spierdolił sprawę, by co w sumie zyskać? Awans w pracy? W ogóle nie wiem jak sobie to wyobrażasz, Grisham, ale w każdej opcji złamiesz jej serce. - nie wiedziała dokładnie, co stary Hobart ma na sumieniu, ale chyba wszyscy wiedzieli, że nie był w tym nic dobrego. W każdym razie, nawet aresztowanie jej ojca i wsadzenie go za kratki wiązało się z jakimś rodzaju krzywdy dla Gale, do której doprowadzi jej potencjalny ukochany. - Co ty sobie tak naprawdę myślałeś, co? - chciałaby, aby powiedział coś, co sprawi, że Alaska mu uwierzy i będzie jej łatwiej wtedy ratować jego dobre imię przed Gale, gdy dojdzie co do czego. Chciałaby z czystym sumieniem popchnąć ją ponownie w ramiona tego idioty, bo wiedziała że przyjaciółce na nim zależy.

Grisham Hogarth
adunia
wydra za napisanie karty nagroda - you're my lobster nagroda - the first allozzie baby peanut bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one (2x) skittles - the rainbow freak paige - the typewriter all in white pimp my house bend&snap bingewatch all night black like my soul cocktail with tom cruise get inked kitchen-bound like a superhero tea is love, tea is life tooth and claw the great british baking show wine&dine moving day i'm here for the drama pinky promise a hard day's night heart to heart tricks and treats pet me better use spf i gotta go my own way dress to impress whale watchers after all this time? always don't go breaking my heart drunken sailor friendly chats hey baby, i think i wanna marry you i'll be there for you adopt don't shop let's get it on scream and shout somebody that i used to know we're yelling timber justice league joey doesn't share food it's leviOsa not levioSA chimichangas i forgot that you existed marcowe zadanie - promocje marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zbiórka charytatywna marcowe zadanie - zachód słońca marcowe zadanie - zlikwidowany parking world water day - the explorer-sk world water day - the finder-sk world water day - the detective-sk fairytale reveal - bah-a-la-la-la

bezrobotny, brak
Grisham Hogarth
Awatar użytkownika
about me
ex gliniarz, który stara się na nowo ułożyć sobie życie u boku najcudowniejszej kobiety jaką kiedykolwiek poznał
187 cm
28 lat
Cytuj

Post Grisham Hogarth ()

Czuł się znacznie gorzej niż kiedy dostawał reprymendę od swojego przełożonego, który, co zabawne, był narzeczonym Alaski. Wtedy wiedział jak odpierać jego ataki, ale teraz? Nie tylko został przez Alaskę wzięty z zaskoczenia, ale też po prostu nie miał planu na rzeczy, o które go pytała. Nie miał pojęcia jak rozwiązać kłopotliwą sytuację, w której się znalazł i jak załatwić sprawy, żeby Gale jak najmniej na tym ucierpiała, bo właśnie na tym mu zależało, żeby jak najmniej ją skrzywdzić. Tylko chęci to trochę mało, gdy nie ma się pojęcia jak do tego podejść, a ludzie wokół albo są przeciwko tobie, albo nie powinni dowiedzieć się o tym problemie, a zatem był z tym sam, co tylko jeszcze bardziej komplikowało to wszystko.
- To nie było moim planem - odparł niemal od razu, chcą dać blondynce do zrozumienia, że nie zamierzał wykorzystać uczuć Hobart. To po prostu samo tak wyszło, że zakochali się w sobie. I przez to, że zupełnie nie był na to przygotowany, teraz nie wiedział jak ma sobie z tym poradzić. Gdyby rozkochał ją w sobie tylko po to, żeby ją podejść i nie odwzajemniałby jej uczuć, pewnie zupełnie nie przejmowałby się ich zranieniem, ale wcale tak nie było. Nie chciał, żeby przez niego cierpiała, ani też nie chciał jej rozczarować. Bo jak mówiłam, Alaska nie musiała mu tego przypominać, wiedział o tym, że gdy prawda wyjdzie na jaw, Gale najpewniej będzie miała złamane serce, a on w tej chwili nie mógł już zrobić nic, żeby jej tego oszczędzić. Być może był w stanie tylko jakoś to załagodzić, ale prawdę powiedziawszy nie miał na to pomysłu. - Mówiłem ci, nie wiem… Nie zaplanowałem sobie tego wszystkiego, to po prostu się stało. Spędzaliśmy razem czas, dobrze się bawiliśmy i nim się obejrzałem, zakochałem się w niej - wyjaśnił, chyba sam nie do końca pewny dlaczego przyznawał się do tego przed nią. - Więc jak sama widzisz, to wszystko będzie kłopotliwe nie tylko dla niej - dodał, krzywiąc się przy tym. Nie był zadowolony z tego jak sprawy się miały, chciałby, żeby wyglądało to inaczej, a on i Gale doczekali się szczęśliwego zakończenia, jednak jeśli ono było im pisane, czekało ich po drodze sporo cierpienia, które będą musieli znieść, jeśli naprawdę chcieli być razem. Jednak jak siebie Grisham mógł być pewny, tak nie wiedział co zrobi Hobart, gdy już pozna prawdę.

Alaska Lanaghan
no name
wydra za napisanie karty nagroda - you mean a latte to me! nagroda - you bake me crazy nagroda - all is well in the world george - the mad writer marty - the originator calvin - the sentimental one paige - the typewriter william sealspeare - wyróżnienie aktywności lipiec 2021 blow out the candles there was a line at the bank a hard day's night pinky promise these boots are made for walkin' tea is love, tea is life slip and fall pimp my house kitchen-bound in shape cocktail with tom cruise black like my soul bingewatch all night fire me don't go breaking my heart DEADline copy printer argument creatures of the night chimichangas it's leviOsa not levioSA somebody that i used to know scream and shout no hope, no love, no glory let's get it on i gotta go my own way friendly chats drunken sailor i forgot that you existed marcowe zadanie - brak prądu marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zlikwidowany parking majowe zadanie - awaria przekaźnika fairytale reveal - to infinity and beyond! fairytale reveal - nagroda specjalna horror reveal - the shining horror reveal - nagroda specjalna

dziennikarka, monterey herald
Alaska Lanaghan
Awatar użytkownika
about me
and I don't wanna say it, 'cause I know it's bad
but I don't want somebody having what we had
167 cm
29 lat
Cytuj

Post Alaska Lanaghan ()

Trochę jej kamień z serca spadł, gdy Grisham wyznał Alasce, że faktycznie coś do jej przyjaciółki poczuł, a ona sama nie wiedziała czemu, ale mu uwierzyła. Naprawdę chciała żyć w przekonaniu, że był dla niej odpowiednim kandydatem; że miał być miłosnym spełnieniem marzeń Gale i że faktycznie uda się to wszystko jakoś poskładać do kupy, bo najzwyczajniej w świecie jej przyjaciółka zasługiwała na to, by być szczęśliwa.
- No to może następnym razem jak postanowisz zrobić kogoś w bambuko, to przemyśl wpierw czy warto tak niewinnych ludzi ranić tylko dla swoich durnych korzyści. - powiedziała mu bardzo mądrze i dosadnie, nadal się na niego krzywiąc. To że odetchnęła z ulgą, gdy wyznał miłość do Hobart wcale nie oznaczało, że miała zamiaru zostać od razu jego sprzymierzeńcem. Spaliła do końca papierosa i wróciła do szukania swoich kluczy w torebce, a gdy w końcu to zrobiła, złapała za zapięcie od roweru, by w końcu go odpiąć. Ułożyła dłonie na kierownicy i wcisnęła rower pomiędzy nich, trochę najeżdżając mu na stopę. Oczywiście, że zrobiła to z pełną premedytacją, ale przecież sobie na to zasłużył.
- Odkręć to, kurwa. Po prostu to odkręć, Grisham. Dla swojego własnego dobra, bo sumienia prawdopodobnie już dawno nie masz. - dodała jeszcze na odchodne, nim wskoczyła na rower i bez większych pożegnań po prostu sobie odjechała. Bo nie chciała z nim dłużej rozmawiać, by nie wpadać w tę sprawę zbyt mocno, bo doskonale wiedziała, że prawdziwa konfrontacja dopiero przed nią i że znając jej przyjaciółkę, to na pewno nie wyjdzie z tego cało.
Przepraszam mocno, że tak długo ci odpisywałam, ale następnym razem się na pewno poprawię. Bo Alaska odjeżdżając to pomyślała sobie jeszcze, że będziesz na pewno jeszcze będzie musiała sobie z nim nie jedną rzecz wyjaśnić, a może i nawet pomóc mu Gale w końcu odzyskać. A no i zegarek też zapomniała naprawić z tego wszystkiego. Nienawidzę kończyć, dobrze że nikt tego nie czyta nigdy.
Koniec.

Grisham Hogarth
adunia
wydra za napisanie karty nagroda - you're my lobster nagroda - the first allozzie baby peanut bobby - the goof dipsy - the relationship guru george - the mad writer stevo - the multiholic queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen marty - the originator leo - the storyteller calvin - the sentimental one (2x) skittles - the rainbow freak paige - the typewriter all in white pimp my house bend&snap bingewatch all night black like my soul cocktail with tom cruise get inked kitchen-bound like a superhero tea is love, tea is life tooth and claw the great british baking show wine&dine moving day i'm here for the drama pinky promise a hard day's night heart to heart tricks and treats pet me better use spf i gotta go my own way dress to impress whale watchers after all this time? always don't go breaking my heart drunken sailor friendly chats hey baby, i think i wanna marry you i'll be there for you adopt don't shop let's get it on scream and shout somebody that i used to know we're yelling timber justice league joey doesn't share food it's leviOsa not levioSA chimichangas i forgot that you existed marcowe zadanie - promocje marcowe zadanie - wywóz śmieci marcowe zadanie - zbiórka charytatywna marcowe zadanie - zachód słońca marcowe zadanie - zlikwidowany parking world water day - the explorer-sk world water day - the finder-sk world water day - the detective-sk fairytale reveal - bah-a-la-la-la

ODPOWIEDZ